Trans.eu Group S.A,

Opinie o Trans.eu Group S.A,

Zdemotywowana

Szczerze to średnio jest. Mam kilka spostrzeżeń: 1. Totalny micromanagement - zappomnij o wolnej ręce i własnych pomysłach. Pomysł jest tylko jeden i to na pewno nie będzie Twój. 2. Okropne, nieprzyjemne biuro, a trzeba w nim spędzić jakieś kilka dni w tygodniu. 3. Awans i podwyżka - niby jest jakiś system awansów, ale co z tego, skoro liderzy nie rozumieją na czym polega. 4. Podejście rodem z lat 90. Takie januszowe, że „czasem trzeba podnieść głos, opierniczyć”. ODPOWIADAM - nie, mamy 2023 rok i są inne, skuteczniejsze metody na zmotywowanie pracowników. Na początek warto ich docenić. 5. Liderzy są mocno nierówni. Jest kilkoro naprawdę fajnych, ale jest też sporo takich, którzy dla awansu dadzą Cię rozszarpać, zamiast stanąć za Tobą, jak to się dzieje w dobrym zespole. Z plusów to benefity i śniadania. No i jest sporo fajnych osób, które nie wiadomo dlaczego dalej tu siedzą.

Urszula
@Zdemotywowana

Tak ogólnie to jaka może być przyczyna tego, że ktoś by nie chciał dać awansu? W czym to blokuje danego lidera, bo nie bardzo rozumiem? Jako podrzędny pracownik nie masz kontaktu z wyżej postawionymi osobami? Prócz lidera nie skonsultujesz już z nikim swoich wątpliwości?

@Zdemotywowana

Cześć, dziękujemy za podzielenie się Twoją perspektywą. Traktujemy te słowa jako cenny feedback. Cieszymy się, że wspomniałaś również o aspektach, które uważasz za pozytywne, takie jak benefity, wspólne śniadania czy inni współpracownicy. Zwracamy uwagę na relacje i staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy. Co do kwestii micromanagementu, zależy nam na zachowaniu równowagi między udzielaniem wsparcia a pozostawieniem przestrzeni dla własnych pomysłów i inicjatyw. Twoja opinia na ten temat jest dla nas cenna i na pewno przeanalizujemy, jak możemy jeszcze bardziej poprawić ten aspekt. Zdajemy sobie również sprawę, że skuteczna motywacja pracowników jest kluczowa. W pełni zgadzamy się, że docenianie i wspieranie naszych zespołów jest niezwykle istotne. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych liderów. Rozumiemy Twoje obawy co do nierówności wśród liderów. Naszym celem jest tworzenie zrównoważonych zespołów, w których każdy pracownik ma szansę na rozwijanie potencjału. Będziemy kontynuować pracę nad poprawą tego obszaru. Zależy nam też na tym, by zapewniać komfortowe miejsce pracy. Dlatego słuchamy sugestii naszych pracowników w kwestiach urządzania przestrzeni biurowej. Poprzez przemeblowania, renowacje oraz ogólne prace remontowe staramy się ulepszać nasze biuro zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Niemniej Twój feedback jest dla nas ważną informacją w kontekście usprawnień procesów w całej organizacji.

Byłam związana z firmą około 1.5 roku. Pracowałam w strukturach HR i na początku nic nie zwiastowało tragedii. Firma szczyci się profesjonalizmem, wartościami, patrzeniem na dobro pracownika. Niestety, odbiega to bardzo od rzeczywistości. Był czas, że moim liderem była osoba, za którą stało doświadczenie, wiedza i duża umiejętność zarządzania zespołem - takich liderów wszystkim życzę. Wszystko zmieniło się, gdy na zastępstwo awansowana została osoba, która z zarządzaniem nie ma i nie miała nic wspólnego. Niestety, brak profesjonalizmu, zupełna nieumiejętność rozmowy z pracownikiem, celowe blokowanie rozwoju z jasnym stwierdzeniem: "no w zasadzie sama nie wiem czemu nie chce dać Ci tego awansu." Doprowadziły do sytuacji, że praca w tej firmie mijała się z celem. Nastąpiła reorganizacja pracy, awans osób merytorycznie słabszych, stopowanie i zwalnianie tych z doświadczeniem. Nie było mowy o planach naprawczych, nie było mowy o otwartości i szczerości. Osoby chociażby z obszaru HR zwalniane były z dnia na dzień. Oczywiście firma ma na pokładzie HRBiznes partnerów, ale niestety HR BP, który przydzielony jest do wsparcia działu HR nie służył żadna pomocą. Firma ma też świetnego peakona, który miał badać zadowolenie i odczucia pracowników, niestety nie ma to pokrycia z rzeczywistością, ponieważ "prośby o pomoc", wsparcie, sygnalizowanie roli złego lidera pozostawały zawsze bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Reasumując moja opinia o firmie jest negatywna.

Cześć, dziękujemy za Twój komentarz. Zmartwiło nas, że na pewnym etapie Twoje doświadczenia przestały odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Zależy nam, aby pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy. Zgodnie z naszą polityką, w pierwszej kolejności staramy się rozwijać potencjały wewnątrz organizacji. Na stanowisko została mianowana osoba, która na dany moment miała najwyższe kompetencje i potencjał do zarządzania zespołem. W duchu wartości firmy jest rozwój oraz pasja - co oznacza, że każdy/a z nas ma przestrzeń na naukę nowej roli, a co za tym idzie szansę na samodoskonalenie się w obszarach, w których nie miał/a wcześniej doświadczeń. Ma on/a pełne wsparcie zespołu HRBP oraz zaplecze szkoleniowe. Jak już wspomniałaś prowadzimy badania satysfakcji naszych pracowników. Twój feedback jest dla nas ważną informacją w kontekście usprawnień procesów w naszej organizacji. Mamy nadzieję, że na swojej dalszej ścieżce zawodowej odnalazłaś to, co daje Ci pełną satysfakcję.

