Opinie o ID LOGISTIC w Mszczonów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ID LOGISTIC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID LOGISTIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID LOGISTIC w Mszczonów

Krzysiek

Nie ma żadnych świadczeń socjalnych. Idl jest podwykonawcą i warunki stawia klient. Nie może dać ludziom żadnych premii czy podwyżki. Przed podjęciem pracy w idl obiecują gruszki na wierzbie a potem płacą marne grosze. Wiele obowiazków. Trzeba pracować na wielu odcinkach a nadgodziny są tylko dla Ukraińców. Szukam innej pracy lecz nie u podwykonawcy.

stolar

Panowie i Panie, pośmieliśmy się trochę, fajnie było ale proponuję zakończyć temat bo słabo to wyglądać zaczyna. ANONIMOWA "gównoburza" w dodatku między swoimi którzy powinni współpracować. Fajnie rzucić (usunięte przez administratora)ale przyznać się że to ja rzuciłem to już inna sprawa. Niby każdy wie kto jest kim ale jednak nie wie... :p Mówisz co Cię uciska?... super! Powiedz to drugiej osobie w oczy i bez świadków - wtedy poczujesz że jesteś gośc! Brawo dla Adama za jego wypowiedź, przykład dla wszystkich że można odejść z klasą :) Mordeczko powodzenia:)

Adam - ekspedycja
@stolar

Dzięki i wzajemnie. 3m się! :)

Produkcja Recepcja Mszczonów
@stolar

Hejka Fajnie jest czytać, że Stolar w końcu uderzył się w pierś i zauważył że nie warto pisać źle o wszystkich dookoła bo wystawia się opinie tylko i wyłącznie sobie. Ja nie słyszałam złego słowa od kadry o Tobie po twoim odejściu... I tu widać klasę i szacunek do drugiej osoby. Najlepiej uskuteczniać gorzkie żale na forum! Ja się mega cieszę że atmosfera się oczyściła i nie ma pracowników którzy swoją postawą pracowniczą nie zasługiwali na funkcje które pełnili. Brawo Dominik i Marcin, że w końcu wszyscy traktowani są jak jeden team i otrzymują szanse na rozwój osoby które od dawno powinni piastować takie funkcje. Cieszę się że pracuje właśnie tu i nie widzi mi się uciekać do jakiś PepsiCo, Inpost czy FM. Jest możliwość awansu, są wysokie premie miesięczne tylko przedłużyć kontrakt z Auchan na kolejne lata i będzie spoko.

Super
@Produkcja Recepcja Mszczonów

czy ty sadzisz ze ktoś uwierzy w te brednie co piszesz ? Jakie premie ? Jakie awanse? Tylko patrzysz jak (usunięte przez administratora) komuś choćby 100. Poza tym co tu dużo mówić, juz samo to ze się tłumaczysz na forum pokazuje twój poziom intelektu. I tak wiem napewno ze to ty, tylko ty używasz takich słów w mailach. Kontrakt przedłużony? Przecież wszyscy wiedza ze nie będzie...twoja zasługa i tego drugiego, nawet klient zobaczył ze z tobą to nie ma co współpracować. I jakbyś chciał wiedzieć to każdy szuka pracy, byle z dala od was.

kk

Witam . Jak wygląda praca w Id ? Jak wyglądają zmiany? I oczywiście czy jest umowa o prace ?

Malwina

To również nie ja. Chciałabym poznać autora tego postu. Pozdrawiam. Ps:wieści szybko się rozchodzą.

stolar
@Malwina

Malwina Ciebie również zapraszam, we troje z autorem wypijemy jego zdrówko :)

Krzysiek

W związku z telefonami do mnie czy to ja, dementuje tą informację. Ja nie napisałem tej prawdy. Pozdrawiam

Produkcja - RecepcjaMszczonów

Hej Moje zdanie jest odmienne i uważam że Marcin, kadra i Dyrektor niezasługują na takie słowa. Najłatwiej jest wylewać pomyje na forum. Dużo osób ma odmienne zdanie i zauważa że jest porządek, niema grup lubianych bardziej i zmiany są w końcu robione w odpowiednim dziale magazynu który od wielu lat był traktowany na "troszkę" lepszych zasadach niż pozostali. A wszyscy wiemy z relacji jakich to wynikało!!! Podwyżki w tym roku tesz były najwyższe od wielu lat i wszyscy szybko to zapomnili. Niepiszmy negatywnych opinii bo wystawiamy opinie tylko sobie.

