Opinie o Chemipack Łowicz w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chemipack Łowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Chemipack Łowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemipack Łowicz w Łowicz

Czy Chemipack Łowicz ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jelen

Produkcja pracuje na trzy zmiany od poniedziałku do piątku, 6-14, 14-22, 22-6. W sezonie zimowym zdarzają się pracujące soboty ale to na zasadzie kto chce. Biuro pracuje 8-16, magazyn różnie, w sezonie letnim 8-16, w zimowym 6-18.

@Jelen

Tak jak powyżej. 3 zmiany, a praca w weekendy wedle ochoty

Sara

Całkiem fajna atmosfera..pracuje drugi tydzień, wiec może jeszcze wszystkiego nie wiem, ale na dany moment polecam!

Ewel
@Sara

Czy umowa zlecenie jest na początku czyli pracę,wiesz może??

Donżuan
@Ewel

Na start dostajesz umowę zlecenie na trzy miesiące i najniższą godzinową krajową, po trzech miesiącach możesz dostać umowę o pracę albo dalej umowę zlecenie na kolejne np 3 miesiące. Wszystko zależy od sezonu, ilości zamówień i od tego czy nadajesz się do czegoś więcej niż tylko do zbierania paczek z taśmy.

@Ewel

Dają umowę o prace. Praca w okolicach 20 zł za godzinę.

Damian

Jak tam jest aktualnie ??

Hanna
@Damian

Ja także z największą chęcią dowiem się, jak na ten moment przedstawia się sytuacja w Chemipack. Miejmy nadzieję, że jakiś pracownik w miarę szybko rozwieje nasze wątpliwości. Obiło mi się o uszy, że jest to firma ukierunkowana na rozwój oraz elastyczna. Chciałbyś może tam aplikować? Daj mi znać, jak jest.

@Hanna

Puki co to się boję tam aplikować. Słyszałem że jest bardzo mocna presja czasu związaną z produkcją.

@Hanna

Niedługo będą aplikować, a praca jest dobra, firma się rozwija. Pracownik jest doceniany i szanowany. I oby tak zawsze było!

anna
@Grześ

Praca jest spoko. Chyba aplikują ale to trzeba zadzwonić do biura

Artur

Widzę ze wszyscy polecają ! Nie ma może nowych miejsc do pracy ?

Były Pracownik
@Artur

Atmosfera bardzo dobra, tylko praca ciężka

@Były Pracownik

Pewnie na zimę będzie rekrutacja, jak co roku z resztą. Ogólnie atmosfera, podejście do pracownika na plus. Płaca zawsze w terminie. Praca nie najlżejsza ale dla tej stabilizacji i poczucia, ze firma się wraz z tobą rozwija i jest rentowna warto pracować. Ciężko w Łowiczu znaleźć lepsza alternatywę

Poprzedni pracownik
@Grześ

Ciężko w Łowiczu znaleźć lepsza alternatywę To mnie rozbawiłeś :D, to dlaczego ludzie uciekają po 1 dniu albo po 2 miesiącach ??, nawet po 3 miesiącach pracy nie masz pewności czy zostanie ci przedłużona umowa. W jaki sposób Praca w chemi paku jest lepsza od innej w Łowiczu ?, Kwestia szukania

@Poprzedni pracownik

Bo to nieroby. Nie wiem jak inaczej opisać takich delikwentów. Nie będę wymieniał z nazwy firm w których pracowałem w Łowiczu, nie wie jakie tez ty masz doświadczenie. Ale z obecnych doświadczeń mogę jednoznacznie stwierdzić ze Chemipack to dobra firma i nie narzekam, w końcu wciąż tutaj pracuje i jest mi dobrze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Chemipack Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Według mnie cała organizacja pracy jest do wymiany, to nie może być tak ze jeden pracownik Robi 5 rzeczy naraz, albo pracuje za 3 albo 4 stanowiska pracy bo nie ma ludzi za najniższą krajową. Praca generalnie ciężka ciągle jest coś do roboty, druga sprawa to układanie 45 pustych butelek na karton i wkładanie go jako 7 warstwy gdzie pracownik wchodzi na paletę bez żadnego zabezpieczenia i według BHP jest to zgodne z przepisami. O których informował kierownik a co w razie wypadku podczas pracy na umowę zlecenie ?. Kolejna sprawa to pewna babeczka z Pakowania produktów typu Baby Care czyli chusteczki. Niech ktoś Panią S ogarnie bo naprawdę czuje się jak kierownik na swoim stanowisku. Jej zachowanie które reprezentuje zasługuje na 52 § 1 pkt 1 Kodeksu pracy. Jak chłopaki potrafią kogoś (usunięte przez administratora) za to że im się nie spodobał i przyszedł do pracy ? a no w taki sposób że jest cały czas skierowany na odbiór, po 8 godzinach sam rezygnuje z pracy przy przyjść na następny dzień, byli tacy pracownicy co uciekali po 1 dniu pracy a nawet już w czasie przerwy z plecakiem. Czemu to piszę ? bo Kierownik J który zbiera cv i zarządza tym pięknym miejscem nie jest w stanie ogarnąć dlaczego tak ludzie odchodzą i przychodzą nowi. Pracowałem tam sporo czasu, wiele jest naprawdę do dopracowania, nie umiecie słuchać pracowników to trzeba się wypowiedzieć tutaj.

