logo Atlanta Poland S.A.

Atlanta Poland S.A.

Włocławek

Opinie o Atlanta Poland S.A.

pomyłka, 2015-06-29 23:02
miało być o Gdańsku:

Tej. Burak .
Nie wygłupiaj się. Zjedz sobie pyszne przeterminowane naleśniki z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nym szpinakiem, porozganiaj gołębie i przejdź się z Pigmejem po magazynie. Wstyd i tyle. Pracownicy nie należą do kółka poezji, ale raczej kierownik poliglota i zastępca który uważa się za lepszego człowieka niż "ci pod nim"- to uwłaczające. Pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Stali pracownicy, którzy dbają o imię firmy i zapierdzielają jak jelenie, powinni być bardziej uznawani niż premia tonażowa ( która i tak jest na prawdę smutna). Prezes niech kupi sobie kolejny samochód,kosztem bonów dla dzieci. Szkoda. Wielka szkoda. Kiedyś mogłam śmiało powiedzieć "wiesz na co pracujesz i o co się pocisz" ..ale teraz?
ktos 2017-02-24 18:20
Wita od pewnego czasu na jednym z magazynów we Włocławku nie muszę pisać który to magazyn na jednej ze zmian jest dwóch panów którzy wszędzie chodzą razem są nie rozłączni brakuje tylko żeby zaczęli chodzić ze sobą za rączkę pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Atlanta Poland S.A. - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlanta Poland S.A.