nie_Taka_mała_mi

Potwierdzam, pracownik z innego działu, HR nie działa ponieważ: - jest to dział gdzie pracownicy najczęściej są zwalniani, panuje największa rotacja - liderzy sami mogą doprowadzić do zwolnienia osoby z HR, która nie będzie po tej stronie co trzeba, więc nie może być obiektywna - nie ma jasnej polityki, kultury organizacyjnej (ciągle się tworzy - w tym "startupie" od 15 lat) ale jest za to mikrozarządzanie, a w przypadku konfliktu, Góra nie jest zainteresowana, dopuszcza tylko informacje pozytywne, mówiąc co myślisz, dając przykłady stajesz się posłańcem złych wieści (czyli mącisz), a takich w organizacji się nie lubi, nie toleruje, bo burzą "porządek" - grupy oceniające się są zbyt małe, aby panowała szczerość w odpowiedzi, dodatkowo po co mącić, można być za to przesuniętym, zwolnionym O tempie zwolnień i pozbywania się w trybie ekspresowym innych, można zobaczyć po wpisach na FB firmowym, np. sprzed roku- dwóch, często jest tak, że większość komentujących już nie pracuje, czasem prawie wszyscy, co jest przesłanką do odsłonięcia prawdziwego obrazu polityki firmy. W firmie jest polityka jawna i niejawna, dobrze o tym wiedzieć wcześniej, dużo ambitnych oraz pracowitych młodych ludzi może się bardzo szybko zrazić i wypalić a na końcu zostaną zwolnieni. Z tego co słyszałam jeśli ktoś dozna zaszczytu zwolnienia - nie w trybie ulraszybkim (odcięcie od wszystkiego z firmy) to zazwyczaj trwa max 15-30 min., długi monolog, a na końcu powtarzający się powód "nie ta energia". W związku z tym mam pytania: - o jaką energię chodzi - jak ją zmierzyć - czy nie dobrze ją zmierzyć przed, aby sprawdzić czy dana ma tą enigmatyczną energię - niektórzy liderzy (ze starzem nastoletnim w pracy) ją mają (bo wciąż pracują), to oni są dobrym przykładem? jeśli tak to jak podziękuję za taką energię Ciekawe czy moje spostrzeżenia są zbieżne z poglądami innych. ps. "start up to nowo utworzone przedsiębiorstwo lub tymczasowa organizacja poszukuje modelu biznesowego, który zapewniłby jej zyskowny rozwój", ale od niedawno tak się nazywa "naszą firmą", a w start upie wiadomo duża rotacja, duże ryzyko, ale jak się uda to ho, ho :) Szczerze jak usłyszałem, że jesteśmy startupem to miałam właśnie takie odczucie, że będzie czyszczenie i się zawiodłam. Nie Taka mała Mi

ŻycioweSpojrzenieCzarnej
@nie_Taka_mała_mi

Odwołam się do Twojego komentarza i tych osób, które nie są już w strukturach Firmy. Mam wrażenie jakbyście wylewali żale - i owszem każdy ma do tego prawo. Ale jednocześnie nachodzi mnie pewna myśl , że nie było Wam dane pracować w miejscu gdzie nikt nie zapewnia takiego socjalu jak Trans Eu , gdzie nie daje się pracownikowi możliwości pracy hybrydowo, gdzie nie ma ośrodka wypoczynkowego dla pracowników i mogłabym wymieniać. Jestem już na rynku pracy 16 lat pracowałam w kilku dużych firmach i naprawdę Trans na ten moment jest bardzo dobrym Pracodawcą i partnerem który stara się doceniać swoich pracowników. Nigdy nie jest idealnie i nie będzie. Bo każdy ma inne wartości i potrzeby - ale pisanie opisywanie sytuacji z perspektywy osób - które juz w firmie nie są zazwyczaj obiektywizmem nie ocieka. Dlaczego w trakcie swojej drogi zawodowej nikt z Was komentarza nie pisze ? Dlaczego nikt z Was nie odnosił sie do sytuacji tylko teraz jak juz jesteście poza strukturami? Jako osoba która ma juz swoje lata i doświadczenie w różnych firmach czy małych czy korporacjach wychodzę z założenia, żeby doceniać małe rzeczy a nie doszukiwać się. Obserwuje to co się dzieje w firmach obserwuje osoby pracujące i nasuwa mi się jedna albo i kilka spostrzeżeń - tworzycie sami problemy, które Was spalają i powodują, że miejsce pracy staje się toksyczne. Gdyby podejście się zmieniło i spojrzenie na świat i docenienie tego co daje pracodawca to atmosfera byłaby lepsza. Świat nie jest zerojedynkowy a już świat pracodawców tym bardziej wiec taka moja rada zapewne starszej koleżanki : naucz się doceniać małe rzeczy , bo może się okazać , że lepszej opcji nie znajdziesz a wręcz przeciwnie. Życzę Wam na Waszej drodze zawodowej jak najlepiej i aby Wasze postrzeganie się zmieniło i umiejetność doceniania wzrosła. W mojej ocenie Trans to bardzo poprawny pracodawca , który wiele daje pracownikowi i tez oczekuje aby ten pracownik dał wiele od siebie. A czasami to chyba jest jednostronna relacja . Oczekiwanie i postawa bierna to nie jest relacja fair . Tyle… Powodzenia w dalszych drogach. Obyście trafili na „ideałów” jako przyszłego pracodawcę

nie_Taka_mała_mi
@nie_Taka_mała_mi

Skoro mamy do tego prawo to to robimy, tu nie chodzi o socjal, wynagrodzenia, tylko o kulturę orgnanizacyjną (aktualnie w przebudowie), nie ma jansych i klarownych zasad, a te spisane w formie Dragon są jak w Polsce Konstytucja, niby jest ale zawsze można powiedzić "że to jedynie wytyczne". Kwestie socjalu, wynagrodzeń to już kwestia subiektywna, praca hybrydowa to standard w wielu firmach nawet państwowcyh, a co dopiero w firmie stricte IT. A z jakiej perspektywy mamy pisać? , a gdzie są takie wytyczne, że mogą tylko pracownicy a Ci zwolnieni już nie? Standardowym rozwiązaniem w organizacji jest widzenie problemów wszędzie nie u siebie, co widać po wpisie. .

Skrzywdzona
@ŻycioweSpojrzenieCzarnej

To bardzo zabawny komentarz, zwłaszcza w odniesieniu do realiów w Transie. Otóż jest tak - nikt nie zgłasza problemów wcześniej (przed zwolnieniem), bo przez to mogą ich spotkać duże problemy zawodowe. Nierzadki jest ostracyzm, inne traktowanie i nieprzyjemne docinki. Ludzie boją się o swoją pracę. Trans w moim przypadku to jedno z najgorszych rozczarowań na ścieżce zawodowej. Mam nadzieję, że HR i zarząd dostrzeże problem toksycznego środowiska i spróbuje go rozwiązać.

@Skrzywdzona

Cześć, zapoznaliśmy się dokładnie z Waszą dyskusją, a tego typu sytuacje traktujemy bardzo poważnie. Oprócz reorganizacji założeń kultury organizacyjnej skupiamy się obecnie na wdrożeniu compliance, w tym compliance w obszarze pracowniczym, w celu sprostania międzynarodowym standardom w tym obszarze. Poruszone przez Was kwestie zostały też przekazane do odpowiednich osób. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Czy Analityk jest możliwy w firmie Trans.eu Group S.A,? Ktoś z pracujących się wypowie?

@Czas na zmiany

@Trans.eu Group S.A Piszecie o narzędziach anonimowych, które nie działają, w sytuacji kiedy jest nas mało. Nawet jeśli ktoś wyraziłby szczerą opinie to i tak nic nie zrobicie. Gołym okiem widać, że zachowanie pewnego Lidera nie zmienia się, i pozwala sobie na opryskliwość cały czas. Na szczęście u mnie zmiana się dokonała i to już nie mój problem. Jeśli Trans pozwala sobie na tak nieprofesjonalne zachowania , bo ktoś ma bliskie i dziwne relacje i działa na nie korzyść firmy to wasza sprawa. Tylko nie wprowadzajcie ludzi, w błąd, że będziecie reagować jak tego przecież nie robicie.

