Atlanta Poland S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Atlanta Poland S.A.

Aktualność
Informacja z ubiegłego tygodnia. Czas COVID-19, to wyjątkowo wymagający czas. Cieszymy się, że firma pomogła. Dodatkowo dziękujemy wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w tę pomoc. Bez Was ta inicjatywa nie byłaby możliwa!

---

Atlanta Poland z pomocą dla lokalnych szpitali

Firma Atlanta Poland - właściciel marki Bakal, która jest wiodącym producentem bakalii i zdrowych przekąsek, wsparła Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Swoją pomoc przekazała również do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Łącznie personel medyczny dwóch placówek otrzymał 5000 maseczek, 800 litrów płynu dezynfekującego.
Firma Atlanta pochodzi z Gdańska, natomiast we Włocławku ma swoją drugą siedzibę jak i zakład konfekcyjny. Przedsiębiorstwo pragnie okazać wsparcie i szacunek lokalnej społeczności. Dlatego też zdecydowała się na pomoc placówkom tych miast. Produkty pomocowe zostały przygotowanie na podstawie wiedzy o obecnych potrzebach wspomnianych szpitali. Produkty zostały dostarczone w tym tygodniu.
,,Mamy świadomość, jak trudny jest obecny okres dla służby zdrowia. Z problemami zmagają się nie tylko szpitale zakaźne, ale również placówki przyjmujące pacjentów z innymi schorzeniami. Koronawirus wymógł więc na wszystkich podwyższone standardy sanitarne. Jesteśmy po rozmowach z jednostkami administracyjnymi szpitali - wiemy, że najbardziej potrzebnymi produktami są obecnie maseczki i płyny dezynfekujące. To właśnie te produkty przekażemy do szpital w Gdańsku i we Włocławku” - komentuje Piotr Bieliński, prezes Atlanta Poland.

---
Potencjalny Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Widzę średnie opinie o tej firmie. Czy poszukiwania młodszego specjalisty ds. importu jest spowodowane odejściem pracownika czy poszerzeniem zespołu? @Pracodawca Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Nie polecam

ta firma lubi olać kandydatów po tym jak na rozmowach żywnie ich zachęca do kontaktu. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.. uważam że brakiem szacunku jest nie odpisanie do kandydata po 2 etapie. Po tygodniu postanowiłam napisać maila z prośba o informacje kiedy mogę się spodziewać wyników rekrutacji ba ! również zadzwoniłam :) ale olali sprawę. Po 2 etapie uważam ze jest to niedopuszczalne. Jako osoba poszukująca pracy biorę udział w różnych rekrutacjach i pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem. Tym bardziej że rozmowa przebiegła satysfakcjonująco przez dwa etapy.. zastanówcie się dwa razy nim aplikujecie.

KN Nowy wpis
@Nie polecam

Cześć. A byłabyś w stanie przywołać, na czym polegał każdy z etapów? Nie wspominali czasem, że odezwą się tylko do osób, które dostaną pracę? Dopytuję, bo chcę tutaj zaaplikować.

Nowy wpis

@Nie polecam

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Faktycznie nie zamknęliśmy procesu rekrutacji na czas - na stanowisko Młodszy Specjalista ds. BOK i windykacji. Informacje do Kandydatów z drugiego etapu, zostały wysłane z dużym opóźnieniem. Zgadzam się, że powinniśmy szybciej przekazać informację zwrotną. Niemniej postaramy się, aby w przyszłości nie było podobnych sytuacji. Mam nadzieję, iż Pani odbiór naszej firmy nie będzie negatywny, bo jak Pani sama opisała, same spotkania rekrutacyjne przebiegały "satysfakcjonująco", co odbieramy za dobrą ocenę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani za zainteresowanie naszą ofertą pracy i chęć stania się częścią zespołu Atlanta Poland S.A. Pozdrawiamy serdecznie. Dział HR

76.bp Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Ta firma jeszcze funcjonuje?! Ktoś tam jeszcze pracuje za te śmieszne pieniążki

