Logintrans Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Logintrans Sp. z o.o.

Dostrzegacz - c.d. 2015-12-05 23:20:46
Coś ucięło, więc jeszcze dodam..

Co do rozwoju - niby firma mówi, że na niego stawia. Szefostwo jest jednak za tym, że każdy rozwijać ma się sam i każdy bierze za siebie odpowiedzialność. I z jednej strony racja - ja też odpowiadam za siebie i za to, w jakim kierunku chcę zmierzać. Zdobywam nowe kompetencje i rozwijam się... ale niekoniecznie tam gdzie chcę i niekoniecznie w sposób, w jaki chcę. Wielu ludzi (w tym i ja) starało się o szkolenia podnoszące kwalifikacje, był nawet jakiś plan szkoleniowy i budżet - wszystko szlag trafił, bo nagle gdy się okazało, że za dużo osób chce się szkolić i wstrzymano dofinansowania. Koniec końców na szkolenia nie wiem ile osób się dostało.
A w kwestii szefostwa - faktycznie na stanowiska kierownicze dostają się ludzie, którymi łatwo sterować, ulepić z nich kogoś pod obraz dyrektora pionu. I w wielu przypadkach są to albo ludzie awansowani "bo Cię lubię", albo z braku alternatywy. Są owszem i osoby, które znają się na rzeczy, ale zliczyć ich można na palcach jednej ręki. A i tak pewnie zostaną gdzieś przerzuceni, zwolnieni lub sami odejdą - i tak firma straci kolejne talenty. Aaaa - co do wartości. Może i są wypisane na ścianach, może i wielu traktuje je jako własne, ale ryba psuje się od głowy (jak to mówią) i szefostwo w większości ich nie przestrzega, ba - nawet nie respektuje.
1
alf 2015-12-18 13:49:05
co do szkoleń to ostatnio zostały ucięte przez prezia bo "każdy powinien się szkolić sam wedle pradawnej metody Xiong Pang". Nie szanują pracownika - szybko się z tamtąd zawinąłem - nie podpisałem umowy po okresie próbnym i nie żałuję. Te wszystkie hasła "delivery" "respect" etc. to jedna wielka mrzonka. Pracowałem w wielu korporacjach i mniejszych firmach. Ta była najgorsza. Pozdrawiam z Credit Suisse.
2
Terry 2015-12-19 00:48:34
O z tymi uciętymi szkoleniami to porażka. Może i kiedyś trwały długo, ale przynajmniej nowy pracownik miał jakąś wiedzę na start i raczej się doszkalał w zespole. Teraz trzeba tracić swój czas na wdrożenie i potem tłumaczyć się z niezrealizowanych celów.
a 2016-01-31 00:58:17
"wciąż je usuwa" to niewłaściwe określenie to co zostalo na forum to MVP, czyli 'minimum ' tylko to co jest wygodne dla ludzi transa. administrator usuwa całe bloki nie tylko posty. biedak.
nieudane 2016-02-03 12:04:04
Ooook - miałem tam startować ale dziękuję.
ememems 2016-02-03 13:29:42
chłopaku/dziewczyno:)

startuj. ja w transie jestem ponad 6 lat i jak czytam te bzdury sfrustrowanych miernot, to tylko się cieszę, że już w tej firmie ich nie ma. bo dzięki temu ona jest lepsza. startuj i sam się przekonaj, jak jest. zobaczysz, że warto :)
adas 2016-02-04 16:56:48
tak, tylko poszukują ludzi z doświadczeniem 2letnim, z tego co napisali to również oferują umowę o prace, wiec jak widać to poważna firma zatrudniająca na umowy stabilne nie na zlecenia
ememems 2016-02-05 07:30:31
tak, a Ty za to jesteś CEO najlepszej firmy na świecie i masz już tak dużo na koncie, że nie masz nic innego do roboty tylko anonimowo obrażać całą masę fajnych i kompetentnych ludzi pracujących w transie. słabo. dobrze, że Cię już z nami nie ma.

