Opinie o ID LOGISTIC w Mszczonów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ID LOGISTIC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID LOGISTIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID LOGISTIC w Mszczonów

bezrobotny

Jaka jest stawka początkowa dla magazyniera i czy jest jakaś premia ?

Gregor

Gdyby nie było powodów to nie byłoby pretensji do nikogo?

Weronika

@Kaska, pracodawca, ale też i pracownicy mają obowiązek przestrzegać przepisów BHP. Czy jesteś pewna, że w tej firmie pracownicy pracują bez uprawnień? To poważny zarzut. Czy możesz napisać coś więcej o samych obowiązkach w pracy i systemie pracy w ID LOGISTIC? Czy to praca wymagająca dyspozycyjności? Czy pracujesz w systemie zmianowym?

Kaska

Pracuj, pracuj, pracuj.... O nic nie pytaj, bo trzeba normy robić. Nie masz uprawnień na wózki? No i co z tego! Masz jeździć i robić normy. Zasady BHP? jakie i po co? Skoro każdy ma to w (usunięte przez administratora) a bhpowiec i tak nie wyjdzie na magazyn z biura. A jak jest wypadek, to cicho! Norma, norma i norma - i tak jej nikt nie robi, ale za to jest pełno nadgodzin - czyli będzie kasa :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ID LOGISTIC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robert

Czy firma potrzebuje pracowników?

sir
@Robert

Tak.Z Ukrainy.

frodo
@Robert

Kolejne odejścia polskich pracowników są firmie na rękę(nie będą pracować 6,7 dni w tygodniu po 12 godzin) Ukraina nie ma wyjścia.A to że z przepracowania powodują wypadki i uszkodzenia to najmniej istotne...

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę może mi zaproponować.

Daria

Jeśli firma wprowadza takie obostrzenia to znaczy, że mało wydajnie pracujecie!!!

mag
@Daria

Dario masz rację a ja mam propozycję. Przyjdź i pokaż jaka Ty będziesz wydajna. Coś podpatrzymy, czegoś się nauczymy a i 1000zł premii za 101% produktywności pewne Cię nie ominie :-)

Cieślik
@mag

Można jakiś kontakt do was

Janusz

No niestety taka jest prawda, że nie pracujemy wydajnie i firma dużo traci!!!

śmiały

ciekawi mnie ilu pracowników z Ukrainy na uprawnienia na wózki w tej firmie ?!!! Hallo inspekcjo pracy zainteresuj sie tym !!! pozdrawiam !!!

mrd
@śmiały

Uprawnienia?Chyba na transportery opancerzone.Tylko "dawaj,dawaj"

@śmiały

Uprawnienia to chyba na transportery opancerzone.Tylko "dawaj,dawaj" a firma to lubi

Weronika

@proxy, rozumiem, że zachodzą w ID LOGISTIC zmiany, o których tylko wspominasz w swojej opinii o tej firmie. Zachęcam Cię jednak do dokładniejszego opisania tego co właśnie w tym momencie dzieje się u tego pracodawcy. Czego dotyczą normy, o których napisałeś?

@Weronika

Weroniko ,jakoś nikt nie odpowiada na Twoje pytania;brak zaufania?

proxy

Witajcie w ID-gdzie normy rosną szybciej niż wypłaty a nagany zastąpiły premie.

clara

WERONIKO, Twój pierwszy post jest z kwietnia 2017, pisany w formie zaciekawionej nowicjuszki szukającej pracy, przy kolejnych (wpisach) nieco zmienia się forma i stylistyka wypowiedzi. Ciekawi mnie czy przy tak obszernym rynku pracy, przez rok czekasz na etat w IDL i ciągle dopytujesz się o warunki??!! Jeśli jesteś pracownikiem "biurowym" to proszę abyś sama nakreśliła jakie warunki panują w firmie, było by to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla osób które szukają informacji na temat tej firmy,niż jakieś dziwne podchody. A jeżeli interesuje Cię ocena pracowników to stwórz proszę ankietę wewnątrzzakładową i wszystkiego się dowiesz.