Smieszne
@Produkcja - RecepcjaMszczonów

Dawno czegoś tak żałosnego i śmiesznego tu nie było :) hmm, sam to napisałeś? Bo na całym magazynie nie znalazła by się osoba, która by to napisała.

:) :) :)
@Produkcja - RecepcjaMszczonów

(usunięte przez administratora) Niby takie stanowisko a nie wie jak się pisze

Hahahaha
@Produkcja - RecepcjaMszczonów

Bardziej oderwanego komemtarza od rzeczywistosci nie widziałem!!!hahahaha Naszczęście nie pracuje tutaj od lat!!!! Najgorszy manager jakiego ID widziało!!

Nie.mam.tajemnic.Krzysiek lide
@Produkcja - RecepcjaMszczonów

Odniose się do: "niema grup lubianych bardziej i zmiany są w końcu robione w odpowiednim dziale magazynu który od wielu lat był traktowany na "troszkę" lepszych zasadach niż pozostali" Masz na myśli wysyłkę? To ja obstawiam że albo za krótko pracujesz w ID albo to zwykły objaw hipokryzji i tu ponownie zacytuję: "Najłatwiej jest wylewać pomyje na forum" Tu z przerwą nigdy nie było gwarancji, czyli zupełnie inaczej niż na pozostałych działach, tam na przerwę przychodziła pora i nie ważne czy wali się czy pali. I nie krytykuje prawa do przerwy. I tak samo przez bardzo długi okres czasu liderzy wysyłki prowadzili zmiany w pojedynczej obsadzie, często właśnie nie mając nawet czasu na przerwę, zostawali na boxie aby dopilnować terminowych wysyłek i nie generować kosztów kar z tym związanych. A to przekładało się na koszt wielu wyrzeczeń i stresów. A jeśli chodzi o przywileje na poszczególnych działach to tu właśnie jest spore pole do dyskusji, ale nie o to chodzi żeby za chwilę wszyscy się tu na siebie poobrażali, więc tu na razie powiem stop. Oczywiście jeśli ktoś jest bardzo chętny dowiedzieć się co miałem na myśli z chęcią podzielę się. Jeszcze tak na koniec zacytuję i się odniose ???? Uwaga!!! "Podwyżki w tym roku tesz były najwyższe" To tak sie ma do całej sprawy? A ja powiem że tak fajnie jest, że nawet nas nie biją.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ID LOGISTIC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
hola hola

Nikt tu nie napomknął że manager nie jest sam i do spóły ma dyrektora aktualnego!(usunięte przez administratora)

Adam - ekspedycja

Ekipa była mocna, szkoda, że tak wyszło. Chciałem wszystkim podziękować za wspólprace, wiele ludzi się przewinęło przez te lata. W szczególności ekipie wysyłki, stworzylismy naprawdę zgraną ekipę, która znosila dużo - dzięki Krzysiek za trzymanie tego. Robert, Krzysiek, Natalia, Malwina, Magda, Damian, Michał dzięki wielkie napijemy sie!. Dzieki Rafał, Karolina za danie szansy. Bez dwóch zdań Rafał najlepszy dyrektor, z którym przyszlo mi pracować, polecam! Karolina ogarniałaś WSZYSTKO! Ekipie z tranzytu, preparacji i przyjęć! Super robote robicie. Wszystkim pracownikom z wysylki jak i kierownikom! Kadrze HR! Marcin bądź szczerą, otwartą osobą, a będzie dobrze! Dyrektora i reszty z biura zbytnio nie poznałem, bo pracowalem na nocy xD Z fartem! Kiedyś się spotkamy!

Dramat

Brawo dla dwóch panów z góry (gejów), to co zamykamy magazyn? Mam nadzieję że następni zwolnieni wy będziecie jak ktoś z Katowic przejrzy w końcu na oczy co tu się odwala.

Dramat

Witam. To co tam się dzieje obecnie po zmianie dyrektora to jedne wielkie jaja, (usunięte przez administratora) A ten (usunięte przez administratora)to śmiech na sali, boi się sam podjąć decyzje. Ciekawe kiedy w końcu ktoś z góry przejrzy na oczy...

