Opinie o ID LOGISTIC w Mszczonów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ID LOGISTIC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID LOGISTIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID LOGISTIC w Mszczonów

Weronika

A jakie benefity oferuje firma?

ori
@Weronika

Z benefitów najatrakcyjniejsze:praca w niedziele i święta oraz normy rodem ze starożytnego Egiptu...

kamil

Witam. Może mi ktos powiedziec jaka jest podstawa na umowie próbnej ? Oraz czy weekendy i swieta są wolne ? Socjalne czyli co ? Wczasy pod grusza , 100 za nadgodziny obowiazuja ?

Oooo
@kamil

Nie ma wczasów pod grusza za nadgodziny masz dzień do odbioru jak ci się nazbiera....

:-p

Bakuś sprzedawczyku ogarnij się razem ze swoją Wroną psujecie klimat firmy !!!

wuja

wlasnie ile w administracji systemowej daja?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ID LOGISTIC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ann

Jakie są zarobki na stanowisku pracownika administracji magazynowej? wiecie może?

ktos

ID wielka beznadzieja i tyle obóz pracy

Carmelinaa

Ojej ponegowalabym.. Pracowałam na starym magazynie i na nowy wróciłam.. Pracowałam przez agencję teraz tez a ze agencja w kulki zaczęła lecieć to nasz lider wywalczył wiele rzeczy nam i załatwił angażuje przez firmę mógł mieć w dopiero pracowników agencyjnej a walczył o nas ostro kolesiostwo i kuzynostwo jest wszędzie ale w ID wcale tak tego się nie odczuwa a co do zarobków to (usunięte przez administratora) prawda że najniższa krajowa... A jak pracownik pracuje a niee w (usunięte przez administratora) wali to zwykły pracownik na tranzytu ponad 2 koła wyciagnie

Carmelinaa

2200 zl to chyba z nagrodą za podpierdalanie Bakuś ci da ZE swojej pensji :-p normalnie to 1850 na początek a pozniej 2000 bruto plus nagroda bo w statusie premii niema :-p

Młody

Szukasz porządnej Firmy na pewno nie jest to ID nie zdobędziesz doświadczenia ani szacunku tym bardziej nie zarobisz wiecej niż najniższa krajowa przekonać sie możesz tylko co to kolesiostwo kuzynostwo i obłuda jak jesteś dilerem to możesz dorobić bo nawet kierownicy kupią co nie co pozdrowienia dla Tomasza W. Ps. Czemu Dyrektor nie przeprowadzi Narko TEST od kierownika po lidera do administracyjnego ?

Jack

Jest szansa, ale stanowisko dyrektora jest jak narazie zajęte i nie prędko się zwolni .Będziesz musiał poczekać.

Rawa

Historia kołem sie toczy znów czas urlopów i znowu ludzią sie pieniążki nie zgadzają Kinga nalicza? to nic dziwnego brak premii itd Kinga naucz sie liczyć bo strajki bedą sie powtarzać pozdrowienia dla słodkiej idot... KINI JUZ WIDZE JAK TO CZYTA I CZACHA JEJ DYMI :-)))

Majki

a kasa miesięcznie jaka jest?

Ammon

Zwiazek zawodowy chyba kur.... Na facebooku i nic pozatym. To raczej kpina niz zwiazek zawodowy

Ammon

Tam to najlepiej jest przez agencje i nie pokazywac ze sie umie duzo. I przedewszystkim zadnych pomyslow nie realizowac bo najpierw powiwdza ze do (usunięte przez administratora) a potem to samo za tydzien wprowadza i przypisza sobie. Nie wychylac siw a najlepiej trzymac sie od nich z daleka

Majki

A jaki tam jest system zmianowy? Swieta i wszystkie weekendy pracujecie? Planuje własnie sie tam przenieś z magazynu obok ale jestem ciekawy czy własnie nie jest to sammo co u nas.

JACK

Na nowym magazynie we Mszczonowie miało być tak HAPPY, wszystko na najwyższym poziomie, a jest jak zwykle. TOTALNE DNO !!! Nikt nad niczym nie panuje, nikt nic nie wie, a dyrekcję interesuje tylko to na czym by tu jeszcze zaoszczędzić. Niedługo chyba będą poszukiwani wolontariusze do pracy w ID

zwiazkowiec

jesteśmy już na Facebooku,zapraszam Solidarność Id Logistics

angel

Witam, planuję przyjąć się na Wasz Magazyn, ale jestem ciekawa, czy na Waszym Magazynie są Związki Zawodowe , bo słyszałam , że IDL w Będzinie są. Pozdrawiam

:-p

Witam miałem przyjemność zatrudnić sie firmie ID Logistic po 6 godzinach zrezygnowałem ponieważ z takim chamstwem nie miałem jeszcze do czynienia Łepek który tam wydaje polecenia niema pojecia o zarządzaniu pracownikami odnosząc sie do pracowników w sposób " ty koleś bierz szczotę i (usunięte przez administratora) zamiatać magazyn "proponuję kadrze zarządzającej doszkolić Liderów z formy odnoszenia sie do pracowników. Bo szkoda ponosić koszty szkolenia ludzi którzy i tak nie zostaną w firmie z taką kulturą :-P

Zostaw merytoryczną opinię o ID LOGISTIC - Mszczonów

• Jak się pracuje w ID LOGISTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ID LOGISTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID LOGISTIC?

ID LOGISTIC