logo Grupa Nowy Styl

Grupa Nowy Styl

Krosno

Opinie o Grupa Nowy Styl

anonim 2 2010-05-09 12:50:14
sposob traktowania pracownika w nowym stylu najlepiej oddaje haslo: nie ma ludzi niezastapionych
wiecej chyba dodawac nie trzeba

anonim 2010-12-27 11:38:49
Firma beznadziejna,nie szanuja pracownika,uklady rodzinne stanowia wiekszosc. Pozorowana praca w biurowcu,dupowlazy,donosiciele i kretacze sa cenieni. Kadra kierownicza to ludzie oderwani od rzeczywistosci,pierdzacy w stolek kolesie z nadania rodzinnego.
greg 2011-02-03 11:44:28
a jak z zarobkami w nowym stylu? wpisujcie swoje zarobki i stanowiska
tak tak 2011-02-08 00:44:56
masz rację, całkowitą.
anonim 2011-02-22 19:47:16
Pracownik fizyczny, niezależnie od stażu , umiejętności i wykształcenia - ok. 1300zł miesięcznie.
Stanowisko kierownicze, warunki jak wyżej ok 3000zł.
chłopakiswierzowa 2012-05-04 22:50:03
Tak to jest w tym nowym stylu a zwłaszcza w chrom stylu pracuje kapuś konfident zajebany co chłopaki stracili przez nie go robote.
Najpierw pije wódkę z nami Pan [usunięte przez moderatora] zamieszkały w Krośnie na [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!
A POTEM DONOSI na kolegów z chrom stylu szczela z [usunięte przez moderatora] do kierownika za co bierze premie a kierownik lubi plotki.
OSTRZEGAMY pozostałych kolegów przed tym KAPUSIEM co na malarni robi,za długo już tam robi.Ze wszystkim donosi Ludzie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie
Jacek W. 2012-07-19 11:42:48
chłopakiswierzowa - 2012-05-04 22:50:03

Tak to jest w tym nowym stylu a zwłaszcza w chrom stylu pracuje kapuś konfident [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] any co chłopaki stracili przez nie go robote.

jemu od nas bo sie ukrywa.
Tak to święte słowa co tu napisali na Galickiego bo już ośmiu chłopa straciło robotę a byli lepsi od Nie Go,,,,,,,!!!!
Robił tam w naszej brygadzie [usunięte przez moderatora] na galwanie i [usunięte przez moderatora] Goście do roboty i kieliszka ale nie można było nic im zarzucić bo dobrze wykonywali swoją pracę i można było na Nich polegać. Tylko taki [usunięte przez moderatora] NISZCZY Ludziom życie,Lecz Trafi Kosa na Kamień.
były 2012-12-06 12:54:42
Jacek W. - 2012-07-19 11:42:48

chłopakiswierzowa - 2012-05-04 22:50:03

jemu od nas bo sie ukrywa.
Tak to święte słowa co tu napisali na [usunięte przez moderatora] bo już ośmiu chłopa straciło robotę a byli lepsi od Nie Go,,,,,,,!!!!

