Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Pracocholoik

Czy potrzeba do pracy na jedną zmianę

weteran

Do zmianowego z czterech zmian, weź się chłopie zastanów co ty robisz... Ankiety ankietami ale dłużej tak się nie da, jeszcze jedna wpadka i idę wyżej. Buziaki

Anonimus

Jak wyglada praca na produkcji ? Trzy zmiany poniedziałek - piątek ?

Wakacyjna

Witam. Czy jest możliwość pracy w tej firmie no max na 1 MSC i czy wgl kogoś potrzebują?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?

Porażka!! Praca miała być zapewniona na wakacje z możliwością przedłużenia. Pierwsza umowa była na 2 tygodnie i to by było na tyle. Dalej nie przedłużona, powod? Nie ma zapotrzebowania. Ciekawe tylko że ja która wyrabialam normę nie zostałam, a pupilki zmianowych tak, uwzględniając fakt że wychodzą co 5min na papierosa i co godzinę na kawę. Nie polecam stanowczo.

Ktos

Jak wygląda u was praca i jaka stawka? Na dzień dzisiejszy przyjmują do was do pracy ? Zależy mi na dłuższej pracy niż 3 msc bo sporo ludzi mówi że tylko 3 msc i nie przedłużają umów,prawda ?

Moniczkaa010101
@Ktos

Tam trzeba byc pupilem zmianowych żeby zostać na dłuższą mete..praca fajna, ale trzeba mieć dobre względy(usunięte przez administratora)

Moniczkaa010101

Praca spoko ale atmosfera jaka panuje to koszmar. Trzeba mieć dobre względy u zmianowego żeby tam pracować mało tego gorączka jaka tam panuje to nie do opisania najlepiej zaświecić tylkiem zeby tam zostac

Szukampracy

Jak wygląda praca na magazynie? Zmianowi są ok ?

Magazynier
@Szukampracy

Z 1 na 4 da się dojść do porozumienia :)

Adios

Ktoś może powiedzieć jak wygląda tam praca technologa? I jaki jest stosunek produkcji do takiego stanowiska?

Dużo piszecie o bm a nikt nic o safelocach tam też jest niezła jazda.

ByłyOperatorMinden

Ludzie spokojnie każdy to czyta my również to śledzimy. Atmosfera u was była super więc co się popsuło przez ten czas ?? Każdy każdemu wytyka. Najwięcej uwagi poświęcane jest temu byłemu zmianowemu. To jest nie do pojęcia aby Dyrektor dał szansę mu na Maszynach rollomatic BM . Powinien być zwolniony i to natychmiastowo po przeczytaniu to co wyprawiał za czasu zmianowego nie pomyslenia . A tak nowoczesny zakład super ludzie !!! Pozdrawiam

Columbo
@ByłyOperatorMinden

Byly operatorze Minden , na jakich maszynach pracowales ?

stara gwardia
@ByłyOperatorMinden

Nie ma takiej obci aby byłego zmianowego wywalili on steruje kierownictwem a niestety dyrektor nie ma czasu aby takie wpisy czytać ,Gdyby znał temat na rzeczy na pewno by zareagował a tak dyskretnie niższe szczeble mu oczy mydli i dlatego będzie tam zawsze (usunięte przez administratora)

operatorka
@stara gwardia

no niestety(usunięte przez administratora) słucha byłego zmianowego jest nim manipulowany nie rozumie co sie do niego mówi zaraz leci do niego na spowiedź no i nie stety Kierownik tez lata szkoda że dyrektor tego nie widzi nie polecam iść na bemki na zmianę D bo tam manipulacja i tragedia jak trafisz a nie będziesz trzymał z nim,mi jest po tobie nie popracujesz długo szkoda ze nikt tego nie widzi tam by się przydał (usunięte przez administratora) on by tam porządek zrobił(usunięte przez administratora)

pracownica
@ByłyOperatorMinden

No niestety były zmianowy dzięki Bogu ze juz były nie ma jaj zawsze nam (usunięte przez administratora) rąbał no ale on wspaniały.Ostatni samarytanin.I nic sie tam nie zmieni on sobie stołek ugościł i tylko donosi jak sprzed lat a Jacek no cóż pustak skoro pana następnym razem puszczę filmik na yutubie jak to biedak były zmianowy nam (usunięte przez administratora) obrabia .Brak słó kto nie ma jaj nie będzie miał, Brawo dla dyrekcji ze trzymają takiego człowieka, ŻAL

