P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.

Opinie o P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.

Żołnierz Sawy

Widzę powstał zamęt ja twierdze , że nie potrzebne mi , żadne wizyty u lekarza jak co nie którym. Mylicie się nie jestem S.S ani nikim jej bliskim , strzelajcie dalej hahahahah... Dziś znów była dość ciężka atmosfera na hali mało co było kogo słychać , czyżby ktoś bał się mówić coś głośno ?? Strach przed opisaniem go . Ludzie tu można sławnym się stać :) Pani D.W jak zawsze większość dnia spędziła stojąc z Ukrainą cóż by mogła robić innego prawda ??? Ja nikogo nie obrażam piszę to co jest prawdą co się dzieje codziennie na hali wiele rzeczy mam jeszcze do powiedzenia ! Większość z was obstaje za nie właściwą osobom .Oczerniacie osoby , które nie mają z tym nic wspólnego twierdzicie , że to one piszą takie rzeczy .. Brak wam punktu zaczepienia i czepiacie się wszystkiego . Ten kto to pisze niech odstawi leki bo widze ze mu się ludzie i sytuacje mieszają . Jak to nie które osoby lubią na naszej hali pobawić się w chemików i przytruć komuś i Życie i organizm ,a poźniej przed strachem , że się wyda wchodzą w tyłek tej osobie i przepraszają .. Tak tak uważajcie na pewne osoby.Wasze zachowanie jest chore serio i to wy sie umówcie na wizyte do specjalisty a nie wysyłacie mnie !! D.W zamilkła przez ostatnie dwa dni jej nie słychać reszty z jej pupilków też , juz jej nikt na przerwe nie woła jak to miały w zwyczaju jej koleżanki z kombajnu . Boją się odzywać , że zostaną znów opisane . Nie muszą nic mówić jest sporo sytuacji , które dalej są warte opisania. Zadajcie sobie pytanie po czyjej stronie chcecie byc . ?Po tej złej czy dobrej . Po stronie osoby przez którą zwalniały się pracownice z kilkunastoletnim stażem pracy bo nie wytrzymywały psychicznie , niszczyła ludzi , gnębiła.D.W robi to do dziś zaciera ręce , drwi szykanuje, knuje i mobbinguje ludzi ciągle . No i jest też ta dobra strona piszę to do was otwieram wam oczy , nie milczcie , mówcie głośno o tym co wam się nie podoba , co wy przeżyłyście z D.W bądz z I.P ? Nie pozwole sobie na dalsze traktowanie mnie i innych z góry na mobbing , drwiny i inne podobne formy "znęcania sie psychicznego" bo inaczej tego nie nazwę . Mam nadzieję , że w końcu szefostwo się dopatrzy tych wpisów i zacznie coś robić z D.W , najlepiej jak ją znów wróci na kombajn spokój , juz dość zaszkodziła tej firmie . Zastanawia mnie też taki jeden fakt dlaczego D.W nie chciała stać na kombajnie z jedną osobą jak powróciła znów do pracy ? Nie interesuje mnie tu negatywne nastawienie na mnie i na moją osobę .. Wiem , i wierze w to , że kilka z was jest za mną słyszę was tylko zacznijcie głośniej dawać o sobie znać . Ja dalej będę walczyć o rozgłos , nie pozwole , żeby sprawa ucichła o nie !! Jestem z wami i dla was . Mówcie głośno a ja będe mówić jeszcze głośniej . Miłego wieczoru i weekendu:) Do Poniedziałku :)

@Żołnierz Sawy

Nie no bawia mnie twoje wpisy. Nie pozwolisz na takie traktowanie to zrob cos z tym w realu jak masz jakis problem a nie czekaj az szefostwo zobaczy te wpisy. I co najpierw dziewczyny maja glosno o tym mowic aze ty co az tak sr... po gaciach ze sie nie przyznasz nie dziwie sie... i wiesz co nie xaprzeczaj ze nie jestes dawna kierowniczka bo nim odpiszesz na komentarz to mija troche czasu a zamiast zrobic to od razu po pracy to czekasz na zdanie relacji przez mamusie

@Nicknick

I jak to nie wolaly D.W. na przerwe widac ze nie jestes obecna na zmianie. I to Ty obstawiasz blednie tez. A tutaj nikt nikogo nie oczernia tylko pisze prawde...