QN

Tyle tu pytań o pracę, a nikt nie odpowiada... szkoda, może jednak ktoś mi pomoże i doradzi czy jest co się pchać na stanowisko brygadzisty? Chodzi mi o dział techniczny. Pracuje ktoś w nim? Ile osób liczy zespół? Na jakie widełki mogą tu liczyć brygadziści? Firma jest skłonna do negocjacji stawki, czy nie bardzo? Jesli macie jakieś złote rady co do rozmowy rekrutacyjnej chętnie je przyjmę :) Pzdr

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Atlanta Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Brygadzista zmianowy / Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Witam na olx znalazłem ofertę na produkcję, pytanlo ile można zarobić, dzięki pozdrawiam

MX

Cześć! W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. rozwoju brandu. Widzę, że jest to praca mobilna. Możecie mi napisać, w jakich godzinach się tutaj pracuje? No i czy firma zapewnia jakieś auto służbowe, skoro wymagane jest prawo jazdy kat B.? :) Czytam, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Można prosić o widełki? :D Będę wdzięczny za każdą informację, bo zastanawiam się nad złożeniem CV... :)

CJ

hej, wiecie może kiedy ruszy do nich rekrutacja? nie mają aktywnych ofert pracy, ale piszą by wysłać CV i skontaktują się jeżeli otworzą proces rekrutacyjny. Może ktoś wie czy często kontaktują się z osobami, które wysłali do nich CV bez aplikacji na konkretne stanowisko? Bo nie wiem czy jest sens wysyłać. Widzę tu ogólne informację, że są premie u nich, napiszecie w jakich kwotach i od czego zależne? Fajnie gdyby ktoś też napisał jaka formę współpracy oferują :)

PH

Może firma poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. detalu woj. sląskie? Ktoś może napisać jakie warunki zapewnia firma na w/w stanowsiko? ( auto itp. )

Czarna

Hej, to jak z tymi premiami w biurze? Są czy ich nie ma? Na jakiej zasadzie działa ich przyznawanie? No ale wszystko po kolei, czy ktoś z was pracuje w dziale księgowości? Chciałabym aplikować, ale obawiam się, że rok doświadczenia to za mało. Co uważacie? Firma jest nastawiona na rozwój u pracownika? Są jakieś szkolenia, ustalona ścieżka rozwoju? :)

Wal

Czy warto podawać CV na stanowisko Automatyk utrzymania ruchu? Co można oczekiwac finansowo netto?

uciekaj szybko

Firma zatrzymała się w rozwoju w momencie jej założenia. Są oporni na zmiany, unowocześnienia i ułatwienia. Pracownicy nie mogą się doprosić o sprzęt potrzebny do pracy, bo prezes obraca każdą złotówkę pięć razy. Oszczędność na wszystkim a najbardziej na pracownikach. Pracy jest sporo, wymagania wysokie, a zarobki nieadekwatne. Prezent powitalny po przyjęciu na stanowisko to ich PRZETERMINOWANE produkty. Jednak największym problemem jest sztab kierownictwa, którzy obejmują swoje stanowiska tylko i wyłącznie dzięki znajomości właściciela firmy bądź jego bliskich.

@uciekaj szybko

Jeśli chodzi o wypłaty to też takie oszczędności? Widziałem wpis że wcześniej nie płacili premii. Nadal tak jest? Bo takie oszczędzanie na pracownikach zwykle demotywuje ludzi, nie?

@Grzegorz

to zależy od stanowiska. Biurowi nie mają żadnej premii, a na magazynie jest ona zależna od ilości przełożonego towaru.

Twist
@584

To zależy od działu w biurze. Są premie. Podobno nawet wycieczki zagraniczne. Tak słyszałem.

@uciekaj szybko

Ja tam nie przypominam sobie produktów przeterminowanych. Prawdopodobnie ktoś, kto tworzył tę paczkę przeoczył datę. Zdarza się. Co do reszty niestety się zgadzam, zwłaszcza z ostatnim zdaniem. Istnieją firmy zdecydowanie bardziej przyjazne pracownikom i umożliwiające rozwój.

@584

Jak jest liczony ten przełożony towar? Zlicza się indywidualnie czy cały magazyn razem pracuje na premie i robi wyniki? Ostatnio kiedy dali dodatkowe pieniądze?

Aktualnie jest dobrze. Nie ma co narzekać.