bergen 2016-02-06 19:17:18
owszem szukają ludzi z doświadczeniem do sprzedaży telefonicznej ale też młodszego specjalistę ds windykacji sądowej a tutaj potrzeba już tylko rok doświadczenia
xyz 2016-02-07 19:49:04
właśnie, właśnie, jak to jest z tym specjalistą ds. windykacji? ktoś coś wie, jakie warunki, jakie wynagrodzenie?
Ab 2016-02-08 20:01:19
o warunkach w sumie nie mówią @xyz. Dodatkowo, piszą o roku doświadczenia i mile widziane są: "wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne, znajomość prawa transportowego, znajomość języka angielskiego"
xyz 2016-02-09 17:56:44
@Ab widziałam ogłoszenie, pytanie - czy praca jest w ogóle warta uwagi, bo w samym ogłoszeniu wszystko wydaje się ok. Może ktoś tutaj ma doświadczenie na tym stanowisku?
prawie utopiony 2016-03-01 22:30:15
Startowałem do Logintransu, przeszedłem przez pierwszy etap, jednak znajomy powiedział mi, że ta organizacja to "beton" - zdziwiło mnie to, bo wrażenie wywiera raczej pozytywne na pierwszy rzut oka. Jak czytam te komentarze to chyba wiem co znajomy miał na myśli. Z logintransu rezygnuję - cieszę się, że tutaj przyszedłem i poczytałem opinie bo wpakował bym się w jakieś korpo-bagno.
2
Dan 2016-03-02 08:20:28
Pracowałem w LT przez kilka lat i jak wszedzię są plusy i minusy - ale zeby mówic o tym, że to korpo bagno to chyba przesada - nikt ludzi na siłe nie trzyma w firmie. Teraz zatrudniaja ponad 200 osob a ja bylem jak byla to garsc ludzi - kiedyś był jeden gosc co robił czystki i mi sie oberwalo. Jak patrze na to jak teraz sie pokazuje LT to duzo lepiej to wyglada niz kiedys. Chetnie sie dowiem jakie znacie lepsze miejsca do pracy we wrocku - obecnie szukam pracY.
Piotr Hunker/CEO Trans.eu 2016-03-03 11:10:55
Dowiedziałem się właśnie że Gowork to "bardzo cenne" źródło feedbacku o naszej firmie. Chciałbym podziękować, za wiele cennych informacji i życzliwym i tym mniej życzliwym, i tym którzy sami odeszli i tym którzy mają żal o niesprawiedliwe potraktowanie lub brak możliwości rozwoju u nas. Mamy teraz rzeczywiście kryzys w zespole zajmującym się rozwojem produktów, bez dwóch zdań zabetonowaliśmy się w procesie produkcyjnym i przestaliśmy być Agile. Mamy tego świadomość i kryzys jest dla nas szansą na przebudowę organizacji i stanie się naprawdę Agile. Działamy nad tym. Zatrudniamy wielu fantastycznych ludzi , i wiem że nas w tym będą wspierać. Od 12 lat pniemy się wyłącznie do góry, to nie przypadek. Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. A mniej życzliwym życzę więcej życzliwości i jeszcze raz dziękuję za feedback :).
5
Gość 2016-03-03 20:26:22
Ho, ho, sam Pan Prezes się odezwał, czapki z głów. Naiwny biedaczek nie wie, że to tylko taki cyrk, że hejty walą najczęściej HRowcy innych firm IT, bo jest totalna walka rekrutacyjna na rynku wrocławskim o ludzi od technologii, ot mało jest tych zdolnych, a pozytywy walą jego ludzie z jego HR. Wszyscy się w to bawią, myśląc że w ten sposób wystraszą paru gostków od zatrudnienia sie w tej lub innej firmie. Przy okazji podniecają się tym wszyscy dookoła w firmie i jest niby zabawnie, taka sensacyjno-plotkarska nasza polaków natura. Czarny PR górą. np. ten niby Piter, to Piotr którego znam, bo tylko jeden się zwolnił w tym okresie i wiem, że takiego postu po prostu nie dał, ktoś wiedział, że odszedł i się pod niego podszył. Obrzydliwe. Przylepili mu takie bzdety i chłopak się musi kumplom tłumaczyć. (usunięte przez administratora) Daj se Pan spokój , przecież to zwykłe szambo.
kandydat 2016-03-15 21:29:29
Byłem na rozmowie w tej firmie i liczę, że się uda i sam będę mógł coś powiedzieć. Pierwsze wrażenie było super!
1
sik 2016-03-17 15:10:36
u nich to teraz widze same trudne stanowiska dają, np. jako Młodszy Specjalista ds. Windykacji Sądowej i nie wiem czy na pewno dobre jest to stanowisko, niby szkolenia sa.
Logintrans Sp. z o.o. 2016-03-17 15:37:47 [pracodawca]
Hej, własnie zakończyliśmy rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Windykacji Sądowej. Sprawdź nasze aktualne oferty: http://www.trans.eu/pl/kariera Jeżeli nie ma takiej, która Ciebie obecnie interesuje prześlij do nas swoją aplikację na adres rekrutacja@trans.eu :)
bolreg 2016-03-20 17:17:08
Jakoś nie widziałem tych ofert @Logintrans Sp. z o.o., jedyne co to rzuciło mi się w oczy, że jest oferta na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży telefonicznej, system premiowy
Logintrans Sp. z o.o. 2016-03-21 09:27:51 [pracodawca]
Nie widziałeś ofert na naszej stronie czy na gowork? Zachęcam do odwiedzania naszej strony http://www.trans.eu/pl/kariera - tam na bieżąco pojawiają się wszystkie aktualne oferty.
pracownik 2016-03-29 13:40:36
Jestem szczerze zdumiony tym co tu przeczytałem. Logintrans nie jest na pewno pracodawcą idealnym, ale to jest bardzo dobre miejsce pracy. Organizacja ma dobre podstawy finansowe, wynagrodzenie jest wysokie i wypłacane na czas. Do tego pracodawca zapewnia dodatkowe premie kwartalne w wysokości kilku tysięcy złotych. Nie wspominając o szeregu benefitów, które są niespotykane na rynku. Firma daje naprawdę dużo od siebie.