Hhhh
@Nicknick

A Ty myślisz ze każdy siedzi tutaj i czeka aż ktoś coś napisze? Nie jesteśmy ludźmi internetu, każdy ma życie poza praca. Żeby pisać takie bzdury ze to poprzednia kierowniczka pisała to są jakieś jaja. Dużo ludzi ma jakieś ale to obecnego kierownictwa i jak wyjdzie na jaw jej zachowanie to dużo osób się odezwie w tej sprawie o to się nie bój. Kierowniczka A tez jest dobra na kombajnie stała to miła fajna dziewczyna była a odkąd została kierowniczka to jej się poprzewracało w głowie..

......
@Nicknick

Dziwna ta nagonka ponieważ poprzednia kierowniczka miała dobre stosunki z teraźniejszą kierowniczką. Wręcz pomagały sobie wzajemnie ku niezadowoleniu wielu Pań. ktoś ma chyba interes w tym by szkalować zarówno jedną jak i drugą.

Kkkk
@......

Pisane jest tutaj o obecnej kierowniczce dlatego ze ludzie maja dość co niektórzy i nie maja ochoty przychodzić do pracy, jestem jedna z tych osób i wiem co mówię, patrzy się krzywo tylko na każdego i tylko robi każdemu pod górkę jak tylko może. Stoi i knuje tylko z I jakby komuś zrobić na złość. Pani I tez powinna się liczyć ze słowami i nie odzywać się do pracowników niektórych tak jak to zrobiła w tym tygodniu do jednej osoby.

....
@Kkkk

Skoro zolnierz sawy napisal.dokladnie ze zeobi z tego jakby bloga to sie sledzi kazdy wpis i biegle odpowiada na nie a nie po prawie 2 godzinach od zakonczenia pracy...

@....

I znowu odniesienie tylko do jednej czesci komentarza odnosnie odpowiedzi na komnetarze a o tym ze nie pozwoli na takie traktowanie a jak zamierza to zeobic w internecie oczekiwanie tylko az szefostwo zobaczy wpisy dlaczego zolnierz sawy tego nie zrobi i liczy na was dziwne....

Ghshsha
@....

A jaka masz pewność ze to ktoś z 2 zmiany? Może z 1 ktoś pisze i wie jak jest? Nie bądź taka pewna ze to ktoś z 2 zmiany

@....

I znowu odniesienie do jednej czesci komentarza. A zolnierz sawy nie pozwoli na traktowanie a nic z tym nie robi tylko pisze w internecie z nadzieja ze szefostwo zobaczy, zobaczy i co zeobia cos z tym? Skoro zolnierz sawy jest taki madry w necie pokaz sie w realu a nie dziewczyny namawiasz zeby glosno o tym mowily pierwsza badz ty skoro to rozpoczelas...

'.....
@Ghshsha

Taka jest pewnosc ze to ktos z tej zmiany bo opisuje ze dziwna atmosfera byla ze niby D.W. na przerwe nie wolali itp bladynka by sie domyslila.

vv
@Nicknick

No nie byla obecna przecież pani B.S byla na drugiej hali, ciekawe czy tam tez muala jakiś problem

Zszokowana

Co tu się wyprawia to ja nie mam pytań. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia i pretensje to niech wyjaśni to z osoba zainteresowana a nie szuka fejmu w sieci. Chore. Niby dorosłe baby a głupie... po co się dajecie wciągnąć w ta szopkę i wzajemnie nakręcacie? Po co „żołnierzu sawy” szukasz poklasku w necie? Idz i porozmawiaj jak cywilizowany człowiek a nie tutaj swoje żale wylewasz. Ile wy macie lat? Wymagasz żeby nie plotkowała a co sama robisz? Smarujesz jej tyłek na forum. Żal mi ciebie naprawdę. W żadnej pracy kolorowo nie jest ale jeszcze gorzej jest jak takie wypłosze psują atmosferę, nakręcają afery i podjudzają. Ale pamiętaj, karma wraca. Nie pozdrawiam - koleżanka z siostrzanej hali.

Gosc
@Zszokowana

Zolnierz sawy sama nazywa sie zolnierzem a brak jej odwagi powiedziwc wszystko twarza w twarz. Bardzo ladnie to ujelas.

....

Żołnierzu Sawy, z racji tego, że w poniedziałek masz pierwszą zmianę, proszę udaj się na popołudniową wizytę do Poradni Zdrowia Psychicznego. No od czegoś musisz zacząć.

pg
@....

