Trans.eu Group S.A

Opinie o Trans.eu Group S.A

Nie widziałeś ofert na naszej stronie czy na gowork? Zachęcam do odwiedzania naszej strony http://www.trans.eu/pl/kariera - tam na bieżąco pojawiają się wszystkie aktualne oferty.

Hej, własnie zakończyliśmy rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Windykacji Sądowej. Sprawdź nasze aktualne oferty: http://www.trans.eu/pl/kariera Jeżeli nie ma takiej, która Ciebie obecnie interesuje prześlij do nas swoją aplikację na adres rekrutacja@trans.eu :)

kandydat

Byłem na rozmowie w tej firmie i liczę, że się uda i sam będę mógł coś powiedzieć. Pierwsze wrażenie było super!

refund

zależy jak na to patrzeć, w sumie trudno mi się wypowiedzieć, ale ok.

Ho, ho, sam Pan Prezes się odezwał, czapki z głów. Naiwny biedaczek nie wie, że to tylko taki cyrk, że hejty walą najczęściej HRowcy innych firm IT, bo jest totalna walka rekrutacyjna na rynku wrocławskim o ludzi od technologii, ot mało jest tych zdolnych, a pozytywy walą jego ludzie z jego HR. Wszyscy się w to bawią, myśląc że w ten sposób wystraszą paru gostków od zatrudnienia sie w tej lub innej firmie. Przy okazji podniecają się tym wszyscy dookoła w firmie i jest niby zabawnie, taka sensacyjno-plotkarska nasza polaków natura. Czarny PR górą. np. ten niby Piter, to Piotr którego znam, bo tylko jeden się zwolnił w tym okresie i wiem, że takiego postu po prostu nie dał, ktoś wiedział, że odszedł i się pod niego podszył. Obrzydliwe. Przylepili mu takie bzdety i chłopak się musi kumplom tłumaczyć. (usunięte przez administratora) Daj se Pan spokój , przecież to zwykłe szambo.

Piotr Hunker/CEO Trans.eu

Dowiedziałem się właśnie że Gowork to "bardzo cenne" źródło feedbacku o naszej firmie. Chciałbym podziękować, za wiele cennych informacji i życzliwym i tym mniej życzliwym, i tym którzy sami odeszli i tym którzy mają żal o niesprawiedliwe potraktowanie lub brak możliwości rozwoju u nas. Mamy teraz rzeczywiście kryzys w zespole zajmującym się rozwojem produktów, bez dwóch zdań zabetonowaliśmy się w procesie produkcyjnym i przestaliśmy być Agile. Mamy tego świadomość i kryzys jest dla nas szansą na przebudowę organizacji i stanie się naprawdę Agile. Działamy nad tym. Zatrudniamy wielu fantastycznych ludzi , i wiem że nas w tym będą wspierać. Od 12 lat pniemy się wyłącznie do góry, to nie przypadek. Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. A mniej życzliwym życzę więcej życzliwości i jeszcze raz dziękuję za feedback :).

Dan

Pracowałem w LT przez kilka lat i jak wszedzię są plusy i minusy - ale zeby mówic o tym, że to korpo bagno to chyba przesada - nikt ludzi na siłe nie trzyma w firmie. Teraz zatrudniaja ponad 200 osob a ja bylem jak byla to garsc ludzi - kiedyś był jeden gosc co robił czystki i mi sie oberwalo. Jak patrze na to jak teraz sie pokazuje LT to duzo lepiej to wyglada niz kiedys. Chetnie sie dowiem jakie znacie lepsze miejsca do pracy we wrocku - obecnie szukam pracY.

prawie utopiony

Startowałem do Logintransu, przeszedłem przez pierwszy etap, jednak znajomy powiedział mi, że ta organizacja to "beton" - zdziwiło mnie to, bo wrażenie wywiera raczej pozytywne na pierwszy rzut oka. Jak czytam te komentarze to chyba wiem co znajomy miał na myśli. Z logintransu rezygnuję - cieszę się, że tutaj przyszedłem i poczytałem opinie bo wpakował bym się w jakieś korpo-bagno.

