Opinie o PUP TOREM w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PUP TOREM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PUP TOREM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUP TOREM w Rumia

nnad Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie naprawdę bardzo krótko ale zdążyłam sobie wyrobić o niej zdanie. Generalnie tak jak pisałam wcześniej panuje bałagan i chaos. Tak się dzieje, ponieważ ten Pan uważa, że wszystko powinno być w formie papierowej. każdy email wydrukowany, milion zapytań ofertowych trzymanych od x lat, które już dawno się nieważne itp. i właśnie przez takie zarządzanie panuje chaos. Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi: brak dotrzymywania terminów, płatności, brak szacunku dla drugiej osoby. Każdy pracownik został obgadany. Dziewczyna, która pracowała 3mc (ponoć to sukces, że tyle wytrzymała) jest wg niego naciągaczką. Widziałam jej pismo o wezwanie do zapłaty zaległego wynagrodzenia. Droga koleżanko, idź z nim na drogę sądową bo inaczej kasy nie otrzymasz. Jakiś chłopak, który tam pracował to narkoman itp, itd. Generalnie ten Pan mimo, iż prowadzi firmę od 28 lat nic nie zmienił w sposobie prowadzenia. ZUS i NFZ maja mniejszy bałagan od tego Pana. Każdej osobie, która będzie chciała się tam zatrudnić, niech tego nie robi. Ponoć 2 lata temu pracowała się całkiem fajnie, teraz tam się zmienia co chwilę personel bo nikt z nim nie wytrzymuje. Niech was nie skusi ładna pensja i stanowisko. Dwóm dziewczynom nie zapłacił, swoim podwykonawcom też nie płaci, za faktury też nie płaci więc wam też nie zapłaci.

RUŚ

UWAŻAJ NA TEGO PRACODAWCE MOŻE CIĘ POBIĆ WYRZUCIĆ Z PRACY NIE WYPŁACIĆ WYNAGRODZENIA I POWIE CI I CO MI ZROBISZ . PROSTAK,

Zostaw merytoryczną opinię o PUP TOREM - Rumia

PUP TOREM