Ziomek

Spoko praca :)

Tomcio

Warto przejść na dział ekstruzji czy lepiej zostać na 3 zmianach . Jest jakaś podwyżka za przejście proszę o odpowiedź :)

Byle dalej
@Tomcio

Najlepiej pogadaj z kierownikiem albo zmianowym.

Tomcio
@Byle dalej

Dzięki za info . Z tego co wiem jest ich mało na ekstruzji i dlatego pytam.

Poland

Jestem za tym że strona jest dla wszystkich ale to co napisała jest obrażające i niegodne

Polak

Jak tak jesteście najlepsi to wynocha do Ukrainy i tam zarabiajcie . 1 na 10 Ukraińców jest ok reszta do granicy i z powrotem do kraju .

Nastały trudne czasy przez koronawirusa. A mojego punktu widzenia zakład odwalił super robotę. Zakupione kamery termowizyjne maseczki przyłbice płyn do dezynfekcji który zawsze był . Wprowadzono obostrzenia wewnątrz zakładu . Jestem pod wrażeniem proszę o opinie :)

Jak wygląda u was praca ? Ciężka ? Interesowałoby mnie 3 zmiany . Przyjmują ? Bo nie wiem czy papiery składać bo słyszałem że 4 brygady u was.

@Nowy

Praca nie jest ciężka zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. System 4 brygad jest bodajże na 2 albo 3 halach a reszta 3 zmianowka . Zakład dobry wynagrodzenie dobre . Jedyny minus to wysokie temperatury w okresie letnim

Ciekawy ????

A co sądzicie o operatorach z BM ze zmiany D np. o (usunięte przez administratora)

Lala
@Ciekawy ????

Najlepszy operator na tej zmianie miły uczynny zna się na wszystkich maszynach no i nie robi złomu lubię z nim pracować

Pils
@Ciekawy ????

Zna swoją robotę. Dobry operator .

Fiona

Żenada co tutaj się dzieje... Jestem zdania, że ta stronka powinna zostać usunięta. Nie ma tutaj nic co można by się dowiedzieć o firmie, a wręcz przeciwnie zauważyłam przepychankę na dwoje ludzi. Jeszcze rzucanie nazwisk... A gdzie RODO??? Przecież to jest karalne... Mam wrażenie, że pracuję w przedszkolu z dzieciaczkami. A odnosząc się do byłego zmianowego, to odbieram te wpisy jako zazdrość przez te wszystkie dzieciaki w tej firmie. Bo pewnie nie jeden chciałby mieć chociaż w połowie tyle pojęcia o maszynach co on. Niby dostał najłatwiejszą maszynę??? To dlaczego nikt się na nią nie pcha? Bo nie mają pojęcia!!! Skoro większość twierdzi, że były lider zmiany D jest tak dobry i dużo potrafi, może niech pokaże swoje umiejętności na owej maszynie. CO WY NA TO??? Kłamstwo ma zawsze króciutkie nóżki... :)

Smieszne

Ogólnie dla mnie parodia to co siedzieje na tej stronie . Opinia dotyczy zakładu Cofresco nie ludzi którzy pracują w zakładzie . Więc myślę że ludzie którzy opisują tu kogoś albo raczej w 100% poprostu nie mają zajęcia . Lub zazdroszczą komuś czegoś zatruwają im życie bezsensownymi wpisami . Moim zdaniem Administrator powinien usunąć tą stronę gdyż zawiera nazwiska lub zostawić na niej tylko wpisy dotyczące firmy a nie ludzi A używanie nazwisk powinno być karane .

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.