Dokładnie, uważam jak przedmówca, żołnierz Sawy czyli poprzednia kierowniczka której sie nudzi na zwolnieniu i mamusia muszą szybko udać sie do psychiatry może jeszcze nie jest za późno

Hehe
@pg

Bardzo śmieszne jest wasze myślenie co do tego kto co pisze. Róbcie zakłady zanim będzie boom.

HiHiHiHi
@Hehe

spieszcie się bo dwie osoby wytypowane i zgłoszone oj będzie wielkie bum

@HiHiHiHi

Po co czekac na boom taki hardcor w necie jestes ze buntujesz wszystkich a w swiecie jak to mowia pi.... zolnierzu dlaczego nie odnioslas sie do mojego komentarza z wczesniejszego posta bo jasno wynika kim jestes. Twoje milczenie jest tylko potwierdzeniem.

HiHiHiHi
@Gość

To już jakaś paranoja skoro twierdzisz że pod każdym nickiem jest jedna i ta sama osoba.A wyzywajcie się wzajemnie ile chcecie.

Żołnierz Sawy

Po co poruszacie dawne sytuację i kierowniczka było to było, czego nikt się wtedy nie wypowiadał nie widzieliście że Tu można wyrażać swoją opinię? Mówimy o tym co jest teraz 7 kombajnów to prawda ale jeśli sobie nie radzi niech zejdzie z tego stanowiska D. W kolejna sprawa I. P NIE JEST ŚWIĘTA, a mało ludziom krwi napsula, że gdzie była jak ktoś miał problemy co? Nie można było jej nic powiedzieć no zaraz chodziła i ploty roznosila, że a jak na dawna kierownicze gadała B. W nie pamięta już. Od dawnych kierowniczek miałyśmy pomoc stały kleily razem z nami metki pomagały składać skarpety nowym osobom, które nie dawały rady, nie bylo różności każdy był traktowany normalnie. A teraz co jest?? D. W poczuła się za pewnie czego raz spadła że swojego stanowiska?? Myślę że tu powinien zareagować sam szef bo nasz dyr. Udaje że nie widzi nic bo po co? I jak tak dalej będzie to ludzie zaczną się zwalniać a bez polek ta firma upadnie, że Ukraina nie da rady wyrobić normy nie da rady wszystkim zamówieniom ludzi do sawy nie przybywa za dużo. Nie ma sensu bronić kokos kto nie potrafi być człowiekiem dla innego człowieka walczymy o swoje prawa. Nie dawajcie się.

Gosc
@Żołnierz Sawy

Na wczesniejsze kierowniczki sie nie pisalo na takich forach bo nie robiono wielkiego szumu. Zwlaszcza ze nie liczne osoby maja problem z D.W. A niech zrezygnuje jak nie daje rady owszem ale to nie takie latwe znalezc kogos na jej miejsce. Poprzedniczka doskonale wiesz kogo mam na mysli poszla na zwolnienie niby mialo byc na chwile D.W. miala byc na zastepstwo a okazalo sie ze dluzsze zastepstwo. Tak jak napisał ktos mozna poprosic kogos z szefostwa o rozmowe konfrontacje i wszystko bd jasne. Tylko szkoda ze Ty zolnierzu sawy nie masz tyle odwagii tylko odwage masz wypowiadac sie na forum.

Wydaje mi sie ze osoby linczujace pania D.W dostały amnezji i nie pamietaja czasow za kierownictwa A.Ł lub S.S. jedna stala tylko przy jednym kombajnie i pomagala kolezankom nie interesowalo jej dobiesienie metek itp, druga latala co raz na fajke i tylko chodzila po kombajnach i zabierala co kto mial do jedzenia a przy pkazji miala czas postac porozmawiac poobgadywac. Co D.W. jest zla bo pilnuje dokladnie kombajnów. Nie ma wywalone jak poprzedniczki

A.

Chyba śmieszna jesteś

Gośc
@A.

Takie są fakty. Dokladnie pamietam te czasy. O nic nie mozna bylo sie doprosic. A teraz pod nos podane wszystko i nadal zle, ze zwroci uwage kierowniczka ze cos nie tak mysle ze od tego jest. Ciekawe jak ty bys sie wykazala na tym stanowisku. Mniej kartonow jest do poprawiania niz za czasow poprzedniczek. Ale tego to juz nie widac tylko to jaka D.W. jest wredna tak? Zadna z Was nie widzi swoich błędów tylko najlepiej jest oceniac innych...