a prawdą jest że pensje w grudni po obniżali na najniższe???
Były Pracownik 2013-12-04 07:57:49
a tak się pracuje że 5 siedzi a 3 na nich z[usunięte przez moderatora] bo jest tam akord grupowy, same układy kto bardziej wejdzie w[usunięte przez moderatora]mistrzowi to nie musi pracować, zarobki 1200zł normalny pracownik, premie są tak przydzielane że losuje je chyba komputer bo jak [usunięte przez moderatora] więcej to póżniej masz mniej na wypłate, raz się system pomylił w przyznawaniu premii to kazali iść do kadr i oddać nadwyżkę jak nie oddałeś to tyle tam pracowałeś. kierownik produkcji pan [usunięte przez moderatora] to zwykły ch.. jak się upomniałeś o swoję to ci powiedział że na twoje stanowisko jest 10 i tyle gadania.Szkoda że właściciele firmy nie wiedzą co tam się dzieje(chyba że wiedzą) bo to masakra do inspekcjii pracy nie masz co iść bo się mieści w tym samym budynku co siedziba firmy więc same układy są. o awansie można zapomnieć bo to zakład gdzie potrzebują taniej siły roboczej,na wyższe stanowisko to się obsadza rodzinki kierowników . tam obowiązuje rekrutacja WEWNĄTRZ ZAKŁADOWA czyli ktoś cię musi polecić kto już tam pracuje.jak Jak przyjeżdzają delegacje to masz być czyściutki i w nowych rekawiczkach, jak już pojadą to wszystko po staremu,syf!! tam się jest tylko maszyną która ma być szybka i wydajna 200% normy. POZDROWIENIA DLA KIEROWNIKA PRODUKCJI [usunięte przez moderatora]ZAKŁADU NOWY STYL W WARZYCACH KTÓRY LUDZI TRAKTUJE JAK ŚMIECI!!!ODRADZAM
Nowy Styl= KOŁCHOZ 2014-02-07 16:09:32
Tak sie składa że pracowałem w tej "profesjonalnej" firmie na stanowisku klejarza- to co tam zobaczyłem to był po prostu szok- ZERO ORGANIZACJI PRACY, np. gdy brakuje jakichś części które obowiązek dostarczyc ma MAJSTER, to kto dostaje opieprz? Najlepiej kulturalny, młody szary pracownik który nie ma w naturze być wulgarnym i chamskim- a z takimi cechami tam ludzie są "szanowani" wśród roboli.
Miałem taką sytuację że nie mogłem skręcić jednego oparcia, bo brakowało wkrętarki, więc idę do pożal sie Boże majstra i mówię że potrzebuję wkrętarki bo nigdzie jej nie ma. A on na to( usunięte przez administratora ) mnei to obchodzi" i bezczelnie odchodzi z łbem do góry. Po pierwszej zmianie dostaję od niego ochrzan czemu NIE SKRĘCIŁEM OPARCIA?!!! No to ja mu mówię że nie mam wkrętarki, a on na to że "Trzeba było mówić"! Szkoda słów....

Ogólna organizacja pracy jest tam na zerowym poziomie, więc zapomnijcie o wyrabianiu jakiś norm...

Szczerze odradzam tą parodię zakładu produkcyjnego
Bogu dzięki Były pracownik NS 2014-02-07 16:15:04
Niech pani zapomni o jakimkolwiek awansie, no chyba że jakimś cudem nie zwolnią pani po okresie próbnym i będzie miała pani znajomości z kadrą kierwoniczą.
Po samą pracą- NIC Pani nie osiągnie
Kasia 2014-04-11 13:36:20
A czy wie może ktoś jak to wygląda w biurze praca ? księgowa albo dział marketingu ? czy ma ktoś stycznośc albo słyszał coś o tym jaki tam panuje klimat ?

