Opinie o INCOTRANS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INCOTRANS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie INCOTRANS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INCOTRANS w Wrocław

mon Nowy wpis

czy ktoś wie co dzieje się z firmą INCOTRANS bo nawet komornik nie radzi sobie

Manio Nowy wpis

To forum jest przeznaczone głównie dla pracowników. Rozliczenia między firmami są bardzo złożone, nie zawsze wystawiona faktura jest do zapłaty!!!

Xxx Nowy wpis

Witam jestem w podobnej sytuacji firma INCOTRANS nie zapłacili mi za żadna fakturę za wykonane usługi przewozowe w sumie są mi winni kilkadziesiąt tysięcy złotych przez nich moja firma stanęła na skraju bankructwa może trzeba pomyśleć nad powiem zbiorowym przeciwko tej firmie lub skutecznej windykacji osoby w podobnej sytuacji oszukane i chcące odzyskać swoje uczciwie zarobione pieniądze proszę o kontakt telefoniczny lub SMS na numer telefonu 504462745

Aga Nowy wpis
@Xxx

Witam. Walczę o swoje pieniądze od Incotransu, kilkadziesiąt tysięcy. Sprawa w sądzie od początku 2016r. Nie ma możliwości ściągnięcia od nich należności... są bezkarni!!!!!! ://///

Joanna

Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie INCOTRANS? Czy ktoś jeszcze nie dostał swoich pieniędzy od firmy jak użytkownik forum ''CTS''? Powiecie jakie korki podejmujecie wobec tego?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie INCOTRANS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
CTS

CTS. Witam , tak zgłosiłem , wysyłałem listy z wezwaniem do zapłaty i nic to nie daje bo ich nie odbierają nie odpisują na e mejl nie odbierają telefonów . Znam jedną osobę która ma taki sam problem też nie wypłacił jemu kilkadziesiąt tysięcy i nie może ich odzyskać. Jak kto ma pomysł co z tym robić to proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793649338

Joanna

@cts czy zgłosiłeś gdzieś to, że nie wypłacili Ci pieniędzy? A może rozmawiałeś z pracodawcą? Może była to jednorazowa pomyłka? Czy ktoś miał podobną sytuację? Zachęcam do pozostawiania opinii na temat firmy INCOTRANS.

Gosia

To złodzieje i oszuści. Żerują na uczciwych ludziach, którzy chcą normalnie zarobić!!! Nie zapłacili ani grosza za świadczone usługi transportowe.

cts
@Gosia

witam mam ten sam problem z tą firmą . nie wypłacili mi pieniędzy za usługi transportowe , mój telefon do kontaktu 793649338 ,

Alan

Wiesz co, nie ma co mówić takich rzeczy i trzeba t raz na zawsze uciąć, wiadomo przecież i nie od dziś, że sprawa jest rozwojowa, bardzo ciekawa i mocno sensowna, ja tam bym nie powoływał się na jakieś przypadkowe opinie i anonimowych ludzi, nie szykanuj, firma jest porządku

Fryc

Jedna z wiekszych grup przestepczych-wspierana przez Krzysztofa Libede to ich Adwokat

michal

Spedytorów ciągle zmieniają na nowych, bo im tez nie wypłacają wynagrodzeń tak jak i przewoźnikom. Unikajcie tych oszustów!!!

kuba rozpruwacz

Dopadnę Cię INCOTRANSIE nie uciekniesz wiem że jesteś za granicą

Mega złodzieje!!! Uważajcie na nich!!! Nie wypłacaja pieniędzy!!

Sinuhe

Firma PORAŻKA, za wykonane usługi do dnia dzisiejszego nie otrzymałem nawet jednej złotówki. Nie odpowiadają na telefony, maile, pisma.... Trzymajcie się z daleka od tych złodzieji

nono

Witam jestem kolejną osobą oszukaną przez firmę INCOTRANS firma nie wypłaciła mi do tej pory ani złotówki 3 miesiące świadczyłem dla nich usługi za darmo Doprowadzają człowieka do bankructwa Ostrzegam przed współpracą z tą firmą to są OSZUŚCI

wentyl

Witam jestem w takiej samej sytuacji incotrans nie płaci mi pieniędzy. Mam już troche informacji o tej firmie numery tele i wiem jak te biuro ich funkcjonuje. Proszę o tele na numer(usunięte przez administratora)

Dziki

Jak możesz to podeślij im życzenia dużo zdrowia bo to im się przyda po tym co robią z uczciwym ludźmi, to będzie bolało. To są mega oszuści

Dziki

Incotrans to najgorsze co może się przydazyc.,niewyplaca za wykonane usługi niszczą ludzi i są bezkarni takie jest polskie prawo, ale trzeba ich dorwać i odzyskać co swoje

wentyl

Witam jestem w takiej samej sytuacji incotrans nie płaci mi pieniędzy. Mam już troche informacji o tej firmie numery tele i wiem jak te biuro ich funkcjonuje. Proszę o tele na numer (usunięte przez administratora)

Nn

Witam jestem w podobnej sytuacji firma INCOTRANS nie wypłaca mi pieniędzy wszystkie osoby mające problemy z firmą INCOTRANS proszę o kontakt pod nr tel(usunięte przez administratora)

alma

Trochę to dziwne, że nic o Incotrans nie ma na necie, ale już znam firmę która oddała sprawę płatności do windykacji. A z kolei inna firma zastanawia się nad tak cholernie sprytnie sformułowaną umową że tylko przepraszać za pracę dla nich i czekać aż się zmiłują i zapłacą.

nono
@alma

Incotrans nie wypłaca mi zaległych wynagrodzeń. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Bardzo proszę o kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o INCOTRANS - Wrocław

INCOTRANS
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

INCOTRANS