P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.

Opinie o P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.

Jak wygląda

Jak wyglada traktowanie nowych pracownikow? Chce przyjsc do Sawy pracowac. Przerazily mnie opinie :(

Chomik
@Jak wygląda

Wszystko zależy od tego na którą zmianę trafisz i na którą hale.

Beti

Witam. Czy sa przyjecia do pracy do tej firmy? I jak wyglada wynagrodzenie i godz pracy?

Gygg
@Beti

2600 brutto, 6 14, 14 22 lub produkcja 3 zmiany

...
@Beti

Jak dobrze nasciemniasz to będziesz mieć tylko I zmianę (mam małe dziecko)

Bon

Kupiłam Wasze maseczki w aptece. Osoby kompetentne powtarzają wciąż,że wirus ginie wtedy, gdy maseczka wyprana jest w wodzie o temoeraturze co najmniej 160 stopni C. A yu czytam, że prrac "w temperaturze do 30 stopni i nie prasować!

N

Pracuje tu od pewnego czasu. Co moge powiedziec nt firmy? Praca ciężka jak to na produkcji. Mi akurat trafily sie w porządku osoby na zmianie.

Akordowy

Płoty za plotami. Współczuję nowo zatrudnionym osobom. Sawa sama w sobie nie jest zła. Jednak ludzie potrafią być wredne aż przykre. Niby chcą pomóc nowym pracownikom a za plecami obgadują. Myślę że ktoś powinien z tym zrobić.

Krysia
@Akordowy

Ludzie mogą co najwyżej być wredni a nie wredne ☺️☺️☺️

Darek

Czy firma produkuje teraz tylko maseczki ochronne?

Beata

Proszę mi powiedzieć w jaki sposób dezynfekować zakupioną w Biedronce przeze mnie maseczkę Waszej firmy ? W oznaczeniach ,żeby prac do 30 stopni i nie prasować. Maseczka jest w opisie wielokrotnego użycia.

Obserwator

Jasnego nie potrafię zrozumieć kazda firma wkłada duzo precy czsu wysilku i pieniedzy na szkolenia ludzi a potem (usunięte przez administratora) bo ktoś ma jakieś chore ambicje i nie robi z tym nic chcecie ludzi to ich docenić trzeba dac podwyżki i usunąć ludzi wrednych bo trafić możecie na kogoś kto oskarzy firmę o (usunięte przez administratora)i inspekcje pracy i będą klopoty

Janusz

Każdy z pracowników zatrudnionych w firmie P P H Sawa ma możliwość, aby zostać dłużej po godzinach? Jestem ciekaw, czy osoba zostająca dłużej może liczyć na dodatkowe wynagrodzenie bądź ma możliwość odbioru tych godzin w innym dniu? Mam nadzieję, że odpowiesz.

ONA
@Janusz

Teoretycznie każdy może zostać jednak takie propozycje głównie dostaje Ukraina.

Irena
@ONA

Niedługo miną dwa miesiące od Twojego wpisu. Jak teraz wygląda sytuacja? Czy wszyscy pracownicy na produkcji mogą pracować dłużej, żeby więcej zarobić, albo mieć wolne na innej zmianie?

...
@Irena

Ale ze jak wolne? Jeżeli się człowiek zapyta normalnie kogoś czy potrzeba na nadgodziny to wezmą.

Artur
@...

Jesteś w stanie określić ile nadgodzin w ciągu miesiąca, można maksymalnie wypracować? Jestem ciekaw, czy dzięki dodatkowym godzinom można sprawić, że pensja stanie się bardziej atrakcyjna.

@Artur

możesz i cały miesiąc pracować po 12h ludzi wciąż brak

zainteresowany

Jaka jest obecnie sytuacja w Sawie? Czy warto podjąć pracę?Chodzi mi o warunki pracy czy uległy poprawie?