sebix
@Marek

To układanie 7 warstw było też jako jedno z 3 dodatkowych zajęć po zmianie. Oprocz tego było jeszcze: mycie korytarza, kuchni, szatni i kibli oraz dezynfecja. Te trzy czynności przypadały na 3 wybrane osoby ze zmiany, z tym że, kto co robi to juz się ludzie dogadywali ze sobą. Dezynfekcja trwała ok10min, mycie podłóg może ze 20 min, a z tymi odbiorami sie schodziło najdłużej i każdy się od tego wymigiwał. Swego czasu pracowała jedna dziewczyna - jakieś 1,5m wzrostu i ona ogarniała te 7 warstw palet. starym pracownikom cwaniakom nie chciało się zostawać po robocie i wpychali te dziewzyne na te odbiory. wykorzystywali ją, a ona się dawała wykorzystywać.(usunięte przez administratora)

@Marek

Moim zdaniem jest to charakterystyczne dla małych i średnich firm - robi się na kilku stanowiskach na raz. Nie nazwałbym tego pracą za kilka osób. Niemniej jest to praca, która wymaga sprawności fizycznej, szczególnie w zimę, gdzie zamówień jest nieporównywalnie więcej. W lato jest luźno, często kończymy pracę wcześnie. Pracowałem w 4 zakładach produkcyjnych w Łowiczu, także myślę, że będę obiektywny w swojej ocenie. Tak jak w Chemipacku mi się nigdzie nie pracowało. Atmosfera w pracy jest pozytywna, kierownictwo jest pro-pracownicze. Majątku na produkcji nie zarobisz, ale płaca jest godna. Dodatkowo wypłata jest ZAWSZE na czas. Pracuje tu już trochę i na prawdę nie ma co narzekać. Kolejną zaletą jest to, że kierownictwo nagradza propozycje zmiany. Już kilkakrotnie za swoje postulaty otrzymałem premię - cieszy to portfel, ale także poczucie, że się coś wnosi do organizacji. Bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą - to akurat minus, bo trzeba się takim pracownikiem zająć i nauczyć go. To akurat minus... Niemniej firma się rozwija i wprowadzane są kolejne linie rozlewnicze. Może niebawem zaskoczy nas jakiś robot, który zautomatyzuje najgorszą pracę.. Złego słowa powiedzieć nie mogę na naszą firmę. Zdanie na pewno podzielają znajomi z pracy ;)

@Tomek

"Moim zdaniem jest to charakterystyczne dla małych i średnich firm - robi się na kilku stanowiskach na raz" Dla mnie to osobiście wyzysk, Słuchaj za najniższa krajową to ja robię co mam napisane w swoim czasie pracy, a nie to co trzeba robić bo nie ma ludzi, Chcesz być miksem na produkcji ? Wózkowy + Pracownik produkcji + obsługa maszyn ?, Nikt ci tego nie broni. Wypłata na czas jest w kodeksie pracy o czym ty mówisz ?. Po co mam się chwalić ze mam uprawnienia na wózki widłowe jak zarobię najniższą krajową :D?

Jako pracownik kilku zakładów produkcyjnych w Łowiczu mogę jasno stwierdzić, że praca w chemipacku jest najlepszą możliwością zatrudnienia w sektorze produkcyjnym w mieście.Firma się cały czas rozwija i inwestuje, aby odciążyć pracowników. Mam doświadczenie w 4 zakładach produkcyjnych w naszym miasteczku.. prawda jest taka, że w rzadko którym zakładzie płacą na czas, kierownictwo jest przychylne, a nawet niekiedy wypuszcza przed czasem. Co więcej - ceniony jest wkład w organizację, ponieważ pracodawca nagradza za innowację i propozycję zmian, a dzięki temu i płaca staje się większa. Moja ocena to 5/5

@Tomek

Żartów nie rób, 3 miesiące najniższa krajowa, potem się zastanawiają czy aby brać takiego człowieka na dalszy etap pracy, bądź kolejna umowa na 3 miesiące, jak na 18.30 brutto za takie dźwiganie... to aż szkoda...

