Opinie o Perfect Care 24 w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perfect Care 24. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfect Care 24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Care 24 w Wodzisław Śląski

mr

Jak narazie wykonuje 3 zlecenie dla tej firmy i jestem zadowolona ani razu mnie nie oszukli pozdrawiam

as

witam,wyjechałam miesiąc temu z ta firmą i po przeczytaniu tych opini włosy mi dębem staneły.mam nadzieje że mnie nie oszukają i że wypłatę dostanę na czas,jeśli nie to natychmiast rezygnuję z tego zlecenia,pozdrawiam i powodzenia życzę

mr

mam umowe zgłoszenie do ZUs-u odprowadzane składki wiec na razie jest spoko i mam nadzieję że się to nie zmieni

Paulina Filipek

Drogie Panie nazywam się Paulina Filipek jutro mijają dwa lata odkąd prowadzę tą firmę. Do tej pory przymykałam oko na te pomówienia, ale niestety od tej pory każdy komentarz sprawdzę po IP przy pomocy prokuratury i informatyków choćbym miała stracić na to ostatnie pieniądze. Szczególnie pragnę zwrócić uwagę Pani JolantaItalia obie wiemy, że dostała Pani pieniądze mimo, że mam oficjalne pismo od rodziny, że przez tydzień pracy Pani zachowanie pozostawiało wiele do życzenia, ponadto przy sprawdzaniu języka podała Pani kogoś innego do telefonu, a rodzinie powiedziała Pani, że mówi tylko po włosku. Skutkiem tego rodzina zerwała kontrakt i tego tak nie zostawimy chyba, że się tu Pani oficjalnie z imienia i nazwiska przyzna do wszystkiego. Korina - jest Pani z konkurencji? Bo nie tylko o nas Pani wypisuje podobne wiadomości. Wszystkie umowy są wysyłane na maila oraz pocztą. Wszystkie osoby są zgłoszone do ubezpieczenia. Mamo Pani Magdy, Pani córka zaczęła pracę kilka dni temu więc nim Pani zacznie się niepokoić proszę poczekać czy córka rzeczywiście nie dostanie wypłaty. Jest mi strasznie przykro czytając te wszystkie rzeczy. Nie okradam ludzi. Nie ma ani jednej osoby, której nie zapłaciłam, a jeśli ktokolwiek taki jest to proszę się przedstawić, skoro sprawa i tak ma być w sądzie to i tak się spotkamy. Tylko ja wiem, że do takiej rozprawy nie dojdzie, bo nie ma takich osób. Nie bardzo wiem co tu jeszcze napisać, może tylko tyle, że gdyby było tak jak piszecie to byłabym "ustawiona" na parę lat a tak nie jest. Nim zaczniecie mnie oceniać może ktoś przyjedzie i pozna mnie osobiście. I dowie się, że do pracy dojeżdżam autobusem, bo nie stać mnie na samochód, ubieram się skromnie i mieszkam w wynajętym mieszkaniu, bo nie stać mnie na własne. Oficjalnie informuję, że na pewno, wypłaty nie dostanie pani, która nie wywiązuje się z umowy tj. na miejscu świadczenia usług pije alkohol albo w jakikolwiek inny sposób naraża życie lub zdrowie pacjenta, panie, które nie znają języka niemieckiego, a przy rozmowie telefonicznej kwalifikacyjnej podają do telefonu kogoś innego, panie, które zatajają informacje o stanie o swoim stanie zdrowia, i wyjeżdżają do osoby np. leżącej, której później nie potrafią. pomóc jej w pielęgnacji. Dobrze też wiecie, że wszystkie oferty są przedstawiane od A do Z i nawet jak jest ciężko to mówimy o tym. To chyba tyle. Zapraszam do biura wszystkich, którzy mają wątpliwości. Bardzo łatwo jest ocenić kogoś kogo się nie zna, a jeszcze łatwiej jest być w internecie anonimowym. (Administratora proszę o nie usuwanie z tej wypowiedzi mojego imienia i nazwiska).

