Atlanta Poland S.A.

Opinie o Atlanta Poland S.A.

Pracowałem w tej firmie tydzień, szkoda słów. Z całego serca nie polecam.

Pudels

W tej firmie mozesz dostac premie tylko wtedy kiedy donosisz na kolegow i siedzisz cicho nawet jak wylewaja na ciebie wiadro pomyj. Po latach pracy zero wdziecznosci dopiero jak sie zwalniasz to doceniaja czlowieka. Placa (usunięte przez administratora) pieniadze a na swieta nawet (usunięte przez administratora) bonu nie dostaniesz tylko przeterminowane bakalie az bylo mi wstyd przed rodzina. Socjal to smiech na sali a wyplata wiecznie sie nie zgadza. Nadgodziny robisz za darmo do tego stres i wieczne pretensje nawet na przerwe nie mozna isc w spokoju bo kier krzywo patrzy. Nie polecam jest wiele firm o wiele bardziej przyjaznych pracownikowi z normalna wyplata i dodatkami.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Atlanta Poland S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

radny

W firmie jest skostniała struktura zarządzania jeśli ktoś oczekuje nowoczesnego zarządzania to nie w tej firmie, zatrzymała się w latach 90-tych. Auto, zależy do jakiego działu w B2C jest to możliwe , ale z ograniczeniami.

Antoni

Jest słabo, serio. Coraz słabsza atmosfera, starej kadry prawie nie ma a nowi są tylko na chwilę.Coraz ciężej się pracuje.

Edyta
@Antoni

Dziękuję za Twoją opinię. Możesz powiedzieć coś więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie Atlanta Poland S.A.? Czy słaba atmosfera jest powodem dużej rotacji w firmie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Atlanta Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Brygadzista zmianowy / Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
siwy

Cóż atmosfera taka sobie, duża rotacja ludzi, a hr nie pomagają a wręcz przeszkadzają (albo się nie znają)

Grzegorz
@siwy

Czy duża rotacja, o której napisałeś w swoim komentarzu, związana jest z atmosferą, która panuje w firmie Atlanta Poland? Ciekawi mnie, czy próbowaliście może w jakiś sposób poprawić ten aspekt. Nie ukrywam, że pracując w dobrej atmosferze, praca staje się bardziej wydajna.

Bartek

Czy ktoś ma opinie jak wygląda praca w dziale marketingu? Chciałbym złożyć swoje CV. Widziałem, że poszukują kogoś do marketingu.

Maciej

Zamieszczono ogłoszenie na stanowisko LABORANT. Jak tam jest? Domyślam się że inaczej niż na produkcji. Da się tam pracować? Jak z przełożonymi?

Tytus

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Jak wygląda sama rekrutacja i czy trudno ją przejść?

@Gregor, wiesz, że firma Atlanta Poland jest dobra, ponieważ w niej pracujesz, czy to informacje z zasłyszanych opinii innych pracowników? Czy zechciałbyś napisać parę słów więcej na temat tej firmy? Czy relacja pracodawca - pracownik przebiega w dobrym charakterze? Jaka panuje w tej firmie atmosfera?

witam, a jak jest na magazynie ile płacą i jaka jest atmosfera .pozdrawiam

Gregor

Nie każdemu może odpowiadać praca w firmie ale ja wiem, że to dobra firma i wystarczy pracować a będzie ok.

Of

Raczej szkoda czasu na tę firmę. (usunięte przez administratora)

@Nieprawda a przez jakiś czas pracy jest przewidziana ta przerwa 15 minutowa? Czy jest to 8 godzin? Czyli, jak ktoś pracuje na zleceniu, bo na przykład jest studentem to może liczyć na złotówkę więcej w firmie Atlanta Poland S.A.?

@Ktoś a czy macie przerwy w Atlanta Poland S.A., na których możecie pójść do łazienki? @() jak możliwe, że agencja płaci pracownikom 12 zł brutto skoro ustawowa najniższa stawka to 13 zł brutto?

Takaprawda
@Marta

Jedna przerwa 15 minut.13 jest na zleceniu a na umowie o pracę 12 brutto.

