Opinie o Janus Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Janus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Janus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janus Sp. z o.o. w Sosnowiec

Pojawiła się oferta dla frezera CNC ale właściwie prócz informacji o systemie pracy dwuzmianowym niewiele wiadomo. Z komentarzy wyczytałem że stawka średnia ale płacili setki za weekend. Nadal można w ten sposób sobie dorobić bo to by mi pasowało?

Nowy Nowy wpis

Witam czy jak operator cnc z doświadczeniem zarobię na rękę 3500? Na początek.

Nowy Nowy wpis

Witam ile może zarobić operator cnc? A ile ustawiacz cnc ?

nowy

Czytam niektóre wpisy i nie wierze. Pracuje od 3 miesięcy na CNC, dostałem 3200 na rękę za podstawowy wymiar pracy. Do tego premia za produktywność. Chętnie zostaje w weekendy bo płacą +100% stawki! Kto teraz tak płaci? W tygodniu + 50%. Z minusów to fakt jest brudno ale to wynika z faktu, że hala jest stara i ściany uwalone. Na podłodze syfu nie ma. Co do maszyn to przekrój od 10 letnich do nowych to też fakt. Ja trafiłem na w miarę świeżą :-)

@nowy

Tokarki z 1965 roku to przekrój 10 lat?

nowy
@You

Miałem na myśli cnc, konwencjonalne są z lat 70 a jakże np niezniszczalna poręba

@nowy

A tak z ciekawości to jak po tylu latach podskoczyła Ci stawka jeśli chodzi o wypłatę na rękę? Bo widzę, że tamto w 2018 było pisane, warunki się zmieniły?

@nowy

Ile można zarobić z weekendami ? Czy sąm weekend ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Janus Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Szukając pracy

Ile można zarobić jako nowy pracownik jako operator cnc 16 lat doświadczenia?

Ewelina

Aktualne sa oferty ze strony firmy? Bo mąż znalazł informację, że spawaczy szukają. Podobno system dwuzmianowy tu jest, a w jakich godzinach? I czy zarobki u was konkurencyjne?

Ta pani ktora pracowala u nas taka czarna ktora sprzatala zostala zwolniona bo powiedziala w kadrach ze byla (usunięte przez administratora)wsrod trzech innych pracownic .I to jest niesprawiedliwe kobieta robila rzetelnie .A te panie wiecznie sie czepialy jej o wszystko.

Tak, a Ty ze sprzątaczkami siedziałeś i widziałeś wszystko. Gdyby tak było to by nie została zwolniona. Nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj. Przełożony tylko wie co się działo miedzy Paniami. Z jakiegoś powodu to ona została zwolniona. Wiec proszę się nie czepiać Pań które tu pracują i wykonują swoje obowiązki. A na forum każdy mądry, byle kogoś obsmarować.

Honorata

Ktoś się zgłosił do tej pracy na tokarza? Ciekawa jestem opinii tej osoby o pracy, jak warunki, czy dają wszystkie narzędzia. Osoba z rodziny chciała aplikować, ale może następnym razem, jak już po.

Dwie stare pracownice ktore sprzataja w zakladzie pomiataja w sposob karygodny pania ktora przyjela sie zakladzie czego ja i moi koledzy jestesmy swiadkami takich zdarzen .

Adaś

Pod adresem osobnika o tajeniczym nicku "Pracownik" Nie pojmuję, co Ty człowieku w ogóle wygadujesz. Demokracja to nie system, w którym bezkarnie można kogoś obsrać, a to forum to nie hyde park frustratów, którym zawodowo rozjechały się szłapy: nie podoba Ci się - odejdź, a nie urągaj bolszewickim szowinizmem Paniom zatrudnionym w tej firmie. Można mieć zastrzeżenia co do zarobków, etc. i wielu innych rzeczy , lecz co do czystości? Chyba kpisz. Co najmniej 3-5 pań na dziennej zmianie sprztających na bierząco ogarnia nie tylko hale ale i sanitariaty, szatnie, biura, okna, całą infrastrukturę, a należy też pamiętać o reszcie służb czy to strużujących, porządkodwych, czego zazwyczaj nie widać. Więc proszę nie obrażać tych Pań. Każda z nich uczciwie pracuje i sprząta po was sasrań...ch. A gdyby któryś miał wątpliwości, ogłaszam konkurs: pokaż mi palcem, Panie mądralo, inny zakład, gdzie po WIELKICH OBRABIACZACH Panie zmiatają po Mości Hrabio wióry. Na śląsku spróbowałbyś zejść z nieposprzątanej maszyny, to gwarantuję podwieczorek ze szczurami. Na zagłębiu byle łajza robi co chce. Przy akompaniamencie wyżej postawionej łajzy. Nie wiem, kim jesteś tajemniczy don pedro, - jak zwykle i nie obchodzi mnie to, (dla dobra bliskich popraw waść polszczyznę) - ja zaś konsekwentnie zabieram tu głos pod własnym (prawdziwym) imieniem - Adaś. I pozostaję do dyspozycji dla oponenta. Z pewnością odpowiem. W miarę mojej wiedzy.

