Trans.eu Group S.A,

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Trans.eu Group S.A,

Aktualność
Cześć!

Świetnie, że interesujesz się naszą firmą! Jeżeli jesteś pracownikiem Trans.eu Group S.A., bądź kiedyś z nami współpracowałeś, zachęcamy do podzielenia się opinią na temat pracy u nas. Będzie nam miło dowiedzieć się czegoś o sobie.

Twój feedback jest dla nas bardzo ważny, pozwoli nam się rozwijać i udoskonalać. Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby Twoja informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora. Możesz też wysłać swoją opinię na emaila: opinie@trans.eu. Nie pozostawimy jej bez odpowiedzi.

Jeżeli jesteś pierwszy raz u nas to zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą - część informacji znajdziesz w zakładkach po lewej stronie, warto również zerknąć na nasze social media facebook oraz instagram :)

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj! Wszystkie nasze ogłoszenia o pracę znajdziesz na https://joinus.trans.eu/

Pozostańmy w kontakcie.

PS Na zdjęciach możesz zobaczyć nasze biuro.

@Czarna

Dziękujemy za miłe słowa i tak szczegółowy opis :) Jest nam niezmiernie miło i trzymamy kciuki za dalszy przebieg rekrutacji!

Czarna

Wstępnie mogę ocenić rozmowę rekrutacyjną. Atmosfera bardzo profesjonalna. Osoby prowadzące dobrze przygotowane i dające poczucie dużej swobody i komfortu. Pytania wprost. Odpowiedzi bez jakiejś ściemy. Jasno określone wymagania. Przestawione benefity, dodatki finansowe oraz to jak miałaby wyglądać praca. Team Liderka uśmiechnięta i widać, że kompetentna. Druga Team Liderka bardzo konkretna i również bije od Pani konkret i merytoryka. Pani z HR Paulina pełna uśmiechu i konkretnych pytan - widać, że dziewczyny przygotowane do rekrutacji. Starają się zapewnić duży komfort podczas rozmowy i to, że człowiek czuje się naprawdę dobrze. Rozmowa rekrutacyjna na bardzo fajnym poziomie , profesjonalna, w dobrej atmosferze i ma się poczucie, że odbywa się z osobami które tworzą bardzo wartościowy zespół do którego chciałoby się wejść i być jego częścią. Miejsce rozmowy przyjemne, jasne, komfortowe. Póki co wyglada to naprawdę świetnie. Czekam na efekty:)

@Czarna

Katarzyna

Jestem ciekawa pracy jako E-commerce / Digital Marketing Specialist. Jakie pytania padają na rekrutacji? Czy są jakieś zadania? Czy rekrutacje prowadzi dział hr?

@Katarzyna

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy z Trans.eu :) Rekrutacja na stanowisko E-commerce / Digital Marketing Specialist jest prowadzona przez dział HR wspólnie z Area Liderem i Team Liderem zespołu ds. marketingu. Podczas procesu rekrutacji pojawi się też zadanie. W trakcie rozmowy zależy nam, aby sprawdzić, czy kandydat posiada wymaganą na danym stanowisku wiedzę i umiejętności, naturalnie rozmawiamy też o wcześniejszym doświadczeniu zawodowym. Niektóre pytania dotyczą kompetencji miękkich, ponieważ w Transie kładziemy szczególny nacisk na atmosferę w pracy, dlatego dopasowanie do zespołu i kultury organizacyjnej jest dla nas istotne. Zachęcamy do aplikowania :)

Zainteresowana

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna w obszarze j.angielskiego, gdy wymagany poziom określony jest jako komunikatywny?

@Zainteresowana

Cześć, język angielski weryfikujemy w zależności od procesu rekrutacyjnego. Na stanowisku HRBP wymagana jest znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu B2. Jesteśmy w trakcie międzynarodowej ekspansji, a rola HR Business Partnera wspiera globalizację naszych procesów. W zależności od przebiegu rozmowy zdarza nam się weryfikować to zmieniając na chwilę jej język na angielski :) Serdecznie zachęcamy do aplikowania :)

Agnieszka

Widzę że firma ma aktualnie wystawione ogłoszenie o pracy jako Koordynator projektów. Jest tam poruszana kwestia elastycznych godzin pracy - jak to w praktyce wygląda, da się połączyć studia dzienne z pracą tam? Praca trwa 8 godzin dziennie czy do tego też podchodzą elastycznie?

