Trans.eu Group S.A

Opinie o Trans.eu Group S.A

Eustachy

Bardzo fajna firma. Dobrze traktują pracowników i co najważniejsze zatrudniają dłużników z komornikami do pracy, aby windykowali własnych dłużników. To miłe.

bez

Dział HR jest nie odpowiedzialny, umawiają na wstępną rozmowę i później brak kontaktu, na telefon nikt nie odpowiada. Proszę Państwa to jest bezodpowiedzialność i brak elementarnego szacunku do kandydata. Firma pozycjonuję siebe jak jedna z najlepszych w Polsce, dramat. Tak nie powinno być.

Aleksandra Szajkowska-Kalita
@bez

Szanowny Panie / Szanowna Pani, jest nam bardzo przykro, że ma Pan/Pani negatywne doświadczenia związane z naszym procesem rekrutacyjnym. Bardzo chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację. Szacunek do kandydata jest jedną z największych wartości, jakie nami kierują, dlatego będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zdecyduje się Pan/ Pani napisać do nas maila (aszajkowska@trans.eu), byśmy mogli podjąć próbę naprawy tych doświadczeń.

aha
@Aleksandra Szajkowska-Kalita

ale co tutaj wyjasniać ? nie odbieraliście telefonu od człowieka,który poświecił wam swój czas i jeszcze chcecie coś wyjaśniać? jesli juz na takim etapie traktujecie tak kandydata, to co dopiero z pracownikiem?

Firma rozwija się cały czas. Myślę, że ludzie ambitni widzą się w tej firmie. Może nie jest idealna ale z cała pewnością jest świetna

Przyjaciel

Witam, Opinie sa rozne, ale dlaczego ktos doswiadczony, pracowity i z pasja powinien starac sie o prace w Logitrans? Nie mowmy tu o socjalu, tylko czysto merytorycznie? Znajoma wlasnie zlozyla podanie o prace do Logitrans i zastanawiam sie czy ze swoja pasja i doswiadczeniem, oraz biegla znajomoscia angielskiego nie bedzie to strzal w kolano, gdyz we Wrocku jest duzo innych ciekawych ofert.

@Przyjaciel

Najlepiej spróbować i przekonać się na własnej skórze :) Pasja, doświadczenie i znajomość angielskiego z pewnością się przydadzą :)

Bysio

Każdy ma prawo do wypowiadania się na tym forum bez względu na opinie. Zawsze można zmienić pracę, prawda?

Julita

@Danielwidzę, że dobrze Ci się pracuje. Czy mógłbyś powiedzieć coś o warunkach pracy? Obecnie firma poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Z ich oferty pracy wynika, że realizują program wspierania talentów, korzystają z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport Plus. Ktoś aplikuje na takie stanowisko pracy w Logintrans Sp. z o.o.?

Daniel

Logintrans to spoko firma, bez szaleństwa prowadzi swoją działalność. Dobrze się tu pracuje i całkiem nieźle zarabia

Miło Wspominam

Firma oferuje pracownikom bardzo dużo i ciężko znaleźć pracodawce z lepszym socjalem we Wro. Pensje też są godziwe, adekwatne do posiadanych umiejętności. Zapewniam również, że zadania mają na celu weryfikacje kompetencji kandydata a nie "kradzież pomysłów" jak ktoś tutaj zasugerował. Szczerze polecam jako były pracownik tego pracodawce. Jednak, żeby nie było zbyt kolorowo to niestety o rozwoju stanowiskowym można zapomnieć i to na pewno jest do poprawy . Podsumowując drogi szukający opinii o LT - jeśli szukasz fajnego pracodawce na kilka lat zaczynasz dopiero kariere na rynku pracy lub szukasz stabilizacji - aplikuj! Jeśli szukasz jasnej ścieżki awansu, rozwoju stanowiskowego i merytorycznego - zastanów się poważnie zanim zaaplikujesz bo zwyczajnie możesz nie znaleźć tego czego szukasz.

Bodzio

Czy Logintrans nie ma zapotrzebowania na osobę do działu sprzedaży? Może nie mogę znaleźć dlatego pytam na forum bo jak wszyscy wiedzą najwięcej informacji mają pracownicy. Słyszałam dobre opinie o firmie a co wy na to? Zanim złożę cv dobrze wiedzieć coś o firmie.

niedoszły brand manager

Byłam na rekrutacji jakiś czas temu i mimo całej tej otoczki i wrażenia jakie sprawiają radzę uważać. Nie dość, że sami poprosili mnie o rozmowę. Mimo, że przeszłam oba etapy rekrutacji. Mimo, że bardzo podobało im się zadanie, nie otrzymałam telefonu i żadnej informacji zwrotnej. Tak się nie robi proszę państwa po drugim etapie. Jak zadzwoniłam po ponad dwóch tygodniach, to łaskawie dowiedziałam się, że zmienili wymagania wobec tego stanowiska. Employer branding =0. Dno... P.S Na to stanowisko szukają ideału do dziś, a tak serio to na bank kradną po prostu pomysły.