A
@Gośc

Każdy ma prawo żeby zwrócić uwagę ze coś jest nie tak ale nie ma prawa do tego żeby szantażować kogoś jak pani d.w albo odzywać się jak do niewiadomo kogo. Raz poprosiłam o metki to dostałam odpowiedz „nie (usunięte przez administratora) żarem” koleżankami nie jesteśmy żeby się tak odzywała :)

@A

Taka pomocna jest ze Ukraina (usunięte przez administratora) hi tech jest na cały stół śmiechu warte

@..

Nie napisalam.ze D.W. pomaga przy kombajnach i nie napisalam ze taka pomocna jest tylko ze macie wszystko podane pod nos. Ty nie masz czasem gorszego dnia? Zadna kierowniczka wam nie bd pasować na poprzednie dwie gadaly wszystkie, teraz to samo. Pojedyncze przypadki ze cos do kogos powiedziala, zaszantazowala masz na to dowody? Watpie. Wiec nie oczerniaj innych. Beda dowody to dooiero mozna oceniac. A pozatym to co tutaj robicie jest karalne art 212 KK.

gosc5555
@Gość

Zgadzam sie :) Jak dzieci w szkole. szkoda ze zadna z osób nie potrafi sie wypowiedziec prosto w oczy. Kazdy ma wady i zalety. a oczernianie innych to codziennosc w tej firmie.

@gosc5555

Tak ja dzieci. Najbardziej mnie razi to ze w niepamiec puscilyscie poprzednie kierowniczki. A co Wam I.P zawinila nie bylo jej to bylo źle jak odchodzila kazdwmu bylo zal a teraz weocila i wraz zle. Macie jakis problem nie oczerniajcie na internecie. Juz byla jedna taka madra i doskonale wszystkie wiemy ze juz nie pracuje, bo jej tak samo jak wam nic nie pasowało i to nie jest grozenie ani nic tylko fakty...

@Gość1

A to dowody są potrzebne do tego żeby stwierdzić jak się odzywa? Wystarczy ze mam świadków na to. A może trzeba zacząć dyktafon włączać zbliżając się do kierownictwa?

@.

Same wiemy jak w twj firmie co dziala jedna poprze druga nawet mowiac nie prawde wiec tak prosze nagrywaj... z tego co.wiem dyktafony nie sa zakazane

@Gość1

A kolezanka wypowiadajaca sie na temat metek ze jak to kierowniczka powiedziała co jest usuniete przed admina to chyba pominela fakt ze jeszcze miala metki na stole... a watpie zeby az tak zapie... zeby metek jej zabrakło. By sie lonczylo by doniosla a nie jak masz w h... metek to qolasz o nie po co ci tylek chcesz podetrzec. Szanujmy sie i nie oczerbiajmy innych jak juz mowilam wylewajac tutaj fauszywe fakty...

@Gość1

No chyba coś ci się pomyliło ze metki były na stole. Ewentualnie nie wiesz kto pisze to nawet. Śmiechu warte ????

@.

Tak sie sklada ze wiem. Bo sytuazja z odzywka nie s... zarem masz jeszcze metki(tego zapomnialas dodac) miala raz miejsce i do jednej osoby.

@Gość

Chyba metki zostały przyniesione po tym jak wróciłaś na kombajn droga M a nie ze na stole leżały od początku.

saw
@Gość

Uważam Ze Powinny Wypowiadać Się Tu Osoby Zrównoważone I Zdrowe Psychicznie ..

@saw

Takich w Sawie jest niewiele????

@anonymous

Takich w Sawie jest niewiele(to miało być stwierdzenie)