@Agnieszka

Cześć Agnieszka :) Rozwój pracowników jest dla nas bardzo istotny, dlatego zarówno każdy zespół jak i każdy z pracowników ma swój indywidualny budżet szkoleniowy do wykorzystania. Oprócz tego mamy dofinansowanie do nauki języków obcych i autorskie programy rozwojowe, m.in. in z Zarządzania Projektami, prowadzone przez certyfikowanego asesora IPMA. Naturalnie w ramach struktury firmowej przewidziane są również awanse pionowe i poziome. Serdecznie zachęcamy do aplikowania :)

LB Nowy wpis

Cześć wam. : ) ponownie dodano ofertę dla dziennikarza dzisiaj. Widzę po wpisach, że ktoś próbował zasięgnąć informacji lecz bezskutecznie. Możecie proszę ocenić kwestie zarobkowe? Mam jeszcze kilka wariantów do wyboru

@LB

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Kwestię wynagrodzenia już ustalamy indywidualnie z kandydatami na etapie rozmowy rekrutacyjnej, biorąc pod uwagę ich doświadczenie i umiejętności. Życzymy miłego dnia i powodzenia w zawodowej ścieżce.

PR

Chce aplikować na testera manualnego. Możecie przed tym opisać początki w firmie? jak pracownik jest teraz docelowo wdrażany i czy polecacie by starać się o ten wakat?

@PR

Cześć, cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie. Na początku współpracy każdy nowy pracownik uczestniczy w Welcome Days – trzydniowych szkoleniach, podczas których pokazujemy m.in. narzędzia i systemy, których używamy, wartości, jakimi się kierujemy, kulturę organizacyjną, a także oferowane przez nas benefity. Nasi eksperci wprowadzają uczestników w tajniki branży transportowej oraz przedstawiają główny produkt firmy – Platformę Trans.eu. Następnie nowi pracownicy przechodzą już do konkretnego zespołu, gdzie proces wdrożenia przejmuje jego lider bądź osoba wyznaczona przez niego. Jest to wdrożenie stanowiskowe, które trwa przez trzymiesięczny okres próbny. Zapraszamy do aplikowania!

Bartek

Ja z kolei chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem podczas procesu rekrutacji w Trans.eu. Od samego początku czułem się traktowany bardzo profesjonalnie i przyjaźnie. Proces był klarowny i dobrze zorganizowany, co pozwoliło mi czuć się komfortowo i pewnie podczas każdego etapu. Bardzo doceniam również fakt, że firma zwraca uwagę nie tylko na doświadczenie zawodowe, ale także na umiejętności miękkie oraz dopasowanie kandydata do kultury organizacyjnej - co bardzo mocno badano podczas rozmowy. Jestem pozytywnie zaskoczony całym procesem.

@Bartek

Cześć, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią na temat naszego procesu rekrutacji. Cieszymy się, że udało nam się stworzyć dla Ciebie przyjazną przestrzeń oraz zapewnić komfort na każdym etapie. Doceniamy też Twoje uwagi, dotyczące naszego podejścia do uwzględniania umiejętności miękkich i dopasowania do kultury organizacyjnej – jest to dla nas bardzo istotne. Zależy nam na zapewnianiu pozytywnego doświadczenia kandydatom i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania.

Brak odpowiedzi po ostatnim etapie rekrutacji mimo ustalenia maksymalnego czasu odpowiedzi i kilkukrotnych zapewnień, że odpowiedź negatywna też będzie przekazana. To chyba wiele mówi o standardach panujących w tej firmie.

Cześć! Staramy się udzielać informacji zwrotnej wszystkim naszym kandydatom, biorącym udział w rekrutacjach. Wydłużony czas oczekiwania może być spowodowany nadal trwającym procesem, lub aktualnie okresem urlopowym. Najmocniej przepraszamy za niedogodności, wkrótce powinnaś/powinieneś otrzymać informację zwrotną od rekrutera odpowiedzialnego za proces ????

@Trans.eu Group S.A,

"wkrótce powinnaś/powinieneś otrzymać informację zwrotną od rekrutera odpowiedzialnego za proces ????" To było pytanie do mnie? Raczej zapytajcie się w swoim dziale rekrutacji o to kiedy wyślą feedback :D Wciąż nie dostałem żadnego feedbacku, a minęło już ponad 40 dni od rozmowy i ponad 25 dni od terminu w którym miałem dostać feedback :D

Cześć Dawid, przykro nam, że nie otrzymałeś jeszcze odpowiedzi po rozmowie, być może proces jeszcze trwa. Czy mógłbyś proszę wskazać w jakiej rekrutacji brałeś udział, aby łatwiej było nam zweryfikować?

