Opinie o Laser-tec w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Laser-tec. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laser-tec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laser-tec w Czechowice-Dziedzice

Bartek Nowy wpis

Witam i o zdrowie pytam ;-) Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Czechowic-Dziedzic. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Laser-Tec? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Bartek

Arek Nowy wpis

@tomasz czyli atmosfera między pracownikami nue jest zbyt dobra?

@ Nowy wpis
@Arek

Atmosfera jest gęsta jak kisiel nie polecam a prezes napisać furiat to mało

@k a czemu tak duża rotacja? Od czego to zalezy

Popi
@Michał

Skoro jest rotacja to znaczy że coś tam nie gra albo kasa albo kierownictwo miesza i firma siada na (usunięte przez administratora)

Tomasz Nowy wpis
@Michał

Każdy ponad każdym s.. innego traktuje jakby był niczym wszyscy najmądrzejsi myślą chyba że są wybrańcami wszyscy tam ..niestety na takie podejście brak nam słów

K

Firma jest teraz w Tychach ale z tego co wiem nie zmieniło się nic prezesi kombinują układy układziki jak zarobić a ludzi wydymać tak żeby nawet nie wiedzieli.. Rotacja większa niż na karuzeli co zadzwonisz to odbiera inna osobo serio nie wiadomo z kim rozmawiasz i kto tam właściwie pracuje. Muszę się osobiście tam pofatygować jak mam zlecenie bo firma niepoważna. Postaram się zaciągnąć języka jak tam będę jak się dowiem więcej niż zaobserwowałam to napisze

Brałeś udział w rekrutacji do Laser-tec. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Igor

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi rekrutację?

Lala
@Igor

Zobacz na stronie po co tu pytać Ale odradzam

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Paulina

Firma Laser-Tec aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. sprzedażowo-handlowych / Inżyniera sprzedaży. Więcej informacji na temat oferty pracy, wymagań oraz tego, co firma oferuje można znaleźć na stronie internetowej firmy. Dla zainteresowanych podaję tutaj link - http://www.lasertec.pl/praca W tym ogłoszeniu firma jasno pisze, że oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Czy oznacza to, że firma Laser-tec dla swoich pracowników organizuje szkolenia bądź kursy? A może oznacza to tyle, że jak najbardziej możliwy jest awans w strukturze firmy? Jakkolwiek by nie było - chciałabym każdego kto miał okazję w firmie pracować prosić o zabranie głosu. Jeśli możecie wyrazić swoją opinię to zachęcam.

Dyr. Handlowy LaserTec

Dzień dobry, bardzo proszę o nie mylenie dwóch osobnych podmiotów gospodarczych. Spółka LaserTec (z siedzibą w Tychach) i spółka RemKon-Bis (z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach) od ponad 4 lat są osobnymi podmiotami, od jakiegoś czasu bez żadnych powiązań kapitałowych oraz osobowych. Laser-Tec specjalizuje się w technologiach laserowego hartowania, spawania, spawania hybrydowego i napawania - zarówno świadczymy usługi jak i stawiamy całe stanowiska do szeroko pojętych procesów laserowych. Zapraszamy na naszą stronę www.lasertec.pl.

Paulina

@Simon dziękujemy za Twoją opinię. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem Laser-tec? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat pracy w tym miejscu. Jakie jeszcze plusy zauważyłeś w pracy? Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery? Czekamy na Twoją opinię.

Wazek

Ludzie są tutaj wspaniali to całkowita prawda co mówisz, generalnie bardzo fajnie tutaj jest, nigdy nie zapomnę tego jak dobrze mnie przyjęli i jak traktują