Skrzywdzona
@@Czas na zmiany

A lider w poprzednich miejscach pracy miał bardzo podobne opinie. To naprawdę można łatwo sprawdzić. Wrocław nie jest aż takim dużym miastem. Szkoda, bo firma pracuje na swoją opinię lata, a zepsuć ją doszczętnie może w bardzo krótkim czasie, co w Transie konsekwentnie się odbywa w ostatnim czasie. Mam nadzieję, że ktoś się w końcu obudzi.

Ex

Niestety miejsce pozostawia wiele do życzenia. Żeby nikt nie zarzucił mi stronniczości, wspomnę najpierw o zaletach, bo jest ich znacznie mniej. Darmowe śniadania, benefity pozapłacowe i niezłe zarobki (chociaż to nie czołówka). Wydawałoby się, że również atmosfera, ale ta znika tuż po pierwszych dniach szkoleń. Co do wad… w firmie mile widziane są nadgodziny. Work-life balance to tutaj pusty frazes. Siedziba firmy jest średnio reprezentatywna. Jak na firmę o „takiej pozycji”, biuro jest bardzo retro, niestety nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Mam też problem z ludźmi. Ktoś już niżej wspomniał o dziwnej atmosferze na śniadaniach. Zgadzam się. To typowe korpo i nie łudźcie tu licząc na jakiekolwiek ludzkie podejście. Jesteście jedynie narzędziami, które można wymienić w ciągu godziny na inne, co nawiasem mówiąc często się zdarza. Procesy są przeciągane maksymalnie do końca, nawet o kilka miesięcy, a zrzucanie odpowiedzialności na niższych stażem pracowników występuje na porządku dziennym. W firmie praktycznie nic nie działa tak, jak powinno. Od produktu przez procesy. Liderzy bywają naprawdę paskudnymi ludźmi. Oczywiście wszystko zależy od działu, ale usłyszycie wiele historii, które wprawią Was w osłupienie. Na koniec też nie zdziwcie się, że pierwsze wrażenie znika po tygodniu. Nie pamiętam „pozytywnej atmosfery”, pamiętam jedynie docinki i micromanagement, którego nie powstydziłby się Januszowy prezes z memów.

@Ex

Cześć! Szanujemy czas, który poświęciłeś/aś na napisanie tego wpisu. Doceniamy feedback oraz wypisanie zarówno pozytywnych, jak i negatywnych odczuć związanych z pracą u nas. Jak sam/a zauważyłe/aś dokładamy starań, by pracownikom zapewnić nie tylko dobre wynagrodzenie, ale również atrakcyjne benefity pozapłacowe, takie jak codzienne darmowe śniadania, programy rozwojowe, workation w Barcelonie, wakacje dla rodzin w Olejnicy, masaże w biurze, czy dofinansowanie przestrzeni home office. Robimy wiele, aby pracowało nam się dobrze, także staramy się budować przyjazne miejsce pracy i dbamy o atmosferę. Tym bardziej zmartwił nas Twój wpis. Dobra atmosfera jest dla nas kluczowa, dlatego regularnie pytamy o to naszych pracowników w cyklicznych badaniach satysfakcji i zaangażowania. Z nich wynika, że jednym z najwyżej ocenianych czynników są właśnie relacje w zespole (NPS=70 przy frekwencji 82%), to jeden z wyższych wyników tego wskaźnika w sektorze IT. Jedną z naszych wartości jest Openess, dlatego każdy pracownik może też podzielić się opinią na naszej platformie komunikacyjnej, a także napisać anonimowy komentarz (bądź podjąć anonimową rozmowę ze swoim liderem) w dedykowanym do tego narzędziu. Zachęcamy pracowników do dzielenia się w nim szczerym feedbackiem. Przykro nam, że nie doświadczyłe/aś pozytywnej atmosfery oraz że masz przykre skojarzenia związane z pracą u nas. Przyjrzymy się bardziej aspektom wymienionym przez Ciebie w tym wpisie, traktując go jak feedback oraz okazję do refleksji i rozwoju.

Ex
@Trans.eu Group S.A,

Dodam, że ankiety nie są niestety zbyt wiarygodnym źródłem informacji ;) Są tak skonstruowane, a zespoły na tyle małe, że mało kto pozwala sobie na całkowitą szczerość. Problem jest szczególnie widoczny w zespołach zarządzanych przez - powiedzmy to - niezbyt przyjaznych liderów, którzy potrafią się odgryzać w niezbyt profesjonalny sposób. Widzę też komentarz „miodownika”, który potwierdzam w 100%.

Ianek
@Ex

pracuje tu tyle lat i idea nadgodzin jet absoulutnie obca. nie zgadzam sie ani troche

Czas na zmiany
@Ex

@Ex Niezbyt przyjaznych liderów, to łagodnie napisane. Wcześniej w moim teamie atmosfera była naprawdę fajna , aż się chciało tu BYĆ. Obecnie po zmianach to są tylko zgrzyty w zespole i kolesiostwo tak jak pisał ,,miodownik,, 100% prawda. Teraz to mamy monolog osoby, która nie potrafi przekazać konkretnych informacji, oraz zarządzić pracą, a wymagania stawia coraz większe. Zapomnij o merytorycznym feedbacku czy pomocy. Wcześniej kilka osób od niej odeszło bo nie dawało rady pracować w takim klimacie i się nie dziwie. Szefostwo z działem HR udaje, że nie widzi jak niektórzy ,,Liderzy,, traktują ludzi w niezbyt profesjonalny sposób. Ważniejsze są jakieś dziwne powiązania między przełożonymi. Firma podpiera się filozofią otwartości i życzliwości dla pracowników, a to nie istnieje.

@Czas na zmiany

Cześć, dziękujemy za podzielenie się opinią. Zmartwiło nas, że zmieniły się Twoje odczucia co do pracy w Twoim teamie. Bardzo zależy nam na feedbacku od pracowników i takie zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie. Mamy szereg narzędzi umożliwiających podzielenie się wątpliwościami czy uwagami, koncentrujemy się też na wzmacnianiu kompetencji liderskich poprzez dedykowane szkolenia czy programy rozwojowe. Jeśli chciałbyś/łabyś podzielić się szerszym feedbackiem, zachęcamy do kontaktu mailowego bezpośrednio z działem HR (również anonimowo). Mając więcej danych i dokładniejszy obraz sytuacji jest nam łatwiej reagować.

Miodownik

Firma pełna szwagrów, dziwne powiązania między działami - nepotyzm. No i kompetencje się tu nie liczą, tylko to kto ma większe plecy. House of Cards na szczeblach menadżerów. Zmiany kierunków działania w zależności od nastroju prezesa. - micromanagement jak z książki o tym jak nie zarządzać firmą. Każdy pracownik pewnie uśmiechnie się jak to czyta. Firma podpiera się filozofią otwartości i życzliwości dla pracowników, natomiast to wszystko bzdura. Nieprawidłowości są maskowane, wewnętrzne ankiety na temat satysfakcji jako rzekome narzędzie do raportowania nieprawidłowości nie działają, wymuszanie dawania samych plusów w ankietach. Dział HR być może próbuje zmiękczać wizerunek firmy dla nowych, ale tutaj jest raczej toksycznie.