Czy jest to pracodawca idealny? Nie. Czy firma ma mankamenty? Ma i to wiele. Ale inni pracodawcy też je mają. Na pewno nie jest to miejsce pracy dla każdego. Na pewno zdarza się nieporozumienie na linii pracownik-przełożony. Na pewno zdarza się, że są rozminięcia w oczekiwaniach po obu stronach. I na pewno ktoś na tym cierpi. Na pewno zdarzają się sytuację, w których ktoś dostaje np. inne zadania niż wcześniej zakładał. Że to co robi nie odpowiada jego wyobrażeniu o tym co powinien robić. Zdarza się, że ktoś ma za duże kompetencje do danego stanowiska. Ale bywa też odwrotnie - ktoś nie przystaje standardem swojej pracy do oczekiwań pracodawcy.

Odnoszę jednak wrażenie, że większość komentarzy to jakiś chory wylew frustracji niekiedy przesadzony, a niekiedy wręcz nieprawdziwy.

To co definiuje tę firmę to jest permanentna zmiana ze wszystkimi tego konsekwencjami. Niekiedy są one negatywne, powodują chaos, frustrację i w reszcie konflikty. Z drugiej strony niejednokrotnie drastyczne zmiany wewnątrz organizacji przyniosły jej ogromne korzyści. Zastanawiające faktycznie jest to, że przez tyle lat firma nie nauczyła się wprowadzać zmian w taki sposób, żeby nie zepsuć tego co już jest, nie stracić jakiegoś pracownika. Może to nie zmieni się już nigdy. Na pewno będą osoby, które się na to nie godzą i nie będą tu pracoawć. W ogóle im się nie dziwię. Ale opisywanie Logintransu jako kołchozu, w którym pomiata się ludźmi to naprawdę krzywdzenie porządnej firmy.
ymss 2016-04-01 11:11:31
też słyszałem, ze finansowo to nie ma co na nich narzekać, ale, że nowa oferta jest od nich to mało kto wie, bo szukają ludzi jako Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej.
byly 2016-04-20 14:37:06
to jest firma która zabija pasję, chęć tworzenia, inicjatywę. Tyle -rób wg tego co mówi szef - nawet jak plecie bzdury. Nie polecam
5
Logintrans Sp. z o.o. 2016-04-20 15:49:31
Witaj, "były",
jeżeli pasja, chęć tworzenia i inicjatywa została w Tobie zabita odezwij się do nas. Zależy nam na tym aby otwarcie mówić o tym co się nie podoba, z czym sobie nie radzimy więc śmiało zapraszamy do kontaktu - telefonicznego, mailowego, osobistego.
byly 2016-04-21 21:33:16
Byłem - mówiłem, macie to gdzieś co uważają pracownicy. Niepotrzebna szopka pod publiczkę. Musiałem rzucić papierami i dopiero wtedy zaczęło się pytanie, proszenie, gadanie. Nic nie dające gadanie. Przykra sprawa praca w tej firmie. Na szczęście jestem już u konkurencji. Tak się traci rynek.