Ktos

Raczej opisuje to Pani, która jest Tą nowo przyjętą. Ciekawe na czym polega to pomiatanie?. To, ze Panie czasem się nie dogadują i nie zgadzają ze soba nie oznacza ze kimś pomiatają, każdy w pracy może mieć odmienne zdanie. Swoja prace wykonują tak jak powinny i wszędzie dbają na bierząco o porządek abyśmy mieli czysto.Jeśli jesteś łącznie z „kolegami” świadkami to chyba mają przełożonego któremu można zgłosić takie sytuacje. A jako niby „facet” to chyba potrafisz się odezwać. Jakoś byłem świadkiem jednej sprzeczki i nie sadze żeby nowa Panią pomiatano, gdyby tak było to przełożony zrobiłby z tym porządek.

Adaś

Psioczącym na pracę w firmie "Janus" proponuję spróbować swoich sił u konkurencji (i szczerze życzę powodzenia). Co do waruków pracy, zależy od stanowiska, każde ma swoje mankamenty. Narzekać można w zasadzie chyba tylko na brak przestrzeni (momentami bywa ciasno); ludzkie podejście do pracownika, warunki socjalne, wyposażenie - bez zarzutu (nikt tu nie odmówi urlopu, gdy potrzeba - gdy z kolei firma potrzebuje zaangażowania, wypadałoby się zrewanżować); z dostępnością narzędzi też nie ma większych problemów (zakład ma znakomitego fachowca w narzędziowni, tylko trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej zapotrzebowanie), może przydałaby się nieco większa flota elektrosprzętu (mówię to z punktu widzenia stanowiska ślusarza). Zarobki w mojej ocenie przyzwoite, lecz tu uwaga: trzeba cokolwiek sobą reprezentować, by liczyć na więcej. Bywa też chaos na produkcjji, pośpiech, wręcz oszołomstwo, ale w granicach "polskiej" normy. Na jedno zwrócić uwagę przy rekrutacji: proponowane przez dyrektora zarobki UWZGLĘDNIAJĄ udział premii (która wynosi, 25%, nie tak źle i jak najbardziej do wyrobienia), nie raz już jednego kandydata zrobił w balona, wprowadzając w bląd, że to stawka zasadnicza. Operatorzy obrabiarek: można zarobić 7-8 tys, tylko pokaż, co potrafisz. Mimo to warto zadać się z tą firmą. Zwłaszcza na dłużej. Malkontentom, cwaniakom, nieudacznikom firma z pewnością podziękuje (choć i mniej utalentowanych nie wyrzucą za płot). Wiec niech nie pisze bzdur, kto u nich nie pracował. To bodaj ostatni uczciwy pracodawca na zagłębiu.

CNC

Nie polecam praca w kiepskich warunkach brak pomocy od innych operatorów, którzy sami nie wiedzą co robią. Robić im się nie chce i jak zobaczą kogoś kto ma większe ambicji to go uwalą. W firmie brud i syf maszyny ledwo idą

JANUS
@CNC

Brud i syf przy produkcji w metalu to rzecz normalna, nie jesteśmy producentem leków. Na szczęście dzielna ekipa Pań sprzątających na bieżąco wszystko czyści. Czy w łaźni, szatniach albo stołówce też jest syf? Proszę odpowiedzieć szczerze. Maszyny ledwo idą? to wpis z 2017 roku, proszę sobie wyobrazić, że maszyny nadal idą, dzięki remontom, konserwacjom oraz wymianami na nowe urządzenia. Od 2017 zostało zakupionych dodatkowo 5 nowych maszyn, wypalarka tlenowa, systemy ogrzewania hal, systemy odprowadzające mgłę olejową z maszyn, nowe ledowe oświetlenie, profesjonalne stoły spawalnicze i wiele innego drobniejszego sprzętu. Jesteśmy firmą rodzinną, nie korporacją i zapewniam, że staramy się unowocześniać zakład jak tylko możemy.

