Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Mateusz

Są przyjęcia do pracy w Dębicy? Jak wygląda tam praca i jakie są zarobki?

@Mateusz

KOLHOZ i tyle

jarek

Ciekawe co na to Ala .........

kuba
@jarek

no ciekawe........

kuba

Ale nowość każdy to wie :))

Bartosz

@Gienek, rozumiem Twoją opinie o firmie. Czy oczekiwana podwyżka była według Ciebie zbyt niska? Czy inne dodatki do wynagrodzenia takie jak premie mogłyby je zrekompensować? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Często rodzaj umowy jest czynnikiem decydującym przy podejmowaniu zatrudnienia, który wynagradza inne niedogodności.

@Bartosz

Podwyżka jest dla nowych pracownikow, zeby zostali niestety starzy ktorzy juz pracuja jakis czas musza sie natrudzic.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Gienek

Na podwyzke pracownicy Fom Brzesko oczekiwali laskawie do lipca. Kto sie rozczarowal ? Ta podwyzka to jedna wielka kpina zarzadu .Pora uciekac z tego kolchozu bo tutaj Cie maja za murzyna.

Bartosz

@pracownik, rzetelne i obiektywne opinie o firmie są źródłem informacji dla osób, które poszukują pracy. To forum jest temu poświęcone, więc wasze wypowiedzi na temat firmy są bardzo ważne i przydatne. Mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat zatrudnienia? Czy do wynagrodzenia dodawane są bonusy w postaci premii, szkoleń podnoszących kwalifikacje lub premie? Jak określiłbyś atmosferę w pracy i swoje relacje ze współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony?

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Can-Pack w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

wszystko co jest napisane na forum temat tego co sie dzieje w CP jest prawdą.więc wystarczy tylko sobie poczytac

Pracownik linia 3

Cp Brzesko to BANKRUT ---- bo kierownictwo za dużo zarabia bez wykształcenia więc sprawdzić im papiery

Brzesko

W brzesku niechca mlodzi w canpaku fpn pracowac bo lipa

@Brzesko

3800 na rękę i lipa?? Coś mi tu mie pasi.

hahaha

najlepiej maja operatorzy bo maja wszystko w (usunięte przez administratora) i niewiele mniej niz smieszni nastawiacze

Bartosz

Znajdą się tu osoby, które w rzetelny i szczegółowy sposób wypowiedzą się na temat pracy w Can-Pack? Zależy nam na waszych opiniach. Jakie dobre i złe strony zauważacie? Może macie informacje na temat obecnie prowadzonych rekrutacji?

Pracownik Cp
@Bartosz

Zależy nam??? Komu nam????

Kulfon
@Bartosz

Generalnie rekrutacje prowadzone są na parę sposobów 1)Rekrutacja dla już zatrudnionych na poziomie strasznie -"Jeśli Ci coś nie pasuje to się zwolnij ,za bramą stoi 45 tysięcy ludzi na twoje miejsce. 2)Rekrutacja dla nie zatrudnionych ale po znajomości -Podania po znajomości w kupkę idą wyżej ,przez przypadek pani z sekretariatu dzwoni do takiej osoby i nagle bum,odrazu trafiasz w miare proste miejsce a po pół roku jesteś w CP-nie w agencji. 3)Rekrutacja dla nie zatrudnionych no i bez znajomości -jest sporo szansa że się dostaniesz (nie że należysz do tej grupy czy coś),bo generalnie na tym ten zakłąd się opiera i odrazu dostaniesz po (usunięte przez administratora) Uwaga plusy zakładu Dobra mam wrażenie że wymieniłem już te wszystkie. A co do minusów to tutaj totalnie można napisać trylogie dłuższą od Władcy Pierścieni.Idź sam -dostaniesz depresji.Wyślij znajomego?To nie będziesz go miał.

Brzesko

w brzesku mam 4100 i musze robic wszystko a operator ma 3800 i ma w (usunięte przez administratora) i chyba zrezygnuje i wole byc operatorem bo maja lepiej

Jony

Na rękę

NadziejaUmieraOstatnia
@Brzesko

operator w Dębicy ma pewnie 2100 -Ną ręke i większości też potrafi robić wszystko.Jeśli mówisz prawdę to smutne i niesprawiedliwe...