@Miodownik

Cześć, szanujemy czas jaki poświęciłeś/aś na przedstawienie swojej opinii. Chcielibyśmy odnieść się do paru kwestii. W procesie zarządzania talentami wykorzystujemy narzędzia takie jak DISC D3 czy badanie talentów Gallupa. Kompetencje i doświadczenie pracownika jest dla nas równie ważne co zachowania i postawy zgodne z naszymi wartościami. Zawsze bierzemy to pod uwagę przy procesach rekrutacyjnych. Wiele rekrutacji w Trans.eu opartych jest na rekomendacjach naszych pracowników. Stąd możesz spotkać osoby, które zapraszają do pracy u nas swoich przyjaciół, znajomych czy członków rodziny. Cieszymy się z każdej takiej rekomendacji. Micromanagement, czy poziom kontroli dla każdego może być odczuwalny inaczej, natomiast w Transie staramy się stawać po drugiej stronie i dawać pracownikom duży poziom decyzyjności oraz poczucia wpływu - czynnik autonomii jest najwyżej oceniany w Trans.eu spośród wszystkich czynników budujących zaangażowanie. Zachęcamy do korzystania z ankiety bądź innego narzędzia, by opisać szczególne sytuacje, w których rzeczywiście miałbyś/miałabyś inne odczucia. Mając szerszy i dokładniejszy ogląd sytuacji jest nam łatwiej reagować.

Roman

Dzień dobry! Reprezentuję firmę transportową. Wyłączyłeście nam platformę, za którą płacimy. Nie odpowiedziałeście na nasze pytania które napisaliśmy. Nie mamy dostępu do platformy, ale otrzymujemy rachunki do zapłaty! Musieliśmy tylko usunąć jednego użytkownika i zmienić numery telefonów. Zostaliśmy poinformowani o ponownej rejestracji. Dlaczego? Na jakich podstawach? Zawsze płaciliśmy wszystkie rachunki, mamy pozytywne opinie od kontrahentów. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, jesteśmy płatnikami VAT. Dzwoniłem 3 dni do pracowników z platformy. Obiecano mi tylko, że skontaktują się z Tobą w jak najkrótszym czasie. Nikt nie dzwonił ani nie pisał! Wysłaliśmy również 4 listy z dokumentami na pocztę - bezpieczenstwo@trans.eu i info@trans.eu Nadal nie rozumiemy, na podstawie czego zdecydowałeś się ponownie autoryzować. Jakie są tego powody? Okropna Obsługa klienta.

Aktualność
Cześć!

Świetnie, że interesujesz się naszą firmą! Jeżeli jesteś pracownikiem Trans.eu Group S.A., bądź kiedyś z nami współpracowałeś, zachęcamy do podzielenia się opinią na temat pracy u nas. Będzie nam miło dowiedzieć się czegoś o sobie.

Twój feedback jest dla nas bardzo ważny, pozwoli nam się rozwijać i udoskonalać. Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby Twoja informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora. Możesz też wysłać swoją opinię na emaila: opinie@trans.eu. Nie pozostawimy jej bez odpowiedzi.

Jeżeli jesteś pierwszy raz u nas to zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą - część informacji znajdziesz w zakładkach po lewej stronie, warto również zerknąć na nasze social media facebook oraz instagram :)

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj! Wszystkie nasze ogłoszenia o pracę znajdziesz na https://joinus.trans.eu/

Pozostańmy w kontakcie.

PS Na zdjęciach możesz zobaczyć nasze biuro.

Dzień dobry, chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej tej sprawie, nie mamy w zwyczaju kasowania opinii, dlatego tym bardziej zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. W związku z tym, że nie dotyczy ona pracy w Trans.eu, uprzejmie prosimy o kontakt z działem obsługi klienta poprzez maila: info@trans.eu.

Czarna

Wstępnie mogę ocenić rozmowę rekrutacyjną. Atmosfera bardzo profesjonalna. Osoby prowadzące dobrze przygotowane i dające poczucie dużej swobody i komfortu. Pytania wprost. Odpowiedzi bez jakiejś ściemy. Jasno określone wymagania. Przestawione benefity, dodatki finansowe oraz to jak miałaby wyglądać praca. Team Liderka uśmiechnięta i widać, że kompetentna. Druga Team Liderka bardzo konkretna i również bije od Pani konkret i merytoryka. Pani z HR Paulina pełna uśmiechu i konkretnych pytan - widać, że dziewczyny przygotowane do rekrutacji. Starają się zapewnić duży komfort podczas rozmowy i to, że człowiek czuje się naprawdę dobrze. Rozmowa rekrutacyjna na bardzo fajnym poziomie , profesjonalna, w dobrej atmosferze i ma się poczucie, że odbywa się z osobami które tworzą bardzo wartościowy zespół do którego chciałoby się wejść i być jego częścią. Miejsce rozmowy przyjemne, jasne, komfortowe. Póki co wyglada to naprawdę świetnie. Czekam na efekty:)

@Czarna

Dziękujemy za miłe słowa i tak szczegółowy opis :) Jest nam niezmiernie miło i trzymamy kciuki za dalszy przebieg rekrutacji!

PAP

Firma nie potrafi współpracować z klientem, nie są w stanie rozwiązać najprostszego problemu. Pracownicy odpowiadają jak zaprogramowane roboty. Giełda ma wiele wad, których od lat nie są w stanie naprawić, zmienili sposób rozliczania przy którym zyskali ogromne zyski a ze swojej strony nie zrobili zupełnie nic aby poprawić komfort pracy na giełdzie dla klienta. Liczę, ze w końcu pojawi się konkurencja, która poradzi sobie o wiele lepiej, choć poprzeczka nie jest wysoka aby spełnić ten warunek.

Tester

Proszę o informację jakie są widełki zarobków na stanowisku tester manualny

@Tester

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas :) Kwestię wynagrodzeń zwykle ustalamy indywidualnie z kandydatami, ponieważ wiele zależy od posiadanego doświadczenia i kompetencji. Szczegółowe informacje wraz z widełkami płacowymi pojawią się przy ogłoszeniu, gdy tylko pojawi się takie zapotrzebowanie i otworzymy nową rekrutację. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji już dzisiaj, dzięki czemu w podobnych procesach będziemy mogli zapoznać się z Twoją aplikacją w pierwszej kolejności.