Adrian
@pracownik

A w listopadzie zeszłego roku kolega napisał, że nie podoba mu się ta praca. To, jak tu w końcu jest, skąd taka zmiana?

@Adrian

prawdopodobnie zaczął mieć swoje zdanie i upominał się o to co mu obiecali na początku

Agnieszka

A jaka jest różnica między tym, co obiecują, a tym, co dostaję się? Jako były chyba możesz już napisać. Tym bardziej, że tu się udzielasz, więc tak jakby ciągle Cię coś trzyma przy firmie...

XXX

Praca stabilna. To dla mnie ważne.

Agnieszka
@XXX

Stabilna czyli można liczyć na umowę o pracę zatrudniając się tam? :) Warunki finansowe też w porządku? Myślę czy nie wysłać do nich cv bo też szukam takiej stabilności, ale fajnie jakbyś opowiedział coś więcej o samej pracy. Na jakim dziale pracujesz? Da się dogadać ze wszystkimi?

@Agnieszka

Praca może i stabilna, ale pod warunkiem jeśli Twoje zdanie pokrywa się ze zdaniem szefa…. Wtedy masz bardzo dużą stabilizację… jak nie masz problemu z tym aby swoje zdanie uzależnić od szefa to jest to idealna praca dla Ciebie…

Zibi

Praca w tej firmie była najgorszą rzeczą jaka mi się przytrafiła nie życzę tego największemu wrogowi.

@Zibi

Czyli co tak naprawdę się stało tutaj? i ile miejsc pracy masz w sumie za sobą?

rudzia

Jakieś doświadczenia z działem księgowości w Gdańsku?

@rudzia

uuuuuuuuuuuu, lepiej nie wchodzić

@Kasia

Czemu masz taką opinię o dziale księgowości. Pracujesz tam? Napisz o swoich doświadczeniach z pracodawcą i przedstaw warunki zatrudnienia ze swojego punktu widzenia. Szczególnie interesuje mnie wynagrodzenie i możliwość uzyskania premii. Czekam na Twoja wypowiedź.

@Grzegorz

Pracowałam tam. Słowne poniewieranie pracowników przez szefową. Brak możliwości na premię. Przykro.

radny
@rudzia

w dziale księgowości nie polecam największemu wrogowi tam pracy, główna księgowa nadaję się do (usunięte przez administratora) jako kapo, mało kompetentna osoba, Mobbing w pracy w jego najgorszym wydaniu.

Kasia-była pracownica
@Kasia

prawda, (usunięte przez administratora) i brak możliwości na premię

@radny

a to ciekawe, bo jak ja pracowałam to wręcz przeciwnie. Konkrety poproszę.

mia
@radny

głupoty

@były pracownik

A napiszesz jak w takim razie było skoro "wręcz przeciwnie"? Chodzi o tę wzmiankę o złym traktowaniu?

Cin.mar

Omijajcie z daleka Nic was więcej nie czeka niż wkurzenie i zawiedzenie

@Cin.mar

Czyli miejsce pracy dla osób z nerwami ze stali? ;) Jakie stanowisko masz przy tym na myśli?

Ika
@Cin.mar

krzywdząca

On_nO

Jest spoko

@On_nO

Coś więcej dodasz? Bardzo krótki wpis, nie za wiele się z tego da wyciągnąć niestety

Ya

Firma stabilna finansowo. Jak pracujesz i się starasz, to masz zatrudnienie. Wynagrodzenia płacone na czas. Wartość dodana - super Ludzie!

Iwona
@Ya

No to fajnie, a z umowami też w porządku? Można dostać na czas nieokreślony?

Ya

A i dzięki tym Ludziom fajna atmosfera.

Jakie godziny pracy obowiązują w Atlanta Poland S.A.?

ola

BIURO 8-16

Paulina
@ola

No to standardowo. A zdarzają się nadgodziny?

ola
@Paulina

forma stroni od nadgodzin bo każdy dodatkowy wydatek to wielki problem

Elżbieta
@ola

godziny okej do pracy. A czy praca zdalna jest tutaj możliwa, wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta Poland S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Atlanta Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlanta Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atlanta Poland S.A.