Nina

Ta firma jest niepoważna i kandydatów lekceważy. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej we wtorek informacja miała być do piątku a mija już 21 dni i zero odzewu. Jeszcze mają tupet aby prosić aby kandydat w razie rezygnacji dał im znać... Moja sytuacja już się zmieniła i znalazłam nowe miejsce jednak niesmak sytuacji pozostał. Nie czekam już na informację zwrotną ale ze swojej strony myślę, że mój feedback da coś do myślenia osobom, które prowadzą proces rekrutacyjny.

Tech Lawyer - Rekrutacja.

Rekrutacja na stanowisko Tech Lawyer. Od razu napiszę, że do samej rozmowy rekrutacyjnej nie mam uwag, było uprzejmie i konkretnie. Mam problem natomiast z informacją zwrotną, którą udzielają po zakończonym procesie, ponieważ ma się ona nijak do ogłoszenia o pracę. Poszukiwali kogoś do 3 osobowego zespołu, ponieważ jedna osoba odchodzi (w zespole 3 mężczyzn, zero kobiet - ciekawe kogo dobrali do zespołu, po zakończonej rekrutacji). Tzn. nikt nie ma obowiązku zatrudniania kobiet, ale można się domyśleć kogo wybrali. W ogłoszeniu o pracę napisane, że poszukują kogoś z minimum 2 letnim doświadczeniem jako in-house lub w kancelarii prawnej, zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych, specjalizujących się w umowach, kontraktach, RODO, cybersecurity + znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie usług online + angielski na poziomie min. B2. (wszystkie wymogi spełniłam, nawet z nawiązką). Po zakończonej rekrutacji usłyszałam, że mnie nie zatrudnią, ponieważ mam doświadczenie w Kancelarii, a nie jako typowy In-house... Serio? Przecież rekruter czytał moje CV, jak i osób za takim doświadczeniem szukaliście... Takie ogłoszenie widniało na Waszej stronie. Informację zwrotną odbieram, jako brak przygotowania rekruterki do pracy i marnowanie czasu Kandydatowi, jeśli od razu wiedzieli, że tylko In-house jest brany pod uwagę. Mogli znaleźć inną wymówkę, ponieważ ta nie wydaje się być prawdziwa. Co do zarobków, to maks. 8700 brutto na umowę o pracę i maks. 10.400 (+VAT???, nie pamiętam dokładanie) na B2B. Bogaty pakiet benefitów dla UoP i B2B. 3 dni pracy w biurze + 2 zdalne, ale z rozmowy rekrutacyjnej wynikało, że i co do tego można się dogadać. Nie podoba mi się też ankieta zwrotna co do oceny pracy rekruterki, gdyż mam niesmak po informacji zwrotnej, która w mojej ocenie jest niezgodna z założeniami oferty pracy.

Ex
@Tech Lawyer - Rekrutacja.

Tak naprawdę możesz się cieszyć z takiego obrotu spraw - Trans.ru to miejsce toksyczne. Niestety wartości firmy to mocne lata 90 i to na nich się zatrzymała w kwestii doboru pracowników, co widać szczególnie mocno po liderach. Bywa ostro i na granicy dobrego smaku, a nawet często ją przekraczając. Lepiej poświęcić się jeszcze jakiś czas poszukiwaniu czegoś sensownego niż później męczyć się w tak nieprzyjemnym miejscu, w którym dalej stosuje się quiet firing i inne nieetyczne metody zarządzania ludźmi.

@Tech Lawyer - Rekrutacja.