Paulina Filipek

to nie jesteśmy my, my nie mamy spółki ani firmy w Warszawie :)

Mama Magdy
@Paulina Filipek

Pani Paulino, bardzo Pani dziekuje za Pani reakcje na wszystkie posty. Moj niepokoj pojawil sie po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych wiadomosci, prosze wobec tego zweryfikowac osoby, ktore sieja zamet i wprowadzaja atmosfere zdenerwowania i niepokoju. Moja corka do wyjazdu przygotowywala sie bardzo solidnie gdyz jest osoba bardzo odpowiedzialna i wszystkiego czego sie podejmuje wykonuje z pelnym oddaniem. Tak jest tez w tym przypadky. Najwazniejsza sprawa jest dla mnie to, zeby Magda po pierwszym wyjezdzie nie stracila eiary w ludzi, stad moje obawy. Jesli jest tak jak Pani mowi, to mysle, ze wszystkie te zle komentarze nie maja pokrycia, a ja i Magda bedziemy pierwszymi osobami ktore wydadza Pani firmie dobre referencje. Pozdrawiam, a wszystkie zlosliwe i pelne nienawiscipanie prosze o troche rozwagi....

@Paulina Filipek

Witam, wszystko, co napisała Pani Paulina to święta prawda: Perfect Care 24 to chyba w tej branży n a j u c z c i w s z a. Firma, rzeczywiście dbają o pracowników, dzwonią, interesują się pracą każdej opiekunki. Mam porównanie bo jestem w tej chwili na piątej stelli, pierwsza była właśnie z Perfect Care, moja opiekunką była Pani Aneta i jeszcze nigdy ale to. n i g d y nie słyszałam na temat tej Pani złego słowa. Miałam bardzo ciężką pracę ale wynikało to że stanu Podopiecznej i podejścia rodziny Podopiecznej. Pani Aneta dzwoniła, wspierała, pomagała ile mogła. Pracuje w tej chwili w innej firmie, już trzeci rok, język mam już mocno komunikatywny, dużo się uczyłam i nadal ucze, czesto pomagaja mi przy tym moje Podopieczne, ktore na moja prosbe poprawiaja moja wymowe itp. Jednak zawsze będę wspominać Panią Anetke z Perfect Care. Nawet się zastanawiam czy nie podjąć współpracy z powrotem. Moje drogie, ciężko pracujące Panie: nie wierzcie we wszystko, na co nadają osoby, którym nie bardzo chce się pracować a potem mają pretensje do wszystkich wokół tylko nie do siebie. Pozdrawiam serdecznie Teresa Pikul

kreon

hej , pisałyście ostatnio o tym , że macie sprawy w sądzie w związku z Waszą współpracą z Perfect Care 24. Czy możecie powiedzieć czy wiadomo już coś odnośnie tego kiedy one się odbędą i jakie są Wasze szanse na wygraną? a i przede wszystkim odnośnie czego dokładnie się one tyczą, bo nie ma tej kwestii dokładniej poruszonej

Adam..Hendzel

witam...dziękuję za pamięc w postaci życzeń --Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!Obecnie od Września jest w Bonn.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się przez telefon z racji tego,że nie mogła przyjechać do biura, zbyt daleko. Kilka pytań o moje predyspozycje zawodowe, dostępność czasową, chęć do pracy i wyjeżdżanie na 2 lub 3 miesiące. Wszystko profesjonalnie. Potem krótka rozmowa po niemiecku żeby sprawdzić mój język. Wszystko w jak najlepszym porządku

Pytania były proste i nie trzeba było się do nich przygotowywać - przynajmniej ja tak uważam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Wodzisław Śląski
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Shen

