Opinie o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Tabor " Eko Taxi ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Tabor " Eko Taxi " o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Normalny

Jeżdżę w Eko Taxi od roku na taxi i uważam ze bardzo dobrze wybrałem....i wbrew temu co tu wypisujecie nie trzeba wcale jeździć po 12 godzin żeby wyjść na swoje....Choć. Zależy jakie kto ma wymagania...willa basen wypasiona fura ...to faktycznie i 12 godzin może być za malo... Ale jesli ktoś ma normalne wymagania to jak najbardziej polecam....weekendy naprawdę sa bardzo dobre...a i w tygodniu tez jest co robić.. Wszystko zależy od zaangażowania....ja polecam ..

Red Corvette

Są poprostu super :) Wszystkim polecam .. naprawdę warto z nimi jedzić :))

sru -IQ

EKO TAXI - Prężnie rozwijająca się sieć .. zobaczycie że w niedługim czasie będzie liderem wśród krakowskich koproracji ...

tatusiek

Ujmę to tak - pracowałem w różnych firmach ale jak do tej pory w Eko jest mi najlepiej. Ludzie oprócz kasy (a wam wszystkim się wydaje, że jak już taksiarz to ma zarabiać krocie) ważne jest też podejście do człowieka.Co z tego, że będę zarabiał grubą kasę skoro do pracy będę przychodził po to, żeby ktoś mną pomiatał. W tej firmie do pracy przychodzi się z zadowoleniem i ochotą a nie na zasadzie "bo muszę"

Kierowca

Piękne opowieści jak to można legalnie jeździć nielegalnie. Zarobki, ilość kursów itd to mrzonki. Średni kurs 12-15zł. I można mieć 40zł na godzinę jak pisze Jacek ale nie licząc, że musisz wydać na paliwo. Do tego dyżury.. Za brak odbycia dyżuru 100zł kary, a czasem nie ma możliwości zapisania się na dyżur bo już wszystko zajęte.. Jak zepsuje Ci się auto podczas dyżuru mimo zgłoszenia to i tak dostaniesz zlecenie, a niee przyjęcie zlecenia -> kara! Jak masz złoma na gaz to się opłaca, w przeciwnym wypadku NIE! Jeździłem i max co się dało zarobić to 1500zł na tydzień ale z tego musisz opłacić abonament, paliwo, myjnie bo brudne auto to kara finansowa mimo, że czasem po jednym kursie będzie brudne, do tego vouchery (niższy abonament o tą kwotę) i płatności kartą, na którą musisz zaczekać i zapłacić prowizje.. Tak więc realnie masz 1000zł na tydzień minus opłaty. Co Ci zostanie?? A gdzie opony, serwis auta, oleje, płyny??? Brak krakowskiej licencji podczas kontroli ITD skutkuje kara finansową i brakiem możliwości uzyskania licencji (jeździłem za Zabierzowkiej)

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
małoważna

A ja Wam napiszę jedno - potępiacie ich wszystkich chyba tylko dlatego, że w weekend jeżdżą jak szaleni bo mają sporo zleceń albo co chwilę kursy z "łapki", są już na tyle rozreklamowani w Krakowie, że ludzie zaczynają ich po prostu szukać. Miasto znają jak czasem lepiej niż niejeden taksówkarz, który ma zdany egzamin z topografii. Mówię oczywiście o firmie EKO - bo wszyscy, którzy z nimi jeżdżą wiedzą, że najlepsze są KONICZYNKI :)

dokładnie tak!!!
@małoważna

Nic dodać nic ująć! Brawo TY!

Jacek

Nie ma lepszej sieci taxi w Krakowie. Zleceń mam dużo no i co z tego że jeżdżę po 1.60 za km w godz 6:00-22:00 skoro klienci są zadowoleni że ktoś odbiera telefony, że jest tanio i że zawsze mają samochód, gdzie w innych korporacjach łaskę ktoś im zrobi że wyśle auto. Wolę mieć 15-25 zleceń dziennie niż stać jak głupi cap przez pół dnia i okraść klienta na złotych dwadzieścia za kilometr. Suma sumarą wychodzę na swoje a klientów nie ma lepszych niż Ci z którymi jeżdżę. Betony bujajcie się!

złotówa
@Jacek

A odpowiedz Geniuszu na jedno pytanie ile masz średnio za jedno zlecenie 12 - 15 zł? i ile km robisz na 20 zleceń 400 -500?

prawdziwa złotówa

A ja wam powiem jedno! mój realny zarobek to 6 tyś zł, należę do jednej z dużych korporacji( żadne icar, mega ), na paliwo wydaję w granicach 1000-1300 zł a nie jak wy ponad 2,5 tyś do tego amortyzacja, samochody zniszczone, zarzygane, jak ktoś mi nie wierzy niech zda egzamin, zapisze się do korporacji i jeździ po 12 godz. Totalnie inny klient a nie żydy zakichane które za 9 zł chcą z rynku na prądnik w nocy jechać. Nie pozdrawiam - prawdziwa złotówa