Żołnierz Sawy

Witam , was ponownie :) . Widzę , że powstały kolejne komentarze z waszej strony jedne są pozytywne inne negatywne ... Cieszy mnie to , że Wy również wyrażacie swoją opinie . Natomiast do rzeczy moje Panie i Panowie .. Widzę ze odezwała sie wataha pupilków Pani D.W . Komentują wcześniejsze kierowniczki . Źle robią , bo nie mówimy o tym co było kiedyś a zajmujemy się tym co jest teraz . Nigdy nie miałam zarzutów do Pani S.S bądz A.Ł wykonywały swoją prace jak dla mnie wzorowo , miałyśmy wszystko co do pracy było potrzebne . Ale ja nie będę się rozlewać nad tym co było kiedyś . Interesuje mnie to co się dzieje dziś , tu i Teraz :) Wczorajszy dzień był dziwny , nie wiem czy tylko ja to zauważyłam czy Wy też ale atmosfera była dość dziwna w pracy . Pani D.W . była jakośc wyjątkowo cicho nie darła sie , nie rżała na cała hale , byłą błoga cisza ..No i wrócimy może do wstępu widze , że kolejne "PUPILKI" Pani D.W zaczynają psuć nam krew hmmm zgadujmy kto jeszcze zalicza się do reszty ... Wiecie ?? A ja wiem :) Już wam mówię : , M.J ,Czyżby to ona zaczeły walczyc o D.W i w jej sprawie ? Zastanawia mnie jeden fakt , jeśli jedna z nich a mianowicie M.J jest tak za Panią D.W , czego nie chciała z nią stać na kombajnie ?? Czego uciekła od swojej koleżanki . Co się stało niech może każda z nas dowie się prawdy. D.W jak widzisz nie jesteś w porzadku .. !!! D.W Pamiętasz czasy stania na kombajnie , jak obgadywałaś B.Z a terasz fałszywy człowieku udajesz jej koleżanke .Wstyd .. Kto niby załował I.P ??? Ile osob dało na składne jak I.P odchodziła ... !!! Nie liczne osoby reszta sie cieszyłą i ręce zacierała ! Rozbawiło mnie to , że ktoś mi tu Art. wali z KK. Kurde taki / taka inteligenta i zna się na prawie a w skapetach się marnuje .. Człowieku zmień prace hahah !!! Pamiętajcie nie poddawajcie sie !! Do Poniedziałku moje Panie :)

@Żołnierz Sawy

Nie M.J. blednie analizujesz probuj dalej. A na prawie nie musze sie znac wystarczy ze umie sie korzystac z internetu. Rozsmieszylo mnie ze wszystko za dawnych kierwoniczek mialyscie kawal roku poprostu. Owszem mowimy o tym co jest teraz. Ale za kazdym razem kierowniczka nie pasowala stwarzacie same sobie problemy. A skoro Ty wiesz co D.W. mowila na innych jak stala na kombajnie to mozna wnioskowac ze jestes byla kierowniczka ktora tylko latala od kombajnu do kombajnu a nie wspomne przy 2 bardzo czesto stalas bo tam zawsze bylo cos do jedzenia stad masz takie informacje co D.W. gadala na innych.

Zzz
@Gość1

Tu nie chodzi o to, ze każda kierowniczka była be i tyle. Mi poprzednia kierowniczka zawsze pomagała i zawsze odzywała się do mnie z szacunkiem a ja do niej. Do dziś pamietam jak powidziala ze u niej na zmianie mobbingu nie będzie. A teraz jak jest? Obecna kierowniczka chodzi tylko i plotkuje, odzywa się bez szacunku do innych, robi kazdemu pod górkę jak jej coś nie podpasuje a najśmieszniejsze jest to jak przychodzi szef a ona leci odrazu pomagać Ukrainie!! Taka jest prawda.

Ktoś
@Żołnierz Sawy

No no no.Tu jest ciekawie.Tak głosno o tyym wiec weszłam z ciekawości..Troche mi zajeło znalezienie tak interesującej dyskusji.Ale warto było zwłaszcza ze o mnie równiez wspomniano.Przkro mi ale musze rozczarować to nie ja staje w obronie D.W mimo ze jak to zostało nazwane jestem pupilkiem.Niestety to nie ja.Ale widze ze ktoś miesza porządnie.Nie rozumiem dlaczego jesli ma ktos zastrzeżenia do kierownictwa nie powie tego wprost zawsze mozna zgłosic u dyrektora. te same schematy. Najpierw było na poprzednie kierowniczki teraz na obecna.Jeśli chodzi o A.Ł wcale nie było źle. a ile osób ja wsparło??? nikt poza jej koleżankami.Ile osób potrafiło z nią współpracowac? niewiele, tylko wszystko nie pasowało tylko gadanie i dowalanie,ciągłe niezadowolenie aż dziewczyna zrezygnowała.Potem S.S też było niezadowolenie.Kurcze ludzie kierownik jest jeden a kombajnów 7, wszędzie być nie mogły jednoczesnie. trochę zrozumienia..Teraz D.W kolej na nią. To dopiero początek. I.P w sumie co jej jest do zarzucenia?? same pierdoły a może ktoś ma ochote zamienic sie z nią.. następna jej poprzedniczka M też na nią było gadane nie pasowało nic....Więc zastanówmy się gdzie leży problem.Po co ta wrogośc miedzy sobą. nie oszukujmy się każda z sawy coś powiedziała na innych. Nie łatwiej byłoby zakończyć z zazdrością plotami i nienawiścią.