Pracownica
@zainteresowany

Niestety nie. Ludzie dalej wredni i fałszywi, ale co zrobić.. A najlepiej przyjść samemu i się przekonać. Jeżeli jesteś osoba odporna na takie małpy jak co niektórzy to sprawdź. Pierwszy miesiąc chyba jest dalej próbny, wiec jest czas na zastanowienie.

jaaaaj
@Pracownica

Okres próbny aktualnie jest do trzech miesięcy, a jeśli pracownik sprawdza się "bardzo dobrze", ma przedłużaną już normalną umowę o pracę.

jaaaaaa

Każdy szuka lepszej pracy dlatego już tak mało Polaków tam pracuje teraz liczy się tam Wschód

Sługa

Fałsz

Ciekawaciekaw

???

Koleżanka

Chyba powinnaś się zastanowić nad tym co piszesz, a nie zachowywać się jak dziecko z podstawówki. Pisać tak nazwiskami i wywalać brudy na internecie to nie jest dobre rozwiązanie, Ty masz jakiś problem ze sobą, a odbija się to na wszystkich pracownikach. A jak aż tak Ci nie pasują te osoby, to może czas zmienić prace? Albo cofnąć się do podstawowki.

Ktoś
@Koleżanka

Dokładnie. Jak najbardziej popieram..Ale coz niektórzy najwidoczniej musza zjechać kogoś zeby podnieść swoją wartość. Kurcze co za osiągnięcie zyciowe. Gratulacje...Mam propozycje jeśli chcecie zabłysnąć to posypcie się brokatem a nie wpisujcie głupoty na kogoś nikt na to nie zasługuje . A to jest chore..

@Ktoś

Chore to jest to co tu się dzieje pod kierownictwem tej pani. Dobrze to ujęłaś ,, Co nie którzy musza zjechać kogoś zeby podnieść swoją wartość". Te slowa bardzo pasują do niej , albo pokazać , że mam władzę i to ja tu rządzę. Ale myślę, że to długo już nie potrwa .Słuchy chodzą ,że szykuje się redukcja na stanowiskach. Czyżby informacje z sieci trafiły do szefa . Moze pora rozejrzeć się za nowa pracą proszę Pani I.P ????

NK

Tak raz już wyleciała z pracy za udawanie wszech wiedzącej . Dostała kolejna szansę ciekawe czy to ją czegoś nauczyło......? A to odgrywanie się na ludziach jest chore.

Ja p.......le!

No teraz to juz cię poniosło...

Nara

Osobiście nie polecam pracy w tym miejscu chociażby ze względu na atmosferę jaka tam panuje i na ludzi, a szczególnie Panie spoza Swidnika które nie maja własnego życia i zajmują się innych rzucając kłody pod nogi na każdym kroku

Ktośktos
@Nara

to prawda buractwo że wsi panoszy się jak nie wiem co... I warunki pracy tragedia przeciekajacy dach i marne wiatraczki przy maszynach koszmar....

Работник
@Nara

Dzień dobry, chcę zapytać, dlaczego takie złe opinie na temat pracy, jaka ona jest? ponieważ planowałem iść, ale po informacji zwrotnej wątpię w to.

PAPA
@Nara

Za to Panie ze Świdnika myślą tylko o tym któremu dziś wskoczyć do łóżka zamiast pracować

Errrr
@Работник

Wystarczy przyjść i samemu się przekonać, w każdej chwili można zrezygnować, ja żałuje se tego nie zrobiłam po 1 dniu, a teraz ciężko coś znaleźć. Temperatura na hali to 30 stopni teraz lub więcej w takie upały, wiatraków pracownikom żałują, a o braku klimatyzacji już nie wspomnę. Nie da się tak pracować, nawet jak człowiek stanie chwile odsapnąć chociaż czasem nie ma nawet chwili przerwy to już cały mokry.

Bu ha ha
@PAPA

Tak tak.... Bo wybór co do tego jest niesamowity. (usunięte przez administratora) o czym ty piszesz? To ma byc twoja opinia na temat pracy?