SWÓJ

Koledzy dajcie sobie spokój z pracą w ID pracuję w Piotrkowie na wysokim składzie masakra wyplaty na poziomie 2600 zł na magazynie jedna wspólna ubikacja bo damska zamknięta nawet już ukraińcy nie chcą zostawać bo mówią że u siebie też tyle zarobią a zarabiają tu na kompletacji w granicach 1800 zł

Nina

Muszę przyznać że wózki to są tragiczne. To istne złomy. Takimi wózkami to się jeździło 20 lat temu. Na rynku są o wiele nowocześniejsze np firmy jungenris. W id są wózki firmy bt i powinny już dawno być wycofane z produkcji i z eksploatacji. Niskie zarobki a normy kosmiczne.

Dariusz

@robi Firmy ściągają obcokrajowców bo brakuje ludzi do pracy.

obo
@Dariusz

Obcokrajowców;przez chwilę zabrzmiało światowo...

Ola

Hej. Pytanko mam. Jakie są umowy w ID? Kontrakt czy umowa o pracę? Bo nie wiem czy zaczynać

Maja
@Ola

Drugiego marca przychodzi nowa ekipa to się zobaczy. Mam nadzieję że nie jest tak źle. Przychodzi dużo ludzi z Tesco z Teresina.

Dorota

Zobaczę palety to się przekonam...

Maniek
@Dorota

Jakie są obecnie zarobki? Podobno firma otwiera się w Teresinie.

kloss

W sumie nawet nieźle zarządzana firma ukraińska(80 procent stanu-każda krytyka "wschodnich braci" jest bardzo źle widziana przez przełożonych) Przepisy BHP polegają na sprawdzeniu wpisów do książek wózków. Plusem są zarobki;całe 2200 PLN brutto. Więc jeśli ktoś lubi survivalowe wyzwania,połączone z treningiem na odporność psychiczną;to dobre miejsce.Mnie miesiąc wystarczył.

@kloss

Z Ukrainą to prawda.ale z drugiej strony oni nie psiocza ze muszą pracować po 12godzin i w sobotę nie to co Polacy dla których 8h odbebnione i do domu

gość
@anonymous

Tak, zgodzę się z tym,że nie psioczą.Tylko,że oni swoje rodziny mają 1000 km stąd, więc im na stancje się nie spieszy.Kupi taki "szampana" w biedrze bo najtańszy i jest zadowolony.

Mer
@anonymous

Ukrainiec przyjechał tu zarobić a nie mieszkać i prawdopodobnie w 12 godzin wyrabia normę 8 godzina i wy mu jeszcze dodatkowo opłacanie stanice zapewnianie transportu do pracy a zarabiają wcale nie mniej niż Polak, gdzie on musi ponieść te koszta z własnej kieszeni. Wy nie szukacie pracowników tylko niewolników i żeby nieznal się na zegarku i nie umiał liczyc

dew
@anonymous

Ktoś ich zmusza doprzyjazdu?

Czy można w ID LOGISTIC liczyć na jakieś dodatki?

robi

Nie po to ściągają Ukrainę by dawać dodatki

Najwyższa pora ten magazyn zamknąć. Poziom kadry zarządzającej sięgnął dna. (usunięte przez administratora)Już gorzej być nie może. Zwijamy Żagle koledzy. Powodzenia i pozdrawiam!

max 0

Kolejna magazynowa manufaktura.Z wartościami które nie mają przełożenia na rzeczywistość.

Weronika

Tak, pracuję w ID LOGISTICS, wcale nie jestem moderatorem forum. Chciałam zmienić opinię panującą o firmie mimo iż przyznaję rację większości negatywnych wypowiedzi zamieszczonych tutaj. Po prostu liczyłam, że w ten sposób podliże się przełożonym.

Waldi

@huck Możesz rozwinąć swoją myśl? Chyba, że to inspiracja konkurencja?

robi
@Waldi

Ta firma stanowi konkurencje jedynie dla straganów na targu...

huck

Dziadostwo i nic więcej...

Zostaw merytoryczną opinię o ID LOGISTIC - Mszczonów

• Jak się pracuje w ID LOGISTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ID LOGISTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID LOGISTIC?

ID LOGISTIC