BYŁA

Pojawilo sie tu wiele nowych opini i stwierdzialam ze i jak dodoam cos od siebie . Brawo dla " Żołnierza Sawy" kiedys pracowalam w tej firmie i wlasnie kierowniczka byla rowniez Panie D.W. Widze ze nic sie nie zmienilo wczesniej tez lubila gnebic ludzi i obgadywac ich .Wiele z nich sie zwolnilo przez nia .Nikt nie mial o niej dobrego zdania ,ale jak wdac ludzie sie nie zmieniaja .Ludzie trzymajcie sie i nie dawajcie soba pomiatac i nie dawajcie sie gnebic .

Patrząca z boku.

Ludzie zastanwcie sie nad wpisami. Narzekacie na firme na kierownictwo. We wszystkim znajdujecie problem. a tak naprawde problem jest w was w sposobie patrzenia na wszystko. Moze poszukajcie problemu w swoim zachowaniu. Karmicie sie zazdroscią i nienawiscia. moze zeby zmienic atmosfere zmienmy swoje postepowanie. Kazdy kto jest czy był na stanowisku kierowniczym nie pasuje czy to rzeczywiście wina kierownictwa?. i tu pojawia sie pytanie dlaczego?Proste to ludzie tam pracujacy tworza problemy.zamiast współpracowac. Pamietajcie ten kto rzuca błotem nie ma czystych rąk.

@Patrząca z boku.

Dokladnie. Wszystko idealnie ujete.Ale fakt jest taki że nigdy nie zobacza problemu w sobie najlepiej na kierowniczki nadawac.

Wojownik

Ty stara cholero ty stara ty.. chodząca afero ... d.w :) :)

żołnierz sawy

Witam . Zastanawia mnie jeden fakt czy nikt nie widzi co się dzieje w firmie SAWA ?! Pani (chociaż na takie miano sobie trzeba zasłużyć ) D.W nie robi nic a pieniądze bierze nie wiadomo za co ŻENADA ! Potrafi tylko szykanować , i obgadywać ludzi , chodzi i knuje. Wszystko sobie trzeba samemu / samej przynieść i w ogóle . Stąd moje pytanie po co Ona tam jest ? Za co bierze pieniądze , za mobbingowanie ludzi ? czy za udawanie wielkiej Pani kierownik . Śmiech na sali i to dosłownie. Zapomniała jak sama stała na kombajnie ? Bardzo bym chciała , żeby znów tam wróciła. Jak widzi szefostwo na hali momentalnie wyjawia się nie wiadomo skąd i udaje , że pracuje . Ludzie za to że wyrabiamy normę ona też ma większe pieniądze , które są jej dorzucane . A my za ciężką prace dostajemy niby "premię" . Kolejna Pani I.P razem z D.W chodzą i knują , obgadują ludzi bo nic innego do roboty nie mają ,nie można się jej o nic doprosić jeśli co jest potrzebne do pracy np.pistolety czy inne narzędzia . Już raz ze swojej posady spadła może i stać się to drugi raz na co bardzo liczę , że znajdzie się ktoś odważny na jej miejsce i przestanie knuć , i ludziom krew psuć razem z D. W. No i kolejna sprawa . Nasz Dyr. Pan M. ma klapki na oczach i stopery w uszach . Dosłownie nie widzi i nie słyszy tego co się dzieję na hali za mało wychodzi do ludzi pracujących tam,jest jedynie jak coś trzeba . Panie M. polecam , żeby więcej Pan rozmawiał z ludźmi interesował się tym co się dzieje . Pani D.W NIE JEST W PORZĄDKU wobec na ludzi .Albo Pan coś z tym zrobi albo ludzie zaczną się zwalniać !!! Praca sama w sobie jest przyjemna , natomiast kilka "istot" na hali potrafi popsuć dzień i wierzcie mi czasem nie ma się tam ochoty przebywać ! Pieniądze , za które pracujemy tez nie są stosowne do naszej pracy !!!!! Bez sobót , nie wychodzi nam nawet średnia krajowa , przykre a prawdziwe ....