Ja jestem zadowolona z wyjazdów z Perfect Care. Oni mają siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Do tej pory jeszcze nie miałam z nimi jakiś kłopotów. Umowę zawsze dostaję przed wyjazdem, na miejscu mam kontakt do koordynatora jakby coś się działo, także luz. Praca jest całkowicie legalna, a jak sobie porównasz ile oni proponują na rękę, a ile inne firmy to zobaczysz, że tu jest dużo lepiej. Doceniają pracowników, nie tak jak inni

klara

Dlaczego są usuwane moje posty? Komu prawda koli w oczy.

matylda62

Witam, właśnie jestem na etapie decyzji o współpracy z firmą P.C. NIe mam doświadczenia, to byłby mój pierwszy wyjazd. NIemiecki jako tako, natomiast jeśli chodzi o opiekę to wyłącznie rodzinna. No i jak zawsze w takich sytuacjach mam wiele wątpliwości. Głównie oczywiście co do wiarygodności firmy. Widzę że opinie są podzielone a w piątek jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną czyli test z języka i informacje formalne. Poza tym dowiedziałam się, że muszę założyć działalność gospodarczą. Powiedzcie, proszę która z Was zakładała działalność za pośrednictwem P.C. Jak to wygląda w praktyce, czy oni podejmują się prowadzenia księgowości czy rozliczacie się same? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę

anlulka

U mnie wszystko ok. Pracuje juz ponad rok. Polecam.

klara

Co robiam? pracowałam jako opiekunka (babcia),przed podjeciem pracy było wszystko wręcz idealnie a później trzeba sie dopominać wszystkiego a to umowy i czytac bardzo uważnie bo pani z biura przez NIEUWAGE nie napisała co wczesnie było uzgodnione.A wynagrodzenie? to znów dalsza historia.Ja tylko ostrzegam przed ta firma a każdy zrobi co uważa za słuszne i kiedyś przyznacie mi racje.OSTRZEGAM

pomaran3a
@klara

chyba piszesz o jakiejs innej firmie, zastanow sie ze trzy razy zanim komuś chcesz niesłusznie opinię zepsuć. niech żyje perfect care 24

megi

Przeciez 19 jest. A wyplaty 20! Dziewczyny czytajcue umowy...

aga

Jak wyglada to z wyplatami ,bo spozniaja sie?

Florentyka

heh, spoko to biuro jest i kompetentne:) tylko na rozmowe kwalifikacyjna radze nie zabierac tam starego, bo mojemu to ostatnio tak galy lataly, tyle ladnych dziewczyn, ale bardzi mile sa:)

na bajernach

327186725 powiedz, ze dzwonisz na zastepstwo za Karoline do Ingolstadt do pani Maier. Jakbys mogla przyjechac na 13 juz to bym Ci wszystko pokazala co i jak. I przygotowala wszystko i pokazala, ogolnie sklepy sa blisko, rodzina przyjezdza z monachium co jakis czas, ale nie patrza mi na rece, babcia nawet kieszonkowe dawala mi jak jej przynoscilam reszte z zakupow, moj chlopak byl tu na swieta, to tez nie bylo problemow tylko ten jezyk, to juz on ich bardziej rozumial niz ja. Mysle, ze dam sobie rade w berlinie, bo mam doswiadczenie w opiece nad starszymi osobami, a takze opiekowalam sie moim tata po wylewie dlugi czas i dalismy rade.

do bajerówki

to gdzie mam dzwonic? ja pojade za ciebie niewsiasto. obys sobie dala rade przy tych dwoch osobach na wozku. mloda i do takiej roboty....toz ty na dyskotekach powinnas sie byla rozbijac a nie do takiej orki.no ale kazdy wie na co sie decyduje...dawaj kontakt to bede sie pisac na zastepstwo. powodzonka w berlinie niewiasto!

