Opinie o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Tabor " Eko Taxi ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Tabor " Eko Taxi " o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Piosko

Aplikacja eko taxi nie dziala-nie przekazuje rezerwacji! , a po dodzwonieniu sie w nocy do nich, pani stwierdza ze nie ma dostepnych taxowek - w tygodniu! Ta firma to jakis zart! Odradzam!

Masakra90

W eko wszystko jest eko a najbardziej zarobki;d

@Masakra90

Nie mów takich rzeczy.. W eko są jakiekolwiek zarobki? Jeździłem kilka miesięcy i ciężko było coś zarobić.. No ale co się dziwić.. Podziwiam kolesia co jeździ Audi A6.. Więcej wyda na wache niż zarobi..

Ecokretyni

Eco Taxi Desperaci:)

bolek

jak zarobic w eko bez pracowania, kupujesz auto (koszt okolo 15000zł), przyjmujesz kierowce, zarobek pol na pol, kierowca zarobi na tydzien 1500zl, ty masz 750zl minus radio okolo 250zł, zostaje 500zl, miesiecznie 2000zł. 7 miesiecy i auto zarabia na ciebie. a kierowca jezdzi po 12h/dobe i ma 750zł minus paliwo to zostaje mniej niz 500zł pozdrawiam kierowcoc oslow co robia na cwaniakow. chcesz pracowac w eko, kup swoje auto taniej wyjdzie i wtedy zarobisz a nie rob na baranów

@bolek

Nie każdego stać na auto+uzbrojenie.. choć auto można mieć za 4000zl.. do tego kasa i taksometr i w 6000zl się zmieścisz.. albo zarabiasz jeżdżąc albo wynajmując.. po 3 miesiącach autko zarabia dla Ciebie jak kolega powyżej zauważył. Ale nie każdy tak chcę.. a wynajem Dacii z eko za 700zl tygodniowo to nieporozumienie.. za 80zl dziennie można mieć niego citroena.. więc eko ani nie jest tanie dla kierowców ani pasażerów bo icar jest tańszy.. do tego rozliczanie płatności kartą raz na miesiąc, pobieranie 5% od wszystkich transakcji to lekko za dużo.

Kierowca

Piękne opowieści jak to można legalnie jeździć nielegalnie. Zarobki, ilość kursów itd to mrzonki. Średni kurs 12-15zł. I można mieć 40zł na godzinę jak pisze Jacek ale nie licząc, że musisz wydać na paliwo. Do tego dyżury.. Za brak odbycia dyżuru 100zł kary, a czasem nie ma możliwości zapisania się na dyżur bo już wszystko zajęte.. Jak zepsuje Ci się auto podczas dyżuru mimo zgłoszenia to i tak dostaniesz zlecenie, a niee przyjęcie zlecenia -> kara! Jak masz złoma na gaz to się opłaca, w przeciwnym wypadku NIE! Jeździłem i max co się dało zarobić to 1500zł na tydzień ale z tego musisz opłacić abonament, paliwo, myjnie bo brudne auto to kara finansowa mimo, że czasem po jednym kursie będzie brudne, do tego vouchery (niższy abonament o tą kwotę) i płatności kartą, na którą musisz zaczekać i zapłacić prowizje.. Tak więc realnie masz 1000zł na tydzień minus opłaty. Co Ci zostanie?? A gdzie opony, serwis auta, oleje, płyny??? Brak krakowskiej licencji podczas kontroli ITD skutkuje kara finansową i brakiem możliwości uzyskania licencji (jeździłem za Zabierzowkiej)