xyz

@Ab widziałam ogłoszenie, pytanie - czy praca jest w ogóle warta uwagi, bo w samym ogłoszeniu wszystko wydaje się ok. Może ktoś tutaj ma doświadczenie na tym stanowisku?

xyz

właśnie, właśnie, jak to jest z tym specjalistą ds. windykacji? ktoś coś wie, jakie warunki, jakie wynagrodzenie?

ememems

tak, a Ty za to jesteś CEO najlepszej firmy na świecie i masz już tak dużo na koncie, że nie masz nic innego do roboty tylko anonimowo obrażać całą masę fajnych i kompetentnych ludzi pracujących w transie. słabo. dobrze, że Cię już z nami nie ma.

ememems

chłopaku/dziewczyno:) startuj. ja w transie jestem ponad 6 lat i jak czytam te bzdury sfrustrowanych miernot, to tylko się cieszę, że już w tej firmie ich nie ma. bo dzięki temu ona jest lepsza. startuj i sam się przekonaj, jak jest. zobaczysz, że warto :)

nieudane

Ooook - miałem tam startować ale dziękuję.

a

"wciąż je usuwa" to niewłaściwe określenie to co zostalo na forum to MVP, czyli 'minimum ' tylko to co jest wygodne dla ludzi transa. administrator usuwa całe bloki nie tylko posty. biedak.

Terry

O z tymi uciętymi szkoleniami to porażka. Może i kiedyś trwały długo, ale przynajmniej nowy pracownik miał jakąś wiedzę na start i raczej się doszkalał w zespole. Teraz trzeba tracić swój czas na wdrożenie i potem tłumaczyć się z niezrealizowanych celów.

alf

co do szkoleń to ostatnio zostały ucięte przez prezia bo "każdy powinien się szkolić sam wedle pradawnej metody Xiong Pang". Nie szanują pracownika - szybko się z tamtąd zawinąłem - nie podpisałem umowy po okresie próbnym i nie żałuję. Te wszystkie hasła "delivery" "respect" etc. to jedna wielka mrzonka. Pracowałem w wielu korporacjach i mniejszych firmach. Ta była najgorsza. Pozdrawiam z Credit Suisse.

irena
@alf

Ja bym tam nigdy nie poszla do credit suisse. Taka korpo. Tfuuuuuuuu....

Dostrzegacz - c.d.

Coś ucięło, więc jeszcze dodam.. Co do rozwoju - niby firma mówi, że na niego stawia. Szefostwo jest jednak za tym, że każdy rozwijać ma się sam i każdy bierze za siebie odpowiedzialność. I z jednej strony racja - ja też odpowiadam za siebie i za to, w jakim kierunku chcę zmierzać. Zdobywam nowe kompetencje i rozwijam się... ale niekoniecznie tam gdzie chcę i niekoniecznie w sposób, w jaki chcę. Wielu ludzi (w tym i ja) starało się o szkolenia podnoszące kwalifikacje, był nawet jakiś plan szkoleniowy i budżet - wszystko szlag trafił, bo nagle gdy się okazało, że za dużo osób chce się szkolić i wstrzymano dofinansowania. Koniec końców na szkolenia nie wiem ile osób się dostało. A w kwestii szefostwa - faktycznie na stanowiska kierownicze dostają się ludzie, którymi łatwo sterować, ulepić z nich kogoś pod obraz dyrektora pionu. I w wielu przypadkach są to albo ludzie awansowani "bo Cię lubię", albo z braku alternatywy. Są owszem i osoby, które znają się na rzeczy, ale zliczyć ich można na palcach jednej ręki. A i tak pewnie zostaną gdzieś przerzuceni, zwolnieni lub sami odejdą - i tak firma straci kolejne talenty. Aaaa - co do wartości. Może i są wypisane na ścianach, może i wielu traktuje je jako własne, ale ryba psuje się od głowy (jak to mówią) i szefostwo w większości ich nie przestrzega, ba - nawet nie respektuje.