Berni

Żeby pracować legalnie na taxi, konieczne jest zdanie egzaminu z topografii miasta w Warszawie lub Krakowie. Wszystkie inne formy współpracy, bez zdanego egzaminu są nielegalne i podejmując pracę zawsze przy kontroli będziecie ukarani mandatami - kwota mandatu mogą wynieść nawet 10 000zł przy jednej kontroli

marcin

eko nie prowadzi rekrutacji tylko SZUKA IDIOTÓW co za kretyn będzie jeździł za darmo rozpadającym się autem.Wydają zlecenia pod stołem swoim kierowcą a jeleni robią w bambuko przejrzyjcie na oczy jakie ta Otyła Świnia robi wałki, ciekawe jak ten spaślak wali swoją żonę?brzuchem na sucho w powietrzu:-)

kleopatra

Przestrzegam przez pracą na centrali Eko Taxi. Umowa śmieciowa (zlecenie), 400 złotych brutto miesięcznie (reszta pod stołem w kopercie), a praca w systemie 3-zmianowym po 8 godzin, pod nadzorem szefa. Skandal i wykorzystywanie ludzi. Nie dziwię się poprzednim wpisom.

cała prawda o eko

Eko Taxi

Już wkrótce firma Eko Taxi odpowie prawnie za zatrudnianie kierowców na "bezpiecznym przejeździe" na umowę zlecenie (100 złotych brutto miesięcznie) oraz pracowników centrali na umowy zlecenia po 400 złotych brutto miesięcznie, podczas gdy realne zarobki, zwłaszcza tych pierwszych, są wielokrotnie wyższe. Firma Eko Taxi była już raz kontrolowana przez Państwową Inspekcję Pracy, w 2013 roku, i efektem tej kontroli miały być niewielkie zmiany techniczne (które i tak nie zostały wprowadzone). Jednakże posiadany przeze mnie ogromny materiał dowodowy, obciążający tę firmę, jest tym razem nie do podważenia. Osoby piszącym o zachowaniach pracowników Eko, potwierdzam wszystkie wypowiedzi.

legalnie taxi
@Eko Taxi

Proszę zróbcie coś z tymi cwaniaczkami.

eco351

ludzie zebraki nie pasuje chodzcie na nogach wiecznie zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krakus
@eco351

Ty jesteś czeko idioto... naucz się pisać po polsku... Wyłącz internet i kup kilka słowników. Współczuję Krakowianom takich przyjezdnych wsioków

bezzzz

eco czeko haslo dnia czekamy na kurs 3--4 godz za 11zł niby reklame zrobili a nawet je nie slychc żal a chca 260zł tygodniówki zacznijcie przyjmowac kierowców z znajomoscia miasta a nie ze dzis przeprowadzam sie do krak i zapopanego i jezdze po krakowie nie majac o nim pojecia ludzie z nami nie benda jezdzic jak nasi kierowcy blondza po miescie bez celu bo nie wiedza czy w prawo czy w lewo

do eco wystarczy miec taczki budowlane jesli tylko sie je da zarejsteowac wszystkich przyjma bez ograniczen powodzenia desperatą jezdze i wiem puki zasady sie nie zmnienia beeeeeooooo!!!! dokladam z drugiej pracy

pasażer

Mam spore doświadczenie z naszymi taxiarzami - od lat jeżdżę taxówkami w Krakowie,jestem raczej wiekowym pasażerem i pamiętam czasy kiedy trzeba było prosić kierowcę o zabranie z tak zwanego "słupka" - bywało różnie z tymi kierowcami, Każdy w taki czy inny sposób chce zawyżyć cenę za kurs. Taka jest raczej natura Polaka a raczej "krakusa centusia". Muszę jednak stwierdzić, że po tylu latach EKO zaskoczyło mnie pozytywnie. Miło, schludnie - czego więcej może wymagać pasażer? Młodej osobie, która napisała o tak zwanym postojowym chcę tylko powiedzieć: niech mi pani wierzy, że to 15zł za godzinę nie jest ogromną stawką i nawet nie jadąc bus pasem nie robi aż tak ogromnych różnic w cenie kursu. Zresztą zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli kogoś stać na taksówkę to 1 czy 2zł rożnicy na plus czy minus nie jest jakimś uszczerbkiem w portfelu. A wszystkim młodym ludziom polecam przeczytanie zasad sawuawr wiwru - zwłaszcza rozdziału o wysokości "napiwków".

