Opinie o Perfect Care 24 w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perfect Care 24. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfect Care 24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Care 24 w Wodzisław Śląski

hohohoho:D

Pracuję w tej firmie ponad rok ale w Polsce chodzę do babuni codziennie 2 km od mojego domu mam umowę o pracę mimo, że firma jest na Śląsku, a ja mieszkam w Krakowie.(usunięte przez administratora)

Moniiaaaaaaaa

bardzo duze zarobki, firma wyplacalna, wszystko jak najbardzie wporzo

nabuchodonozor

polecam:)))))))))))))))))))))

SZUKAM PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie znam języka. Szukam pracy w opiece mam szanse w tej firmie? Jakie zarobki są bez języka?

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się przez telefon z racji tego,że nie mogła przyjechać do biura, zbyt daleko. Kilka pytań o moje predyspozycje zawodowe, dostępność czasową, chęć do pracy i wyjeżdżanie na 2 lub 3 miesiące. Wszystko profesjonalnie. Potem krótka rozmowa po niemiecku żeby sprawdzić mój język. Wszystko w jak najlepszym porządku

Pytania były proste i nie trzeba było się do nich przygotowywać - przynajmniej ja tak uważam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
natasza

duże zarobki firma godna zaufania

Diamond Girl

Polecam wszystkim otrzymałam od nich duże wsparcue podczas problemów z podopiecznym firma stala za mnie murem.

gość

jak to nie dają umowy? Przysyłają pocztą na już na miejsce!!! Nie raz już z nimi jechałam i wszystko w porządku!!! Też miałam problem z podopieczną i zawsze służyli pomocą! Owszem czasami trudno się dodzwonić ale można napisać e-maila lub sms-a i na pewno się odezwą!!!

bu2m

Polecam firmę Perfect Care z Wodzisławia.

Aga2222

Wszystko ok firna godna zaufania

zdołowana

Czy bez języka jakiegokolwiek mam szansę na pracę? Czy w firmie perfect care są polskojęzyczne rodziny? I ile netto można zarobić bez języka?

Róża
@zdołowana

Droga Pani Zdołowana.... Ja od dwóch lat staram się o pracę z firmy. Język znam na takim poziomie,że potrafię się dogadać z podopieczną i z rodziną, ale już od szkoły podstawowej mam problem z odpowiadaniem na pytania, nigdy tego nie lubiłam, wpadam momentalnie w stres i buzia mi się zamyka i tu jest pies pogrzebany, bo chcąc jechać z firmy , musisz najpierw przejść pytania zadawane telefonicznie. Mam z tym wielki problem i nie mogę przez to wyjechać,, ale jeśli Pani nie ma takiego problemu,, to proszę się poduczyć podstaw niemieckiego i spróbować przejść test, może akurat się Pani uda. Powodzenia w każdym razie :)

GABI

Z TYMI TELEFONAMI TO ŚWIĘTA RACJA, ALE Z DRUGIEJ STRONY JAK CHCĘ POGADAĆ TO DZWONIĘ DO KOLEŻANKI A NIE DO BIURA, DO NICH TYLKO ŻEBY MI BILET ZAMÓWILI. UMOWĘ MAM, WYPŁATA NAJPÓŹNIEJ 20. PERFECT CARE TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH CENOWO AGENCJI, POLECAM :)

noname

trudno się dodzwonić ale na maila odpisuja zaswsze, wypaty wysokie, jak rodzina nie zaplaci, to nie na czas ale jakie wysokie ja mam 1350€ na rekke, ogolnie polecam

kryska

Kontakt jest. jest kilka numerów podanych na stronie niestety kobiety dzwonią na linie stacjonarna gdzie często jest zajęta!!!! ją dzwonię na kom i mam kontakt.

kingsize

spoko firma, wypłaty późno ale zawsze w umówionej kwocie, kontakt jest nie tylko przy podpisywaniu umowy, o bilet sie nie martwię. wszystko ok

Karlsruhe

POLECAM FIRMĘ PERFECT CARE!

Do klary

wiesz jak jest to są prymitywy, wynajęte jeszcze przez konkurencje, które nie są na tyle ambitne aby dostać inną pracę niż oczernianie ludzi, ale ok jak Was się, żyje z tym dobrze, Pan Bóg nie Rychliwy ale Sprawiedliwy, i patrzy na taką Klarę naprzykłam i w głowę zachodzi skąd w niej tyle zawiści, złości i goryczy. Więc pamiętam klara zło wraca jeszcze szybciej niż myśliśz. O i jeszcze jedna złota myśł, którą mówiła mi mama; Ty nie widzisz ale Ciebie widzą.

bacha do Klary

i o co chodzi z tym ubezpieczeniem, moja siostra jeżdzi właśnie przez tą firmę i ma kartę taką dyskietkę europejska, i firma wciagnela ja na ubezpieczenie grupowe. że jak siostra musi iść np. do ginekologa to dzwoni tylko pod jeden numer, mówi gdzie jest i od razu polskie babki z pzu umawiają jej wizytę.

panna Joanna

Ja tu jestem bo firma prosiła o wsparcie na fejsie, bo im ktoś z konkurencji antyreklamę robi i oczywiście zgodziłam się, bo jesyem z nich bardzo zadowolona. Zarobki najwyższe na rynku , max 3 dni spóźnenienia ale ja mam w takim (usunięte przez administratora) banku gdzie, powoli to idzie a tak poza tym to wszystko ok, bez sciemy, miejsca sprawdzone, a jak niesprawdzone to mówią jak jest beznadziejny przypadek też mówią, jak chcę zaliczkę to jest, bilety opłacają. Tylko do domu tęskno........

bacha do Klary

To Ty Kochana miałaś już rozprawę w sądzie? Prawda? I oddali Ci kasę? Dobrze rozumiem?(usunięte przez administratora)

szukamszczescia

A ty pracujesz teraz w jakiej godnej polcenia firmie? Albo tam gdzie pracowałać w PP bo jak mniemam odeszlas, moze tam nikogo nie znalkezli i bym wskoczykla. Gdzie to było?

tiktakto

a ja sie pytam raz jeszcze,gdzie byli rodzice ??buhahahahha

szukam pracy

a szuka ktoś zamiany na święta z perfect care?

bacha

czy przyjma mnie do firmy perfect care z podstawami niemieckiego i bardzo dobrym jezykiem angielskim? albo czy jakies inne firmy tak przyjmuja? zalezy mi na wyjezdzie do Niemiec.

bacha

Kochana ja pytałam o to czy mnie z angielskim przyjmą, bo nigdzie indziej nie przyjmują. Nie wiem już co robić ;( a nasze państwo zamiast wspierać bezrobotnych to pomaga ukrainie a my musimy (usunięte przez administratora) za granicą ;(

bacha

a Tobie wiszą jakieś pieniądze? Nie zapłacili Ci?

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Care 24 - Wodzisław Śląski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfect Care 24?

Kandydaci do pracy w Perfect Care 24 napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfect Care 24