Inter-Pack Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Pack Sp. z o.o.

Były pracownik 2012-06-12 16:13:18
Pracowałem w firmie Inter Pack - System Sp. z o.o.. Nie wiem z kim rozmawiałeś na temat płac ale zarabiałem najniższa krajową. Dodatkowo była premia tylko nie wypłacana co miesiąc wiec za 1200zł nie było kolorowo wyżyć i opłacić mieszkanie. W firmie nauczyłem się tylko jednego: JAK OSZUKIWAĆ ŻEBY WYJŚĆ NA SWOJE! Jak nie kombinujesz w tej firmie to nic nie zarobisz. Dodatkowo istnieje tutaj coś takiego jak system \"MANDATÓW\", więc nie zdziw się jak premii w ogóle nie dostaniesz. :] Dodatkowo jak się na coś nie zgadzasz to równoznaczne jest to z otrzymaniem wypowiedzenia, zaś z drugiej strony jak się zgadzasz na wszystko to odwalasz robotę za wszystkich i dostajesz coraz więcej obowiazków
xxx 2012-11-27 00:24:41
No cóż jest to firma w której nie jest preferowane własne zdanie i źle jest dyskutowanie z kimkolwiek z biura(prezes i pani [usunięte przez moderatora]). Mając własne zdanie w tej firmie na długo nie zagrzeje się miejsca zwłaszcz kierownicy wśród których jest dość duża rotacja. Pensja marna i mamią premiami od obrotu. Obrót jest w głównej mierze uzależniony od pogody. Latem sucho i pogodnie, zimą snieżnie nie ma pogody nie ma premi.
Marcin 2013-10-03 08:22:58
Szefa w ogóle nie interesują pracownicy. Obietnice szefa z rozmowy o pracę są tylko obietnicami. Pieniądze śmieszne, klienci nie przyjeżdżąją bo nie ma jak podjechac pod sklep i u konkurencji mają lepsze ceny, a szef z koordynatorką obwiniają pracowników o spadek sprzedaży i przez to nie przyznają premii. Praca od 10 do 19 nawet poza sezonem, chociaż szef na rozmowie o pracę mówi, że w takich godzinach pracujemy tylko w sezonie. Za 1800zł trzeba siedzieć 9h w sklepie, a w czasie wolnym od pracy chodzić po sklepach rowerowych, narciarskich i roznosić ulotki. Jak chce sie odebrać nadgodziny też jest problem bo nie siedzicie we dwóch w sklepie. Na liście obecności każą wpisać 8h pracy, a jak chcesz żeby zapłacili nadgodziny szef Ci powie, że nie wykazałeś nadgodzin. Koordynatorka myśli, że ma świetne pomysły na podniesienie sprzedaży chociaż wcale się na tym nie zna, a jak dasz jakiś lepszy pomysł to zostaniesz zwolniony, a twój pomysł dostanie do wykoniania następny pracownik. Jak pójdziesz na zwolnienie to zapomnij o jakiejkolwiek premii i do tego jak już ktoś pisał "mandaty".
Jak za dużo mówisz to napewno zostaniesz zwolniony.
Adam 2015-05-07 17:05:55
Wszystko co napisali poprzednicy się zgadza, dodam jeszcze jedno... na rozmowie o pracę zadawano wszystkim pytania "czy przyjechali własnym autem czy komunikacją miejską", trochę dziwne ale sprawa wyjaśniła się później. Dla szefostwa najlepiej jakbyś własnym samochodem ganiał po mieście, rozwoził ulotki i szukał ludzi do współpracy. Niestety nikt ci nie zwróci ani złotówki za spalone paliwo bo uważają, że to należy do twoich obowiązków.
miko 2015-12-17 00:59:33
Odradzam prace w tej firmie tak jak ktoś już wcześniej napisał, system premii w ogóle nie działa jak jest obiecywane przy podpisywaniu umowy. A najbardziej żałośnie wyglada praca "koordynatorki" co widać już podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że kobieta nie wie co tak naprawde robi w tej firmie.
Potrafi tylko przytakiwać prezesowi bo nie ma własnych pomysłów. Której praca polega na kontroli czy jest kurz na sklepie i wymyślaniu raz na miesiac promocji mieszczacych się na połowie kartki A4, a i tak kazdy sklep ma inne ceny i daje rabaty. Szef zgrywa inteligenta a nie wie że ma niepotrzebne stanowisko w firmie o nazwie koordynator. Relacja prezes-kierownik w zupełności w takiej małej firmie wystarcza.
Jeśli notujesz spadki sprzedaży obarczaja wina ciebie, jeśli wzrosty laury zbiera koordynator. Jak chcesz tam pracować to lepiej z żadnymi pomysłami się nie wychylaj.
Maciek 2016-05-13 17:19:29
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie , ale bez wylewania żali itp . Jestem zainteresowany pracą w tej firmie.
.jkbh 2016-05-21 22:55:32
@maciek dobrze ze zaznaczyłeś żeby nie wylewali żali, bo ludzie bardzo lubią to robić na forach publicznych :) Ja także szukam pracy - bedzie tu coś?
Belmondo82 2016-11-16 10:03:31
Hehe, jestem w tej firmie kierownikiem i widzę, że nie muszę nic dodawać. Wszystko pięknie opisane. Nic się nie zmieniło!
Michał 2016-11-29 15:53:29
Hej. Mam pytanie jak wygląda w tej chwili praca w tej firmie ?
Zostaw swoją opinię o Inter-Pack Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Pack Sp. z o.o.