Cześć, dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią i za to, że nie tylko opisujesz co Twoim zdaniem nie zadziałało, ale że przedstawiasz także pozytywne aspekty rekrutacji i warunków pracy w naszej firmie. Jednocześnie chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, którą opisałaś. Doświadczenie kandydata w pracy w In-house traktowaliśmy jako wymaganie “nice to have”, a nie “must have”, starając się podejść do poszukiwań elastycznie i chcąc dać szansę większej puli osób, i nie to było czynnikiem decydującym o odrzuceniu danej kandydatury. Podczas procesu rekrutacyjnego braliśmy pod uwagę różne doświadczenia i kompetencje, a także umiejętności miękkie oraz dopasowanie do organizacji (np. pod kątem doświadczeń zawodowych i sytuacji, o których rozmawiamy podczas spotkania). Często jest tak, że mamy kilku bardzo dobrych kandydatów i musimy dokonywać wyborów. Finalnie na to stanowisko znaleźliśmy i wybraliśmy osobę, która odpowiedziała na wszystkie nasze potrzeby biznesowe. Bierzemy sobie Twoją uwagę do serca i postaramy się w przyszłości lepiej przedstawiać feedback po rozmowie, aby takie nieporozumienia nie miały miejsca. Nasza ankieta po rekrutacji ma za zadanie zbierać feedback do naszego procesu i wyłapywać między innymi sytuacje takie jak ta. Zależy nam na usprawnianiu naszego procesu rekrutacyjnego. Ankieta to miejsce, w którym kandydat/ka może przedstawić swoje uwagi co do rekrutera, przebiegu rozmowy czy właśnie informacji zwrotnej. Dzięki temu możemy poznać Wasz głos i dowiedzieć się czy wszystko było w porządku.

PH

Jest tu może ktoś kto skusił się na prace jako dziennikarz? W ofertach widzę, że jest na to opcja, rzecz jasna z naciskiem na branże TSL. Ciekawi mnie ocena i to czy ta praca mogłaby też być wykonywana zdalnie? Piszą o hybrydzie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Trans.eu Group S.A,? Na GoWork.pl jest 4 lutego kilka ogłoszeń.

Cześć, cieszymy się, że interesujesz się naszym procesem. W pierwszym kroku prosimy o podesłanie CV poprzez formularz podany na naszej stronie lub w samej ofercie pracy. Następnie robimy selekcję zgłoszeń. Jeśli wybierzemy Twoje CV, nasz rekruter/ka zadzwoni do Ciebie na krótką rozmowę. Po niej zaprosimy Cię na spotkanie do biura (lub online), na którym poznasz lepiej naszą firmę. Po rozmowie z innymi kandydatami poinformujemy Cię o naszej decyzji, a jeśli będzie ona pozytywna, przedstawimy dalsze kroki. W zależności od stopnia złożoności konkretnej rekrutacji, na tym etapie składamy ofertę bądź zapraszamy na kolejne spotkanie. Jeśli interesuje Cię któreś z naszych ogłoszeń – zapraszamy do aplikowania.

JG
@Pracodawca

Witam serdecznie. Rozumiem, że w każdym przypadku będzie można uzyskać feedback? Co jeśli komuś się nie powiedzie? Czy wtedy będzie można liczyć na pewne wyjaśnienie? Zdarzają się osoby, które kandydują kilkakrotnie?

Pudelija

Bardzo fajnie, że firma stawia na zatrudnianie osób niepełnosprawnych! To ogromny plus. Szczególnie, że jedna z Waszych pracowniczek świetnie sobie radzi i dzięki pracy w Waszej firmie stała się bardziej samodzielna (zrezygnowała z psa asystenta i podróżuje samodzielnie) gdzie kiedyś było to niemożliwe! Teraz nawet nie potrzebuje napędu elektrycznego do swojego wózka, gdzie kiedyś była to podstawa jej egzystencji. Nie wiem jakie macie moce, ale wasza praca bawi i leczy - dobra robota!

Rekrut.

HR po zakończonym procesie rekrutacyjnym wysyła maila z prośbą o wypełnienie ankiety o procesie rekrutacyjnym. Pomysł fajny, ale źle zrealizowany, ponieważ tak naprawdę udzielasz im bardzo szczegółową informację na temat tego, jak mogą polepszać swoje procesy, ale ty w informacji zwrotnej na temat braku zatrudnienia nie dostajesz żadnej informacji poza tym, że "dziękuję, wybraliśmy kogoś kto nam bardziej odpowiadał". HR poprawcie to. Jeśli oczekujecie, że odrzucony Kandydat usprawni Waszą pracę za darmo, a Wy w zamian tego, nie jesteście w stanie podać dokładnie, jak Kandydat wypadł na rozmowie w porównaniu do innych i udzielić mu takiej samej (konkretnej) informacji zwrotnej, jaką Wy oczekujecie, to jest to coś nie tak. Pozostawia to spory niesmak i wygląda to tak, jakbyście szukali możliwości na poprawę swoich własnym wyników w pracy kosztem odrzuconych kandydatów. Jak bierzesz to i dawaj.

