Opinie o KMA w Bad marienberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KMA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMA w Bad marienberg

ble

Jedna zasada: jak firma szanuje pracownika to nie ma takiej rotacji w zatrudnieniu jak w KMA. No sory taka prawda, a tutaj jedni przychodza, popracuja, rezygnuja i nastepni przychodza, popracuja i znowu rezygnuja!!! Czy to nie jest negatywne swiadectwo o tej firmie???

ela
@ble

To swiadczy tylko o ludziach. Rotacja pracownikow jak wspominasz - przychodza, pracuja i odchodza. slowo praca nalezy tutataj podkreslic!!!!! wielu ludzi nie zna znaczenia tego slowa. znajdzcie mi firmy sprzatajace czy prace w produkcji za taka stawke. pomarzyc mozecie. bez pracy nie ma kolaczy. odkad polska weszla du Uni to myslicie ze znajac jezyk niemiecki mozecie lekarzami czy prawnikami tutaj zostac??

xxx

WLASNIE WIDZE ZE MYLICIE POJECIE BRYGADZISTKA. Jak mi wiadomo to pani Monika mowi co sie podpisuje..jak tego nie wiecie to wezcie sobie tlumacza google albo innego tlumacza,,To co ona ma jeszcze robic dla ludzi?,, dzieci jestescie czy co,,A z kad wiecie ze pani Monika dostaje kase za ludzi. W kieszeni u niej siedzicie? Za wszystko winicie wlasnie ja, dlaczego? Za to ze bezinteresownie pomaga ludziom jak tylko moze...i zato ja teraz ganicie?

ble

widze, że wiele osób myli pojecia: brygadzistka powolana po to aby wozic, pomagac, tlumaczyc i za to szef ja wynagradza. A to, ze szef nie chce prowadzic firmy profesjonalnie czyli: zatrudniac i placic tak jak to sie powinno robic to juz skandal!!! Daje mase papierow do podpisu po niemiecku i tak do konca nikt nie wie o co tam chodzi? I tutaj pytanie? Gdzie jest Pani Monika? Nawet za buty robocze!!! Potraca. No jaja i juz!!!

@ble

Proponuje sprawdzic znaczenie słowa brygadzista.tam bedzie tez zakres obowiazków tego stanowiska,wiec jesli jakikolwiek szef wynagradza brygadziste to z pewnoscia nie za wozenie ,pomaganie czy tłumaczenie.W dzisiejszych czasach nie ma przeszkód aby móc sie nauczyc jezyka ,a woza tez nie brygadzisci i tez sa za to wynagradzani.Brygadzista jest po to by dopilnowac aby praca była wykonana tak jak sobie tego zyczy zleceniodawca a nie nianczyc wszystkich w koło z całym szacunkiem do osób które kiedykolwiek otrzymały od tej pani jakakolwiek pomoc.Nie rozumiem ku czemu zmierza taka dyskusja skoro niby jest to forum na temat pracodawcy.

@yyy

widze, ze wszystkie rozumy pozjadales, trzeba sie bylo zatrunic w firmie o lepszym standardzie:-) Najgorzej pracowac u ARABA!!!!

qqqqq

Ja osobiscie otrzymałem dużo pomocy i nigdy nie miałem okazji sie odwdzieczyc,mam nadzieje ze moze kiedys przeczyta ten wpis ,wiec P.Moniko dziekuje za wszystko co Pani dla mnie zrobiła,dzieki Pani zaangazowaniu udało mi sie załatwic wszystkie formalnosci z moim pobytem w Niemczech.Mam nadzieje ze kiedys bede miał okazje osobiscie Pani podziekowac.Jarosław P.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KMA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
yyy

Pomoc uzyskana od Pani .(usunięte przez administratora)jest całkowicie bezinteresowna ,niektórzy nie potrafia nawet powiedziec prostego słowa dziekuje,ale cóz najlepiej jest mówic żle o kims kto juz nam nie jest do niczego potrzebny,tylko dziwnym trafem nikt nie ma skrupułów isc po pomoc kiedy pali mu sie grunt pod nogami i udaje najlepszego przyjaciela.tylko pogratulowac wszystkim wypowiadajacym sie niekorzystnie co do osoby tej Pani.

intel

Co prawda to prawda pomagać pomaga ale napewno nie bezinteresownie. Firma trąca sandałem .A co do szefa to............ Huj nic dodać nic ująć .