Ja mam prostą kalkulację na te taksówki... Mówicie, że EKO się opłaca... Pytanie z której strony??? Na start za trzaśnięcie drzwiami 7zł - i potem 1,60/ km czy też 1,90zł. W Icar macie 6zł i 2 zł bez ukrytych opłat. W Medze 6zł 1,80/2zł za km. Inne sieci typu Dwójki, Barbakan, MPT stosują rabaty przez co kurs nawet spada do około 5zł na start i 1,80 km... gdzie logika? EKO bierze klientów na cenę za kilometr a tak naprawdę przy 10km 1,60*10=16zł + 7 zł daje nam 23 (+ postojowe 15zł/km) to pewnie dobije do 27... w icarze zapłacimy za ten kurs 26zł, w medze około 26, w barbakanie i mpt 26, dwójkach ok 27zł.. (o ile zamówimy przez centralę) Co do eko, niby wyjdzie tanio, a co jeżeli przyjedzie po klienta bezpieczna ochrona, która nie mioże jeździć po bus pasach? Licznik bije... Lepiej korzystać z licencjonowanych prawdziwych taksówek. Przynajmniej mam pewność, że dojadę tam gdzie chcę, a nie będę musiała iść ze Szpitalnej na Tomasza na nogach, albo gryźć paznokcie, że się spóźnie na dworzec na pociąg, nie mówiąc o tym, że kierowcy przynajmniej niektórzy nie przestrzegają tego co pisze na ich stronie i włączają 3 taryfę wg słupków na mieście a nie wg granic administracyjnych miasta (Jak pisze zresztą na stronie)- zdarzyło mi się parę razy jechać na Złocień, kierowca włączył 3 taryfę kawałek za pętlą tramwają na Płaszowie...

wielbiciel pustej Kasi
@Kasia

Droga niepełnosprytna umysłowo "Kasiu" inne sieci mają 7 zł na start oraz po pierwszych kilkunastu metrach -NIE 1 KM! taksometr przeskakuje na pierwszy km zgodnie zreszta z uchwala Rady miasta. Nie zauważyłem jakoby w Eko stosowali tą nabijającą klienta w bambuko praktykę. Tyle w temacie Kasiu bez polotu!

eh
@wielbiciel pustej Kasi

a przecież przewozy osób nie mogą mieć taksometru.. to jak to jest? oszuści

nevada

Kiedys bylem klientem megi, ale ostatnio zmienilem na eko. dlaczego? w medze nigdy nie mieli samochodu i panie odbierajace telefony byly bardzo opryskliwe, a w tle bylo slychac jakies przeklenstwa hehehee,. nrparawde ciekawe... w eko co jak co, czasami tez nie ma taksy, ale przynajmniej obsluga mila i o jakiej porze nie zadzwonie, zawsze ktos odbierze... kierowcy rozni wiadomo ale samochody czystsze i tansze. jestem zadowolony

Stały Klient

Witam Nawet nie czytałem poprzednich wpisów bo mnie osobiscie bardzo się ta sieć podoba.Nie ma problemu nawet w nocy zamówić gdzie nigdzie nie można się dodzwonić.Kierowcy są mili,auta nie zawsze z najwyższej półki.Chcemy jeździć tanio to nie wymagajmy limuzyn.Aspekt prawny jako klienta mnie nie interesuje bo mnie zalezy na cenie i na przejechaniu z punktu A do punktu B w optymalnym czasie i za normalne pieniadze.jeżeli ktos ma ochote niech płaci za taką samą usługę nawet 3 razy tyle i to jego sprawa a osobą które marudzą ze zapłaciły złotówke wiecej proponuje pojechać jakąś starszą krakowska taksówką a wtedy się dowiedzą ile to moze kosztować u prawdziwego taksówkarza z licencja krakowską Pozdrawiam

Oszukany
@Stały Klient

Ten komentarz to JAKAŚ KPINA! Gdy odmówiłem i uświadomiłem tych "uczciwych i miłych" pracowników biura Eco Taxi, że na szczęście dopytałem, czy to co oferują jest prawdą - zostałem nazwany chory na umyśle. Bardzo nieuprzejma Pani, która nie dała dojść mi do słowa. Wbrew mojej woli i tak chciano wyrobić mi licencję. Dowiedziałem się o tym w Urzędzie Gminy w Zabierzowie. Dobrze, że wcześniej uprzedziłem, że gdyby taka sytuacja miała miejsce nie wyrażam na to zgody.

KrólJulian

Miło, szybko, profesjonalnie- tak w wielkim skrócie mogę scharakteryzować działanie Firmy Eko Bezpieczny Przejazd. Pracownicy dyspozytorni uprzejmi i kompetentni, kierowcy punktualni, i co najważniejsze atrakcyjne stawki. Czego można chcieć więcej?! :) Pozdrawiam

@KrólJulian

Zgodziła się Pani (Panie Królu Julianie) na umowę-zlecenie w kwocie 100 zł...? :-D

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Tabor " Eko Taxi " - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Kandydaci do pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi " napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andrzej Tabor " Eko Taxi "
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Bachmacka 2 lok. 33
    02-647 Kraków

Andrzej Tabor " Eko Taxi "