@Rekrut.

Cześć, dziękujemy za podzielenie się szczerą opinią. Tworzenie pozytywnego doświadczenia kandydatów jest dla nas ważne, dlatego jesteśmy wdzięczni za feedback, który pomaga nam lepiej zrozumieć, co możemy usprawnić. Przekazaliśmy Twoje uwagi osobom, które odpowiadają za proces rekrutacji.

Samanta
@Trans.eu Group S.A,

Witam, czy występuje jakiś najczęstszy powód przez który kandydaci mimo tego, że spełniali każdy wymóg z oferty jednak po rozmowie zostali uznani za nieodpowiednich na dane stanowisko? ciekawi mnie na co warto zwrócić u siebie szczególna uwagę i jak można się ewentualnie przygotować?

@Samanta

Cześć, czasem zdarza się, że wybór najlepszej osoby jest trudny, ponieważ w procesie mamy wielu bardzo dobrych kandydatów. Natomiast finalna decyzja zależy od lidera.

niezadowolony

problemy mamy z funkcjnowanie trans jako programu w helpie waszym od 5 dni zgłaszamy proble, który nie jest wykonany kompletnie bez echa wysyłąmy emiale z problemami i prośbami tez zero zwrotnych odpowiedzi

Estera

Wiem, że warunki finansowe ustala się na rozmowie ale czy istnieje możliwy do podania minimalny próg od którego Pracodawca mógłby zacząć negocjacje odnośnie wynagrodzenia dla eksperta ds. marketingu e-commerce? ciekawi mnie podejście do stawki jak również ogólna ocena z pracy na tym stanowisku. czy jest tu ktoś kto pełnił te funkcje i by opowiedział o pracy?

@Estera

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie naszą rekrutacją, cieszymy się, że rozważasz pracę u nas. Tak jak wspomniałaś, obecnie kwestię wynagrodzeń ustalamy indywidualnie z kandydatami na etapie rozmowy rekrutacyjnej, biorąc pod uwagę ich doświadczenie i umiejętności. Oprócz wynagrodzenia oferujemy programy wspierające rozwój, takie jak dofinansowania do kursów oraz szkoleń, czy zajęcia z języka angielskiego. Mogą Cię też zainteresować nasze benefity (m.in. program workation, dofinansowanie do doposażenia stanowiska pracy na home office, śniadania i masaże w biurze) Zachęcamy do aplikowania.

Zofia

Od miesięcy nie ma opinii dotyczącej pracy? widzę, że na rozmowach rekrutacyjnych się skończyło. Zastanawiam się czemu tester aplikacji mobilnych nie może pracować zdalnie? Teraz jak widziałam ofertę to pokazywało w niej Racławicką. Co blokuje prace z domu?

@Zofia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas. Obecnie w naszej firmie funkcjonuje model pracy hybrydowej i spotykamy się 2 razy w tygodniu, ponieważ zależy nam na podtrzymywaniu więzi w zespołach, wymianie wiedzy, edukacji i interakcji. Zdarzają się oferty pracy zdalnej, jednak to zależy od decyzji lidera zespołu i charakterystyki pracy na danym stanowisku.

Klara

Rozwiniesz jakoś dalej swoje stwierdzenie o sposobie zarządzania? W czym w trakcie pracy to zauważasz? I w drugą stronę to pracownicy nie chcą się ze sobą bardziej integrować, że chcieliby rezygnować z tych dwóch dni wspólnych?

Ex transiara
@Klara

Nie wiem czy jest sens cokolwiek rozwijać, jeżeli ciągle są usuwane niepochlebne komentarze. Smutne, że firma nie robi porządku ze sposobem zarządzania, nieprzyjemną atmosferą, brakiem realnym podwyżek i sytuacjami, które ciężko spotkać w normalnych miejscach pracy. Jest niestety, jak widzicie, odwrotnie. Problemy są zamiatane pod dywan, a komentarze usuwane. Szkoda, bo dobry Employer Branding zaczyna się od identyfikacji problemu, a nie jego zatarcie ;) Generalnie niefajne miejsce i szczerze odradzam.