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
niepolecamEKO

Firma do bani... Jeżdziłem trzy miesiące, na początku ok, potem już kiepsko... Zleceń nie ma w ogóle, kierowców naprzyjmowane od cholery, klienci to z reguły niziny intelektualne, jeżdziłem jako TAXI, na samochodzie "inwestora" - samochód stary, zdezelowany i 1500zł msc !!!, abonament w EKO to 275zł tygodniowo z własnym sprzętem, do tego dają info w lutym, że mamy terminale do płatności kartą posiadać i wpłacić im 500zł kaucji!!!! CHORE!! Niekompetentne i irytujące dyspozytorki, każą jechać po klienta na Rynek Główny, przystanek podwójny pod Galerią Krakowską, lub na ulice, które są w strefie A. Zlecenia z giełdy, przyjmujesz na lotnisko, będąc 10min drogi od niego, a po ruszeniu i przejechaniu kilometra, nagle zlecenie anulowane, bo "niby, zbyt długi czas oczekiwania na taxi...", czyli znajomi prezesa dostają zlecenia.... Priorytet na wszelkie zlecenia mają ci, którzy wykupili auto firmowe (kupione przez EKO) Biuro, bez parkingu, z tak niekompetentną obsługą (kierownik kierowców - Dawid), który nic nie wie, co chwile zmienia zdanie, warunki, nie ma kompletnie pojęcia o tej pracy i nadawałby się do pracy w ZUSie, czyli, żeby mówić NIE WIEM w okienku. Zastanawiam się po co ktokolwiek go trzyma, wydaje się zmęczony tą pracą... Chamskie odzywki do kierowców przez panią w blond włosach, która wkroczyła w menopauzę, byłem świadkiem takiej sytuacji, gdy krzyczała na kierowcę, bo miał paragony niepoukładane!!!! Traktowanie kierowców jako osób gorszej kategorii, a biurwy zapominają, że to z abonamentów mają wypłaty... Jedyny plus to panie z kasy - naprawdę miłe, uczynne i kompetentne. I jeszcze kary !!! Za brak wykonania dyżuru 100zł!!! a za inne mniejsze podobne kary, więc się nie opłaca. O kierowcach nie wspomnę, bo większość nie ma pojęcia o zasadach ruchu drogowego, zatrzymywanie się pod Teatrem Bagatela po klienta, czy na Krakowskiej, gdzie są separatory, oczekiwanie na klienta na buspasach, łamanie przepisów (prędkość, gwałtowne hamowanie, ruszanie), blokowanie uliczek na Kazimierzu, żeby wysadzić klientów....

Mr. Cox
@niepolecamEKO

Częściowo masz rację tylko nie rozumiem ostatnich kilku zdań?! Jak mam wziąć czy wysadzić klienta? Jako taxi mam prawo do minuty zatrzymać się na bus pasie czy gdziekolwiek by mógł ktoś wsiąść czy wysiąść.

Taxi Driver
@Mr. Cox

Niestety nie jest tak jak mówisz. Przepisy dotyczą wszystkich i na przystanku nie możesz się zatrzymać by wysadzić czy zabrać klienta. Tak samo w miejscach gdzie np jest zakaz. Zapoznaj się z Kodeksem a później interpretuj przepisy pod siebie. Taxi nie jest ponad prawem. I coś mi się wydaje, że licencji to nie posiadasz lub masz ale Zabierzowska..

Krystian

Jeśli ktoś rozważa jazdę w eko to szczerze odradzam. Stoję od godziny na terminalu w Balicach jako pierwszy i co z tego jak już trzecie auto podjeżdża po klienta mimo że nawet nie jest w kolejce.. a do tego jadąc autostrada będąc w okolicy zjazdu na Skawine nie dostałem zlecenia na to miasto tylko osoba z drugiego końca Krakowa.. Moje dni w eko są policzone. A teraz ściągam magnesy eko i beton na lotnisku.

Jeszcze eko

Eko to wielkie nieporozumienie. Jedni (pupilki) dostają zlecenia, a normalny człowiek czeka i patrzy jak obok podjeżdża kolega z eko i zabiera klienta. Zlecenia z giełdy? Też dostaje nie ten co jest najbliżej. Czasem jesteś obok, a zlecenie dostaje ktoś z innego rejonu po czym zlecenie wraca na giełdę się i tak go nie dostaniesz. tak samo z termonowymi. Dłuższego zlecenia bez znajomości nie dostaniesz.