Misiek @12
@Nara

To prawda. To co się ostatnio tam dzieje to już przechodzi ludzkie pojecie. Ale długo to już nie potrwa bo na hali na każdej zmianie jest kilka osób na krzyż. Większośc maszyn już nie długo będą stoć bo nie będzie kto miał na nich pracować. Nie ma tygodnia żeby ktoś nie złożył wypowiedzenia a nowych pracowników brak nawet jednego podania o prace.Nawet ludzie za wschodniej granicy powoli wypinaja się na te warunki jakie tu panują. Niestety za bramą nikt nie stoi . Jeszcze może rok takiej sytuacji i jak nic się nie zmieni to zostanie sam biurowiec a hala produkcyjna będzie pusta. Chyba że ci z biura przejdą na produkcje xd.

Fg
@Misiek @12

Na konfekcji nie jest lepiej. Jedna z najgorszych firm w Świdniku mają ludzi za śmieci dziadostwo brudno wszędzie. Dużo wymagaja od pracownika ciągle nakazy , zakazy farsa a pracuję sie za najniższą krajową . Kombajny w fatalnym stanie technicznym tego pracodawca nie widzi ale wyniki na liczniku tak .Nie ważne jak aby było dużo. Lato temperatura na hali 30 stopni a tu marne wiatraczki do dyspozycji a gdzie Klima drogi pracodawco ? .Dlaczego nie dbasz o dobro swojej firmy i przede wszystkim swojego pracownika .To przecież on zapierdziela na twój dobrobyt. A panie które tu pracują ciągła i zważarta walka o przychylność rządzących jak by mogły to by w tyłek powlaziły , ciągle (usunięte przez administratora) z byle powodu biegają do gabinetu dyrka śmiechu warte . Ośmieszacie się kobitki my nie jesteśmy w przedszkolu no chyba ,że w taki sposób chcecie się wykazać przed szefem pewnie premie dostaniecie za to . Podsumowując jeżeli nie musisz to omijaj szerokim łukiem to miejsce bo naprawdę nie warto!!! :-)

paulinka żołnierzyku co tak ucichlas ??

gość

"Wielki " Żołnierz teraz zmienił kierunek względem osób wcześniej szykanowanych.

Ha
@gość

Da się zauważyć

Były

(usunięte przez administratora). Juz więcej w Biedronkach czy Lidlach płacą. Obudzicie sie ludzie w końcu. Ja juz tam nigdy nie wrócę.

Z

(usunięte przez administratora).. za grosze

Biurokrata

Ktoś ma jakieś wieści o pracowniku pobitym przez rodzinę właściciela? Czy Włosi udają że nic się nie stało jak jednego z najlepszych pracowników pobili w siedem osób? Strach tam teraz pracować...

Cieślak
@Biurokrata

Biurokrato jak nie znasz faktów, proszę się nie wypowiadaj na ten temat. Dla sprostowania obaj pracownicy spotkali się na mieście i obaj byli pod wpływem alkoholu.

Biurokrata
@Cieślak

A czy ja napisałem że pobili go w pracy? Chciałam po prostu zapytać o stan zdrowia tego pracownika. Nie pisałam też nic o tym kto był pijany więc nikogo w błąd nie wprowadziłam :)

Taki tam????

Był na Air Show ????

Ukuluku

Nie żyje

Ciewkawski h

A co wiecie o tej firmie co robila dla Włochów skarpety z Łowicza i Radomia bodajże.......podobno padli jako kolejni co robili dla naszych szefów.... ktorys z kierowcow gadał......?? To prawda ?