TG

Dzień dobry. tak jak zostało jakiś czas temu wspomniane raczej praca jest hybrydowa ale mnie trafiła się oferta z oznaczeniem trybu zdalnego. Mam na myśli stanowisko Data Scientist with NLP. Zastanawiam się czy faktycznie nie trzeba będzie już wcale przychodzić do biura? co z samym procesem rekrutacyjnym? Również całość realizowana jest zdalnie?

@TG

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Praca na stanowisku Data Scientist with NLP odbywa się w trybie zdalnym. Jest możliwość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym również w pełni zdalnie. Zapraszamy do zaaplikowania na naszą ofertę.

marek

Na jakie widełki można liczyć na stanowisko Marketing & Communication Expert? Mam 3 lata doświadczenia w marketingu B2B, zastanawiam się, czy aplikować do tej firmy, ale nie mają podnaych widełek, a to już raczej jest standardem.

@marek

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie, cieszymy się, że rozważasz pracę u nas. Obecnie kwestię wynagrodzeń ustalamy indywidualnie z kandydatami na etapie rozmowy rekrutacyjnej, biorąc pod uwagę posiadane doświadczenie i umiejętności. Oprócz wynagrodzenia oferujemy też programy wspierające rozwój, takie jak dofinansowania do kursów oraz szkoleń, czy zajęcia z języka angielskiego. Mamy również szereg benefitów (m.in. program workation, dofinansowanie do doposażenia stanowiska pracy na home office, śniadania i masaże w biurze) Zapraszamy do aplikowania!

Ola - kandydatka do obszaru HR

Długo zastanawiałam się nad tym, czy warto będzie podzielić się swoją opinią, ponieważ zazwyczaj udzielam informacji zwrotnej w sytuacjach, gdzie wiem, że zostanie ona przyjęta i że prowadzi do dalszych działań. Tym razem postanowiłam to jednak zrobić, ponieważ mam nadzieję, że firma Trans.eu Group będzie w stanie wyciągnąć pewne wnioski, a osoba, która ostatecznie została wybrana na stanowisko związane z dbaniem o wizerunek firmy, będzie miała szansę wprowadzić zmiany w podejściu firmy. Zgłosiłam się na stanowisko, które w opisie ogłoszenia zawierało jedynie ogólnikowe frazy (employer branding, social media, zarządzanie zespołem) – brakowało konkretów. Zwykle bym się na to nie zdecydowała, ale w związku z przeprowadzką do Wrocławia poszukiwałam różnych możliwości rekrutacyjnych, więc postanowiłam spróbować. Każde spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze i na tym niestety się skończyło. Na każdym z tych spotkań brakowało konkretnych informacji, a prezentowane wizje dotyczące stanowiska różniły się między osobami (nawet dwie osoby z zarządu miały odmienne zdanie). Później usłyszałam od byłych pracowników Trans.eu różne historie dotyczące poprzednich zespołów zajmujących się tym obszarem. Opowiadali o przenoszeniu ludzi z zespołu EB wewnątrz organizacji lub zwalnianiu ich. Gdy podniosłam ten temat u rekruterki i wyraziłam swoje obawy, to z jej strony pojawiła się pewna obrona i wyjaśnienia. Dziękuję jej za to, choć naprawdę te autentyczne opinie pracowników skłoniły mnie do refleksji. Otrzymałam ofertę, jednak zdecydowałam się ją odrzucić, ponieważ poczułam, że firma Trans to nie jest miejsce dla mnie. Dla mnie oczekiwania względem tej roli były rozstrzelone (moja opinia, bo może ktoś lubi takie nieprzewidywalne wyzwania i rozbieżne oczekiwania od organizacji), a także nie byłam przekonana przez negatywne opinie. Dodatkowo nie osiągnęliśmy porozumienia w kwestii wynagrodzenia. Mimo to firma wyraziła chęć kontynuowania rozmów i próby znalezienia kompromisu. Stwierdziłam, ze firma ma potencjał i ze dam raz jeszcze szanse. Ostatnia rozmowa miała na celu ustalenie dostępności członków zarządu, aby omówić jeszcze raz wzajemne oczekiwania i ewentualne negocjacje finansowe. Minęło już ponad 2 miesiące, a ja nie otrzymałam żadnej odpowiedzi (na stronie firma chwali się udzielaniem informacji zwrotnych i przejrzystością). Wystarczyłoby niewiele, aby napisać: "Dziękujemy, ale zdecydowaliśmy się na innego kandydata", jeśli nie mieliście zamiaru dostarczyć bardziej szczegółowej opinii. Szczególnie taka informacja należy się osobie której złożyliście ofertę. Co w międzyczasie zrobiła jednak firma? Zamiast powiedzieć „dzięki”, to ponownie opublikowała ogłoszenie rekrutacyjne na to samo stanowisko, uwzględniając wszystkie te elementy, o których mówiłam, że brakowało ich w poprzednim ogłoszeniu, a które są kluczowe dla tej roli. To koniec historii. Mimo, ze to było nie fair zagranie ze strony firmy na ostatniej prostej procesu, to trzymam kciuki, aby nowy zespół potrafił lepiej radzić sobie w przyszłości w podobnych sytuacjach z kandydatami, ponieważ takie praktyki na rynku są już obecnie nieakceptowalne.