Janek 2014-06-12 13:25:15
Jestem z firmy która sprzedaje wyroby NOWY STYL- od tego roku żeby utrzymać dotychczasowe rabaty na krzesła i fotele należy sprzedawać dwa razy wiecej .
Dziękuje bardzo - wycofuje ze swojej oferty NOWY STYL
sebo 2014-07-05 23:50:38
jak chcesz to pracuj tam ale zarobki kiepskie nie są odpowiednio dostosowane do aspektów wykonywanej przez cb pracy czyli podam przykład ktos robi w nowym stylu na składaniu iw ygrzewaniu wyprasek gdzie wącha się te wszystkie zapachy trzeba jezdzic po klej który sama sobie robisz obsługujesz walce klejarskie i zato wszystko 1200 zł a na lakierni i pakowaniu płacą 1500zł minimum gdzie lakiernia to lekka robota więc widzisz sama
bolo jebolo 2014-07-05 23:57:02
haha natknołes się na debila hhahaha ja tez doswiadczyłem hanstwa ze strony kierownika alkocholika który sam niewiedział o co chodzi wkręcił go szwagier a jak jest inwentaryzacja na minus to tuszują to i sobie premie przyznają
cyber 2014-07-09 21:13:56
a praca na galwanie tam to dopiero jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam zarabiaja dobrze tylko najwieksze nieroby takie jak brygadzisci
sasqacz1989 2014-07-25 11:45:09
A w biurze?
Jakie stawki i warunki pracy
xxxx 2014-08-02 17:09:14
nowy szary pracownik zarabia najniższą i nie duzo wiecej zarobi pracownik który pracuje 10 lat np teraz stawka godzinowa jest płacona od umiejetnosci pracuje tam nie 4 lata i z 2 tys nie schodzę srednio 2200 netto
zzz 2014-09-07 15:33:24
Firma do bani mało płacą , a robić trzeba jak by się zarabiało grubą kase. Majstrowie po znajomości nic nie robią tylko patzą na Ciebie jak na ofiarę
haker 2014-09-07 15:42:13
Masz racje zgadzam się z tą opinią czasy takie wygórowane jak z kosmosu wszyscy majstrowie po znajomości ubierają się jak do kościoła i poganiają ludzi jak się odezwiesz to cię zwolnią. Narady jak w sejmie po 30 minut i w okularach trzeba chodzić do kibla nawet. W tej firmie się nie dorobisz nikomu nie polecam firma tylko ładna z wyglądu i w środku co z tego jak płacą kiepsko. Mają swoich pupilków którym płacą lepiej na produkcji za podpierdalanie
643 2014-11-29 20:14:11
"Poszukuje "jakiś" aktualnych informacji...." Analfabetko, takich jak Ty nie przyjmuje się do pracy.
ja 2014-11-29 20:15:41
Nie przesadzajmy.. Ja na pierwsze 3 miesiące dostałem 4500 brutto, bo tym okresie zaproponowano mi 6500 brutto + bonusy. Nie jest źle. Ale i tak odchodzę :)
do ja 2014-12-01 22:48:42
przepraszam ale na jakim stanowisku Ci tyle zaproponowali?
ON 2014-12-09 09:04:55
Jak to na jakim stanowisku?? Czochracz klejacz
zadowoleni ze odeszli 2015-01-07 13:15:06
Pracowało się w marketingu!!! powalone warunki!!zwłaszcza jedna taka gruba baba!!! truje i ludzi oczernia i OBRAŻA!!!! niech się ktoś w końcu temu przyglądnie bo nadużycia aż rażą!!!!
kate 2015-01-19 17:15:01
Witam, czy ktoś wie może na jakim poziomie sa zarobki handlowca w Nowym Stylu? Czy wynagrodzenie tez zależne jest od regionów? dziękuję za pomoc. Kasia
mati 2015-03-18 19:11:47
Mam pytanie czemu jesteście tacy odważni pisać o nim a nie zgłosicie tego przełożonym wyżej ja tak źle traktuje.
szarak 2015-03-19 17:43:14
No wlasnie to troche dziwne ze skoro tak postępuje nikt nie zglosil tego jego przelozonym chyba ktos nad nim ma wladze szczególne w tak międzynat firmie narodowej firmie jaka jest Nowy Styl
.... 2015-03-19 18:21:34
Bo zwolnią pracownika a mistrz zostanie
kuromacacz 2015-04-26 18:17:13
Jako inżynierowi proponowano mi 1500 zł netto. Komentować chyba nie trzeba.
Zainteresowany 2015-05-18 16:46:46
Co jakiś czas widzę ogłoszenia do ich marketingu. Aż taka rotacja? Jakie tam są warunki i czy można coś ciekawego zrobić, czy tylko klepactwo?
motyl 2015-05-22 09:12:56
Jak wyglada praca w dziale utrzymania ruchu? Poszukuje teraz takich pracownikow - jest sens skladac papiery? Dadza min 2.000 netto dla kogos z kilkuletnim doswiadczeniem na utrzymaniu ruchu?
Pit 2015-05-28 17:46:22
Jakie są zarobki na meblach jako pracownik fizyczny???
ds98r3er 2016-04-08 22:58:51
A ktos wie jak OBECNIE wyglada tam praca i orientacyjne zarobki w pionie KJ na ZPM-ie? jakiekolwiek informacje
ds98r3er 2016-04-09 13:31:16
Ja rozumiem, sam zaczynam teraz w kj okres probny i ciekaw jestem na co tam mozna liczyc, takze po okresie probnym, chcialbym miec jakies porownanie tego co jest obecnie z tym co mi zaproponowali
wraq 2016-05-09 14:47:57
I jak wygląda sytuacja na tym okresie próbnym w KJ? Jesteś po studiach? I ile Ci zaproponowali pieniędzy w okresie próbnym?
Jo men 2016-09-29 18:17:26
Ja pracuje trzeci rok w Nowym Stylu nie narzekam , nikt mnie nie goni , nikt na mnie nie krzyczy prace mam dobra tapicerowanie nie mialem zielonego pojecia o tym ale sie nauczylem wiadomo na poczatku kasa kiepska .Postaralem sie mam podwyzke ponad 2200zl mam na reke 8 h , dwie zmiany i do domu .Talony na swieta ( ok 300zl) paczki dla dzieci na Mikolaja , kolonie organizowane dla dzieci co roku Jestem zadowolony ;)
er 2016-09-29 19:53:12
no w sumie chyba faktycznie można sprobowac zaaplikowac
Zostaw swoją opinię o Grupa Nowy Styl - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Nowy Styl