Opinie o Chemipack Łowicz w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chemipack Łowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Chemipack Łowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemipack Łowicz w Łowicz

Polecam całkowicie - klimat jak i produkty i miejsce pracy pierwsza klasa!:D

Luidzi

Chemipack Łowicz MA OPINIĘ BARDZO DOBREGO PRACODAWCY. JAK KOMUŚ NIE PO DRODZE Z PRACĄ TO MOŻE ZMIENIĆ FIRMIE!!

Ja tam nie polecam nikomu tej praca rozbój w biały dzień!

Dominika

@Lider to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie chemipack łowicz. Czy można liczyć może na jakieś podwyżki? Jak długo pracujesz w firmie? Czy ktoś podzieli się jeszcze swoją opinią na temat pracy w firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Chemipack Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Dominika

Aktualnie niestety nie ma nowych ofert pracy. A czy ktoś pracuje teraz w chemipack łowicz? Podzielcie się informacjami na temat pracodawcy z tymi, którzy chcą się tutaj zatrudnić.

Lider
@Dominika

Sytuacja w firmie jest stabilna, pracujemy na 3 zmiany w okresie jesienno zimowym, a na 2 zmiany w okresie wiosenno letnim Wypłata zawsze na czas, nagdoginy jeżeli są, to zapłacone, Atmosfera super:) Polecam

Masza30

Witam! Składałam cv do Chemipaku.. Czy jest wogóle jakaś szansa na dostanie tu pracy? A jak z pracą w kontroli jakości? Pomoże ktoś? Pozdrawiam

rabbit

wyrwać chwasty

Zadowolony
@rabbit

Chwasty zostały wyrwane, tzn sami sie zwolnili:)

ach

Świetnie, że wynagrodzenie u nich jest w terminie. Dbałość o takie szczegóły jest dość istotna. Ale jakie dają zarobki?

weteran

Wszystko jest na papierze a z płatnością nigdy nie było problemu:)

Lider

Są umowy o prace oraz zlecenia. Jeżeli pracujesz jako operator przy maszynie to masz umowę o prace, a jeżeli jako pracownik fizyczny przy odbiorę płynów to zlecenie. Kwestia dogadania sie z szefostwem

vbkx

ale pier....cie na tym forum, zero prawdy wielki nieporządek

xxx

Jak tam Wojtek jeszcze was odwiedza?

fizyk

zgadzam się z romkiem jak jest praca to tyramy, jak nie ma to szef puszcza wcześniej do chawirki

biuro

masz rację fizyk, biuro pracuje normalnie

romek

ja tam już tu pracuję od 3 lat i nie narzekam są przestoje w okresie letnim ale wtedy śmigam na 3 tyg urlop także mi pasuje wypłaty sa regularnie, a i premie się trafiają i atmosfera sprzyjająca:)

zazaza

Praca okropna, trzeba tyrać za marne pieniądze non-stop. Każdy stamtąd ucieka gdzie może

luzak

pracowałem jakiś czas w chemipack na umowę zlecenie. zawsze rzetelnie płacili i to co było ustalone było też zrealizowane. Polecam!

mrówka

na produkcji też jest ok, maszyny są całkiem nowe trochę większy zapierdziel jest przy pakowaniu, tam trzeba się uwijać

zzzzz

nie ma co narzekać a i atmosfera też ok:)

Zmartwiony

Bo pewnie jesteś dyrektorem a jak praca na produkcji czy w miejscu dla szarego pracownika?

zzzzzz

Zajebista praca dobrze płatna nie ma co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemipack Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w Chemipack Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Chemipack Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemipack Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemipack Łowicz
3.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Ekonomiczna 3
    99-400 Łowicz