pozdrawiam
7
Były pracownik 2016-04-22 10:07:12
Miałem okazję pracować w Logintrans przez kilka miesięcy. Od pierwszych dni żałowałem, że dałem się skusić ofertą. Jedyny plus to socjal, te firmowe śniadania itp. Ale jaką to ma wartość w kontekście całej pracy? Firma jest monopolistą i tylko dzięki temu trzyma się na rynku. Ciągle przybywający klienci to skutek monopolu. Katastrofalna kadra dyrektorska. Prezes forsujący własne rozwiązania. Zgniła atmosfera w wielu działach przykryta zasłoną szczęścia (marketing).
Życzę Logintrans jak najlepiej, ale ryba psuje się od głowy, a głowy przecięż nie zmieni...
4
qwas 2016-04-22 10:17:27
coś w tym jest "Były"
2
Serio!? 2016-04-25 14:16:02
Rozbiliście bank ogłoszeniem o "specjalistę ds wdrożeń ISO" - "pasjonat ISO" "zgodnie z filozofią KAIZEN", "5S" - i to jest własnie problem naszej firmy. Jak szukacie specjalisty to NIE MÓWCIE MU JAK MA TO ZROBIĆ - ma zrobić. Jak nasz pan prezes idzie do dentysty to mowi, ze chce załatać dziurę czy też mowi jak dentysta ma to zrobić? Nie no bez kitu, szukam nowej roboty bo z tego LT zrobiła się jakaś sekta. Ludzie - "pasjonat ISO" ? Dostaniecie co najwyżej kogoś kto Wam wmówi, ze jest pasjonatem i codziennie przed pierwszym śniadaniem wdraża ISO swojemu kotu zgodnie z filozofią Kaizen. Totalny brak profesjonalizmu. Wstyd mi za naszą firmę.
1
Logintrans Sp. z o.o. 2016-04-26 08:52:08 [pracodawca]
Hej,
piszesz pewnie o stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Systemów ISO. Dla Młodszego specjalisty kierunkowe doświadczenie zdecydowanie nie jest kluczowe a wszystkiego co potrzebne, może nauczyć się u nas.

Dlatego liczy się dla nas pasja i postawa - to rzeczy, których nauczyć się nie można i które niezmiernie trudno jest udawać. Z przyjemnością podejmujemy się wyzwania zweryfikowania, czy ta pasja jest autentyczna :-)

Sposobność ku temu będziemy mieli na pewno, ponieważ na ogłoszenie odpowiedziało już teraz 88 osób. Jesteśmy pewni, że uda się zatrudnić kogoś ze świetnym potencjałem.

Taka osoba zapewne będzie potrzebowała merytorycznego wsparcia i ukierunkowania, co nie jest równoznaczne z nadmiernym instruowaniem. Przeciwnie, zależy nam na osobie, która będzie samodzielnie kreować rozwiązania.

