Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Agencja Pracy B&W

Pracowałeś w firmie Agencja Pracy B&W i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
karl - 2014-07-06 11:02:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam, czy ktoś ostatnimi czasy pracował przez agencję pracy B&W? Mają kilka ofert pracy do Anglii, czy Walii, ale sam nie wiem, czy warto próbować..
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-01-10
Żródło: Gowork.pl
Surrey
( )
Agencja Pracy B&W posiadająca pozwolenie 7629 będąca jedną z największych agencji rekrutacyjnych w Polsce, mająca swoją siedzibę rownież Anglii oferuje pracę dla krawcowych/szwaczek w Wielkiej Brytanii. Praca polega na szyciu rękawiczek, firan, odzieży, fartuchów czy pokrowców. Szycie lekkie oraz ciężkie w zależności od umiejętności kandydata. Wymagamy: min. 5-letniego doświadczenia w zawodzie krawcowej/szwaczki. Nie
zdjecie uzytkownika
pelo - 2014-11-16 15:10:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
B&W w odróżnieniu od większości agencji pracy posiada nie tylko oferty do standardowych krajów jak wielka brytania czy kraje skandynawskie, ale również jako nieliczni mają oferty np. ze Szwajcarii. W tej chwili poszukują do tego kraju na stanowiska farmaceuty , lekarza oraz pielęgniarza. A poziom życia tam jest wysoki :)
zdjecie uzytkownika
kaśka - 2014-11-30 18:17:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kurcze, to mnie @pelo zaskoczyłeś, bo wpadłam tu przypadkiem a z wykształcenia jestem pielęgniarką i nie powiem, w Polsce z zarobkami tak sobie, więc może to przemyślę. Na pewno płacą tam więcej ale i standardy w szpitalach są o wiele lepsze więc i komfort dużo większy. Wielkie dzięki, pomogło mi to podjąć decyzje żeby ruszyć tyłek. :)
zdjecie uzytkownika
Aja - 2014-12-22 20:38:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Byłam w UK z Agencji B&W -skandal! Żadnej pomocy,arogancja i olewajstwo! Odradzam.Szkoda kasy na bilet za granicę,same straty,zastanawiam się nad podaniem Agencji do sądu.
zdjecie uzytkownika
koko - 2015-03-05 20:33:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam Aja możesz napisać coś więcej bo wlaśnie znalazłam tam ofertę , tę powyżej na krawcową dla mojej mamy i teraz nie wiem czy coś tam wysyłać..:(
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy B&W

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Agencja Pracy B&W?
Zadaj pytanie