Tragedia. Bez sobót nie wychodzi nawet najnizsza krajowa przy np. 20 dniach roboczych, a co się z tym wiąże - to, ze cały czas jest się na minusie z wypłatami. Ukraina ma większa stawkę, Polaków maja w (usunięte przez administratora) oni nie wyrabiają normy bo po co, nie robią nic w tej firmie, a są takimi pupilkami, Pani I tez za nimi jest a szczególnie za tymi co jej donoszą. Za taka prace powinno być przynajmniej ok. 90 zł dniowki a nie się pracuje za marne 73 zł dla osoby początkującej a dla tej co pracuje dłużej 75-78.. To są jakieś jaja, Włoch powinien coś z tym zrobić jeżeli chce mieć osoby do pracy, bo każdy po kolei stad wieje i nie ma się co dziwić za takie pieniądze, jak ktoś ma mieszkanie do utrzymania i dzieci to są to marne grosze..

Wacek

Ciężka praca dla Polaków, A Ukraińcy dostają wyższe stawki niż my, o tym nikt nie mówi.....

Marysia

Marysia jest w lekkim szoku po opinii wesołego młynarza. przymusowa praca w soboty? Proszę Cię. Jak nie chcesz to nie pracujesz. wszystko jest jasno powiedziane, kwestia zgody i akceptacji. nikt nikogo do niczego nie zmusza. co do niedziel? czarne niedziele hehehe a jakie mają być białe? są dla chętnych i połowa załogi tęskni za niedzielami żeby było jak dawniej... urlopy, są osoby co nie chcą wykorzystywać wszystkiego są osoby które wykorzystują tyle ile chcą. zawsze dyrektor ponarzeka ale w większości idzie na rękę .na mojej hali zaczęli płacić za urlop na bieżąco, a nie w ratach. więc jest postęp;) premii ni ma na konfekcji, na produkcji coś tam dostają, szycie niektóre tyż. zakład jak zakład, ma swoje plusy i minusy. ale tak to prawda, tutaj się pracuję. jak widzę nowe osoby które przychodzą do pracy fizycznej i są zdziwione że muszą pracować.... toż to fabryka skarpet a nie plaża:) jedno jest pewne, każdego roku jest tutaj lepiej. to co było wcześniej wołało o pomstę do nieba.. Skarpeciarnia to specyficzne miejsce, albo uciekniesz po 1 dniu, albo zostaniesz na lata.

sługa
@Marysia

o czym ty mowisz czlowiecze. nic nie widzisz albo nie chcesz pracuje 17 lat i nie jest tak jak mowisz

sluga
@Marysia

Marysiu dają Ci kasę na lewo ze tak mówisz? Wiesz ze to nie jest prawda tez tyle pracuje i się z Tobą nie zgadzam

Iwona

@Onaona Czy od czasu Twojej wypowiedzi coś się zmieniło w kwestii zarobków w firmie P P H Sawa? Rynek ma to do siebie, że szybko weryfikuje aktualne wynagrodzenia, więc myślę, że kwestią czasu jest dopasowanie zarobków na danym stanowisku do odpowiedniej stawki.

nikt
@Iwona

Tak zmieniło się a mianowicie podniesione do stawki 78 zl na czarno a na umowie do 73 zl dniówki czyli tyle ile musiano podnieść. Nadgodziny 14zl także na dzień dzisiejszy śmieszne kwoty aczkolwiek jak ktoś nie ma pracy cieszy się i z tego co jest wykorzystywane przez pracodawce.

dziwny
@nikt

tzn. jak na czarno ?

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w P P H Sawa . Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Onaona

To logiczne, że jak poszła krajowa w górę to musieli nam podnieść stawkę dzienną :D początkujący 75, najstarszy stażem 78 zl. Według mnie i tak jest to za mało w stosunku do wykonywanej pracy, obowiązków i tempa przede wszystkim.

@Onaona

Za co to78? Za h czy dzien?

Blondynka

Po jakim czasie pracy można dostać wypowiedzenie ? Od kierownika

Ona
@Blondynka

Od dyrektora jak już. Kierowniczki nie mają nic do takich decyzji.