Hihi 2

Wciąż przyjęcia w eko trwają coraz więcej nas tam jest. W weekend ledwo zarabiamy bo aut z dwieście w mieście jest. W biurze mówią że nas mało pierwsza firmą chcą tu być nawet auta nam sprawdzają mówią: nowe w eko trzeba miec! Kursy slabe, klient bida, to i grosze zarabiasz za to co dzień na terminal nowe wiadomości masz. Poziom tego pisownictwa podstawówka klasy dwie, błędy takie tutaj walą że aż wstyd gdy czyta się. Wciąż straszenie i grożenie że jak zrobisz to czy to, kary finansowe będą na okrągło złotych sto! Ale kiedyś się to skończy i to nawet z dnia na dzień, to bezczelne traktowanie pracowników jak się chce! Ważni tam jesteście w biurze lecz do czasu mówię wam. Gdy kontrola tam wam wpadnie zaraz miny zrzedną wam. Cdn

Espriz

To całe eco taxi to największe nieporozumienie Krakowa, jak to jest możliwe że ITD do tej pory tego nie zlikwidowalo? Ja w ciągu miesiąca bym powstawial tyle imiennych mandatów że ludzia by się odechcialo jeździć dla tej pseudo korporacji "taksowkarskiej". Współczuję tym ludzia co się łudzą że tam zarobia kokosy, tak tak pan Lukaszek co was będzie przyjmował będzie obiecywał złote góry, oni wszyscy traktują was jako maszynkę do nabijania pieniędzy. Stare nubiry i lanosy jeżdżą w tą i spowrotem za 1.6zl/km... Dla zainteresowanych napisze ze jeździłem w tej pseudo firmie przez 2 tyg i tak jak szybko po reklamach w radio się zebrałem do biura to tak szybko pojechałem tam zwrócić im ta 15 letnia kasę fiskalna której i tak żaden z kierowców nie używa bo paragonów w eco lepiej nie wydawać (to pierwsze co usłyszycie jak będziecie się tam przyjmowac) śmiech na sali. Pozdrawiam Pana Łukaszka z mlekiem pod nosem który na starcie daje informacje jak się zachowywać w razie kontroli policji, co przyjmować a co nie, co mówić a co lepiej przemiemilczeć. To jest wal taki ze naprawdę nic tylko złożyć ręce do Boga i modlić się tylko by stała się jakaś tragedia i zamknęli to wpizdu na 4 spusty. Pozdrawiam świeżo upieczony taksówkarz jednej z legalnie działającej korporacji.

Buaha
@Espriz

Ua. Ale cie (usunięte przez administratora) boli. Co zrobic, teraz sobie stoj na postoju i jekol ze eko to zamo zlooo xD

Taki ktoś

Zarobek jakiś jest ale.. są taksówki które dostają zlecenia np. do W-wy czy w ogóle poza miasto.. nawet jak dostaniesz takie zlecenie to zaraz jest anulowane i czekasz na kolejne zlecenie na kilkanaście złotych. Tak to wygląda. Jeśli masz auto z eko czyli białą dacie to masz zlecenia.. taka rzeczywistość.

@Taki ktoś

Tak to prawda,jezdzilem w eko I faktycznie osoby ktore mialy samochod firmowy eko taxi,wlasnie biale dacie,dostawaly zlecenia z pod stolu.Wszyscy o tym wiedza a biuro zawsze mowilo Nieprawda I tak w kolo macieju.Abonament 1300 na mc,zlecen malo.lipa

Eko taxi szok cenowy szuka frajerów i nieudacznikó

Rzeczywiście żal mi (usunięte przez administratora) ciska jak frajerzy jeżdżą za 1.6zl a później na naprawe auta nie ma. Ja sobie postoje ale mam klienta korpo i jade za kasę jaka wy robicie za 3h. To jest właśnie twój geniusz. Jeździsz dla zarobku czy tylko po to by jeździć? ? Liczyć nie każdy umie....

Eko taxi szok cenowy!!!!

Tak patrzę na tych matołów z licencja i mi jednak was nie żal! Jak jesteście głupi to musicie jeździć w eko groszku. Zostańcie tam! My was nie chcemy w normalnych sieciach. Cieszymy się, że wozicie patologie!

Buaha
@Eko taxi szok cenowy!!!!

Boli (usunięte przez administratora) od siedzenia i z zalu, jak my jezdzimy a ty lampisz w szybe z wywieszonym jezorem, nie?

Asia

Eko Taxi? Taxi? No raczej nie.. Zamówiłam taxi (taxi bo wjazd w strefę) a przyjechało to coś.. Bezpieczny Przejazd.. Z bezpieczeństwem też nic wspólnego to nie miało. Ford Mondeo które się rozlatuje pewnie mający 20 lat klejony taśma montażową. Kierowca Ukrainiec który zamiast jechać najkrótsza droga zrobił mi wycieczkę. Chciałam jechać w strefę B ale to coś tam nie wjedzie. Paragonu też mi nie wydał. No ale jak chce się tanio to później się ma pretensje do siebie.