Nieprawda
@Takaprawda

Kodeks pracy przewiduje tylko jedna przerwe wlasnie 15 minutowa. @Takaprawa nie wprowdzaj ludzi w blad, nie mam 12 zł na umowe o prace a pracuje na produkcji.

Takaprawda
@Nieprawda

Nie wiem ile ty masz na godzinę ale ja mam 12zl zatrudnienie przez randstad umowy 2 tygodniowe.

Ktos
@Nieprawda

Ja mam na produkcji stawkę 12zl zatrudnienie przez agencję.Przerwa owszem 15 minut ale jak potrzeba przycisnie poza przerwą to jest problem żeby wyjść.Atmosfera okropna szczególnie na bakaliach na zmianie u brygadzisty krzyska.Zarozumialy smarkacz bez kultury.

@Takaprawda dziękuję za wyjaśnienie. Takie szczegóły od razu więcej wyjaśniają w tej kwestii. @Kamil odsyłam Cie do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin , gdzie dowiesz się, że na forum nie piszemy o konkretnych osobach i ich nie obrażamy.

Czy na forum są pracownicy Atlanta Poland S.A., którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Zainteresowany na jego pytania odnośnie pracy w tej firmie? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika szczególnie, że w okolicy szukają Key Account Manager (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/pomorskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5537238).

A jak wygląda praca na produkcji,np.operator maszyn.Ile płacą,czy są nadgodziny i premie.

@Darek jednak zawsze lepiej się dowiedzieć od pracowników. Takie informacje są najbardziej przydatne dla aplikujących. A czy pracownik przed podpisaniem umowy z Atlanta Poland S.A. wie ile województw będzie musiał obsługiwać? To ważna kwestia nie ujęta w Twoich wypowiedziach.

Mali_Nowa

Witam, byłabym wdzięczna za opinie na temat pracy laboranta w tej firmie, oddział we Włocławku. Trafiłam na ofertę pracy, ale czytając poprzednie wypowiedzi poważnie zastanawiam się nad aplikacją.

prat
@Mali_Nowa

Praca jak praca, ludzie spoko, warunki ok, wypłata zawsze na czas, nie ma się czego obawiać. Ale jeśli boisz się ruszyć ręką, nogą, zwojami mózgowymi, a czasami i językiem, i marzysz o siedzeniu 8h przed komputerkiem grając w pasjansa to szukaj dalej ;) Ja polecam, ale ile ludzi tyle opinii, wszystkim nie dogodzisz. Opinie marudzących na tego typu portalach można wziąć pod rozwagę, ale tylko ludzie słabi się nimi kierują. Pozdrawiam.

@prat

Faktycznie super firma szczegolnie że na warszawie licząc od stycznia 2016 będzie teraz 6!! słownie szósty raz zmiana przedstawiciela. Jak tylko ktoś ma możliwość to sie ewakuuje a na wawie to najłatwiej. Reszta sie trzyma bo nie ma wyboru. Jak ktoś tam pracuje 2/3 lata to jest "starym" pracownikiem...straszne. Atmosfera taka że tylko upić się warto ..

Henio
@prat

myślę że pomyliłeś handlowców z KAMkami :)) one faktycznie mogą robić Mistrza w pasjansie. Kilka KAMek zaczynało jako RKS zapytaj ich czy wróciłyby na rejon??? 8 godzin odtrąbią i do domu a RKS często po 12 godzin zasuwa... one to wiedzą. A

@Henio teraz jest np. oferta na przedstawiciela handlowego. Chcesz powiedzieć, że ta osoba będzie miał obowiązki RKS? A czy firma Atlanta Poland przed zatrudnieniem poinformuje o szerszych obowiązkach? Jak ta przemiana wygląda? Jak reagują na nią pracownicy? Każda informacja jest ważna.

@Marta

Człowiek który szuka pracy cieszy sie że wogóle ktos mu ją zaproponował i nie zdaje sobie sprawy na co sie pisze. Dość powiedzieć że tutaj handlowcy obsługują po kilka województw, rekordzista miał chyba 5 :)) faktycznie na pasjansa nie miał czasu ha ha

@Marta

Wystarczy dokładnie przeczytać ogłoszenie. Tam wszystko jest napisane. Zakres obowiązkow raczej menadżerski.

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta Poland S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Atlanta Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlanta Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atlanta Poland S.A.