xxx-07 -05-2014

Pani Monika nie jest tam zatrudniona po to zeby ludziom pomagac zalatwiac sprawy,np meldunek itp,,,Jej wolny czas jest tylko dla niej nie dla ludzi,,,Od tego jest biuro i szef. Pani Monika pomaga tylko z wlasnej woli,przeciez nic nie musi,,,a z tego co wiem duzo ludziom pomaga i pozniej inni pisza glupoty na jej temat,,,

yyy

W odniesieniu do tych wszystkich komentarzy chce tylko dołaczyc kilka słów od siebie.Pracuje w tej firmie od roku i jestem zadowolona.Zatrudniajac sie została mi naswietlona sytuacja zarówno firmy jak i płac.A co do osoby która to niby werbowała ludzi do pracy,moge tylko powiedziec że jest osobą konkretna i w kazdej chwili gotową do pomocy wszystkim pracujacym osobom w tej firmie .Wszyscy ale to wszyscy nie maja skrupułów aby prosic tą Pania o pomoc nie zwracajac uwagi na to ze korzystaja z jej wolnego czasu ,a ona bezinteresownie była i jest w kazdej chwili dyspozycyjna kiedy tylko ktokolwiek potrzebuje pomocy zarówno przy kompletowaniu potrzebnych dokumentów jak i przy kontaktowaniu sie z pracownikami biura tej firmy

@yyy

Pani Monika po to jest tam zatrudniona!!! Ale nie jest to firma wiarygodna jeżeli chodzi o wypłatę. Jeżeli mowi się, że trzeba pracować, to dlaczego pracodawca dziwi się, że wypłata sie należy po zakończonym miesiącu pracy?? Co by nie pisać o tej FIRMIE, absolutnie nie zatrudniajcie się!!!!

ble

I pewnie zarabia tyle ile trzeba ta brygadzistka!!! Jak pracodawca szanuje pracownikow nikt nie potrzebuje szukac tzw: gumowych jaj. Nie polecam pracy w tej firmie!!!!

BAD

to prawda, nie placi tyle co trzeba. mysli ze za 300 euro beda ludzie mu pracowac. Miesza w papierach jak tylko moze, zeby ludzie nie wiedzieli o co chodzi. w koncu trafi na takiego co zrobi z nim porzadek. NIE DAJCIE ROBIC SIE W BALONA!!! A jego jedna z " najlepszych pracownic" Frau Monika K jeszcze niedawno werbowala mu ludzi do pracy. Kretynka!!!

zorientowana

To dokładnie prawda, jedni dostają pieniadze drudzy nie, pracować cąły miesiąc za jakieś ochłapy to tragedia, poza tym pracodawca robi co chce płaci kiedy chce i w kwotach takich jak jemu pasuje, nie wiem jak wyżyć z takiej jałmłużnej a co dopiero utrzymać rodzinę.Żenada. Omijajcie ich z daleka , a tym którzy tam sa to współczuję

Xyz

To Co napisali ludzie powyzej Jest smieszne i niedorzeczne. Pracowali niecale 2 Miesiace Pobrali bardzo duzo zaliczek, nie przychodzili do pracy, bardzo duzo chorobowego, ponadto dziewczyna zatrudniajac sie Byla w ciazy. Firma miala ogolnie Problemy z tymi pracownikami.

nnn
@Xyz

Jaka płaca taka praca co sie dziwić , a (usunięte przez administratora)cieszy się ,że ma takich naiwniaków , którzy nabijaja mu kasę

znamy sie
@Xyz

Ty wredna klamczucho

ble

Absolutnie nie polecam zatrudnienia w KMA, bo to i stracony czas i stracone pieniadze. Pracodawca zupełnie niewiarygodny. Omijaj tą firme z daleka. Pracujesz, a pieniadze sa u pakistańskiego pracodawcy w kieszeni.

pokrzywdzony

Musze sprostować te informacje,zaleglle wynagrodzenie zostało mi wypłacone a pozatym wszyscy pracownicy zgodzili się na takie warunki.Ja swoje pieniądze dostałem

@pokrzywdzony

Potwierdzam, tak tam jest w 100%, już tam nie pracuję!!!! Nie będę nabijał cudzej kasy, a moja pusta.

pracKMA

Jeżeli szukacie pracy w Niemczech uważajcie na firmę KMA mieszczącą się w Bad Marienberg ul Basaltpark 8 prowadzoną przez [usunięte przez moderatora] . Jest to firma sprzątająca . Ja pracowałem tam przez rok czasu i ani razu nie dostałem całej wypłaty, bywało ze niektóre osoby miały ucięte z wypłaty po 35-50 godzin na miesiąc. W momencie kiedy firma zalegała mi z wypłatom za trzy miesiące przestałem chodzić do pracy zostałem zwolniony. W tej chwili jestem wraz z 10 byłymi pracownikami po wygranej sprawie sądowej gdzie zapadł wyrok natychmiastowej wypłaty zaległego wynagrodzenia. Minęło dwa miesiące a nie otrzymaliśmy ani centa.

aga
@pracKMA

Nie wiem czemu tutaj tak negatywnie piszecie na temat tej firmy i pracodawcy moim zdaniem jest on ok wiem od znajomych ktorzy tez tam praciwali jezeli ktos byp ok szew potrafil to docenic a ze poszli w plajte to wina tylko pracownikow pozdro AgadG

Zostaw merytoryczną opinię o KMA - Bad marienberg

KMA