Opinie o Nowy Styl w Krosno

Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest "szyta na miarę".

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Styl w Krosno

Wacław

Słyszałem dużo dobrych opinii od szwagra o firmie Nowy Styl. Szwagier pracuje tutaj bodajże 8 lat i sobie chwali. Niedawno dostał podwyżkę i mówi, że 3100zł ma na ręke-jest tapicerem w Warzycach. Skoro tak to czy warto starać się w tej firmie o prace?

Szymon
@Wacław

Wynagrodzenie Twojego szwagra wygląda bardzo obiecująco. Dobrze wiedzieć, że pracodawca daje również podwyżki, co jest na pewno dużym plusem dla zatrudnionego pracownika. Zapytałeś o to, czy warto się starać o pracę w tej firmie, dlatego ciekawi mnie jakie stanowisko najbardziej by Cię interesowało?

Bartek
@Szymon

Podwyżki w NS to raczej cuda na kiju ale jako nowy pracownik masz szanse na wyższe zarobki niż pracownicy z długim stażem bo chętnych do pracy jest bardzo mało. Zawsze można robić nadgodziny.

Bartek
@Wacław

Aha, jeszcze jedno... O tym twoim "szwagrze" zarabiającym 3000 słychać już z kilku niezależnych źródeł.... czyżby kampania firmy bo z pracownikami licho?

Szymon
@Bartek

Każdego dnia można zostać dłużej, aby zwiększyć poziom wynagrodzenia? Jestem ciekaw również, czy godziny nadliczbowe są lepiej płatne niż godziny standardowe. Wyjaśnij, proszę, jak to wygląda.

Igor

Piękna historia rozwoju firmy. Ponieważ interesuje mnie praca w firmie zacząłem od informacji i jestem pewien, że chcę tu pracować

Klara
@Igor

Hahahh

Zaproponowano mi pracę na maszynie na 3 zmiany przez 3 miesiące za najniższą krajową po 3 miesiącach premia 250 zł w fabryce mebli biurowych nwm co mam powiedzieć wow zatkało mnie .Powiedzcie ktoś czy u was też tak było

Klara
@Nowy

Niestety taka jest prawda i dodatek 50zl/ms za nocki masakra

jaslanka

Hej, Znajoma chwali sie ze zarabia w nowym stylu 6000 brutto, czy to mozliwe tam ?

MarMar
@jaslanka

Zależy na jakim stanowisku i jakie są twoje kompetencje. Generalnie 6 brutto to wcale nie jest dużo

ona

Od dłuższego czasu szukają do działu finansowego z niemieckim. Ktoś wie jak wygląda praca w tym dziale? Warto?

Wiki

Słyszałam, że Grupa Nowy Styl to dobre miejsce do pracy. Wiecie coś o o jakichś ogłoszeniach w sprawie pracy w tej firmie?

Nata
@Wiki

Ludzie unikajcie NS zarobki najniższe i bardzo ciężka praca

Zocha samocha
@Nata

Gdzie pracowałas, że mówisz bardzo ciężka praca? Na jakim dziale? Bardzo jestem ciekawa

Iza

@Nata, napisałaś, że praca jaką w Grupa Nowy Styl wykonujesz jest ciężka. Możesz w takim razie napisać na forum, za jakie konkretnie obowiązki jesteś odpowiedzialna i co sprawia Ci największą trudność?

Grzegorz

Widać tutaj jak wielką kampanię prowadzi Grupa Nowy Styl na rzecz swojego pozytywnego wizerunku- same "ACHY " i " OCHy" . Dziwne że maile wysyłane są z tych samych ID komputerów. Może to jednak Pracownicy powinni się wypowiadać jak żałosna jest praca w "KORPO" NOWY STYL.

Beata
@Grzegorz

Dobrze powiedziane żałosna praca za najniższe pieniądze

Iza

@anonymous, o pracy w jakim dziale Grupa Nowy Styl wspominasz w swoim wpisie? Jakie warunki zatrudnienia są przyporządkowane Twojemu stanowisku jakie obejmujesz w tej firmie? Uściślenie Twojego postu będzie z pewnością dostrzeżone przez tych użytkowników, którzy zastanawiają się nad współpracą z tym pracodawcą.

nie wiem jak praca w kj jeden gra w mahiones drugi śpi koło lasera a fizol musi zarabiać na nich i nie tylko na nich i co chwila dostaje zjebe że za mało zrobił

Iza

@Grzegorz, zachęcam Cię do pozostawienia własnej opinii o Grupa Nowy Styl jako pracodawcy. Każdy merytoryczny wpis ma znaczenie i będzie cennym źródłem informacji dla osób interesujących się zatrudnieniem w tej firmie. Dlaczego masz takie a nie inne zdanie o niej? Napiszesz coś więcej w tej kwestii? Dlaczego uważasz, że wszystkie wpisy pisze jedna osoba?