Adi

Przyjmują obecnie na sezon?

OBSERWATOR
@Adi

Orientujesz się jaka jest stawka obecnie ?,najprawdopodobniej pensja jest miesięczna ,nie godzinowa,ale być może jest jakaś liczba godzin.

Adi
@OBSERWATOR

Stawka jest raczej godzinowa ale nie posiadam tamten temat żadnych innych informacji

Do Pana Dyrekrora

Nadeszla era nowego dyrektora , wiec zapewne nadszedl,badz nadchodzi czas na zaprowadzenie jakiś sensownych zmian personalnych. Ktos musi solidnie posprzątać bałagan, który zostawił poprzedni dyrektor. Zwolnić część personelu, który nie wiem z jakich względów( bo ani to inteligentne ani piekne) z produkcji znalazł się nagle w biurach? Zwrócić uwagę i interweniować wobec zachowań , które noszą znamiona mobbingu. Zlikwidować system 4 brygadowy ( poprzedni był od wiele efektywniejszy).

Dariusz
@Do Pana Dyrekrora

Dziękuje za informację ale nie skorzystam!

Student

Masz racje dyrektorze wywalić polowe sekretariatu i dziw....ę która powinna już dawno pod latarnią stać a a nie zajmować miejsce w biurze

Brzesko

Cpfpn marna firma juz nikt tam niechce z mlodych przychodzic

I jak to zwykle bywa od jutra rusza zakładowa majówka Góra wolne lub na telefon a dół niech zarabia na nich

Brzesko

W brzesku wyplaty MARNE niedlugo beda pracownicy zebrac na chodniku bo nie mozna wyzyc za te grosze to tylko ze wsi sa zadowoleni bo nic sie nie upominaja wiesniaki

Wiesniak

wyscie? znowu w pracy?

Franek

Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7). Pytam gdzie jest administrator???? Usuwacie pierdoły a coś co łamie regulamin jest pozostawiane!!!!!

Nie frajer

oj ludzie ludzie, a na księżycu saturna mieszkają różowe słonie. Podobno, ktoś je widział 100 lat temu, ale dowodów szuka NASA do dzisiaj. Co Wy tu w ogóle wypisujecie.. Zastanówcie się jakie są konsekwencje takich osądzeń i pamiętajcie, że karma powraca..

Ktos
@Nie frajer

Osoba, która zajmuje w miarę reprezentatywne stanowisko powinna miec choć w minimalnym stopniu przyzwoity system wartosci!!!Niestety tak to jest w życiu, że ktoś próbuje się dowartosciowac czyimś kosztem i wtraca się miedzy wodkę a zakąskę. Tak się sklada, ze znam osoby które Zostaly przez nia skrzywdzone. Jeśli chodzi o dowody to one istnieją i dotrą w odpowiednie ręce, dotyczy to zarowno sfery zawodowej jak i prywatnej!!!Także karma powróci wcześniej niż się spodziewasz!!!

Xero
@Ktos

Oj dlaczego mnie to nie dziwi! Pracuje tu taka ostatnio bardzo slawna. Nawet widziałem jej zdjęcie rozbieranie na jednym z wielu portali +18 dodam że mężatka! Oj musisz być niewyzyta kobieto!! I to Pani na stanowisku uhhhhh

Darek
@Ktos

To tu dalej nic się nie zmieniło romanse na topie hahahaha

Daru
@Xero

Jak dziewczyna jest żonata i siedzi w tym sekretariacie to niech się nie bawi z "owadem" oraz "ptakiem"....Ciekawe co na to ich żony....Zresztą nie wiadomo z kim jeszcze...

Magazyn
@Xero

A czego nikt nie reaguje na to co się dzieje na magazynie,nie dość że ich jest tam dużo, to jeszcze od paru lat jedna pani cały czas pijana jest w pracy...Taka to wizytówka firmy....Jeden wielki bałagan,bo cenzura obowiązuje..