ela.zet

No widzisz! :)

na bajernach

zadzwonilam... i uffffff, ale ulge czuje, 14 maja jade na zamiane do Berlina. Uff. Kawal drogi, ale kupia mi bilet, jestem taka szczesliwa nawet sobie nie wyobrazacie. Az sie rozbeczalam przez ten telefon, to chyba z emocji, ale uspokoili mnie, zadnych roszczen, zaplaca za to normalnie, powiedzieli, ze takie rzeczy sie zdarzaja, zadnych pretensji. kamien z serca, pytali czy moze mam kogos na zamiane, to jakby ktos chcial to niech dzwoni do biura, powiedzieli, ze potrzebuja dwa tygodnie na zamiane, wiec mniemam, iz oferta jest wolna. Mowie Wam, ale ulga, czuje sie ze 20kg lzejsza :D:D:D dzieki za pomoc dziewczyny :* a spytali czemu chce zmienic miejsce i powiedzialam prawde, ze oferta jest fajna ale nie daje rary z jezykiem i oplacilo sie, a tak sie balam. aaa i najlepsze w tym berlinie jest co prawda ciezsza oferta, bo dwie osoby na wozku, ale za 1500€. jednak prawda sie oplaca.

na bajernach

hehe dzięki dziewczyny za odpowiedź, tak się zbieram, żeby maila napisać, bo jakoś mi lepiej niż zadzwonić.

ela.zet

Etam co się wstydzisz, ludzie tam mówią innym dialektem i nikt nie wymaga od młodej dziewczyny, aby też takim się posługiwała. Masz dwa wyjścia, albo powiesz, że jest za ciężko, albo prawdę o tym języku. Jak znam tą firmę to zrozumieją, zadzwoń do biura, jak się dodzwonisz :P, ale myślę, że nie będzie problemu. Poza tym mają sporo nowych ofert, więc pewnie gdzieś Cię przeniosą.

do bajerówki

bo ty myslisz ze wszedzie bedo gadac jak ty se tego chcesz.z czasem sie oswoisz.ile ty tam jestes niewiasto,co?wszystko czasu potrzebuje,to nie je tak chop siup odrazu. udawaj ze wszystko czaisz a z czasem samo wejdzie za tak ma byc a nie inaczej.to tak jak wszedzie je, so miejsca gdzie wyraznie gadaja a so miejsca gdzie gadajo nie wiadom co.a bajerow to radze ci sie trzymac bo tam najlepiej placo slyszala ja. bogate miasto. takze jak fajne masz robote to sie trzym jej,a jak nie to daj kontakt to ja cie zastapie chetnie tam wyjade,ale w okolicach czerwca :) glowa do gory.ca nas nie zabije to nas wzmocni Kochana! To nie wiara czyni cuda tylko ludzie ktorzy nie stracili wiary !Koko dzambo i do przodu!

na bajernach

mam takie problem jestem w niemczech, z firmy perfect care wlasnie i jestem na bawarii, z firma nie mam problemow najmniejszych wszystko fajnie, jestem tu nie caly miesiac dostalam juz zaliczke nawet, mam 20 lat zdawalam mature z niemieckiego, w firmie tez przeszlam tes jezykowy, zarabiam 1300euro na reke, ale mam taki problem, ze albo mi sie cos poprzestawialo, albo ja nie rozumiem tych ludzi, mowia takim slangiem, ze ni w zab ich nie rozumiem, tylko przytakuje im i sie usmiecham albo mowie cos po niemiecku i oni mnie rozumieja, ale ja ich wogole, boje sie, ze z tego moze wyjsc jakis kwas, nie chce zeby firma miala klopoty, i mimo, ze rodzina jest w porzadku to meczy mnie ta sytuacja, nie wiem co robic? chcialabym gdzies przejechac, ale nie za mniejsze pieniadze, boje sie ze jak powiem w firmie, ze to chodzi o jezyk to zaproponuja mi jakies nedzne grosze, albo wypiernicza spowrotem do Polski, a przysiegam, ze choc to moja pierwszy wyjazd do niemiec to nie jestem glupia osoba, mialam w LO caly czas niemiecki, mature ustna zdalam na prawie 100% i nie wiem co sie stalo. nie wiem co powiedziec firmie. co robic? doradzcie

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Care 24 - Wodzisław Śląski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfect Care 24?

Kandydaci do pracy w Perfect Care 24 napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfect Care 24