Były pracownik...

Witam uważajcie na ta poje...ą firmę ! Paniusia Karolisia pierw obiecuje super stanowiska, super warunki ! Np. pracownik administracji magazynowej - recepcja = MAGAZYNIER co od razu dało się zauważyć na skierowaniu na badania lekarskie.... miało być inne stanowisko a wpisane było nic innego jak MAGAZYNIER :D co skutkuje dalej obsługa skanera przewalanie stert towaru ręcznie ! i szacunku w tej firmie nie zaznacie ! Oczywiście na kamizelkach numer jak w więzieniu, kontrola dostępu (karty) jak się ktoś nie wyrobi w czasie przerwy albo pracy to z tego (usunięte przez administratora) nie wyjdzie bo drzwi są blokowane ! tylko nie liczni maja magiczne karty działające "sezamie otwórz się "

Kol
@Były pracownik...

O to prawda...ale te jednakowe ubrania numerki na kamizelkach i karty które działają tylko w określonych godzinach to porażka jak niewiem. Chyba w żadnej okolicznej firmie nie ma czegoś takiego

Weronika

@Oooo, nie jesteś usatysfakcjonowany atmosferą występującą na co dzień w ID LOGISTIC. Piszesz jednak, że Twoje obowiązki,za które jesteś odpowiedzialny, nie wymagają od Ciebie aż tak dużo wysiłku i udaje Ci się realizować założenia postawione Ci przez pracodawcę. Czy w związku z tym, jest to równoznaczne z możliwością otrzymania premii?

@Weronika

wiesz... atmosfera to jeden z ważniejszych aspektów w pracy..

Oooo

Praca nie jest bardzo ciężka normy też idzie wyrobić.najgorsze tam są układy i towarzystwa wzajemnej adoracji... Żyjesz dobrze z liderem wchodzisz w (usunięte przez administratora) to masz dobrze jeśli nie albo się postawisz no to masz przejebane....wszyscy wszystkim w (usunięte przez administratora) włażą a za plecami tak sobie te (usunięte przez administratora) obrabiają że brak słów. Jeśli ktoś ma mocna psychikę w (usunięte przez administratora) co powiedzą inni umie się kłócić o swoje a praca mu nie straszna to nadaje się jak najbardziej. Plusem jest praca 5 dni w tygodniu weekend wolny bardzo rzadko zdarza się pracujaca sobota może ze 2 razy do roku i za to są setki...pieniądze też nie są najgorsze w niektórych magazynach zarabia się gorzej....nie możesz pracować na 3 zmiany możesz się dogadać oni ogółem idą na rękę pracownikowi bo to towar rozchwytywany... Oj brakuje pracowników na każdym dziale... Recepcja i wysyłka wszystko do ogarnięcia praca niezbyt ciężka z tym że tu najbardziej widać faworyzowanie przez liderów poszczególnych pracowników.... Preparacja najgorszy dział zapełniony prawie sama Ukraina.. ciężka charowka dźwiganie ciężarów az pot po (usunięte przez administratora) cieknie...

Oooo

Weronika

@kloss, w swoim komentarzu wspomniałeś o warunku finansowym swojej współpracy z ID LOGISTIC. Mógłbyś coś więcej powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia? Mimo, że nie jesteś już pracownikiem tej firmy, to Twoja wypowiedź w tej kwestii posłuży tym użytkownikom, którzy wchodzą na ten wątek, ponieważ są zainteresowani pracą w ID LOGISTIC.

Weronika

@ori Twój post nie pokazuje ID LOGISTIC w dobrym świetle. Wspomniałeś o jakichś normach? Mógłbyś wyjaśnić, co miałeś na myśli? Na jakich warunkach opiera się Twoja praca?

mrd

Ukraiński (usunięte przez administratora)

Jerzyk

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Zostaw merytoryczną opinię o ID LOGISTIC - Mszczonów

• Jak się pracuje w ID LOGISTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ID LOGISTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID LOGISTIC?

ID LOGISTIC