Do daro
@Daru

Jak się ma naturę k.....y to nic tego nie zmieni i nie pomoże jej małżeństwo którego z resztą nie potrafi uszanować.wspolczuje zonom!!!!

@Daru

Z ptakiem to słyszałem ale z owadem?

anty latawiec
@Daru

Zatrudnili taka latawice co jej swój mąż nie wystarczy to chyta się innych. Robota niech się zajmie !!!! Wiem że ma opinię złą!już nie jednego się tak złapała! Żony to chyba nic nie wiedzą bo ta wywloka nie chodzi jeszcze z obitym pyskiem!!!!!

@Xero

Która to ? Na stanowisku ? Nie możliwe !

To było pytanie do xero z 5 marca

Xero
@Zdziwiona

Niestety nie mogę ujawnić danych, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz! Aż wstyd że takie osoby zatrudnia ta firma

@Xero

Jestem zaskoczona no bo na stanowiskach u nas kobiet nie dużo

Nie zdziwiona
@Zdziwiona

Tak, nie dużo kobiet ????dobre. Faktycznie mało: 4 sekretarki, 2 szefowe Kj, 3 laski w magazynie. I pewnie na tym się nie skończy.

@Nie zdziwiona

Wywalić polowe po co w tym sekretariacie tyle bab, co że tyle pracy mają? Niesadze, widząc zwłaszcza jedna co ma czas na wszystko. Najmłodsza stażem wywalić z sekretariatu nie trzeba nam tu takich!

Olo
@Nie zdziwiona

Może nowy dyrektor zaprowadzi jakieś zmiany personalne.

gk

Dawnej jak sekretariat był po drugiej stronie gdzie obecny, to były 2 i dawały radę ogarnąć wszystko, a jeszcze dużo wcześniej była jedna i też dawała rade.Nawet jak idziesz coś załatwić do sekretariatu to nie mają czasu, takie przepracowane....żenada,zrobić czystki bo na co takie haremy tworzyć..

@gk

Miejmy nadzieję że nowy dyrektor zredukuje te haremy. Musi posprzątać ten bałagan który zostawił poprzedni. Przede wszystkim powinien tak jak mówisz zrobić czystkę w sekretariacie bo tam zwłaszcza jedna osoba nie powinna pracować że względu na to jak się prowadzi

Nostalgia

Nie było to jak za przedostatniego dyrektora (jakies 12 lat temu). Pamiętacie kto nim był? Dla ułatwienia ( Zenek był tylko jego podwładnym!)

pytajnik
@Nostalgia

Myślisz o tym co narobił z Zenkiem największego bałaganu w Dębicy?

When Am I Going To Die
@Daru

owad i ptak to mniemam nazwiska a i domyslam sie o kogo chodzi,dobrze ze spierdolilem z tego bajlzlu zanim przypierdolil w gore lodowa ;]Co sie stalo z dyrkiem kto jest kierownikiem ?Pozdrawiam normalnych pracownikow ;]

@Daru

Dobrze mówisz nie wiadomo jeszcze z kim! Co za baba! Przecież pracują tu kobiety o wiele ładniejsze a taka paskuda robi furorę haha

Kokojambo
@anty latawiec

Która to ?

anty latawiec
@Kokojambo

Nie z produkcji!

Rob

Ja często widuje "owada" z żoną to wiecznie za rączkę, zakochani . A pozatym z tego co wiem będą mieli 3 dziecko ... A co do" ptaka "to panią E podobno miał w posiadaniu!!!!

ktos
@Rob

Ptak to żadnej nie przepuści, szkoda tylko żon, bo myślą ze wszystko jest w porządku a oni sobie"skacza". No chyba że są takie naiwne i ukrywają, że o niczym nie wiedzą, bo w końcu są rodziną i są dzieci, bo i tak to może być..

Zaxa
@ktos

No a jak nazwać kobietę która nie ma godności wpiepsza się w czyjąś rodzinę? To co ona mózgu nie ma? Czy chce się sprawdzić że jeszcze ja stać na odbicie komuś męża ? Zalosne

@Zaxa

O czym wy mowicie przeciez taka osoba nie posiada zandych zasad moralnych myslicie ze bwdzie sie dziecmi przejmowac?Ja bym takiej piekło na ziemi urządzila!!!