@Ola - kandydatka do obszaru HR

Cześć, dziękujemy za podzielenie się perspektywą i szczerą opinią. Tworzenie pozytywnego doświadczenia kandydatów jest dla nas ważne. Jesteśmy wdzięczni za feedback, który pomaga nam lepiej zrozumieć, co możemy usprawnić. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, z którymi się spotkałaś w trakcie procesu rekrutacji. Doceniamy Twój wkład i chcemy podziękować za poświęcony czas i szczegółową opinię. Jesteśmy pod wrażeniem Twojego doświadczenia i odwagi w przekazywaniu informacji. Są one dla nas bardzo cenne i wykorzystamy je do udoskonalenia naszych procesów. Cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać i życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

@Trans.eu Group S.A,

Też brałam udział w rekrutacji na to stanowisko, i po rozmowie telefonicznej nawet nie dostałam odpowiedzi. Tak, tak, brak odpowiedzi to też odpowiedź ;) wink

Kandydat do pracy

Cześć, niedawno uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Rozmowa przebiegła świetnie, dziewczyna z HR zadawała trafne pytania, była osoba z payrollu i kierowniczka. Nie otrzymałam jeszcze decyzji w sprawie, ale chciałabym zapytać pracowników o to czy warto rozważyć pracę w kadrach i płacach w firmie Trans.eu? Jak wygląda rotacja? Czy jest dużo minusów podjęcia współpracy z Trans.eu? Jakie są plusy? Warto?

CY
@Kandydat do pracy

Nikt się nie odniósł co do tego czy warto, ale mimo wszystko zastanawia mnie po jakim mniej więcej czasie ten feedback przychodzi, minął z tydzień, już cos masz? Jak obszerny? zastanawiam się czy ludzie po kilka razy próbują

Kandydat do pracy
@CY

Ja otrzymałam odpowiedź po tygodniu

Marysia
@Kandydat do pracy

I co dalej? widzę, że dalej jako kandydat się deklarujesz, niedługo z miesiąc minie, to rekrutacja już będzie całkiem zakończona? Czy wpływ na długość ma także to ilu kandydatów się zgłasza? Da się to sprawdzić czy ma się sporą konkurencję?

Pola

Szukają też Data Analyst z minimum 3 latami doświadczenia w QlikSense. Coś o tym projekcie napiszecie? Jaki klimat i widełki? Jaka jest możliwość bycia wyexpatowanym do biura w Barcelonie? :3

J.
@Pola

Też interesuje mnie to ogłoszenie. Jakby ktoś mógł się wypowiedzieć.

@Pola

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas :) Zespół, do którego szukamy, składa się z 4 osób oraz liderki. Praca jest hybrydowa – spotykamy się dwa dni w tygodniu w biurze. Szukamy kogoś z 2-3 letnim doświadczeniem w aplikacji QlikSense, ale bierzemy także pod uwagę kandydatów z doświadczeniem w Power BI, Tableau oraz SQL, więc jeśli je masz, to też świetnie! Patrzymy również na kompetencje miękkie, takie jak otwartość, elastyczność, komunikatywność, czy umiejętność zarządzania czasem. Jeśli chodzi o pracę z biura w Barcelonie, mamy program workation, w ramach którego nasi pracownicy mogą pojechać na tydzień do Barcelony. W podlinkowanym artykule możesz przeczytać relacje uczestników: https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/wroclawska-firma-it,b416533867?fbclid=IwAR0vUX7MgbBA4LfdHYQUtTPlew06H6RZ-dTnb_l8Hw12j6dkAEoq8tFAQHg Zapraszamy do aplikowania :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Trans.eu Group S.A,?