Jeśli zaś chodzi o powiązanie kota z ISO, to jedyne co przyszło nam do głowy to normy ISO 11784 oraz ISO 11785, które określają uniwersalną specyfikację czipów identyfikacyjnych wszczepianych pod skórę zwierzaka. My jednak specjalizujemy się w nowatorskim sposobie wdrażania norm związanych z bezpieczeństwem łańcucha dostaw ;-)
adas 2016-05-01 11:26:47
Widzę, że Logintrans prowadzi teraz sporo rekrutacji m.in. na administratora serwerów Windows. Na jakie zarobki można liczyć przy tego typu stanowiskach?
Logintrans Sp. z o.o. 2016-05-02 09:09:24
Adas, wszystko zależy od Twojego doświadczenia, wyślij do nas swoje CV. wpatkowska@trans.eu) - o zarobkach rozmawiamy podczas spotkania :)
myszka zopsia 2016-05-06 22:02:53
dziękuję za podanie adresu mailowe do kontaktu w sprawie rekrutacji, ja rownież chętnie skorzystam z niego gdyz wiedzę że państwo macie naprawde mnóstwo nowych fajnych rekrutacji. ciekawi mnie stanowisko praktykanta z językiem niemieckim i przede wszystkim to czy jest płatne
nobody 2016-06-19 13:26:04
Ach jakże wielki i wspaniały jest imć Trans.eu!
Cóż za dobroć, tolerancja i mądrość jego managerów! Ach cóż za niepowtarzalna okazja pracować w tak szlachetnej firmie! nie ma lepszej na rynku! ani w kraju ani za granicą! Ah, oh ojej :))))

Nigdzie bardziej nie rozwiniesz swojej pasji. Nigdzie nie zjesz lepszego śniadania! nigdzie nie zarobisz tak wiele! a już na pewno nigdzie nie zostaniesz tak szybko prezesem :)
;-D
1
Stach 2016-06-19 15:39:16
No mi się wydaje, że bardzo fajna praca generalnie
as 2016-06-28 21:25:55
Atmosfera jak w sekcie. Nie polecam
2
e 2016-06-29 09:51:08
pewnie przesadzasz, ale przynajmniej można teraz do nich iść na praktyki jak się zna język niemiecki dają szansę młodym szacun
Dudi 2016-07-04 22:35:15
Jak ktoś zna niemiecki to nie chodzi na praktyki tylko wybiera spośród kilkunastu ofert dobrze płatnej pracy.
liuh 2016-07-04 23:14:45
@as a mnie bardzo ciekawi jaka to atmosfera cytuaję "jak w sekcie"? :D bo takiego określenia jeszcze nie słyszałam
Logintrans Sp. z o.o. 2016-07-06 10:04:00 [pracodawca]
Hej @liuh :) Nas też ciekawi co autor miał na myśli ;) Jak masz jakieś pytania dotyczące atmosfery - pytaj śmiało. Tutaj możesz podejrzeć "cząstkę" klimatu naszej firmy: https://www.instagram.com/trans.eu/ i na FB: https://www.facebook.com/join.trans.eu/.
tomek 2016-07-06 10:06:37
Administracyjne wsparcie sprzedaży teraz jest u nich potrzebne
ciekawy 2016-07-15 12:56:37
Witam widziałem ostatnio ogłoszenie na przedstawiciela warto ??
erty 2016-07-15 21:00:21
@ciekawy jak to gdzie takie ogloszenie od nich widziales? bo ja regularnie patrze i nic nowego nie widze
anonim 2016-07-19 10:40:15
Może głupie ale...
wie ktoś jakie auta proponują dla Przedstawicieli? pozdrawiam
anonimowo 2016-07-19 10:45:17
wie ktoś jakie auta proponują dla przedstawicieli handlowych?
pozdrawiam
adas 2016-07-19 10:47:19
Bo raczej szybko się te oferty rozeszły @ erty ale powiem tak jak Ci zależy na pracy tutaj to warto się jednak zakręcić nawet bez ogłoszeń bo podobno kasa jest tutaj niezła i ludzie nie narzekają za bardzo na warunki więc może akurat się im spodobasz
tomek 2016-07-28 09:15:44
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Korporacyjnego z j.niemieckim terz jest potrzebny do nich.
jhtyu 2016-08-19 21:28:52
@ patataj ale to masz na mysli że są lizusy czy jak?
ETe 2016-09-02 00:20:00
Słabo nie szanują pracownika. Momentami mobbing...
2
kamil 2016-09-02 09:52:15
Przedstawiciele Handlwoi z reguły nie mają zle, dostaja auta jezdza po swoich terenach nikt im zbytnio na rece nie patzry,bez stresu praca.
Zostaw swoją opinię o Logintrans Sp. z o.o. - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logintrans Sp. z o.o.