Hihi

Jestem se kierowcą eko. Coraz gorzej czuje się. Nie mam już na chleb powszedni bo tak bidnie tutaj jest. Baba mnie więc utrzymuje bo zarabiam złotych dwa gdy odlicze abonament, gaz i naprawę auta! Mówią mi że będzie lepiej więc się pytam kiedy to? Może ktoś mi tu odpisze bo ja już nie wierze w to.

Karol

Widzę że tu niektórzy panowie wciąż o tych samych nickach udzielają się dwojąc i trojąc w odpowiedziach. Oczywiście winnin są klienci....Panowie kierowcy nigdy! Może troszkę psychologi by się przydało bo przez takie rozumowanie i takie napastliwe odpowiedzi to chyba będziecie więcej czasu spędzać w autach siedząc a nie jeżdżąc.

Rambo69
@Karol

A zna ktoś taksówki z dworca MDA??? TAM podobno 2,80 za km ale ciężko się dostać

No niestety...Pierwszy raz jechałem EKO i na paragonie 1.90/km a tu kurs w samo południe. Do Dyrekcji eko nie ma co iść bo to pewnie były taksówkarz więc kolegów nie ukarze bo by nie był juz dobrym kumplem. Paragon z opisem kursu i pełnymi moimi danymi osobowymi kieruje do odpowiedniej jednostki Urzędu Miasta! Odradzam korzystanie z tej sieci.

taś-taś
@Adam

Adam a nie było to w niedziele gdzie stawka jest 1,90/km?

Zniesmaczony.
@Adam

A to ze w niedziele jechales geniuszu pewnie nic ci nie powiedzialo, nie? Nastepny mecenas poszkodowany, co nie ogarnia rzrczywistosci. Zalosne.

@Zniesmaczony.

Rozumiem że jesteś właśnie z firemki eko i obrażać możesz wszystkich bo ty ogarniasz więcej niż klienci..Dlatego zresztą jesteś kierowcą. Kurs był wykonany w dzień powszedni. Pracujesz tam to się dowiesz jak przyjdzie kontrola z UMK.

Eko taxi szok cenowy zaprasza wszystkich frajerów do jazdy za 1.60km

Jerzy

Jeździłem w eko na czyjejś licencji jego autem.. Rozliczenie 50/50 i po mojej stronie paliwo.. Jeździłem miesiąc.. Łudziłem się, ze coś zarobię.. A wyszło, ze musiałem dołożyć.. Nie dość, że licencja z Zabierzowa co jest łamaniem prawa to jeszcze wszyscy w eko twierdza, ze tak może być i wszystko jest legalne.. Otóż nie może.. Jeździsz do czasu kontroli ITD.. Potem zostajesz z mandatem i sprawą w sądzie. Jak już ktoś chce jeździć w eko to mieć licencje krakowską..

Eko taxi szok cenowy!!!!

Pawelku abonamentowy naganiaczu nie bądź śmieszny taksówkarz to zawód jak każdy inny i można zarobić na utrzymanie rodziny i wczasy ale nie jeżdżąc za 1.60 za km w jakiejś filozofii ciała sp z o o. Jedni zrozumieją to szybciej a ci mniej zaradni później ze w eko się nie da normalnie zarobic! W propagandzie eko jest najlepsze! Wszędzie jest źle ale my eko za niedługo będziemy potęga! !!! Hahahahahahaha

Śmieszą mnie te wypociny niektórych że pojezdzili tydzień i rezygnują bo jest źle. A w której to pracy po tygodniu wszystko znasz i wiesz? Po tygodniu w Eko to nawet nie wiecie gdzie się ustawiać i logować by cos zarobić! Są miejsca (strefy) gdzie możesz stać cały dzień i cała noc i nic nie zarobisz. Lekko nie jest...ale co wy chcecie będąc taksówkarzem?? Zarabiać kase jak prezes Orlenu? Nie bądźcie śmieszni.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Tabor " Eko Taxi " - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Kandydaci do pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi " napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andrzej Tabor " Eko Taxi "
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Bachmacka 2 lok. 33
    02-647 Kraków

Andrzej Tabor " Eko Taxi "