Opinie o Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Beata Nowy wpis

Co za bzdura!!! Dzwonię tam systematycznie od dwóch miesięcy, bo chcę zmienić pracę a słyszałam o tej kancelarii, dużo dobrego .Nie ma w tej chwili żadnych wakatów a Państwo podają jakies nieprawdziwe informacje

Jak wygląda rozmowa w Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus na stanowisko Księgowa? Z iloma osobami się rozmawia? 18 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

brianka Nowy wpis

rozmowa tylko z szefową ale odradzam pracę w tym miejscu

Hit

Mój największy błąd w życiu, że zaczęłam tutaj pracę. Z moim wykształceniem i doświadczeniem dostałam śmieszne pieniądze za ogrom pracy. (usunięte przez administratora) Rotacja pracowników tak duża, że w czasie którym pracowałam było 4 nowych pracowników, którzy szybko się zwolnili. Szkoda nerwów i czasu na tą kancelarię.

@Hit

Naprawdę. Proszę napisać szczerze i uczciwie o tej firmie.

Zniesmaczona

No wlasnie czemu nie pisze prawdy ?Szczerze i uczciwie..Za co wyleciala ta tak wyksztalcona i majaca o sobie wysokie mniemanie osoba?Dlaczego się mści wypisujac tu na tym forum takie brednie?Pracowalam tam I bylaw zadowolona bo nigdy ani przed ani potem nie mialam takiego pracodawcy.Niestety urodxilam dziecko, Potem macierzynski-wiedzialam,że moje stanowisko jest już zajęte a z dzieckiem wciaz jakies problemy.Ale zareczam, ze gdyby szefowa zadzwonila nie wahalabym się by wrocić.Do dzis mamy cieply kontakt I zawsze o mnie pamięta.Wiele mi pomogla w zyciu.Uczciwa I otwarta.I zawsze wywiazywala się z ustalonych warunkow.Przykre, ze tak się gnoi uczciwego czlowieka podszywajac się pod jakies nicki w drodze zemsty za utratę ciepłej posadki.Wszyscy co ją znają wiedzą i tak swoje

Iwona

@briankaa jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
brianka

Jeśli już chcesz być tak inteligentna to chyba powinnaś napisać : twoją osobą a nie: twoją osobom!!!!!!!!!!!!!!!

Iwona

@Xxx rozumiem, że w Twoim odczuciu praca w firmie jest ciężka. Czy nadgodziny, o których wspominasz zdarzają się często, czy też są związane z bardziej intensywnym okresem roku? Mogłaby/ mógłbyś powiedzieć również coś więcej na temat tego jak wygląda typowy dzień pracy w firmie? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad zmianą pracy i biorą tą kancelarię pod uwagę jako potencjalne miejsce pracy.

Xxx

Nie polecam tego pracodawcy. Płaca gorsza niż w biedronce, a pracy tyle samo. Pracownicy muszą zostawać po godzinach, przychodzić w soboty. Nie jest im to rekompensowane w żaden sposób, ani nie mogą wybrać dnia wolnego ani nie mają wypłacanych nadgodzin. Za to są oskarżani za brak organizacji i małą wydolność w pracy. Szefowa nie patrzy na ilość firm i dokumentów, które mają pracownice. Zawsze stoi za klientami, którym się podlizuje, a pracowników traktuje jak ścierwa. Uważa się za alfę i omegę, pracownicy to niewyuczeni murzyni, którzy muszą pracować na jej ekskluzywne ciuchy i samochody.

igor

@Polonista wydaję mi się, że to nie jest najważniejsze na tym forum, aczkolwiek rozumiem, że niektórym może to przeszkadzać. :)

Była pracownica

I znowu straszenie....... Cieszę się, że nie zagrzałam tam miejsca. Szkoda czasu i zdrowia. Nie "nadawałam się do tej pracy", bo stanowiłam konkurencję dla wyżej wypowiadających się pracownic. Teraz pracuję na stanowisku głównego księgowego i przestrzegam znajomych przed nieuczciwymi biurami rachunkowymi. Opinie drogie Panie nie są wymysłem ich autorów. Bardzo chętnie wezmę w udział sprawie jeśli takową mi założycie. Brak Wam kultury osobistej, szacunku do przełożonej, którą manipulujecie oraz do samych siebie. Czyż nie? Pracodawca roku przyjmuje ludzi bez umowy, wyzskuje, a po miesiącu zmusza do podpisania umowy o dzieło na kwotę niższą niż umówioną?

