Opinie o Agencja Pracy B&W w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy B&W. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pracy B&W o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy B&W w Warszawa

al Nowy wpis

cos jest nie tak.

Marlena Nowy wpis

Jak w dziale HR ? Jakie mają wymagania wobec przyszłych rekruterów?

Rene Nowy wpis

Hej, czy ktoś wyjeżdżał może z tą firmą do Anglii w charakterze live-in carer? Czy możecie podzielić się opiniami?

Jaki dress code obowiązuje w Agencja Pracy B&W?

pytanie Nowy wpis

70-781 Szczecin

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agencja Pracy B&W spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Tomasz

@Michal Możesz w takim razie wyjaśnić czy w Warszawie nie ma oddziału firmy i jest tylko w Szczecinie?

Michal

Opinii jest malo bo bw jest w szczecinie. Jestem managerem i chętnie odpowiem na pytania. Bardzo duzo mamy dobrych opinii i jestesmy ucziwa firma. Obencnie jest ciezko z ofertamii glownie bedziemiy kierować do domow opieki jak w Anglii opanuja covid. Domy opieki oferty z darmowym przelotem, zarobki9f na godzinę. 48h na tydzień 4 razy po 12h. Platny urlop, zakwaterowanie 50 funtów tygodniowo odciagane z pensji. Krawcowe narazie brak ofert. Live in sa powoli gorsze niz domy opieki

Iwona

Ja ze dwa lata temu zadzwonilam do nich a potem gdy juz znalazlam sie w Anglii musialam sama dostac sie do agencji ktora w Anglii oferuje live-in. Jechalam na wlasny koszt z przesiadkami do zapadlej dziury daleeeko od stacji pkp , ta agencja to malenka estonska 3 osobowa agencja, dali nam w poblizu mieszkanie w kolektywnym domu , zadnej pomocy finansowej na jedzenie a praca byla po tygodniu, dwoch a wyplata po poltora miesiaca od znalezienia sie w Anglii w sumie, daja kiepskie zlecenia/ta agencja Logacare-estonska/ z osobami chorymi umyslowo, bylam wypedzona z domu przez jednego delikwenta. Potem zlecen ta agencyjka nie dawala bo nie ma klientow. Zarobki niskie. Jestem teraz w Versacare live-in agencji , gdzie jest Polka Dominika rekrutantka, nie narzekam na nic, jestem 2 lata i placa 515 funtow za tydzien, Iwona , rosa345@interia.eu- moj email

Joanna

@Podejrzane Co takiego Ci nie gra, jeśli można się spytać? Skoro nie zgadzasz się z innymi opiniami na forum, to napisz proszę swoją. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami we współpracy z firmą Agencja Pracy B&W.

Joanna

@Zainteresowana Według informacji na stronie Agencji Pracy B&W - tak. Zapoznaj się ze stroną firmy, w zakładce OFERTY znajdziesz wszystkie oferty pracy, tutaj link do strony firmy - http://www.bw-agencjapracy.pl/

BLADY

Czytam te wszystkie pozytywne wypowiedzi o Firmie Agencji Pracy B&W i coś mi się wydaje ,że piszą je sami pracownicy firmy Agencji Pracy B&W.

Podejrzane
@BLADY

Dokładnie cos tu nie gra

Zainteresowana

Czy agencja ma w dalszym ciągu w ofercie pracę dla opiekunek w Anglii?

zina

hello pleace contact to me e mail elizabeth_62@mail.bg

Joanna

@Przezorny sprawdzałeś stronę internetową firmy? Możesz tam znaleźć numer telefonu, adres e-mail do kontaktu oraz adres siedziby w Szczecinie. @A.to ważna informacja, że agencja zakupuje bilet dla pracownika. Pisałeś, że lecisz po 10 września. Czy już jesteś w Anglii? Rozpocząłeś pracę? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach i początkach pracy. Czy to co zastałeś po przyjeździe było zgodne z ustaleniami?