Jakub

Witajcie, natknąłem się na ofertę pracy Testera Manualnego. Obecnie jestem testerem w dużej skandynawskiej firmie i ciekawi mnie jak wygląda praca testera w grupie Trans. Mam obecnie 4 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania i zastanawiam się kogo szukacie i do jakiego rodzaju zadań. Pozdrawiam Jakub

Była testerka
@Jakub

Dużo obietnic, mało działania - to powinno być motto tej firmy. W dobie pracy zdalnej w IT, oni chwalą się, że codziennie dostępne są śniadania przy których integrują się wszyscy pracownicy i zachęcają do częstego odwiedzania biura dla tych śniadań (XD). Oczywiście w opisie oferty pracy mają praca zdalna, ale w rzeczywistości są 2 dni zdalnie, 2 w biurze i 1 do wyboru - ale nalegają, żeby być w biurze w ten dzień. Dodatkowo onboarding to wysłuchiwanie jaka to firma nie jest super i gotowanie jedzenia dla innych pracowników (XDDDDD). Zarobki bardzo średnie, poniżej rynkowych. Miejsce może dobre na kogoś z 0 doświadczeniem na pierwsze pare miesięcy pracy, a później ucieczka do lepszej firmy.

@Jakub

Cześć Jakub, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Trans.eu. Rzadko zdarza się, żeby kandydaci identyfikowali nas jako grupa, stąd miło nam, że dokładniej zapoznałeś się z naszym profilem :) Rodzaj zadań dla testera manualnego, o które pytasz to taski z zakresu projektowania i wykonywania testów manualnych w cyklu wytwarzania oprogramowania, raportowania bugów, estymowania zadań testowych, współpracy z zespołem developerskim i testerskim. W codziennej pracy korzystamy z JIRA, XRay, a w przypadku testowania backendu również narzędzi takich jak Postman. Wskazana jest znajomość tych narzędzi. Jeśli Twoje umiejętności są dodatkowo potwierdzone certyfikatem ISTQB Foundation Level będzie to dodatkowym plusem. Ponadto, pracując jako Tester Manualny możesz wybrać kierunek w jakim dalej chcesz się rozwijać. Może to być Tester Automatyzujący odpowiedzialny za automatyzację testów, pracujący blisko zespołu deweloperskiego, lub skoncentrowany na jakości Tester Systemowy pracujący na rzecz rozwoju narzędzi, automatyzacji testów systemowych i niefunkcjonalnych. Jeśli nie czujesz, że programowanie to coś dla Ciebie, możesz pracować bliżej biznesu - jako Tester Biznesowy weźmiesz aktywny udział w rozwoju produktu i zapewnianiu jakości wymagań biznesowych. Niestety, oferta, o którą pytasz jest już niestety nieaktualna. Natomiast serdecznie zachęcamy do śledzenia nas, ponieważ stale rozwijamy zespoły testerskie i nie tylko. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiam, Patryk z zespołu DRAGON

@Była testerka

Była Testerko, dziękujemy za opinię. W zależności od zespołu, w którym pracujesz i roli jaką pełnisz w firmie, masz możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, lub stacjonarnej. Od zawsze zależało nam na budowaniu relacji międzyludzkich, stąd ważne jest dla nas, aby w miarę możliwości odwiedzać biuro, jasno informujemy o tym przy okazji rozmów rekrutacyjnych. W naszych biurach, rzeczywiście staramy się zapewnić najlepsze możliwe warunki pracy, oferując codzienne śniadania, masaże, oraz inne udogodnienia. Zarobki są zależne od doświadczenia i charakteru pracy, natomiast regularnie robimy benchmarki płacowe, aby zachować konkurencyjne stawki. Mamy nadzieję, że byliśmy dla Ciebie trampoliną do lepszej firmy, jak opisujesz. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój. Pozdrawiam, Patryk z zespołu DRAGON

Dzięki za wypowiedzenie się zarówno Testerki jak I firmy. Pozdrawiam

Tester
@Była testerka

A na jakie wynagrodzenie można liczyć jako manualny tester? Jest kilka zespołów testerskich? Moj kuzyn jest programistą i pracował dla transa kiedys i mówił mi, że jest jeden zespoł testerski, którym zarządza jeden lider, a każdy tester odpowiada za inny projekt

@Tester

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Trans.eu :) Miło nam, że Twój kuzyn pracował kiedyś u nas. Mamy interdyscyplinarne zespoły testerskie, wspieramy ich rozwój, tworzymy wewnętrzne wydarzenia np. Testing Days (https://testerzy.pl/news/wydarzenia/konferencja-transeu-testing-days-jedyne-takie-wydarzenie-w-branzy-testerskiej). Poszukujemy zarówno testerów manualnych jak i automatyzujących. W związku z rozbudowaną infrastrukturą testerską, obecnie posiadamy kilka takich zespołów, z których każdy ma swojego lidera. Wynagrodzenie jest związane z doświadczeniem i kompetencjami kandydata, zachęcamy do obserwowania ogłoszeń na naszej stronie (https://joinus.trans.eu/) oraz LinkedIn. Szczegółowe informacje wraz z widełkami płacowymi pojawią się przy ogłoszeniu, gdy tylko pojawi się takie zapotrzebowanie i otworzymy nową rekrutację. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji już dzisiaj, dzięki czemu w podobnych procesach będziemy mogli zapoznać się z Twoją aplikacją w pierwszej kolejności.

Pakuje walizki i spadam.

