P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.

Opinie o P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.

Kazimiera

Dziekujmy panu bogu ze mamy w soboty do 20 niektorym to przeszkadza bo utrata 2 godzin to dla pani "O" to szkoda grosza jest zaje.....fajna bladz co robi pompe na 3skarpety.to samo robi dorota.M bo to rodzinne.ciezka jest praca w sawie bo zoltymi apierami ludzi wykonicza. Pani "O" wyzywa ludzi wyzwiskami ona sie nadaje swinie pasc i naczochanie sie po psic....I strasza pania O gangiem.

słowik

Praca jest ciężka ale tylko dla niektórych ..są osoby co pracują po dwanaście a nawet po szesnaście godz.i w każda niedziele można powiedzieć że 361 dni w roku(Wielkanoc i Boże Narodzenie tylko wolne)i im mało.Taka koszykowa p. P.....wsa lub druga kierowniczka p.B.....cka.Powiedzcie tym paniom że praca jest ciężka to usłyszycie "ŻE TRZEBA SIĘ CIESZYĆ ŻE JEST PRACA"lub"CO JA BĘDĘ W DOMU ROBIĆ".

oj długo by pisać...trzeba podjąć wyzwanie i to zo

mobbing, poniżanie ludzi i warunki pracy daleko odbiegają od normy !

biały murzyn

dodajmy jeszcze to: żeby wypracowac w tej firmie najniższą krajowa trzeba pracowac w każdą sobotę na dwie zmiany. Powołując na powyższy komentarz równiez stwierdzam pracuje sie w tej firmie bo nie ma człowiek wyboru niestety Polska -kraj -raj dla cudzoziemców nie dla Polaków. A co do osoby p.dyrektora to nie nalezy mu współczuć ponieważ świadomie naciąga prawo pracy by samemu nie pozostać bezrobotnym i nie ma litości nad kobietą która prawie traci przytomnośc przy maszynie bo może jej przejdzie:):):)pozdrawiam

ex-desperat

Nie wiem czemu tak wszyscy narzekają....? pieniądze na czas, co prawda śmieszne ale są... jak ktoś jest bardzo zdesperowany i nie ma innych perspektyw to jakoś przeżyje. Mobbing? - da się wytrzymać (w końcu praca dla desperatów) P. Dyrektor "P" nie jest taki zły a biorąc pod uwagę ogólny przekrój pracowników to i tak ma stalowe nerwy i nie zwalnia ludzi nawet jak ma do tego bardzo poważne powody. Utrzymają się tam w pracy nawet osoby z odchyłami psychicznymi i zółtymi papierami (zainteresowani wiedzą o kim mowa)a brygadzistki zmianowe....? ogólnie bez zarzutu: jedna spoko można przy niej spokojnie, bezstresowo zapalić w kibelku w godzinach pracy :) druga kier. Pani "B" ogólnie da się wytrzymać dopóki nie złapie jakiegoś schiza ale po ćwiarteczce z szafki jej trochę przechodzi. szkoda że leczy się tak tylko na drugich zmianach jak ma nie być Dyr "P" i makaronów, (uwaga!!! następnego dnia lepiej unikać tej osoby jak jest na kacu) Podsumowanie: jak ktoś ma wybór to niech ucieka, a jak nie ma innych perspektyw to dzięki tej firmie przetrwa i ma czas na poszukanie czegoś innego... pozdrawiam wszystkich ex-desperat PS. ktoś wspominał o łazienkach koedukacyjnych - odradzam oglądanie tyłeczków - skończy się to niesmakiem a w niektórych przypadkach nawet traumą i koniecznością leczenie z "Z"

alwin

klima nie spelnia funkcji do jakiej jest przeznaczona bo jest za mala na tak duza hale.zarbki male jak na takie wymagania.

ola

Firma dziad! hahhahah

Owner

Każdy ma prawo do swojej opinii, nawet tej najgorszej!! Ale nikt nie ma prawa nikogo obrażać czy oczerniać !!! Nikt nie jest tutaj anonimowy i wobec autorów wpisów obrażających konkretne osoby, będą wyciągane konsekwencje prawne !!!

ale jaja
@Owner

Buhahahaha

Mecenas

Zanim dodasz komentarz... Zgodnie z przepisami prawa w Polsce podawanie imion i nazwisk, oczernianie w internecie grozi procesem o zniesławienie lub znieważenie. Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

warjat

praca e tej firmie jest ok tylko trzeba uważać na pana wielkiego dyrektora pana (usunięte przez administratora) on jest najbardziej przejebany przypierdala sie do wszystkich i o wszystko powinni go zwolinc i dac mu pensje najniszo krajowo może do piero by zaczał ludzi szanować

olivka
@warjat

tragedi nie ma.on tez ma lepsze i gorsze dni....

ex-desperat
@warjat

hmmm.... warjat? Zuza słoneczko to Ty?

hehe no wlasnie gwiazdeczki tam nie beda pracowac bo to nie jest zaklad dla gwiazdeczek

anonim3
@ja

co za pieprzenie tu tylko cwaniaczki wytrzymują, bo w warunkach jakie tam panują cięzko wytrzymać normalnemu człowiekowi, a ty co punkty łapiesz ? przecież dokładnie wiesz jaka to porażka.

pauulinka

hie hie nie ma to jak gorzkie żale byłych półrocznych "gwiazdeczek" ;* nikt nikogo nie zmusza do pracy, pracowałam w gorszych miejscach. na pewno nie jest to miejsce dla leserów i cwaniaczków ;)

biały murzyn

Max to chyba sam dyrektor bo jemu to na pewno dobrze w tej firmie:)Zgadzam się że praca jako praca moze być ale warunki jakie tam panują to totalna porażka.Kobiety dzielą ubikację razem z mężczyznami -higienicznie:)w szatni tez facet moze się natknąc na kobietę w samych majteczkach:) gorzej jak będzie miała stringi więc poślady do wglądu ale wszystko w normie według przepisów ogólnopolskich a precyzyjąc według przepisów Pana Dyrektora i samego Pracodawcy. Pisząc dalej wspominieć trzeba o mobingu który jest jawnie stosowany przez dyrektora jak i dwie kierowniczki których już nie będę wymieniąc bo poczują się wyróznione a na to nie zasługują.Sumując ten skrót nie polecam pracy w tej firmie no chyba że ktoś jest masochistą psychicznym.Pozdrawiam wszystkich białych niewolników:)

ja13

(usunięte przez administratora)zarobki-najnizsza krajowa, w lecie temperatura +40 a klimatyzacji wlaczyc oczywiscie nie wolno... duzo by tu mozna bylo pisac...

aaa

popieram opinie zbyca

Maagda

Polecam, pracuję drugi rok i jest ok !

ewelina

wykorzystuja ludzi jak tylko moga.....omijac z daleka...

MAx

Pracowałem tam na produkcji, praca na 3 zmiany, trochę głośno. Praca pon - sob, ciężko o wolne, ale można było się dogadać. Kasa zawsze na czas, warunki socjalne takie sobie.

Kobieta

Witam Pracuję już w Sawie dosyć długo. I takich głupot co napisał "anonim" nie można czytać, pewnie "życzliwa opinia" eks pracownika... Nie jest kolorowo, jak to bywa w prywatnym zakładzie produkcyjnym, ale również nie ma tragedii.

Jak można do tego stopnia wykorzystywać ludzi! praca bardzo ciężka, warunki są dramatyczne. praca ponad ludzkie siły!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. - Świdnik

• Jak się pracuje w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

Kandydaci do pracy w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.