Bodzio

Ja również korzystałem z ich pośrednictwa i jestem bardzo zadowolony. Szybko i jasno wszystkie formalności załatwiają, pomagają ludziom, naprawdę jest z nimi super. Ja byłem w sektorze opieki ale będę chciał skorzystać z oferty dla tapicera,jak wrócę napiszę.

A.

teraz to chyba, jedna z lepszych agencji na Anglię, wszystkie oferty mają praktycznie z opłaconym przelotem ja lece po 10 wrzesnia bilet kupili, wiec chyba jest ok

Michal

Do Woking jezdżą osoby ze słabszym angielskim ale oferta aktualna, Londyn lepszy bw.michal@wp.pl - pracownik

Madzia

Agencja Pracy B&W z tego co się dowiedziałem ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się czy te oferty które widziałem są jeszcze aktualne a chodzi mi o pracę- Opiekunki Środowiskowe do Woking? Może ktoś wie?

@Madzia

ryba

i jeszcze jedno oni tu maja jakis blad ta agencja nie jest z Warszawy a ze Szczecina z tego co kojarzę, ja zalatwialem wszystko przez maile dokumenty itp nie jezdzilem tam

Bartosz

Może ktoś słyszał coś na temat pracy dla kierowcy-opiekuna w Anglii? Zainteresowałem się tą ofertą i chciałbym coś się dowiedzieć przez rozmową z agencją. Może ktoś tak pracował i mógłby podzielić się informacjami? Będę bardzo wdzięczny za każdą informację.

ryba
@Bartosz

hej Bartek, praca jak praca ja robilem w Londynie jako kierowca opiekun i tak, praca jest ok, czasem bywa ciezka ale to jest taki rodzaj pracy. Mają najlepsze stawki, jesli chodzi o ten rodzaj pracy porównywałem przed wyjazdem. musisz miec min 500 funtów depozyty za mieszkanie itp. Owszem pozycza Ci jesli jestes w miare ogarniety i zobacza ze nie nie chcesz uciekac, ja nie korzystalem z pozyczki ale inni tak. Plusem jest to ze masz kontrakt prosto od brytyjskiego pracodawcy. Manager glowny Jarek to Polak, robi główne interview przez telefon wszystko uczciwie powie . owszem jest tam rzeźby trochę dopóki jeździsz ich autem odciągają od godziny 60pi za użyczenia ale moga pozyczyc zebys sobie kupil samochod po jakims czasie. Michal z agencji mnie prowadzil przed wyjazdem z dokumentami i potem przechodze do pracodawcy, nic nie pobieraja za zadne tlumaczenia dokumentów itp. Nie masz nic odciagane z pensji na rzecz agencji robisz tak samo jak np anglik ktory przyjdzie z ogloszenia, fakt nie znajdziesz ich w firmie za duzo, nie robia oni za takie pieniadze raczej. jest tam paru anglikow na wyzszych stanowiskach, a tak to Rumuni Polacy Wegrzy itp. Musisz miec komunikatywny angielki. Gadalem z Michalem ostatnio bo przymierzam sie do live in teraz, chcesz jechac do Anglii to dzwon do niego on ma rozne oferty, najwyzej nie pojedziesz, chcesz powolaj sie na rybe. Ale jedno jest pewne jesli chcesz tam zarobic to godzinowo trzeba na maksa, bo tam firma czynna 7-22 codzien przez 7 dni i godziny sobie z nimi ustalasz robisz 40- 60 tygodniowo

Nosel

Jak się komuś nie chce pracować to tak pisze. Jeśli ktoś szuka zupełnie innej pracy to poprostu nie interesuje się taką jaka jest w ofercie. Może agencja nie była zadowolona z pracownika @lawendowa i teraz w ramach zemsty tak pisze. Rodzaj pracy nie jest lekki to prawda.

Przezorny
@Nosel

ona jeszcze nie podjęła pracy baranie to jak może jej się praca nie podobać widać agencja do (usunięte przez administratora) nie podają nawet konkretnych danych kontaktowych tylko telefon , firma krzak !

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy B&W - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Pracy B&W?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy B&W tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042