Buuchacz

Ludzie dajcie żyć. Co was obchodzi kto z kim gdzie i jak. To nie portal plotkarski. Co wam do tego co kto robi po pracy.

@Buuchacz

Niektorzy potrafią tylko bojkami się zajmować więc znaleźli odpowiednie miejsce, bo duzo osob to czyta. A swoją drogą to czasem dobrze poczytać na dany temat i dowiedzieć się o sobie jakiś sensacji hahaha to co w pracy nie można się do nikogo odzywać lub rozmawiać bo odrazu romanse? Żałosne jest to co piszecie

Buuchacz
@12

Dzięki że się ze mną zgadzasz.

@Buuchacz

Nie ma za co! ale co prawda to prawda że niektóre kobiety w tutejszej pracy się wogole nie szanują i biegają za żonatymi!

ZywyTrup
@12

Chyba musze wrocic i was zjebac.Znalezli co i kiedy prosze ja Pani -Pana?Dyktakura tego zakladu zniszczyla tu wielu fajnych ludzi a ty..a Ty.. zaczynasz mi pie233dollic o... czego wy sie ludzie boicie ? Ptak i Owad to nazwiska-głowy kurła w góry i piszcie-piszcie

Olo
@ZywyTrup

Weź się człowieku ogarnij bo pierdl345 jak podłączony. Dziwić się że w tym zakładzie idioci pracuja

@ZywyTrup

Czyli co mamy nspierd....ac na owada i ptaka właśnie widać ta dyktaturę. A prywatnie pewnie jesteś ich kolega! Jesteś zanujacy

ZywyTrup
@ZywyTrup

A co ja napisał(am/em),Czy tak ciężko cięzko stwierdzić ze (kurła kiedyś i tak może było) ale że macie jaja zeby sie podnieśc?Jestem zenujacy : ) Gdzie ja napisalem że musicie na kogos "napiedalac" to jest zenujace ze juz zaczeliscie : ) Ale jak nie potraficie wyjsc z cienia i nazywac np ptaka Orlem czy owada hmm no powiedzmy pszczola ;] to co ja mam kurła wiecej dodac?

@ZywyTrup

Przepraszam moze zle Cię zrozumiałem, bo troche haotycznie to napisales. Jest coś takiego jak ochrona danych osobowych a za ujawnienie nazwisk jest paragraf. I teraz zastanawiam się czy używanie innych nazw takich żeby zorientować się i jakie nazwisko chodzi też nie jest karalne. Ale nasz racje jest to żenujące że o takich sprawach się tu pisze.

?

Skoro już jesteśmy przy nazwiskach to co z resztą załogi? np z linii pan D.M?? Pod jaki rząd bardz gatunek jego podepniesz? A panie lekkich obyczajów które rozbijają rodziny ?

@?

Ten gość już na legalu sobie używa Panią K. S

?

Zamarles panie D? Skoro nic nie odpisujesz wszystko wskazuje za to, że mówiąc i innych a wręcz wymieniając ich nazwiska ( to nadal podchodzi pod paragraf)próbujesz odwrócić uwagę od siebie i tego co wyprswissz z tą dz....ą. wstydu nie macie ? Człowieku masz rodzinę a tak jej nie szanuhesz tylko z taką szm.....ą się szlajasz!!!!

Makumba
@?

Ooo w końcu ktoś powiedział prawdę!! Popieram !! Wstyd i hanba

Bartosz

Macie jakieś nowe informacje na temat pracy w Can-Pack? Jak przedstawia się wysokość wynagrodzenia? Czy można otrzymać premię uznaniową? jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @Pelenobaw, jeśli byłeś lub jesteś pracownikiem firmy, napisz proszę coś o swoich doświadczeniach. Jak długo byłeś/jesteś zatrudniony? Czy stanowisko spełnia Twoje oczekiwania? Masz możliwość awansu?

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.