Mój poprzedni post o pracy w firmie został usunięty - to tylko potwierdziło wszystko, co napisałem. Macie czarno na białym przedstawione, jak w tej firmie wygląda kwestia posiadania własnego zdania. Nie możesz go mieć - koniec kropka. Jedyna słuszna prawda przedstawiana jest przed firmę i pracowników,którzy zajmują się jej PR. - w firmie nie możesz mieć własnego zdania, osobowości, mentalności. Pracując dla transa wyłączasz samodzielne myślenie. Nie używasz mózgu - a jak już, to tylko aby wykonać zadania. Idealna nazwy pracodawcy - pracujesz jak w transie - zaprogramowany. Robot. - sławne śniadanka - smaczne. Jednak najlepiej smakują jedzone w samotności - bo przy niektórych pracownikach strach coś przełknąć. Niby śmieszki i uśmieszki - jednak trzeba trochę przepracować aby ocenić kto jest szczery w tym co mówi i robi. - masaże - okej , po tym jak jesteś spięty od ilości stresu i nacisku są jak na wagę złota. - psychoterapeuta - fajna sprawa - bo psychicznie, w tej firmie ciężko wytrzymać, przy całym kolesiostwie jakie w niej panuje. - Welcome days - dwa dni po brzegi wypełnione laniem wody.Podczas tych dni zakładają Ci na oczy różowe okulary, aby w 3 dniu gdy zaczynasz pracę i przez resztę czasu pracy w transie nic nie wzbudziło, Twoich podejrzeń. - możliwość skorzystania w wypoczynku na prywatnym ośrodku wypoczynkowym - lepiej byłoby, gdyby opłacili pobyt na oddziale psychiatrycznym - po pracy w tej firmie , zapominasz kim jesteś. - lokalizacja - dla mnie super, centrum Wrocławia, dojazd przyjemny, ale o miejscu parkingowym zapomnij. - kultura Dragon - fikcja. DRAGONi jedyne o co dbają , to o to aby wartości firmy nie były przestrzegane. Chociaż na welcome daysach wmówią Wam co innego - uważajcie. Po pracujecie kilka lat jak ja, to doświadczycie, że Dragon istnieje tylko na papierze. - wypłata na czas, chorobowe na czas - ale to gwarantuje kodeks pracy. - możliwość pracy zdalnej, hybryda, stacjonarnie - zależnie od zespołu, tak samo z formą zatrudnienia. - fundusze na szkolenia - niby fajnie, jednak uważajcie - nie wolno się tym chwalić miedzy zespołami. - są podwyżki ( jeżeli dobrze żyjesz z kim trzeba), są obniżki - firma chwali się, że zatrudnia dużo nowych ludzi - równie dużo zwalnia i to ot tak. Bez względu czy jesteś w firmie chwile, czy jesteś długoletnim pracownikiem na wysokim stanowisku, zrobisz coś , co się komuś nie spodoba - lecisz. Powody zwolnień nadają się do wpisania księgi żartów. - po zwolnieniu firma w moment odcina dostęp zwolnionym, rozpływają się w powietrzu, jakby ich w ogóle nie było.Prawie jak w ostatnich częściach Avengerów - rozpływają się Ci zwolnieni pracownicy -firma jednak zapomina, że świat jest mały. - firma chwali się, że mają wysoki wskaźnik zatrudnień z poleceń - fakt, nie przejmuj się, jeżeli rozmowa poszła super, a Cię nie wzięli. Śniadanko je właśnie jakiś znajomy. Kasa za polecenie w firmie technologicznej ( o której nikt nie wie , że zajmują się technologią - bo nie potrafią się wypromować) to śmiech na sali. - produkt jaki oferuje firma - zobaczcie na grupie na FB - jaki jest rewelacyjny. Szczerze, nie mam ochoty się już rozpisywać na temat tego jaką fikcją jest ta firma - w sumie to co oferuje. Każdy z Was może przekonać się sam - ciągle są otwierane nowe rekrutacje ( nie dajcie sobie wmówić, że to tylko dlatego, że firma się rozwija ). Jeżeli cenisz sobie brak szacunku wobec pracownika, lubisz być ze wszystkimi niby na "t" jednak czuć , że są ważni i ważniejsi, jeżeli lubisz czuć ciężar na plecach, pracować pod presją czasu i nacisku. Jeżeli lubisz sytuacje w której Twoje zdanie się nie liczy, kiedy lubisz sytuacje w których masz koleżankę/kolegę z którym dobrze się pracuje (a za chwile może go nie być, albo Ciebie) - startuj. Tu lubią takich - bez własnego zdaniach, kiwających głową jak pieski w samochodach. Jak w niku -ja pakuję walizki i spadam.Teraz czekam , aż stanę się wrogiem nr 1 dla współpracowników ;) Jednak wiem, że po tym wszystkim co spotkało mnie w firmie, co spotkało osoby zwolnione i te które same się zwolniły - nic lepszego mnie nie spotka ;) . Są lepsze firmy, zdecydowanie.

@Pakuje walizki i spadam.

Cześć! Nieczęsto otrzymujemy podobne wpisy, w zasadzie to pierwszy taki przypadek. Szanujemy czas jaki poświęciłeś na jego zamieszczenie. Jak sam zauważyłeś dokładamy wszelkich starań, aby pracownikom było u nas dobrze i oferujemy m.in. wachlarz benefitów, o których wspomniałeś. Przede wszystkim, regularnie badamy czy nasze działania spotykają się z uznaniem i oczekiwaniami pracowników, słuchamy ich głosu oraz propozycji usprawnień. To dlatego tylko w ostatnim miesiącu zdecydowaliśmy się na uruchomienie benefitu w postaci sfinansowania do 1 230 zł dowolnego sprzętu do pracy (np. biuro, słuchawki, krzesło, telefon, smartwatch, itp.), także odświeżenie i renowacja biur, aby stworzyć przestrzeni relaksu i pracy coworkingowej. Każdy z naszych pracowników może podzielić się swoją opinią na platformie komunikacyjnej, porozmawiać ze swoim liderem, hr business partnerem, lub napisać anonimowy komentarz w cyklicznym badaniu satysfakcji i zaangażowania Peakon. To otwarta droga do uzyskania wsparcia jakie potrzebujesz, zwłaszcza w przypadku frustrujących Cię sytuacji, które opisujesz. Serdecznie do tego zachęcam. Trzeba pamiętać, że w transie jest bardzo wielu ludzi, którzy czują się tu dobrze, mają duże poczucie autonomii i swobodę wyrażania opinii. W naszej pracy lubimy opierać się na danych: - wskaźnik zatrudnienia (fluktuacji) przy okazji ostatnich pomiarów w 2022 r. wynosi 4,2% dla Trans Group S.A. - NPS ogólnego zadowolenia z pracy w Trans.eu wynosi 42, co jest świetnym wynikiem dla benchmarku branżowego (IT), przy frekwencji 87% Na końcu małe sprostowanie. Nie usuwamy komentarzy. Każdy wpisy na GoWork potrzebuje chwili, zanim będzie widoczny na platformie, dlatego nie widziałaś go na wallu zaraz po opublikowaniu. Cenimy każde opinie, nawet te, które potrafią być trudne. Wierzymy, że dzięki temu możemy wspólnie tworzyć przyjazne miejsce pracy. Pozdrawiam, Patryk, zespół DRAGON

Pakuje walizki i spadam.
@Trans.eu Group S.A,

Cześć Dragoni, odpisaliście tak jak się spodziewałem - czyli lanie wody. Totalne. Nie mam ochoty z Wami dyskutować - bo skoro do tego co napisałem, Wy potraficie napisać, tylko o benefcie,z którego większość i tak miała lacha, to dziękuję - jak zawsze, nie ma z Wami o czym rozmawiać :) dlatego też ludzie w pracy nie wpisują prawdy w ankietach, dlatego ludzie nie idą po wsparcie do liderów - bo wiedzą, że go nie otrzymają ; - ) . Tzn. liczę, że w niektórych działach, dzieje się magia i jednak ktoś ratuje honor tej firmy. I owszem - w firmie pracuje część ludzi, którzy są zadowoleni - ale, albo są to osoby blisko korytka, albo Ci, którzy są świeżo po Welcome Days i jeszcze patrzą na firmie przez różowe okulary ;) Dwa - prócz dużego wskaźnika zatrudnień - w firmie działy mnożą się jak mrówki ( w sumie nie wiadomo, po co ich aż tyle), wskaźnik odejść/zwolnień też istnieje ; - ) I Trans to firma IT? ; ) tym jest zdziwiony każdy nowo przyjęty człowiek do firmy. A komentarze na goworku i wspomnianej grupie na FB powodują, że ludzie już na starcie gadają ; ) Nie martwcie się tak, nie przyjdę po pomoc, wsparcie, nie będę Wam robić problemów czy psuć wizerunku , zbudowanego na kłamstwie - albo jak kto woli - na nie mówieniu prawdy ; ) . Jeszcze trochę i Wasze poszukiwania mnie - działu w którym pracuje, będziecie mogli zakończyć :) . Co do komentarzy na GoWork - dziwnie, bo dodałem komentarz, był, zmył się, napisałem kolejny, był ciągle i nagle wskoczył ten drugi ; ) - przypadek ? ; )

@Trans.eu Group S.A,

Zastanawiałem się nad aplikacją, ale te zwolnienia z błachych powodów trochę mnie zniechęciły. Jak jestem 4 lata na rynku w drugiej firmie obecnie to spotkałem się tylko z jednym przypadkiem zwolnienia i to z powodu molestowania pracownika z niższym stażem. Kiedy ktoś popełnił błąd w pracy czy miał swoja wizje projektu, to zazwyczaj kończyło się rozmową a nie zwolnieniam. Ciekawią mnie przypadki powodów zwolnień. Sam popełniam błędy, a w pierszej firmie na okresie próbnym popełniłem całkiem spory błąd.