Bubel

Osobiście nie polecam, płacą najniższą krajową bo mniej się nie da. Za taką pracę powinno być minimum 90zl za 8h. W pracy ciągłe problemy, Włosi widzą to jak się na 2 min zatrzymasz by zamienić z kimś słowo a tego że robota która ma być zrobiona jest wykonana to nie zauważą nigdy. Średnio co 2 wypłata się nie zgadza, jak nie policzysz sam to mogą cię wydymać na 2 stówy nawet. Przy wypłacie brak karteczki lub informacji ile kasy za co, jak robisz nadgodziny to bądź przygotowany na to że się nie doliczysz ile Ci się należy. Brak szacunku do pracowników jest na porządku dziennym, idzie Włoch i nawet dzień dobry nie powie, jak ty powiesz pierwszy to czasami z łaski odpowiedzą (poza szefem -ten ma taki nawyk że się potrafi 3 razy witać jednego dnia) ale jak masz jakiś kłopot to nagle znika i radź sobie sam. Śmieją się ludziom w twarz dając 1zl dziennie więcej jako "stażowe" za 5 lat pracy i 2zl za 10 lat. Dopiero jak zamówienia są pilne to wiedzą do kogo przyjść zapytać czy może nie chciałbyś przyjść w niedzielę do pracy. Jak Włosi gadają między sobą to potrafią nawet osobę stojąca obok od (usunięte przez administratora) wyzywać po swojemu. Umowa rzecz jasna za 2000 brutto, przedłużają tego dnia którego wygasa więc nigdy nie wiesz kiedy możesz usłyszeć że od jutra nie jesteś potrzebny. Sporo ludzi ma umowę na pół etatu mimo, że pracują jak na cały i nie dlatego że chcą 500+ .Sporo Ukraińców którzy mają załatwiony transport do pracy a Polak niech radzi sobie sam. Jak w każdej firmie są równi i równiejsi ale jeśli działem konfekcji zarządza osoba, która ma skończoną zawodówkę to chyba jednak coś jest nie tak. Pracując tu ledwie kilka miesięcy widzę więcej minusów niż plusów. Jedyny plus jest taki że wypłata jest na czas ( ale jeśli zarabiasz 2000 z sobotami pracując na 2 zmiany to dziwne żeby nie mieli aby wypłacić) ale często są problemy z kasą za urlop czy innymi podobnymi. Jeśli szef usłyszy słowo "premia, podwyżka, kasa" itp to zobaczysz go za 3 dni najwcześniej. Pracują ludzie którzy nie mają innych perspektyw w życiu, jeśli masz inne możliwości to stanowczo odradzam. Co do rozmowy kwalifikacyjnej to wygląda tak, że przychodzisz pogadasz z 10minut z kierownikiem, pokaże ci gdzie mniej więcej miałbyś pracować i za 2 dni dzwoni z zapytaniem kiedy możesz zacząć pracę bo biorą tu każdego bez względu na wykształcenie czy doświadczenie. Jak się coś Włochom nie spodoba możesz wylecieć z dnia na dzień.

@Bubel

Dlatego ja już tam nie pracuje

jakie są stawki za pracę na dziale konfekcji, chodzi mi o te maszyny co na nich prasują skarpety lub innych stanowiskach bo na maszyny się nie nadaje te dziewiarskie oglądałam filmiki jak takie maszyny pracują ale nie mam do tego predyspozycji....chcę złożyć CV ale ciekawa jestem stawek ?? co i jak na godzinę , akord ? jak to wygląda jak by ktoś napisał będę wdzięczna

Za 8 godzin 70 zł

@anonymous

Zresztą złóż cv, a pewnie Cię zaproszą na rozmowę i ci wszystko opowiedzą;) co i jak i za ile:)

@Bleee

Czyli najniższa krajowa krótko mówiąc

Oczywiście, że tak ;)

Pracujacy

Uważam, że jak ktoś pracuje z pełnym zaangażowaniem to wszędzie będzie mu dobrze. Narzekających wszędzie jest sporo.

J.I.O

Mi sie podoba. Mogli by wiecej placic to fakt. Jak ktos chce pracowac to tej pracy tez jest w stanie sie nauczyc.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. - Świdnik

• Jak się pracuje w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

Kandydaci do pracy w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.