Opinie o Agencja Pracy B&W w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy B&W. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pracy B&W o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy B&W w Warszawa

Joanna

@lawendowa piszesz, że rozmawiałaś z dwoma przedstawicielami firmy. Możesz powiedzieć w jakich kwestiach ich odpowiedzi się różniły? Co sprawia, że tak ostro oceniasz tą agencję? Rozumiem, że nie podjęłaś z nią współpracy?

Marika

Czy mógłby ktoś napisać coś więcej na temat pracy w Anglii ? Słyszałem dobre opinie o agencji ale jeśli ktoś mógłby coś dodać jak organizują wyjazdy?

@Marika

Hej,przeglądam te opinie,i jestem ciekawa jak się pracuje z tą agencją.

@Marika

Hej,przeglądam te opinie,i jestem ciekawa jak się pracuje z tą agencją.

Joanna

Jakie są Twoje wrażenia z pracy za pośrednictwem Agencja Pracy B&W? Czy znalazłeś ofertę pracy, która spełniła Twoje wymagania?

ova

@erf jak najbardziej te oferty widzę, teraz do Anglii chyba szukają kierowćów opiekunów, a jakie to miasto?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agencja Pracy B&W spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Mufinka

A Ty Blady pracowałeś poprzez tę agencję? jeśli tak to proszę o kontakt na maila mufinka6@prokonto.pl

mopsik

Agencja pracy B&W- moim zdaniem najlepiej sprawdzić i ocenić samemu, ja tak miałam. Wprawdzie zanim podjęłam decyzję o współpracy, sprawdziłam firmę pod względem autentyczności (posiada certyfikat). Nie ukrywam, że przejrzałam internet szukając opinii o firmie. I jak to w życiu bywa "jeszcze nie było tak by udało się wszystkim dogodzić, bo każdy z Nas jest inny i oczekuje czegoś innego". Tak pomyślałam... Mimo to skontaktowałam się z firmą bo zależało mi na szybkim znalezieniu dobrej pracy. Mnie rekrutował Pan M.,kompetentny człowiek z pasją i dużym zaangażowaniem. Oby takich więcej to nie byłoby negatywnych opinii ;-) Praca super, ogólnie polecam!!!

Eni.57

Pozytywne opinie na temat tej Agencji słyszałam od krawcowych i szwaczek pracujących w Anglii. Zadowolone Panie opowiadały jak szybko i skutecznie znalazła dla nich pracę zgodnie z kwalifikacjami.

happy

Wszystko ok wyjechałam do Anglii, pracuje jestem bardzo zadowolona :) Dziękuje

Vvv
@happy

Możesz podać więcej szczegółów tez jestem zainteresowana ogłoszeniem opiekun z prawem jazdy. Piszcie bo ciężko się zdecydować

Majli

Bardzo mało opini odnośnie agencji jest dość dziwne... Czy ktoś dla nich pracował i może cokolwiek przybliżyć odnośnie współpracy z agencja B&W?

koko

Witam Aja możesz napisać coś więcej bo wlaśnie znalazłam tam ofertę , tę powyżej na krawcową dla mojej mamy i teraz nie wiem czy coś tam wysyłać..:(

Aja

Byłam w UK z Agencji B&W -skandal! Żadnej pomocy,arogancja i olewajstwo! Odradzam.Szkoda kasy na bilet za granicę,same straty,zastanawiam się nad podaniem Agencji do sądu.

mopsik
@Aja

Ciekawa jestem czy rzeczywiście podałaś do sądu? Jak widzisz mnie się udało i jestem zadowolona ze współpracy, szukałam pracy lepszej niż tu w Polsce i właśnie z tą firmą mi się udało ;-) pozdrawiam

lawendowa
@Aja

Przecież ci ludzie to nic więcej jak pospolici kłamcy.Pierwszy człowiek z jakim się kontaktowałam przedstawiał mi jak to wygląda ,ażeby drugi pan powiedział coś zupełnie innego w większości kwestii.Ci ludzie nawet między sobą się nie potrafią dogadać.A przepraszam jeśli to agencja to chyba jakieś biuro powinna mieć a co za tym idzie telefon stacjonarny. Kpina !!!

lawendowa
@Aja

Prosiłabym cię o jedno daj sobie spokój.Kłamcy,kłamcy,kłamcy

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy B&W - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Pracy B&W?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy B&W tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agencja Pracy B&W