Dostrzegacz - c.d.

Podsumowując Drogi Kandydacie / Kandydatko - firma realizuje fajne projekty, możesz nabyć nowych umiejętności i kompetencji, możesz poznać świetnych ludzi - warto więc w niej rozpocząć swoją karierę zawodową. Ale nie nastawiaj się na to, że będziesz mieć wpływ na swoją ścieżkę kariery, że będą Cię szanować jako człowieka (uwaga - nie piszę tu o wszystkich, żeby było jasne) czy że będziesz tu szczęśliwy / szczęśliwa. Jeśli zależy Ci na tym - poszukaj alternatywy. Generalnie firma spełnia podstawowe standardy i ogólnie pracuje się w niej dobrze - jeśli nie zajdziesz komuś wyżej za skórę, to nawet bardzo dobrze. Niemniej jednak znam biznes i realia polskiego rynku pracy - firmę stać na więcej, tylko musi dostrzec niedoskonałości, uderzyć się w pierś i co nieco poprawić. Na koniec życzę powodzenia - i Tobie Kandydacie / Kandydatko, i Tobie Logintrans.

Dostrzegacz

Czytam te Wasze wpisy i muszę przyznać rację wielu z Was - i tym co lobbują, i tym co hejtują. Moim zamysłem było na początku odpowiedzieć na Wasze wpisy, skupię się jednak na konkretach. Firma jest dobrze prosperującym przedsiębiorstwem w branży IT, rozwija się szybko (czasem nawet zbyt szybko, nie dostrzegając faktycznych potrzeb rynkowych i tłumacząc, że sama je kreuje - a potem dziwi się, czemu ludzie czegoś nie chcą, rozwiązują umowy, narzekają), nastawiona jest na zyski nie tylko finansowe, ale również w postaci pracowników - pozyskuje talenty, nietuzinkowe postacie polskiego (i nie tylko) rynku, które będą budować i rozwijać biznes dalej. Na stronie faktycznie zobaczymy uśmiechające się buzie i wykaz benefitów jakie daje firma, by poczuć się w niej dobrze. Tylko że te bonusy nie są już na skalę Google'a, a firma już nie jest tak świetnym pracodawcą jak przed laty (na rynku chociażby wrocławskim w szanującej się firmie średniej wielkości, takie benefity to podstawa) - teraz nie tym przyciągniemy najlepszych (podsyłam pierwszego lepszego wygooglowanego linka dot. EB z inspiracją: http://gadzetomania.pl/5866,bonusy-dla-pracownikow-startupow-czym-kusza-najlepsi-pracodawcy). Poza tym co z tego, że zatrudniani są świetni ludzie, skoro w znacznej części tak szybko odchodzą. I tu nawiązuję do kolejnego tematu, a właściwie dwóch - rotacja i rozwój. Co do rotacji - niestety faktycznie jest duża, szczególnie widać ją było w tym roku. Sporo też sytuacji patowych - jednego dnia jesteś, drugiego może Cię już nie być. A wtedy ludzie odchodzą, bo nie godzą się na zmiany. Z jednej strony niby zmiany są dobre i jeśli ktoś się na nie nie zgadza, może odejść. Jednak z drugiej po co kogoś zmuszać do wykonywania czegoś, co nie jest zgodne z ich "zieloną ścieżką" (firma nawet na stronie pisze "Praca we właściwym miejscu" czy "Realizujemy program wspierania talentów" po czym wcale tych talentów ani nie rozwija, ani nie respektuje).

Słuchaj Marcineczku D., na początku każdy tak mówi jak Ty piszesz. Za parę miesięcy, gdy "firmie" już nie będziesz potrzebny, będziesz tu pisał anonimowo. Ciesz się puki możesz, bo już jesteś na wylocie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A