Dobra robota, wypłata na czas. Jak sie chce to sie zrobi nadgodziny, a jak nie to czasem szef puści wcześniej z pracy

weteran

zawsze w terminie:)

@weteran

Zgadza sie, pracuje tu już rok i nigdy nie było "obsuwy"

Weronika

Kilka lat temu toczyła się tutaj żywa dyskusja na temat tej firmy. Ciekawa jestem jak sytuacja wygląda obecnie. Niestety powiedziano też kilka przykrych słów. Jeśli ktoś z Was obecnie pracuje w tej firmie, fajnie by było gdybyście mogli podzielić się Waszymi spostrzeżeniami. Czy podzielacie poniższe zarzuty, czy może jest zupełnie inaczej?

Rekrut

Ja jestem ciekawy na czym polegają te "bardzo dobre warunki pracy" o których firma pisze w ogłoszeniu. Stawka godzinowa najniższa możliwa, praca podobno ciężka, umowa zlecenie. A gdzie te pozytywy?

@Rekrut

Takie ze mozesz wyjść wcześniej z powodu korony, miło pogadać z kierownikiem, A tak serio niech normalnie dają ludzią słuchawki dźwiękoszczelne bo te zatyczki to dramat

Iwo

Firma dobra pod każdym względem jednak potrzebuje ludzi którym chce się pracować.

były

Na na tzw. odbiory przyjęcia są chyba cały czas, jest tam bardzo duża rotacja pracowników. Praca jest bardzo ciężka, 8 godzin odbiera się z taśmy albo pojedyncze płyny 4-5l albo w zgrzewkach lub kartonach pakowane po 4szt i układa na paletach. Więc całe 8 godzi się dźwiga. Czasami odbiera się puste butelki więc praca lżejsza ale trzeba zap...szać żeby nadążyć. Przez pierwsze 3m-ce umowa zlecenie za najniższą stawkę, później można dostać umowę o pracę ale też za najniższą, ewentualnie plus 100-150zł premii, Więc zarobki marne. Atmosfera do najlepszych też nie należy, ogólnie panujące (usunięte przez administratora) i złośliwość i to nie tylko do młodych pracowników ale też między "starymi". Na produkcji, części socjalnej, magazynie czy wokół samej firmy panuje jeden wielki pier...nik i bałagan. Jedyne plusy to wypłaty na czas i w porządku kierownik i prezes, dziwne tylko że nie reaguje jakoś szczególnie na ten cały bałagan. Ogólnie na produkcję nie polecam. Jak jest na innych dziełach nie wiem.

Podpowiedzcie czy teraz firma rekrutuje i na jakie stanowisko?

AAA
@Adam

pisz na: rekrutacja@chemipack.pl

Jak długo czekaliście na odzew z Chemipack Łowicz? Oddzwaniają zawsze?

Damian

Ja już miałem propozycję pracy w dzień rozmowy. tylko dzwonił do mnie pan czy jestem zainteresowany w piątek :)

praktykant

Krótko i na temat: jest ok, szanują ludzi, tych młodych też :)

Kamil

Polecam, super atmosfera i młody sympatyczny zespół

Roman
@Kamil

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i polecasz firmę. Czy mógłbyś dodać więcej szczegółów, które wpłynęły na Twoją opinię? Co zaliczyłbyś do plusów w pracy prócz atmosfery? Czy wynagrodzenie i dodatki są satysfakcjonujące? To ważne informacje, które wpłyną na decyzje innych osób o aplikacji.

Heniek

Czy są w firmie jakieś socjalne dodatki, może imprezy integracyjne? Dobrze sie pracuje?

młodziak
@Heniek

Imprez raczej brak, ale atmosferka jest ok, zespół młody i radosny a nawet powiem więcej: mały ale zgrany:) polecam!

Tonik

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie o co pytają podczas rekrutacji??

weteran
@Tonik

ogólnie, o doświadczenie, dyspozycyjność, rozmowa jest krótka ale treściwa, jest spoko:)

jack

OK praca. Mile kierownictwo i zaloga

Dominika

@Tomek Dziękuję za tę opinię na temat pracy w firmie Chemipack. Czy mógłbyś bardziej szczegółowo napisać, z jakiego powodu polecasz pracę tutaj? Co Twoim zdaniem jest najlepszym punktem pracy tutaj, a co jeszcze mogłoby ulec zmianom? Ponadto, z tego co rozumiesz, to atmosferę oceniasz pozytywnie, tak? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemipack Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w Chemipack Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Chemipack Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemipack Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemipack Łowicz
3.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Ekonomiczna 3
    99-400 Łowicz