MałaCzarna

Minęło chwile zanim się zatrudniłam Wiec pora wyrazić opinie. Trans to miejsce dobre, przyjazne pracownikowi. Trans to miejsce gdzie czuje się swobodnie i dobrze. Mam świetna liderkę Agnieszkę- która dba o zespół i jest jego fundamentem. Zespół jest jedyny w swoim rodzaju . Zróżnicowani ludzie pełni zaangażowania , poczucia swojej wartości i z cudownym poczuciem humoru. Ludzie którzy mówią to co myślą. Ale co istotne z ogromem wiedzy, którą wspaniale przekazują szkoląc nowego dziobaka. Najlepiej na świecie obsługują infolinie. Praca hybrydowa optymalne rozwiązanie. Pyszne śniadania - szapoba dla Pan za pomysłowość i smak. Dobry socjal. Jestem zadowolona i polecam !! Z serca prace w najlepszym Zespole Obsługi Klienta !!!

@MałaCzarna

Cześć! Jest nam niezmiernie miło czytać Twoje słowa. Cieszy nas to, że dobrze się z nami czujesz :) Dziękujemy za podzielenie się perspektywą, szczególnie za miłe słowa na temat Twojej liderki oraz opis zespołu, w którym pracujesz. Życzymy Ci dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy.

Zdemotywowana

Szczerze to średnio jest. Mam kilka spostrzeżeń: 1. Totalny micromanagement - zappomnij o wolnej ręce i własnych pomysłach. Pomysł jest tylko jeden i to na pewno nie będzie Twój. 2. Okropne, nieprzyjemne biuro, a trzeba w nim spędzić jakieś kilka dni w tygodniu. 3. Awans i podwyżka - niby jest jakiś system awansów, ale co z tego, skoro liderzy nie rozumieją na czym polega. 4. Podejście rodem z lat 90. Takie januszowe, że „czasem trzeba podnieść głos, opierniczyć”. ODPOWIADAM - nie, mamy 2023 rok i są inne, skuteczniejsze metody na zmotywowanie pracowników. Na początek warto ich docenić. 5. Liderzy są mocno nierówni. Jest kilkoro naprawdę fajnych, ale jest też sporo takich, którzy dla awansu dadzą Cię rozszarpać, zamiast stanąć za Tobą, jak to się dzieje w dobrym zespole. Z plusów to benefity i śniadania. No i jest sporo fajnych osób, które nie wiadomo dlaczego dalej tu siedzą.

Urszula
@Zdemotywowana

Tak ogólnie to jaka może być przyczyna tego, że ktoś by nie chciał dać awansu? W czym to blokuje danego lidera, bo nie bardzo rozumiem? Jako podrzędny pracownik nie masz kontaktu z wyżej postawionymi osobami? Prócz lidera nie skonsultujesz już z nikim swoich wątpliwości?

@Zdemotywowana

Cześć, dziękujemy za podzielenie się Twoją perspektywą. Traktujemy te słowa jako cenny feedback. Cieszymy się, że wspomniałaś również o aspektach, które uważasz za pozytywne, takie jak benefity, wspólne śniadania czy inni współpracownicy. Zwracamy uwagę na relacje i staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy. Co do kwestii micromanagementu, zależy nam na zachowaniu równowagi między udzielaniem wsparcia a pozostawieniem przestrzeni dla własnych pomysłów i inicjatyw. Twoja opinia na ten temat jest dla nas cenna i na pewno przeanalizujemy, jak możemy jeszcze bardziej poprawić ten aspekt. Zdajemy sobie również sprawę, że skuteczna motywacja pracowników jest kluczowa. W pełni zgadzamy się, że docenianie i wspieranie naszych zespołów jest niezwykle istotne. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych liderów. Rozumiemy Twoje obawy co do nierówności wśród liderów. Naszym celem jest tworzenie zrównoważonych zespołów, w których każdy pracownik ma szansę na rozwijanie potencjału. Będziemy kontynuować pracę nad poprawą tego obszaru. Zależy nam też na tym, by zapewniać komfortowe miejsce pracy. Dlatego słuchamy sugestii naszych pracowników w kwestiach urządzania przestrzeni biurowej. Poprzez przemeblowania, renowacje oraz ogólne prace remontowe staramy się ulepszać nasze biuro zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Niemniej Twój feedback jest dla nas ważną informacją w kontekście usprawnień procesów w całej organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A, - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A,?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A, tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A,?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A,?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A, napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A,