Kolejna była testerka
@Jakub

Cześć, ja w swoim życiu słyszałam już rożne powody zwolnień. Różne. Jednak w tej firmie, nie zostaniesz zwolniony za błąd (szczególnie jeżeli jesteś nowy - od zespołu dostałam max wsparcia i zrozumienia), natomiast, jak podpadniesz swojemu przełożonemu, to polecisz - a za powód usłyszysz, że wartości Twoje i firmy się rozjeżdżają. To jest HIT ! A w jaki sposób możesz podpaść ? Broniąc jedynie swojego zdania ( przełożony oczywiście uznaje, że możesz je mieć, z chęcią oczywiście wysłucha i jako, że jest na max. wyrozumiały - ogarnie Twoje podejście do tematu - okazując tolerancję, pf). Potem budzisz się z ręką w nocniku,gdy na okresie próbnym, Twój przełożony kończy z Tobą współpracę - i wtedy masz oczy jak pińć złotych, bo osoba, która miała siebie za mega komunikatywną , otwartą, na maksa pro dla ludzi i kochającą ludzi okazuje się, być nią, ale tylko w swoich marzeniach. I w sumie w Twoich jak się okazuje też. Tym sposobem zostajesz bez pracy ( ale masz już wpis do CV - takie mięsko też z ust przełożonego może paść - gdy się stresujesz i chcesz dobrze wypaść), z zerowym poczuciem własnej wartości i pytaniem - "ale jak?". Do tego Twoja nerwica lękowa ( która została wyśmiana przez przełożonego - bo ten przypisał Ci chorobę dwubiegunową, odpala się - nie jesz, nie pijesz, masz ataki paniki, masz pierwszą w życiu migrenę z aurą) To czas kiedy Twoje konto na LinkedIn ma ruch jak w Kieleckim na dworcu (jedną z osób zwiększającą zasięgi jest przełożony, a tym razem, nie musisz się bać o treści jakie dodajesz bo już nie może się ich czepiać), bo Twoje zwolnienie rozchodzi się po firmie ( na zasadzie marketingu szeptanego), mimo, że w sekundę masz zablokowane dostępy -tal, że nawet nie możesz pożegnać się z zespołem. W moje zwolnienie, jego powód, i ogólnie przebieg całej sytuacji nie wierzył nikt. Nikt nie myślał, że za próbę dogadania się z przełożonym zostanę zwolniona. W sumie, nie jestem pierwszą i nie ostatnią osobą, która tak wyleciała -nagle. Jeżeli chodzi o pracę w zespołach - tutaj super, jak dla juniora, bez doświadczenia, po przebranżowieniu - rewelacyjne przyjęcie ! Pozdrawiam mój zespół, bo wiem, że niektórzy z Nich śledzą moje losy, a niektórzy mają zakaz rozmowy na mój temat ;) Co do przełożonego - zawiodłam się na całej linii. Kolejny raz przekonałam się tylko w tym, że jeżeli osoba ma siebie za najwspanialszą na ziemi i mówi o sobie, tylko słodko pierdząco - to chce tym zakryć tylko swoje braki. Pracowałam w wielu miejscach, małych firmach, wielkich korpo. Przełożonych miałam różnych - jednak pierwszy raz, ktoś zwolnił mnie - a próbę porozumienia i dogadania się. A, no i postawienia granicy, której nie pozwolę przekroczyć. Co do firmy i benefitów -zachęcają ( mimo, że nie zdążyłam skorzystać) : dofinansowanie do kursów, szkoleń, rozwój języka, dof. do biletów do kina, przedszkola/żłobka, różne akcje, eventy, szkolenia i wszystko to co zawarte w ogłoszeniach - zgadza się. Sprawny kontakt i feedback z rekrutacji. Welcome days/załatwianie biletów na pociag/hotel - super. Reszta zależy od tego, kto jest przełożonym. Dla testerów chcących wejść do zespołu - próbujcie. Jeżeli jednak traficie do zespołu, w którym Liderem jest człowiek, wysoko noszący głowę, z uśmiechem na około głowy - szczerości w nim brak, z krótkim stażem firmie- mimo, że odniesiecie wrażenie, jakby siedział w niej od początku, a do tego czepiającym się , że na śniadanie jecie jedną parówkę , bądź, że ktoś z Wami robi wywiad a nie z Nim, czy też ktoś Wam wysyła książkę a nie jemu -zamiast - "super, że się rozwijasz: - bierzcie nogi za pas i uciekajcie :) Drodzy Dragoni, proszę nie odpisywać na moją wiadomość - dziękuję, za wsparcie. Jest mi przykro i wstyd przed Waszą przedstawicielką, że przez 3 dni brała udział ( a raczej patrzyła) w tym cyrku. Liczę, że inne osoby, które przychodzą do Was o pomoc, otrzymują ją faktycznie i nie zostają zwalniane. To moja opinia, moje odczucia i moje odchorowanie, krótkiej kariery w tej firmie. Moja opinia nie ma na celu obrażania czy wyśmiewania. Piszę jak się czuję z tym, co mnie w firmie spotkało. Wierzę, że mimo wszystko mój ex. przełożony, wyszedł z tej sytuacji cały i zdrowy - przemyślał swoje zachowanie i innym testerom żyje się lepiej ;) Wierzę w ludzi - w Ciebie mój ex. przełożony też, życzę Ci jak najlepiej - mimo wszystko. Trzymam kciuki za wszystkich, których mogłam poznać w firmie !

Małgorzata
@Pakuje walizki i spadam.

Potwierdzam! Bardzo źle wspominam firme i nie polecam nikomu pracy tam.

@Małgorzata

Długo pracowałaś? Natknęłam się na ogłoszenia, wyglądało super, ale po tym co tutaj przeczytałam to sama nie wiem co myśleć. Ile taki okres próbny trwa i czy często go nie przedłużają?