Baśka

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego Logintrans nie ma zupełnie nowych ofert pracy? Czyżby tak dobrze było w firmie i nikt nie odchodzi? Ja również słyszałam sporo dobrego o nich i dlatego szukam ofert.

Norbi

Myślę, że jak ktoś lubi samą pracę to będzie zadowolony. Osoby szukający jedynie firmy w której dostaną super kasę zawsze mogą się rozczarować. Logintrans jest moją firma od kilku lat i nie narzekam, przeciwnie jestem bardzo zadowolony z pracy i z kasy.

Poszukujący
@Norbi

Nie żyjemy po to, żeby pracować. Pracujemy po to, żeby przeżyć. Praca dla samej satysfakcji, że lubisz robić to co robisz to tylko połowa sukcesu. Praca za grosze i w toksycznym środowisku nie jest jednak taką pracą, która bynajmniej by mnie satysfakcjonowała.

@Poszukujący

Z takim podejściem pracy za fajną kasę nie znajdziesz. Rolą pracodawcy jest wyłapać osoby, które się zaangażują. Nie takie, które chcą przeżyć. Taki pracownik nie jest bynajmniej pracownikiem satysfakcjonującym pracodawcę. I koło się zamyka.

Bombel

@Poszukujący Rotacja w dzisiejszych czasach to zupełna norma.

Poszukujący
@Bombel

Rzecz normalna dla tzw. "Januszów biznesu". Gdyby były zachowane 3 podstawowe elementy tj: 1. Atmosfera pracy 2. Rozwój zawodowy 3. Godziwe wynagrodzenie to rotacji by nie było.

germanfan

jak się pracuje w dziale na Wysokiej? Czy w obsłudze klienta można zarobić 4000 zł netto? Pytam o dział niemiecki. Ogólnie - jaka jest atmosfera?

Toni

@Berta Bardzo dziękuję Ci za tą merytoryczną opinię. Takie oceny działania firmy mogą pomóc innym w podjęciu decyzji o ewentualnej pracy. Jestem żywo zainteresowany pracą w firmie, gdyż wcześniej słyszałem sporo dobrego. Może podpowiesz który oddział jest najlepszy?

Berta

Firma dobra na start jako pierwsza praca, całkiem dobry social. Szkoda tylko że z ogłoszeń o prace nie można się dowiedzieć do jakiej spółki z grupy się trafi ... trochę też daleko od centrum tak czy inaczej. Jako pierwsza praca ok, niezależnie od stanowiska warto zobaczyć jak to wyglądać ale nie osiadać bo w LT i spółkach grupy wszystko jest płynne i zmienia się jak w kalejdoskopie wychodząc w piątek z pracy a przychodząc w poniedziałek możemy być zaskoczeni zupełnie nową rzeczywistością. Warunki finansowe OK. Możliwości rozwoju i wdrażania własnych rozwiązań bez szału. Śniadania firmowe w Trans.eu to duży plus. Jeśli aplikuje się do innej spółki grupy warto zapytać czy też są.

Waldi

Czy z całą pewnością nie można powiedzieć coś pozytywnego o firmie. Mogę zrozumieć, że są jakieś problemy ale to narzekanie na wszystko jest żałosne. Czy nie jest lepszym wyjściem zmiana firmy, tam będzie lepiej.

Bodzio

Czy niektórzy forumowicze są inspirowani przez konkurencję? Mogę zrozumieć jak coś w firmie szwankuje ale nie wszystko.

Julita

Witam, mam pytanie czy Logintrans ma w chwili obecnej zapotrzebowanie na pracownika sprzedaży? Kiedyś mieli w ofercie ale obecnie nie mogę nic namierzyć a zależy mi. Słyszałam, że to dobra firma i taka praca bardzo by mi odpowiadała

Trans.eu
@Julita

Hej! Oczywiście, rekrutujemy :) Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszą koleżanką Jagodą (e-mail: jagoda.czop@trans.eu, skype: logintrans_jczop lub tel. 71 734 17 02). Zapraszamy!

Natalia

Mam zamiar aplikować do firmy na stanowisko młodszego specjalisty ds.administracyjnego wsparcia sprzedaży. Słyszałam od kilku osób dobre opinie o firmie i teraz proszę i kilka informacji o tym stanowisku.

nobody
@Natalia

TRANS bardzo dobry jest. Najlepszy wręcz. Trans jest po prostu boski. Nie ma nic lepszego niż trans. AVE trans!

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A