Simon

Firma bardzo fajna ludzie fajni. średnia wieku 50 plus. zarobki od 1900 do 2400 nieliczni maja wiecej.Prezes kombinuje jak sie da aby zaoszczędzić. praca spokojna bez stresu. prawda pol hali zostalo sprzedanej. podobno dostali nowa maszynę cnc frezarke ale prezes nie umie wykorzystać potencjału tej maszyny. jak jest duzo roboty to przyjma z 2 osoby ale jesli sie skoncza zlecenia to duze prawdopodobieństwo ze zwolnia. ciężko sie dostać tam bo jesli ktos tam sie dostal to pracuje juz tam do konca. głównie utrzymuja sie z naprawy wykrojnikow z firmy kontakt simon

pracwonik

musieli szukać skoro same nowe twarze na zakładzie się pojawiły a wtryskarki jada na 3 zmiany + soboty. Coś się wreszcie zaczyna dziać na dawnym remoncie.

pracwonik

ale za to w Czechowicach wielkie zmiany rozszerzają działalność mają przyjechać nowoczesne wtryskarki ponoć jakaś produkcja do motoryzacji będzie

Bunga

Coś cicho na forum ostatnio. Czy jeszcze żyjecie? Czy firma egzystuje w jakiejkolwiek formie?

pracwonik

roboty jest dużo ale w remkonie bis to nowa firma na bazie dawnego rem-konu z siedziba w cz-dz a lasertec w Tychach robotry w ogóle nie ma. W cz-dz szukają młodych inżynierów i robota stała

leszcz
@pracwonik

z tego co wiem to w Tychach pracują na dwie zmiany i soboty, a i płacą wszystkie nadgodziny, czego nigdy nie było w cz-dz., chyba, że jak był młody zarząd. teraz szukają do pracy inżynierów. mocno inwestują i to widać. chyba nie żle zarządza ten wysoki w brylach.

@leszcz

a zapomniałeś już że żaden bank im kredytu udzielić nie chciał i że pół budynku w cz-dz poszło na spłate długów płacić za nad godziny może płaca ale co z tego jak strata jest prawie 1 mln w zeszłym roku i firma żyje z pożyczek pozostałych firm właścicieli. a ten w okularach to o zarządzaniu nie ma pojęcia podobnie jak ta co bmw jeździ

leszcz
@pracwonik

A ty tam pracujesz ?, powiedz czy warto tam iść do roboty. bo mam sprzeczne info. raz jest dobrze a ty piszesz że firma tonie w długach to jak oni mogę inwestować skoro nie mają kasy.

@leszcz

bo z dawnego lt powstały lt i remkon-bis dobrze jest w remkon-bis ( stary Rem-kon co był przed lt ) dobrze jest w remkon - bis a w lt inwestują ale roboty brak a długi rosną

wm

ale przynajmniej robota jest i premie płaci czego młody ambitny zarząd nie robił to my wolimy takiego bo mamy to co nam się należy....

JaJakoByły

Nowy Rem-Kon - Ha Ha Ha - czyli powrót prezesa zwanego kretynem :)

aj

młody ambitny zarząd to lenie i lesery a klienci nie chcą z nimi współpracować bo są zarozumiali i brakuje im pokory a kadra wykwalifikowana odeszła do nowego remkonu

aj

Księgowa stara odeszła ta taka gruba i brzydka a nowa jest dawna pani prezes. Firma chyli się ku upadkowi strata narasta a roboty brak

nick
@aj

Jak to roboty brak? Młody, dynamiczny, ambitny zarząd, supernowoczesne technologie, wysoko wykwalifikowana kadra i roboty brak? Co się dzieje? Czego w takim razie brakuje?

księgowa
@nick

"nick" jak jesteś piękny, szczupły i młody to pokaż swoje zdjęcie, a nie obrażaj mnie. stara księgowa

@księgowa

było być miłym, do pracowników i kooperantów a nie strugać paniusi bo "wielka księgową jestem" to nikt by źle nie pisał a poza tym to już pseudonim nie aktualny teraz powinien być asystent księgowej jak już i co skrzydełka podcięte jednak jest sprawiedliwość na tym świecie

aj

sprawdź sobie bunga na e-ms.ms.gov.pl a nie na byle jakich stronach : (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Laser-tec - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Laser-tec?

Zobacz opinie na temat firmy Laser-tec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Laser-tec
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oświęcimska 321
    43-100 Czechowice-Dziedzice