logo Atlanta Poland S.A.

Atlanta Poland S.A.

Włocławek

Opinie o Atlanta Poland S.A.

pomyłka, 2015-06-29 23:02
miało być o Gdańsku:

Tej. Burak .
Nie wygłupiaj się. Zjedz sobie pyszne przeterminowane naleśniki z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nym szpinakiem, porozganiaj gołębie i przejdź się z Pigmejem po magazynie. Wstyd i tyle. Pracownicy nie należą do kółka poezji, ale raczej kierownik poliglota i zastępca który uważa się za lepszego człowieka niż "ci pod nim"- to uwłaczające. Pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Stali pracownicy, którzy dbają o imię firmy i zapierdzielają jak jelenie, powinni być bardziej uznawani niż premia tonażowa ( która i tak jest na prawdę smutna). Prezes niech kupi sobie kolejny samochód,kosztem bonów dla dzieci. Szkoda. Wielka szkoda. Kiedyś mogłam śmiało powiedzieć "wiesz na co pracujesz i o co się pocisz" ..ale teraz?
ktos 2017-02-24 18:20
Wita od pewnego czasu na jednym z magazynów we Włocławku nie muszę pisać który to magazyn na jednej ze zmian jest dwóch panów którzy wszędzie chodzą razem są nie rozłączni brakuje tylko żeby zaczęli chodzić ze sobą za rączkę pozdrawiam
Johsdj 2017-08-20 22:26
Praca fajna ludzie rózni jedni w porządku jedni.mniej no ale nie każdy musi się uwielbiać czy kochać nikt nikomu nie da nic za darmo bo przychodzi sie do pracy by pracować a nie lezec to mozna w domu po pracy kierowniczki moim zdaniem w porządku to co maja do powiedzenia to powiedzą ważne by wykonywac ich polecen no bo nie wykonywanie wiadomo ze może zagrozić zwolniem na chalach jest bardzo czysto i schludnie dbaja o to by trzymać wszystko w porządku i panie Pomyłka to czy ktorys pan chodzi ze sobą razem za rękę czy po prostu sa nie rozlaczni to nie nasza sprawa jest do puki nas to nie dotyczy i nikomu nikt tym krzywdy nie robi zyjemy w21wieku i świecie cywilizowanym w śrud ludzi inteligentnych a nie w średniowieczu w śrud przodków prechistorycznych gdzie nie wiedzieli co to inteligentncja wiec bądzmy tolerancyjni.a jezeli panu wyplata sie nie podoba bo chce pan więcej to zawsze moze pan zmienic prace gdzie więcej oferują lub wyjechać za granicę na pewno będzie pan dużo więcej zarabiał bo dla jednej osoby moze byc malo a nie ktorzy za tebpieniazki potrafia rodzine utrzymac i zyc na w miarę dobrym poziomie a jak chce ktoś zyc ponad stan to trzeba bylo sie ksztalcic i uczyc np na lekarza adwokata prawnika lub na ine zawody które dobrze zarabiają albo wyjechać i zyc na 2domy jak ktoś ma rodzine nic za darmo nie ma wszystko jest kosztem czegoś
Niok 2017-08-20 22:27
Praca super
Zostaw swoją opinię o Atlanta Poland S.A. - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlanta Poland S.A.