Ex frezer
@CNC

Pracowałem tam i się całkowicie zgadzam z tą opinią. Nie jestem ekspertem w dziedzinie (usunięte przez administratora), ale myślę że jest on obecny w tej firmie, a jeżeli nie jest to (usunięte przez administratora), to jest to działanie na granicy. Szczerze nie polecam tej firmy.

tim

Może mi ktoś napisać na jakie zarobki może liczyć frezer lub tokarz na start ?

Zuzanna

No cóż... A jak to wpływa na pracę tutaj tak właściwie? Tutaj wszyscy tak na swój temat plotkują zamiast na pracy się skupić? :/

Firma ceni doświadczonych i rzetelnych pracowników. Stawia na rozwój, a także na stałą, długotrwałą współpracę. Nie ingeruje w życie osobiste swoich pracowników. @Obiektywny- Twój komentarz jest nie na miejscu i nie dotyczy opinii na temat miejsca i warunków pracy.

Zuzanna

To naprostowanie brzmi zdecydowanie lepiej. Skoro firma faktycznie tak ceni pracowników pewnie otrzymują dobre wynagrodzenie. Kiedyś ktoś pisał o premii za produktywność, ciekawa jestem ile aktualnie mogłaby średnio wynieść?

Hubert
@Zuzanna

Taka prawda,ma Pani rację.

Firma w porządku

ktoś

Dobrze, że i tak można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo w końcu o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno. Pewnie i tak to się wiąże z odpowiednimi socjalami typu ubezpieczenie.

JANUS
@ktoś

Z benefitów na dzień dzisiejszy mamy: Prywatną opiekę lekarską PZU Ubezpieczenie ale to sprawa oczywista Dofinansowanie kart multi sport Na koniec roku jest prezent świąteczny (premia/bony) Wyjazdy/spotkania integracyjne

Zuzanna

W komentarzach pojawiło się dość dużo pozytywnych opinii na temat samej firmy i warunków w niej panujących. Na ich stronie podali wykaz na jakie stanowiska szukają ludzi, mnie osobiście interesuje zawód spawacza i teraz najważniejsze pytanie: czy ktoś kiedykolwiek widział u nich na tym stanowisku kobietę? Myślę, że raczej nie będą mieli problemu z przyjęciem, ale obawiam się reakcji współpracowników. Czy dochodziło może do jakiś sprzeczek na halach na tego rodzaju podłożu?

Czester

Jak wyglada sprawa pracy, czy jest to praca zmianowa?

@Czester

Tak

Blondyna

Ja nie mam problemu z tą firmą. Pracuję już jakiś czas i na nic nie mogę narzekać wręcz przeciwnie. Bardzo miła atmosfera pracy, jak pracownik ma jakiś problem zawsze idą na rękę. Z urlopami nie ma problemu, ile potrzeba tyle się dostaje. Wynagrodzenia adekwatne do umiejętności. A nawet czasem można się miło zaskoczyć jak dostanie się pasek. O podwyżki nie trzeba walczyć samemu tylko pracownika się docenia. Polecam tę firmę. Mam nadzieję, że firma będzie długo istnieć bo pracuje mnie się bardzo dobrze i chcę tu pracować jak najdłużej!!

Gaboor
@Blondyna

Kadrowa działa ;)

@Blondyna

Chyba właściciel pisał ten komentarz. Wszyscy dostają podwyżki tylko jak skacze najniższa krajowa o statystycznie 1,5 brutto za h. Nauczyłeś się w ciągu roku obsługiwać 4 maszyny? Fajnie robisz za tyle samo, gdy upomnisz się o podwyżkę usłyszysz że jesteś gdzieś na górze listy po czym zleją cię na następne miesiące, upomnisz się znowu usłyszysz że za miesiąc dostaniesz ( spoiler- nic) Firma tragiczn człowieka traktują jak psa technolodzy sami nie wiedzą co robią każdy swój błąd zamiatają pod dywan. Ty zepsujesz jedną sztukę gdy są 3 naddatku tracisz premię bo premię przecież można uciąć nie to co twoja stawkę godzinową.

zadowolony

Z całą pewnością dobry lecz wymagający pracodawca , Sądzę, że jest to powód takiej ciszy na forum

Witam czy potrzebują do pracy wytaczarza cnc? Jeżeli tak to jakie macie sterowanie? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Janus Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Janus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janus Sp. z o.o.?

Janus Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Grzybowa 1
    41-200 Sosnowiec