Iza

Grupa Nowy Styl to nie tylko możliwość zatrudnienia na stałe, ale również współpracy tymczasowej w postaci praktyki lub stażu, które często stają się współpracą dłuższą. Ponadto pracodawca ten w ostatnim czasie wspierał inicjatywę studencką dotyczącą budowy superekologicznego pojazdu. Czy w związku z tym, mogłabym prosić o odzew osoby, które odbyły staż lub praktykę w tej firmie i mogłyby podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie do ich poziomu i warunków zatrudnienia?

Krzesełka Forum Seating na Stadionie Śląskim

Remont legendarnego Stadionu Śląskiego dobiegł końca. Jego widownia jest wypełniona krzesełkami naszej marki Forum Seating. To dla nas kolejny prestiżowy projekt, z którym wkroczyliśmy w dyscyplinę lekkiej atletyki.

Stadion Śląski, nazwany przez angielskich dziennikarzy Kotłem Czarownic, przez wiele lat był świadkiem wspaniałych zwycięstw polskich sportowców: wygranego meczu z ZSRR w 1957 roku, wjazdu Pawła Gazdy jako lidera V etapu Wyścigu Pokoju w 1960, I miejsca Jerzego Szczakiela w Mistrzostwach Świata w Żużlu czy jedynego jak dotąd zwycięstwa polskich piłkarzy nad drużyną Anglii w 1973 roku.

Prace remontowe natrafiły na wiele zawirowań, ale po 8 latach śląska arena odzyskała dawny blask. Jesteśmy dumni, że mieliśmy w tym swój udział - byliśmy odpowiedzialni za wymianę ponad 54 tysięcy stadionowych krzesełek oraz dostarczenie stołów komentatorskich.

- Krzesła Abacus, które wypełnią trybuny Stadionu Śląskiego to międzynarodowa pierwsza liga, jeśli chodzi o siedziska stadionowe. Nowocześniejsze i bardziej wytrzymałe od tradycyjnych krzeseł kubełkowych służyły już m.in. kibicom Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 w Nicei i Lyonie i znajdą się na minimum 3 stadionach w Katarze podczas Mistrzostw Świata w 2022 roku – mówi Jakub Rachfalik, Dyrektor Zarządzający marki Forum Seating.

Sektory kibiców wypełniły modele siedziska Abacus Bronze w 6 odcieniach koloru niebieskiego – nawiązujące do tradycyjnej kolorystyki stadionu. Uzupełnieniem są wyraźne żółte akcenty - oznaczenia ciągów komunikacyjnych. Dzięki takiemu zestawieniu kolorów nikt nie ma wątpliwości, na jakim stadionie przebywa - to barwy herbu województwa śląskiego. W sektorze VIP znajdują się modele o podwyższonym standardzie - Abacus Silver - oraz fotele Oscar zaprojektowane przez Stanisława Charaziaka.

Stadion lekkoatletów

– Nie mamy wątpliwości, że właśnie na takie zaawansowane siedziska zasłużył Stadion Śląski. Wiemy, jak ważny to stadion dla Ślązaków, ale też wiemy, że jest to pierwszy w Polsce tak nowoczesny obiekt dla sportowców i kibiców lekkiej atletyki. Dzięki wyższym trybunom i zastosowaniu składanych krzeseł Stadion Śląski zyskał dodatkowe kilkanaście tysięcy miejsc na widowni i stał się jednym z największych obiektów sportowych i koncertowych w Polsce. Lekkoatletyczna bieżnia sprawia, że „Śląski” posiada największą w kraju płytę. W sumie na wydarzenia będzie mogło wejść nawet 80 tysięcy osób – zaznacza Adam Horodecki, Menadżer Sprzedaży z Forum Seating. – Cieszymy się, że we współpracy ze spółką Stadion Śląski udało się odbudować fantastyczny stadion, który dzięki spektakularnemu dachowi, wygodnej widowni, bieżni lekkoatletycznej i najlepszej na świecie murawie ściągnie do Chorzowa najważniejsze imprezy. Stadion spełnia wszystkie wymogi techniczne i bezpieczeństwa, żeby móc gościć mistrzostwa Europy czy zawody międzykontynentalne.

Montaż nowych krzeseł na Stadionie Śląskim rozpoczął się na początku 2017 roku i trwał do czerwca. Do wykonania tej realizacji Grupa Nowy Styl została wyłoniona w drodze przetargu, do którego startowała jako lider konsorcjum.

Fot. Archiwum Stadion Śląski Sp. z o.o. Foto UMWŚ T.Żak

Nagroda Focus Open dla Levitate

System meblowy Levitate został wyróżniony w konkursie projektowym „Focus Open”. To kolejne potwierdzenie naszych kompetencji i pozycji lidera w branży. Oraz tego, że nasze hasło "We KNOW HOW to #MakeYourSpace" nie jest tylko pustą obietnicą.

