Opinie o Imperia Group w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperia Group. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Imperia Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperia Group w Częstochowa

Marek Nowy wpis

Czy firma podwyższyła stawki pracownicze ?

Lidia Nowy wpis

W poprzednich wpisach wspominaliście, że firma upada, jednak w Internecie brak dowodów, by Imperia Group przestała działań. Czy wiecie więcej o prowadzonych rekrutacjach? Jakie korzyści oferuje pracodawca?

Gość Nowy wpis
@Lidia

A czy prowadzi dalej działalność? Proszę o informację ponieważ zalegają mojemu znajomemu z płatnościami od wielu lat i podobno jest to już nie do odzyskania

las Nowy wpis

@ Biomasa w drukarni? obawiam się że nastąpiła pomyłka ;)

Biomasa w drukarni?

Wyjaśnij proszę co ma wspólnego biomasa z zadłużoną i nie działającą już drukarnią z Częstochowy Imperia Group?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Imperia Group? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

wait wait for cheat

Rzeczywiście, żadnych ofert pracy, trzeba czekać aż banrut ogłosi jakąś rekrutację

wait wait for cheat

bla bla

a skąd to słyszałeś? Przeciez oficjalnie nikt tam od dawna nie jest zatrudniony więc wyjaśnij mi jak to możliwe?

Tix

No właśnie sS gdzie słyszałeś taki stek bzdur?

do sS

A gdzie można znaleść to ogłoszenie o prace? Bo nawet ich strona internetowa już nie działa, więc nie wiem jak się kontaktować. Branża wentylacyjna w drukarni? Troche dziwne.

Zz

Pewnie takich za które nie trzeba zapłacić!

kkw

Jak może kogos firma zatrudniac skoro już nie istnieje, stuknij się dwa razy zanim coś napiszesz

amka

ja nie pracuje tam od od kilku lat i nie dostałam ani złotówki

qimka

Z tych co ja znam to część dostała tylko połowe lub w cale nie dostali , aczkolwiek słyszałam że takich pracowników jest o wiele więcej .

Nieprawda

W tej firmie (drukarni) nikt od lat nie pracuje bo zbankrutowali

lajj

dlaczego zostały skasowane wcześniejsze posty?(usunięte przez administratora)

pracownica była

Pracowałam w Imperia Group , nie polecam .(usunięte przez administratora)

m123

Czy ktoś tam jeszcze pracuje? (usunięte przez administratora) Czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie obecnej sytuacji firmy? W necie jest mnóstwo ogłoszeń o pracę, czy to ściema?

Zostaw merytoryczną opinię o Imperia Group - Częstochowa

Imperia Group
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Okulickiego 61B lok. 32
    42-216 Częstochowa