Trans.eu Group S.A

Opinie o Trans.eu Group S.A

Chen

Ja też potwierdzam. Roboty nie dostałem, ale na rozmowie dowiedziałem się jak wielu rzeczy o sobie nie wiem. Cenne to było. Atmosfera rozmowy bardzo przyjazna. Świetny film o pracownikach!

potwierdzam, bardzo oryginalne podejście do rozmowy rekrutacyjnej - choćby dlatego warto w niej wziąć udział; dzięki, sporo mi uświadomiła o mnie samej

Trans.eu

Drogi kandydacie, przykro nam, że masz negatywne doświadczanie związane z procesem rekrutacji w naszej firmie. Tym bardziej, że nasze podejście zdecydowanie odbiega od przedstawionego obrazu. Jesteśmy mocno zorientowani na naszych kandydatów. Każdego traktujemy jak potencjalnego Partnera do współpracy. Sytuacja, w której rozmowa odbywa się z inną osobą niż wcześniej zaplanowano zdarza się niezwykle rzadko. W Pani/Pana wypadku zaważyło to na zmianie języka rozmowy, za co przepraszamy. Pierwszy etap na stanowiska specjalistyczne i eksperckie w 99% prowadzony jest przez dwie osoby (nie jedną). Z dużym więc prawdopodobieństwem w Pani/Pana przypadku rozmowa odbyła się z coachem i specjalistą do spraw rekrutacji. Nasze rozmowy rekrutacyjne nie przypominają standardowych m.in. z tego względu, że bardziej koncentrujemy się na poznaniu naturalnych kompetencji kandydatów i tym, jakimi są osobami, niż na szczegółach z życiorysów. Z tego też powodu, na pierwszym etapie rekrutacji, dla rekruterów ważne i zdecydowanie wystarczające są tylko kluczowe, wymagane kompetencje. Szczegółowy zakres obowiązków i profil stanowiska pozostaje do omówienia z bezpośrednim przełożonym, w kolejnym etapie rekrutacji. Nie oznacza to jednak, że rekruterzy nie potrafią opowiedzieć kandydatowi o ogólnym zarysie stanowiska. Mam nadzieję, że ten wpis pozwolił Pani/ Panu na lepsze zrozumienie procesu i funkcjonujących w nim zdarzeń. Nie mniej jednak dziękujemy za słowa uwagi. Są one dla nas bardzo cenne i pozwolą nam jeszcze lepiej zadbać o potencjalnych kandydatów.

ianek

firma ma swoje minusy. pewnie, że zawsze można się doczepić. ale jak się starasz, wykazujesz inicjatywę - to codzienne warunki są świetne. socjal, duże możliwości do rozwoju, zwłaszcza umiejętności miękkich dzięki nastawieniu zarządu, który rozbudowuje bibliotekę firmową o wiele magazynów i książek. dodatkowo firma wysyła na wiele szkoleń i dopłaca np. do studiów podyplomowych, funduje angielski i niemiecki, multisporta. Warto. Narzekających pozdrawiam. Widać sobie nie poradzili :)

Ola

Dynamiczna firma, w której mocno czuje się rozwój. Zorientowanie na pracownika, wielkie możliwości samorozwoju, benefity na poziomie Google (śniadania, opieka medyczna, multisport, zajęcia sportowe i rekreacyjne, angielski, etc). Świetni ludzie, niesamowita atmosfera. Dużo pracy, ale i sensu w projektach, które realizujesz. Duża samodzielność i odpowiedzialność. Chcesz, to czerpiesz:) Osoby otwarte, elastyczne, zaangażowane, które wiedzą czego chcą, a to co robią zawodowo jest dla nich przyjemnością, bardzo dobrze się tu odnajdą.

kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna u nich to porażka, zapowiadają, że rozmowa odbędzie się w języku angielskim (co oznacza, że z reguły kandydat poświęca czas na przygotowanie), na miejscu okazuje się, że jednak nie ma osoby weryfikującej znajomość angielskiego i pierwszy etap odbędzie się w języku polskim. Rozmowę przeprowadza asystentka biura (pierwszy etap), która nie ma pojęcia na czym będzie polegała praca na danym stanowisku, nie jest w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie dotyczące stanowiska, tłumacząc się "takie szczegółowe pytania to na kolejnym etapie z kierownikiem" buhahaha szczegółowe, ciekawe, asystentka weryfikuje kwalifikacje i predyspozycje kandydata na stanowisko o którym wie NIC! Generalnie godzinna pogadanka o niczym i powielanie tych samych pytań "ubranych" w inne słowa. Ponadto zero zachęty od strony rozmówcy, raczej zdziwienie dlaczego akurat do nich aplikujesz (umową o prace raczej zainteresowane są obie strony więc według mnie pracodawca też powinien zachęcić potencjalnego pracownika a nie zniechęcić). No i wreeeszcie kolejny etap i jest oczekiwana weryfikacja języka angielskiego (ta cześć całkiem przyjemna) poza tym kierownik i dyrektor zadają pytanie i właściwie nie słuchając rozmówcy podsumowują jego odpowiedź i "wkładają" w usta słowa, których nie powiedział. NIE POLECAM.

Magorzata

Logintrans to nowoczesna firma z niesamowitym potencjałem, która tworzy atrakcyjne warunki zatrudnienia pracownika. Bardzo doceniam możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz elastyczny czas pracy. W firmie panuje miła atmosfera co przekłada się na jakość pracy. Dodatkowym atutem jest opieka medyczna i karta Multisport. Jednym zdaniem cieszę się, że trafiłam do Logintrans.

nowoczesna firma z polskim kapitałem. Widać że pracownicy korzystają na osiąganych sukcesach firmy. W przypadku zachodnich korporacji zwykle zyski odpływają jak z kolonii pracowniczych. Polecam tego pracodawcę; dobry socjal, uczciwe warunki premiowania.

maciekm

Jestem bardzo zadowolony z podjętej pracy. Mogę z czystym sumieniem napisać, że Logintrans to mój najlepszy pracodawca. Super ludzie, fajny klimat i ogrom możliwości, które daje firma sprawie, że do pracy przychodzi się z ochotą.

transowa

Nie zgodzę się z tą opinią, w firmie zatrudnionych jest wiele byłych praktykantów i stażystów, nie narzekają ;) Praktyki za założenia są bezpłatne, więc nie rozumiem skąd takie nastawienie. Pretensji może lepiej do uczelni. Poza tym, zawsze mówi się, że praktyki są bezpłatne i kandydat się zgadza lob nie. Zeźliła mnie ta opinia..

noname

praktyka za darmo. bez sensu, wykonujesz prace jak wszystce pracownice a nic nie dostajesz. a do pracy pozniej tez nie biora. nie widze sensu w tych praktykach.

zwalniaja z dnia na dzien, jesli ktos nie osiaga wynikow. ciagle podwyzszanie poprzeczki sprzedazowej. duzy stres. brak mozliwosci rozwoju.

gość

na wejście jest 3-stronicowy test ze znajomości języka obcego - znajomość słownictwa i tłumaczenie krótkich tekstów

ona2

- ciagle podwyzszanie poprzeczki, az do granic mozliwosci. - tych, ktorzy nie osiagaja wynikow wywalaja z pracy. + placa na czas. + angielski za darmo

ona

A jak wygląda u nich rekrutacja dla osób znających język obcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A