Opinie o Solarium Eden Piotr Lewiński w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solarium Eden Piotr Lewiński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solarium Eden Piotr Lewiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solarium Eden Piotr Lewiński w Brodnica

Administrator Nowy wpis

Solarium Eden Piotr Lewiński poszukuje kandydatów na stanowisko Recepcjonista. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Ola Nowy wpis

Polecam mega solarium Super atmosfera

Ela

Solarium otwarte. Ma się dobrze nie rozumiem glupit jakie wypisywane są bo solarium prowadzi i pracuje jedynie wlascicielka ktora dokłada wszelkich starań zeby zadowolić klienta. Lampy Super. Polecam tez zabieg zagęszczania rzes p. Magda jest osoba bardzo miłą i emparyczna

Jolanta Nowy wpis
@Ela

Wiesz, dlaczego właścicielka pracuje sama i nie zatrudnia innych osób? Nikt nie chce tam pracować, czy firma jest zwyczajnie za mała na utrzymanie pracownika?

Ewa Nowy wpis
@Ela

to przykre, bo czasami opinie potrafią zniszczyć firmę, ale z drugiej strony plotki nie biorą się znikąd i zawsze trafi się ktoś kto nie będzie zadowolony, prawda?

Lidia

Jak się tam teraz pracuje? Faktycznie tak ciężka sytuacja z właścicielką? A jak z innymi pracownikami, atmosfera jest luźna czy może nie ma co liczyć na koleżeński nastrój?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Solarium Eden Piotr Lewiński na stanowisko Recepcjonistka do Solarium? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

To solarium zostało już zamkniete ?

Mona

Polecam solarium i usługi kosmetyczne. Tanio profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie.

Hanna

jakos nie dziwia te opinie. Mysle ze prawda lezy posrodku. Po pierwsze- kto pracuje w solarium ? Na pewno lekarze i inzynierowie :) . Wiec nie oczekujmy zbyt wiele . Po drugie- kto takie interesy prowadzi ? Przewaznie kobiety ktore nic nie potrafia robic, wiec otwieraja solaria, zaklady fryzjerskie albo pizzerie. ot , cala tajemnica. A w tak dobranym towarzystwie to juz nie trudno o klotnie .

OLA

TE POCHLEBNE OPINIE PISZE SAMA WŁAŚCICIELKA! NIE POLECAM PRACY U NIEJ ANI POBYTU JAKO KLIENTKA! TA OSOBA JEST PSYCHICZNA I NIEZRÓWNOWAŻONA! ZRESZTĄ MOŻE SIE KIAŻDY O TYM PRZEKONAĆ, GDYŻ CAŁY CZAS ZAMIESZCZA OGŁOSZENIA A WIĘC TO JASNE ŻE NIKT NIE CHCE U NIEJ PRACOWAĆ! POZA TYM ODPYCHAJĄCA, ORDYNARNA I BEZCZELNA NA MAXA! NIE POLECAM NIKOMU!

Angela

Kolejna sierota ktora nie potrafi włączyć urzadzenia bo to za trudne? No tak nie poradziła sobie to obsmaruje pracodawce! Pracowałam na zgodnej 2,5 roku. Uprzedzajac pytania odeszłam bo skończyłam studia i wyjechałam z Wrocławia. Osobiscie polecam prace w Edenie. Spokoj, cisza i przyjazna atmosfera.

NICKI

NIE ISC TAM! WLASCICIELKA CHAMKA ,BEZCZELNA,AROGANCKA,[usunięte przez moderatora]!!!!ŻENADA!!!! OSTRZEGAMY PRZED NIĄ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Solarium Eden Piotr Lewiński - Brodnica

Solarium Eden Piotr Lewiński
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mieszka I 1 lok. 1
    87-300 Brodnica