Pracownicy i właściciel

W imieniu wszystkich wieloletnich pracownikow i właściciela firmy Taurus oświadczamy,że umieszczanie i publikacja tzw "hejtów" za pomocą internetu jest szczególnie karana i nie pozostawimy tego bez zgłoszenia odpowiednim organom ścigania.Umieszczanie bez podpisu obraźliwych,godzących w godność osobistą osoby zaufania publicznego jakim jest doradca podatkowy oraz wszystkich zatrudnionych tu pracownikow jest przestępstwem i nie tylko świadczy o poziomie osób podszywających sie po rożne "nicki" ale działaniem zaplanowanym z premedytacją celem zniesławienia zarówno pracodawcy jak i zatrudnionych tu wieloletnich,kompetentnych i wykształconych oraz wyszkolonych ludzi.Mozemy sie domyślać kto za tym stoi i swe podejrzenia zgłosimy odpowiednim organom celem ustalenia sprawców.Umieszczanie w drodze zemsty za wypowiedzenie umowy o pracę osób właśnie niekompetentnych,niewywiązujących się należycie ze swoich obowiązków,łamiących drastycznie regulamin pracy jest nieuczciwe i świadczy tylko o tym że wypowiedzenie to słusznie dostali,Nikt u nas nie jest bez poważnej przyczyny zwalniany i za każdym razem przed tak drastycznym krokiem są przeprowadzane rozmowy w konsultacji z całą załogą reprezentującą interes pracowniczy .Umieszczanie potem anonimowych niby wpisów w imieniu klientów jak i byłych bądź niedoszłych pracownikow ,które z jakiś tam przyczyn zostały zwolnione jest działaniem nieuczciwym,godzącym personalnie zarówno we właściciela jak i w zaangażowany w swoją pracę personel Tym bardziej że w naszej kancelarii kierujemy się zasadą sprawiedliwości i temu służy rozmowa a nie publiczne oczernianie kogokolwiek. Jako sukces osobisty wszystkich zatrudnionych tu pracowników jak i pracodawcy jest wytypowanie nas przez PIP do eliminacji na tytuł "Pracodawcy roku 2015" co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i łatwo to sprawdzić na oficjalnych stronach .I to jest faktem świadczącym o poziomie zatrudnionych tu pracownikow,pracodawcy jak i świadczy o atmosferze jak i zgraniu zespołu a ponadto świadczy o pracodawcy a nie obelżywe,nie poparte dowodami anonimowe posty umieszczane przez "pokrzywdzonych" byłych pracowników .Jest nam bardzo przykro,że w taki sposób wykorzystano internet i wolność słowa ale to nie znaczy,że udokumentowane łamanie prawa odbywać się będzie bezkarnie.Dlatego też zgłaszamy fakt ten odpowiednim organom ścigania

Kazia

Chce odejść z biura ale robią pod górkę czy ktoś ma na nich jakiś haczy?? Oczywiście jestem klientem

Masz rację . Praca na niskim poziomie bez rozwoju.Sama się musisz dokształcać bo szefowa nie wydaje na to pieniędzy. Właścicielka cały czas skupia się na swoim wyglądzie co nie zawsze wychodzi jej na korzyść.... Pracownicy pozostawieni bez nadzoru. Szefowa to kreatywna osoba ,która załatwi ci każdy kredyt i wypełni ci wszystkie dokumenty ...(nawet bez zdolności kredytowej:) Szefowej nigdy nie ma w pracy,a jak już się pojawia to krzyczy i poniża ludzi... Szkoda czasu na pracę w tej firmie możesz nauczyć się tam samych złych rzeczy ... Nie zgodnych z zasadami księgowości nie wspominając o innych...