„Od projektantów dla projektantów”. Zgodnie ze swoim motto Centrum Designu Badenii-Wirtembergii, po raz kolejny zaprosiło firmy i projektantów do zgłaszania prac do międzynarodowego konkursu wzornictwa „Focus Open”. Ustanowiona i sponsorowana przez region nagroda zyskała w ostatnich latach renomę o zasięgu nie tylko niemieckim, ale i międzynarodowym.

Upragniony tytuł

Tytuły „Focus Gold", „Focus Silver" i „Focus Special Mention" otrzymują najlepsze, najbardziej profesjonalne i przełomowe wzory, produkty i koncepcje projektowe. Focus Special Mention 2017 został przyznany naszemu systemowi mebli biurowych Levitate.

Kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnych biur

Levitate to lekkość. Jan Wertel i Gernot Oberfell z WertelOberfell studio zaprojektowali ten system meblowy z myślą o pracownikach współczesnych biur: design mebli jest zrównoważony i wyrafinowany, a jednocześnie nienachalny, co pozwala na swobodne kształtowanie charakteru przestrzeni biurowej. Inspirowany naturą, zgodnie z trendem home-office design wygląd pomaga tworzyć w pracy przyjazną domową atmosferę. Workbenche, wolnostojące biurka na charakterystycznej nodze w kształcie litery „A” czy wysokie stoły do spotkań – dzięki szerokiej gamie produktów z Levitate można zaaranżować wszystkie strefy funkcjonalne biur – zarówno domowych gabinetów, jak i tych największych z przestrzeniami open-space.
Wyjątkowy nadający wnętrzu indywidualny charakter design, modułowość, maksymalna funkcjonalność systemu i doskonała jakość wykonania – ta kombinacja przekonała międzynarodowe grono ekspertów z jury Focus Open 2017.

Dzieła na scenie i w muzeum sztuki

Ceremonia przyznania “Focus Open” miała miejsce 13 października w Ludwigsburgu. Tego dnia zainaugurowana została też wystawa w muzeum sztuki MIK "Museum Information Kunst" w Ludwigsburgu, na której fani dobrego designu mogą na żywo zapoznać się z nagrodzonymi rozwiązaniami, także naszym systemem Levitate. Wystawa potrwa do 22 listopada, zapraszamy serdecznie!

Otwarcie Office Inspiration Centre w Krakowie

Przedstawiamy Wam nasze Office Inspiration Centre w Krakowie - miejsce spotkań, inspiracji i rozwoju dla wszystkich, którzy kreują nowoczesne przestrzenie pracy biurowej.

Office Inspiration Centre to miejsce łączące różnorodne inspiracje z edukacją w zakresie aranżowania efektywnych i funkcjonalnych biur współczesnych organizacji. Na powierzchni 1500m2 zadbaliśmy o najmniejsze detale, aby wnętrza budynku były najlepszym wzorcem przestrzeni pracy.

Office Inspiration Centre jest przejawem naszego konsekwentnego rozwoju. To nie tylko ekspozycja najnowocześniejszych rozwiązań meblowych w atrakcyjnych aranżacjach, ale przede wszystkim miejsce spotkań, w którym chcemy podejmować inspirujące dyskusje oraz dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Dlaczego warto odwiedzić Office Inspiration Centre?

• Posłuchasz, jak globalne trendy społeczne wpływają na trendy we współczesnych biurach
• Poznasz innowacyjne technologie zastosowane w budynku oraz jego wnętrzach
• Poczujesz, w jaki sposób przestrzeń może oddziaływać na ludzkie zmysły
• Zobaczysz inspirujące i różnorodne przestrzenie, zaaranżowane produktami Grupy Nowy Styl
• Poznasz najdrobniejsze detale i funkcjonalności naszych produktów

Odwiedź nas i poznaj naszą przestrzeń dla inspiracji.

Iza

@Amator liczba wypowiedzi na forum nie musi świadczyć o aktualnej sytuacji w firmie. Najlepiej jakby ktoś z aktualnych pracowników mógł dać znać innym jakie teraz panują warunki, np. jakie są benefity czy godziny pracy?

Amator

Tak mało wypowiedzi pracowników na forum świadczy, że w firmie jest dobrze i nikomu nie chce się pisać.

Stefan

Witam, mam pytanie i liczę , że ktoś mi podpowie. Jakie wymagania ma firma Grupa Nowy Styl dla konstruktora? Jak prowadzą rekrutację? Słyszałem sporo dobrego o nich ale mało jest opinii na forum a chcę coś wiedzieć.

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku technologa? Jakie są godziny pracy? Czy trzeba nastawiać się na nadgodziny, robocze soboty? Wynagrodzenie na stanowisku inżynierskim na początek wokół jakiej kwoty może oscylowac? Pozdrawiam!

Iza

Grupa Nowy Styl to moje miejsce pracy połączone z przyjemnością projektowaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Styl - Krosno

• Jak się pracuje w Nowy Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Styl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowy Styl?

Kandydaci do pracy w Nowy Styl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowy Styl