@Anna

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas :) Jeśli coś Cię nurtuje, bądź masz wątpliwości co do jakiejś kwestii, jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Automar

Witam nie polecam trans.eu to są naciągacze dali mi na tydzień za darmo żeby tylko z nimi współpracować i powiedzieli ze jeden miesiąc musze zapłacić i po miesiącu mam dać informacje czy dalej będę korzystał. Dzisiaj dzwoniłem do nich że nie będę współpracował to powiedzieli ze musze zapłacić za styczeń i dopiero w lutym zostanie rozwiązana umowa i też musze zapłacić za luty także nie polecam to jest sciem ze można co miesiąc sobie wykupywać podpiszesz umowę i mają to już gdzieś.

@Automar

Dzień dobry, dostęp do naszych usług jest w formie abonamentowej, a każdą firmę obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Zaniepokoiła nas Pana wiadomość i chętnie wyjaśnimy całą sprawę, potrzebujemy jednak więcej danych i informacji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i omówienia szczegółów pod adresem info@trans.eu

Bolo

Uwaga,nie zawierajcie umów elektronicznie,ponieważ mówią ze do miesiąca można zrezygnować a okazuje się ze później jest naliczana kwota i przez 3 miesiące trzeba płacić za nic,w dniu którym jest zawierana umowa to konsultant mówi np15 dnia miesiąca ze opłata miesięczna jest 200zl netto a nie mówią ze za cały miesiąc jest 400zl i później trzeba to płacić ,tylko żerują na takich klientach ,nie polecam

@Bolo

Dzień dobry, zaniepokoiła nas Pana wiadomość. Zależy nam, by lepiej przyjrzeć się tej sprawie i mieć pełen obraz sytuacji, dlatego zapraszamy do bezpośredniej rozmowy w celu wyjaśnienia szczegółów :) Prosimy o kontakt na maila: info@trans.eu spróbujemy rozwiązać tę sprawę.

Emilia

Cześć, patrzę na ofertę na Doradcę Klienta, no i widzę, że jakieś masaże jako benefity, Multisport, tego typu rzeczy... Spoko, tylko jakoś zabrakło mi trochę bardziej podstawowych informacji, jeśli mam być szczera. No bo co z zarobkami? Może ktoś zacznie od tego, ile oni w ogóle dają na rękę ludziom.

@Emilia

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy u nas :) Kwestię wynagrodzeń zwykle ustalamy indywidualnie z kandydatami, wiele zależy od posiadanego doświadczenia i kompetencji. W przypadku stanowiska Doradcy Klienta wynagrodzenie wraz z premią mieści się w przedziale między 6 a 8 tysięcy brutto. Każdemu pracownikowi oferujemy też szereg benefitów (między innymi wspomniane już masaże czy codzienne darmowe śniadania w biurze), a także wyjazdy, zajęcia i sekcje sportowe, dzięki którym ma on/ona okazję do rozwoju swoich pasji. Zachęcamy do aplikowania :)

Katarzyna

Jestem ciekawa pracy jako E-commerce / Digital Marketing Specialist. Jakie pytania padają na rekrutacji? Czy są jakieś zadania? Czy rekrutacje prowadzi dział hr?

@Katarzyna

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy z Trans.eu :) Rekrutacja na stanowisko E-commerce / Digital Marketing Specialist jest prowadzona przez dział HR wspólnie z Area Liderem i Team Liderem zespołu ds. marketingu. Podczas procesu rekrutacji pojawi się też zadanie. W trakcie rozmowy zależy nam, aby sprawdzić, czy kandydat posiada wymaganą na danym stanowisku wiedzę i umiejętności, naturalnie rozmawiamy też o wcześniejszym doświadczeniu zawodowym. Niektóre pytania dotyczą kompetencji miękkich, ponieważ w Transie kładziemy szczególny nacisk na atmosferę w pracy, dlatego dopasowanie do zespołu i kultury organizacyjnej jest dla nas istotne. Zachęcamy do aplikowania :)

Solik

Proszę o informację na jakim poziomie jest wynagrodzenie? Jako doradca klienta.

@Solik

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy z Trans.eu. Na stanowisku Doradcy Klienta wynagrodzenie wraz z premią mieści się w przedziale między 6 a 8 tysięcy brutto. Każdemu pracownikowi oferujemy ponadto ścieżkę rozwoju, która pomaga w podniesieniu kompetencji i przyszłych awansach. Zachęcamy do aplikowania :)

Zainteresowana

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna w obszarze j.angielskiego, gdy wymagany poziom określony jest jako komunikatywny?

Małgorzata
@Zainteresowana

A które stanowisko masz na myśli bo widzę ze jest trochę ofert? Myślisz że warto aplikować?

@Zainteresowana

Cześć, język angielski weryfikujemy w zależności od procesu rekrutacyjnego. Na stanowisku HRBP wymagana jest znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu B2. Jesteśmy w trakcie międzynarodowej ekspansji, a rola HR Business Partnera wspiera globalizację naszych procesów. W zależności od przebiegu rozmowy zdarza nam się weryfikować to zmieniając na chwilę jej język na angielski :) Serdecznie zachęcamy do aplikowania :)

Zainteresowana

@Małgorzata myślę o stanowisku HRBP Wrocław

Agnieszka

Widzę że firma ma aktualnie wystawione ogłoszenie o pracy jako Koordynator projektów. Jest tam poruszana kwestia elastycznych godzin pracy - jak to w praktyce wygląda, da się połączyć studia dzienne z pracą tam? Praca trwa 8 godzin dziennie czy do tego też podchodzą elastycznie?

Elastyczna praca
@Agnieszka

Cześć, myślę, że pod pojęciem elastyczna praca chodzi o to, że możesz zaczynać pracę miedzy 7-9 i kończyć 15-17 - mimo wszystko na pełen etat czyli jakieś 160h.Także wątpię, aby dało się to połączyć z dziennymi studiami.

@Elastyczna praca

Cześć Agnieszka, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy z Trans.eu. Praktykujemy system hybrydowy, natomiast w zależności od charakteru pracy i zespołu, do którego trafisz istnieje możliwość indywidualnych ustaleń. Za wyjątkiem zespołów bezpośrednio obsługujących klientów, nie mamy sztywno określonych godzin pracy, a autonomia to nasz najwyżej oceniany czynnik zaangażowania przez pracowników. Zachęcamy do aplikowania :)

Agnieszka
@Trans.eu Group S.A,

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze w takim razie jedno pytanko pozwolę sobie zadać - czy te stanowisko wiąże się z jakimiś realnymi możliwościami rozwoju? Można się jakoś szkolić, jest możliwość awansów w przyszłości?

@Agnieszka

Cześć Agnieszka :) Rozwój pracowników jest dla nas bardzo istotny, dlatego zarówno każdy zespół jak i każdy z pracowników ma swój indywidualny budżet szkoleniowy do wykorzystania. Oprócz tego mamy dofinansowanie do nauki języków obcych i autorskie programy rozwojowe, m.in. in z Zarządzania Projektami, prowadzone przez certyfikowanego asesora IPMA. Naturalnie w ramach struktury firmowej przewidziane są również awanse pionowe i poziome. Serdecznie zachęcamy do aplikowania :)

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A, - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A,?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A, tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A,?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A,?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A, napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A,