medicus

właścicielka nie jest dobrym pracodawcą. Płaca minimalna i jeśli masz szczęście - zależnie od jej humoru- "reszta" w kopercie. Wymaga od pracowników brania urlopu gdy np: planuje jakiś remont. Bardzo mocno obciąża pracowników obowiązkami . Księgowe mają po 30 firm. Atmosfera pełna napięcia ponieważ wszystko zależy czy szefowa jest w "nastroju" czy nie. Zero profesjonalnych szkoleń tylko jakieś tam "pogadanki" szefowej najczęściej w obrębie tematów od dawna znanych pracownikom. Bardzo nieprofesjonalny sposób zarządzania personelem np: publiczne wytykanie błędów, które można jedynie nazwać linczem, bo nie ma to nic współnego z merytoryką. Szefowa z początku udaje miłą, ciepłą osobę , a potem często krzyczy, jest złośliwa i ośmiela się komentować kwestie (np: tusza pracownic), które w ogóle nie powinny być dyskutowane. Zdarzają się praktyki mobbingowe - ciągłe teksty w stylu " musisz się starać, bo chętnych na pracę jest wielu". Praca dla tej kobiety - kapryśnej, humorzastej, ciągle próbującej podkreślać swoją władzę jest pełna stresu i w obliczu wysokości pensji naprawdę niewarto...

Nie polecam pracy u tej Pani a tym bardziej obsługi księgowej... Niska jakość obsługi w nerwowej nie pewnej atmosferze. Nikt nie wie za co jest odpowiedzialny.... Właścicielki nigdy nie ma ...

Zbieranina pracownikow słabo opłacanych zazwyczaj z Urzędu Pracy, bez doświadczenia. Nie polecam ....

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie . Pracodawczyni z dużymi zaburzeniami ...Nie skupiająca się na pracownikach a tym bardziej klientach.Poświęcajaca głównie czas na manipulacje i kombinacje. Nerwowa atmosfera,nikt nie wie za co jest odpowiedzialny,jeden wielki bajzel. Wieczne krzyki ...

wiesia

Ja tak samo jak Włodek byłam klientem tej Kancelarii od samego początku ,aż do zamknięcia mojej firmy. Uważam ,że dziewczyny są BARDZO profesjonalne i wiedzą co maja robić, a właścicielka jest SUPER osobą,która nieba by przychyliła.

MoNia

A ja mimo starych wiadomości, które tu przeczytałam(które oczywiście są pisane przez osoby pewnie poległe, jak to zwykle bywa) wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjnej muszę stwierdzić, że zostałam przyjęta przez właścicielkę bardzo miło i ciepło. Kobieta bardzo serdeczna i pomocna. Chyba pierwszy raz w życiu czułam, że nie muszę się tak stresować gdyż pytania, które zostały mi zadane dotyczyły przede wszystkim tego co każda księgowa powinna umieć. Sama atmosfera tego biura zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Dziewczyny tam pracujące (moja obserwacja gdy czekałam na swoją kolej) są bardzo uprzejme i widać na ich twarzach same zadowolenie. Porównuję inne biura, w których byłam na rozmowie o pracę i niestety nie odczuwałam w nich tak miłego spojrzenia jak w tej Kancelarii. Trzymam sama za siebie kciuki aby tam mogła rozpocząć pracę.

Włodek

Zgadzam się bardzo dobre biuro jedno z lepszych w Gliwicach jestem klientem od samego początku i polecam go wszystkim moim znajomym. Nie wiem dlaczego ktoś wypisuje takie brednie Polecam w 100%

ADAM

Jestem klientem Kancelarii prawie 14 miesięcy i muszę stwierdzić, że osoby tam pracujące jak i sama właścicielka są bardzo dobrze wyuczone w tym czym się zajmują. Kontrole, które w ostatnim czasie miałem wszystkie zakończyły się pozytywnie. Jak najbardziej polecam biuro, bo to czym się zajmują wykonują bardzo sumiennie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Taurus
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Kozielska 25A
    44-121 Gliwice