żołnierz sawy

Witam ponownie usiądzcie wygodnie jak macie chwilke i poczytajcie :) D.W ... wiadomo o co Kogo chodzi ale chodzi też o inny fakt , i znaczenie tych liter a więc .. D-jak DYSKRYMINACJA , DRWINA , tak , tak własnie to robi Pani D.W , na każdym kroku można to zauważyć . No a teraz weźmy w obieg W jak , -WREDNOŚĆ , WYRACHOWANIE !. Taka właśnie jest D.W sama o sobie ma takie zdanie oczywiście ma jeszcze wiele innych cech negatywnych ale to już innym razem :) Przechodzi już sama Siebie chodzi z założonymi rękoma swoim śmiesznym kaczym chodem i łypie oczami jaką by tu sensacje obgadać kogo by obgadać , z kim knuć kolejne afere . A niby ona brzydzi się plotkami , nie nie moje Panie i Panowie ona się tym żywi jak Wapmir .. Nie robi nic potrzebnego w tej firmie. Kolejna sprawa nie jestem za ani przeciw ludziom w UK jeśli są traktowani normalnie , a nie lepiej jak polka . Za jaką stawkę my sobie bedziemy ręce urabiać a oni kur** będą stać i nic nie robią albo się rozglądaja nie wiadomo gdzie .... Ale nikt tego z szefostwa nie widzi prawda ? Nie sprawiedliwe to ojj nie sprawiedliwe !!! D.W robi wiekszości z nas po złości a wiecie dlaczego ? Juz wam odpowiadam dlatego , że te które z nas są normalne nie wchodzą jej w d***, nie podlizują się a ona chciała by mieć miano najlepszej ale cóż na to sobie trzeba zasłużyć . Nie bedzie wiekszość z was smarować jej tył** wazelina jak np. B.CH czy B.Z lub inne nie bede dalej wymieniać ...Mamy fałszywe dwie Panie kierownik . Słuchajcie ale jest na nie metoda , ich własna , róbmy to co one , ŚMIEJMY SIĘ im w twarz to je zacznie wyprowadzać z równowagi , pokażmy jej D.W , że nie jest wogóle nam potrzebna!! .Dawajcie mi tu o sobie znać .Jestem za wami będę walczyć z nia na razie tylko z ukrycia .Nie poddawajcie sie , nie składajcie broni na wszystko jest sposób!!! Na nią też ! Wiem , że jeśli jej nie będzie w pracy całkiem inaczej bedzie sie tam przebywało. Ż .S ! :)

Gość1
@żołnierz sawy

A dlaczego z ukrycia boisz sie powiedziec prosto w twarz? To jest tchórzostwo

Żołnierz Sawy
@Gość1

Nie teraz czas na ujawnianie , na razie niech ludzie oczy otworzą i zobaczą co się dziej . Pisze prawde nie kłąmie , nikogo nie oczerniam , a po to jest ten portal , żebym mogła to opisywać . Powiedzmy , że zacznę robić z tego Bloga . Powiedz kim jesteś a o Tb też prawdę powiem .. Miłego Dnia Gośćiu :)

@Żołnierz Sawy

To ja poproszę coś o sobie A.D.O.

Słoneczko1990

Witam,niektóre Panie zapomniały jak właziły w d**e Pani A.Ł i Pani D.W,Pani D.W w porównaniu do poprzedniczek pilnuje porządu,największy problem z Panią D.W mają Panie z kombajnu nr 1 i nr 4 bo nie można im uwagi zwrócić ,bo zaraz się obrarzają,jak tak Pani A.Ł bardzo zależało na stanowisku to dlaczego zrezygnowała?

Ramaja
@Słoneczko1990

Bo sobie nie radzila pewnie hehe a teraz latwo jest oceniac innych...

CzarnaaMambaa
@Słoneczko1990

Gdyby A.Ł zalezalo na stanowisku to by zostala , widocznie nie chciala dalej uzerac sie z takimi pustakami :D jestescie jedna warta drugiej . kazdy obgaduje kazdego a pozniej wlazicie sobie w (usunięte przez administratora) na wzajem . Skoro D.W jest taka w porzadku to dlaczego juz kiedys wyleciala ze stanowiska kierowniczki ? Potrafi tylko obrabiac (usunięte przez administratora) kazdemu i śmiac sie jak kon :D

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. - Świdnik

• Jak się pracuje w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.?

Kandydaci do pracy w P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H. SAWA K.Nigro, G.Nigro Sp. J.