Opinie o Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom w Poznań

Adela Nowy wpis

Witam czy przyjmują tutaj na serwis? Nie udało mi się odszukać aktualnych ofert ale może tu byś ktoś jednak wiedział? Opinii od lat nie ma, a mój partner poszukuje pracy w Poznaniu. Firma pokazała mi się jako jedna z okolicznych z branży. Czy jest tu może ktoś kto mógłby zaktualizować poprzednie opinie?

Donald Nowy wpis

Nie polecam, F traktuje ludzi w niezbyt wyrafinowany sposób.

Firmą zarządza człowiek nastawiony wyłącznie na własny zysk, który nie szanuje ludzi, którzy u niego pracują - przykre to...

Halina

Nic nie rozumiem. Albo to pomyłkowy wpis, albo w firmie dochodzi do jakichś nieprofesjonalnych kontaktów na linii szefostwo-pracownica?

Kandydatka Nowy wpis

Opisz coś więcej, starałam się tam o pracę... Czy chodzi o jakieś kontakty właściciela z pracownicą?

Urszula Nowy wpis
@Kandydatka

Starałaś czyli nic z tego nie wyszło? Byłaś na rozmowie rekrutacyjnej czy skończyło się na wysłaniu CV? Też zastanawiałam się czy aplikować....

Krzysztof

@Heh, co rozumiesz używając określenia, że wypłata jest dziwna? Czy masz na myśli, że jest podzielona na kilka części, lub jej wysokość jest nie zawsze taka sama? Warto to wyjaśnić, ponieważ wynagrodzenie stanowi dla większości pracowników najważniejszy aspekt w firmie.

@Krzysztof

1. Zacznijmy od tego ze jest taki ładny przycisk odpowiedz z którego można korzystać =) 2. Nie chcąc być nie uprzejmy - ale mogę z 90% pewnością powiedzieć, że tam teraz pracujesz i nie jesteś nowym pracownikiem =) 3. Dawno temu tam pracowałem wiec nie pamiętam dokładnie - ale jako handlowiec za moich czasów: miałeś chyba minimalna krajowa i po przekroczeniu jakiegoś horrendalnego punktu sprzedaży - dopiero powyżej tego progu dostawałeś 10% tego co sprzedałeś a jak sprzedałeś o 1zl mniej... to nie dostawałeś nic więcej. 4. ale jak mowie to było dawno możne coś się zmieniło

Pjoter
@Heh

Ilu pracowników zatrudniała firma? (wtedy kiedy jeszcze pracowałeś)

@Pjoter

Wiecej dyrektorów, kierowników niz osob które by pracowały: na magazynie ok 3 w dziale handlowym 6 serwis 4 wdrozeniowcy 2-3 Kadra zarzadzajaca: 7

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Krzysztof

@były pracownik, twoja opinia jest bardzo krótka i w dodatku pozbawiona jest ona argumentów. Jeżeli chciałbyś, żeby twoja opinia była traktowana jako wiarygodna, uzupełnił swoją wypowiedź o konkretne przykłady. Firmy miewają czasami lepsze i gorsze momenty, podobnie jak przełożeni. Może warto dać jeszcze jedną szansę firmie Hardsoft-Telekom?

@Krzysztof

Bo to jest opinia a nie argumenty. Moja opinia jest, ze nie nalezy dawac szansy. W odczuciu szef tej firmy nie jest w stanie sie zmienic, bo juz na to za pozno. Praca jest wymagajaca i malo platna na wymagania: jako sprzedawca musisz juz miec własnych klientow a wyplata pensji jest conajmniej dziwna, jako serwisant dostajesz zadania na 12h do zrobienia w 8h nie licząc dojazdow, a jako wdrozeniowiec wymagane jest pracowanie po 14h dziennie i w weekendy.

Krzysztof

Nikt z Was nie wypowiadał się ostatnio w tym wątku. Możecie powiedzieć coś o tym jak obecnie wygląda praca w Hardsoft-Telekom? Na stronie firmy można znaleźć informacje o licznych szkoleniach i konferencjach, jak wypadają te wyjazdy? Na tej samej stronie jest też informacja o rekrutacji na stanowiska technika działu IT, inżyniera systemowo-wdrożeniowego oraz handlowców sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzedaży dystrybucyjnej sprzętu komputerowego oraz sprzedaży systemów zaawansowanych. Może ktoś z was wie coś o tym jak wygląda proces rekrutacji i praca na tych stanowiskach?

Coś nie tak...

Zawiodłem się... szef to sknerus rodem z filmu Disneya... liczony w firmie jest każdy grosz i to w jakiś pokrętny sposób, tak że nie można się zorientować o co chodzi... część pieniędzy jest wypłacana pod stołem... ludzie się starają, a właściciel podcina im skrzydła... jak ktoś stara się mu pomóc, to wycina go w pień jak tylko zespół zaczyna tą osobę wspierać... jakby zazdrościł... dziwne to wszystko

heh
@Coś nie tak...

Tu nie ma się czym zawieść - trzeba było poczytać opinie najpierw =)

Coś dziwnego dzieje się w tej firmie... Niby atmosfera fajna w zespole, niby szef fajny, ale daje czasem tak popalić, że żyć się nie chce... I cała fajność pryska... Kiedy ten człowiek zmądrzeje, że ludzi nie wolno traktować jak wrogów... Sposób w jaki traktuje ludzi sprawia wrażenie, jakby nas nienawidził... A potem robi jakieś spotkanie na pozór, że niby szampan czy coś innego... ale to jakieś takie nierówne, nieszczere... staramy się, a jego decyzje podcinają nam skrzydła... Są ludzie w tej firmie i wokół, którzy ją wspierają, gdyby tylko raz po raz ich posłuchał, bo wprowadzają większą stabilizację i dla nich chce się starać...

heh
@pracownik

I co warto było przychodzić? Atmosfere robia ludzie - którzy w tej firmie sa świetni -poza szefem i kierownikiem serwisu - czyli tego nie zmienisz za zadne skarby. I odrazu mówie z mojego doświadczenia - nie staraj sie tam naprawic - możesz conajwyżej odpowiadać za to finansowo z wlasnej kieszeni =)

Kamil

Atmosfera w zespole bardzo fajna. Właściciel to dobry człowiek, ale czasem zakręcony... firma więcej by zyskała gdyby pozwolił działać zarządczo swobodniej takim ludziom jak Rafał czy szkoleniowiec - Aneta... trochę mało szkoleń dla wdrożeniowców, ale są obietnice w tym kierunku...

Mariu

Hahaha, dobrze mumówisz Klaryska bardzo dobrze, wspieram ludzi, którzy są w stanie się zachować tak jak Ty, bardzo dobrze

Wiktor

Szef firmy to typowy choleryk, współpraca z nim to jak stąpanie po polu minowym. Brak mu doświadczenia w kierowaniu ludźmi , a do tego jest do przesady oszczedny. W firmie jest ogromny brud i bałagan, az strach iść do kuchni czy też toalety.

kubu

Zdecydowanie odradzam, wlaściciel firmy to furiat, duże dziecko i sknera jakich mało. Współpraca z nim to katorga. Jeśli chcesz być tam handlowcem to lepiej iść na kase do marketu.

kubu

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom - Poznań

• Jak się pracuje w Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jarosław Kaźmierczak Hardsoft-Telekom
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Namysłowska 17/19
    60-166 Poznań