Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Ile zarabia operator maszyny pracując na trzy zmiany?

Sp.k

Kto jest menagerem w tej firmie ?

Z.o.o

Wiecie może kto odpowiada za rekrutacje w firmie i kto przeprowadza szkolenia ?

Praca

Kto przeprowadza szkolenia w tej firmie ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
Ar

Ta firma nie zwalnia ludzi i nie wypłaca im odpraw. Zamiast tego (usunięte przez administratora)pracowników tak długo, aż ci zwolnią się sami. Szczególnie narażone są osoby o dużych kompetencjach. "Mierni, bierni ale wierni" trwają w niej bardzo długo ( zdając sobie sprawę ze swoich miernych kwalifikacji, by znaleźć pracę w innym miejscu). Takie osoby współtworzą zgniłą atmosferę - tak porządną przez kadrę kierowniczą. Firma nie płaci dużo, ale inwestuje bardzo dużo w szkolenia kierowników, żeby(usunięte przez administratora). Korporacja Melitta ,do której należy Cofresco ma długie tradycje, sięgające czasów faszystowskich Niemiec, kiedy to rozwinęła się z małej rodzinnej firemki w międzynarodową korporację. Nie ukrywa tego faktu w swoich publikacjach, gdzie umieszcza zdjęcia "babci Melitty - założycielki," uczestniczącej w wiecu pod znakiem swastyki. Czy te tradycję mają wpływ na dzisiejszą kulturę pracy w tej firmie? Czy to po prostu rodzima sprzedajna natura małych zawistnych ludzi , walczących o przetrwanie w tym prowincjonalnym miasteczku? Szokujący jest u nich brak podstawowych zasad przyzwoitości. Są skłonni zamknąć oczy na każde świństwo dla paru groszy podwyżki lub awansu. No cóż w Brodnicy nie ma wielkiego wyboru a ściągają tu ludzie nawet z Torunia....

On i ona
@Ar

Podpisujemy się pod powyższa opinią. Panie Dyrektorze!!! To ostatnia chwilą na czystkę w grupie zarządzającej i jej zgniłej polityce. Kierownictwo zasiadło w strefie komfortu i tam zgnilo... Zarażając resztę pracowników ta zgnilizna... Dręczenie i zastraszanie to ich podstawowe narzędzie pracy. Zamiast przewodzić i budować to niszczą i zniechęcają. Panie Dyrektorze radzę w końcu wyjść z tego biura i robić niezapowiedziane wizyty w poszczególnych działach i u kierowników i zacząć pytać l obserwować ludzi to otworzą się Panu oczy szczeroko!!! Ludzie płaczą po kątach!!! Zmuszeni w takiej atmosferze pracować dostają nerwicy. Gdyby to była firma w większym mieście już dawno 80% pracowników by tutaj nie było!!! Bo to nie jest normalne.co tutaj się dzieje!!! .. Ale opinie idą w świat i za chwilę nikt tutaj nie będzie chciał pracować!!!

Słoneczko
@Ar

Odprawy ??? a czy ty wiesz kiedy należy się odprawa??? poczytaj KP i się wtedy zgłoś tu z takim postem ... Żenujące, że tak można opisywać firmę!!!! ... jestem w ogromnym szoku :O pracuje w firmie od jakiegoś czasu i nie spotkałem się jeszcze z tak opisanym zachowaniem osób pracujących w administracji... nie oszukujmy się praca na produkcji nie jest taka ciężka... spróbujcie swoich sił (jeśli Wam nie odpowiada praca w Cofresco) w innych Firmach w Brodnicy i okolic ... Seni, Vorwerk, Samindruk, Socha, Sits, Gotec ... nie ma w Brodnicy firm produkcyjnych??? nie podoba Ci się??? to zmień pracę!!! nie ma ogłoszeń na rekrutację do administracji??? a co wisi na tablicach ogłoszeń???? a może po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem??? a może wymagane kwalifikacje są za wysokie dla Ciebie??? znajomość języka obcego (którego możesz się również uczyć w Firmie) i obsługi komputera są za wysokimi kwalifikacjami dla Ciebie??? zastanówcie się wszyscy, którzy piszecie takie bzdury, jak tak można oczerniać firmę i osoby w niej pracujące !!! śmiejesz się z własnego wyboru bo w końcu sam wybrałeś tę firmę !!! swastyka??? faszyści??? no nie wierzę w to co czytam !!!!! aż brak słów na pozostawienie komentarza na taki żenujący post !!!! łatwo kogoś oczernić i oceniać kto jest taki czy owaki, powiedz to danej osobie w oczy, to zobaczysz że już tak łatwo i miło nie będzie!!! a czy ktoś z Was tu opisujących jaka to zła firma jest nie dostał od Firmy niczego dobrego??? jeśli jest tak źle to się zwolnij ... droga wolna !!! :) im mniej takiego pokroju osób w firmie tym lepsza będzie atmosfera pracy, nie będzie osoby, która zatruwa środowisko ... Dyrektor zawsze staje po naszej stronie i nie wiesz jakie podejmowane są decyzje na "górze" abyś to właśnie TY i inni mieli miejsca pracy... a że trafiłeś na kiepski humor kierownika lub kogoś z administracji ??? lepiej spójrz z jakimi humorami codziennie spotyka się jeden kierownik mający pod opieką nie jednego ale 50-200 osób !!!! a poza tym czy Ty zawsze tryskasz pozytywną energią i wiecznie jesteś uśmiechnięty ??? chyba nie ...

@Ar

No i widzę, że ktos podziela moj głos. Mam coś ciekawego jak chcesz napisz adam.0103@wp.pl może ciebie to zainteresować.

Ar
@Słoneczko

Do twojej wiadomości: jeśli zwalnia cię pracodawca bez twojej winy, należy ci się odprawa uzależniona od przepracowanych lat. Radzę poczytać kodeks pracy. (usunięte przez administratora). Praktykowane jest dręczenie a nawet próby udzielania bezpodstawnych nagan. komisja antymobbingowa to tylko gra na zwłokę(usunięte przez administratora)Szkoda czasu na takie (usunięte przez administratora) Firma jest bardzo nie fair.

Pracownik ekstruzja

Pozdrawiam naczelnego i kierownictwo za podwyżki !!! Wstydu nie macie (usunięte przez administratora) że tak z pracowników (usunięte przez administratora) robić ? Nie chcieliście dawać wolnego bo epidemia maseczki robiliście wszystko aby utrudnić pracę nam. Ale my chodziliśmy pracowaliśmy a w nagrodę 60 gr podwyżki dla pracownika 8 letnim stażem młodzi stawki mają już takie jak my . Czym się różni niemieckie cofresco od polskiego ?? Tam nie gnoja ludzi i mieli dobre stawki a tu nic . Zero przyszłości w tym zakładzie biurowi nie długo przyjda na maszyny bo ludzie w będą to mieć daleko w ty... Nie będą się starać chyba że zieloni pupilka kierownika .

Pracownik hala 16
@Pracownik ekstruzja

Popieram to w 100 % moim zdaniem kierownik produkcji do zmiany. A z tymi młodymi racja ja pracuję 11 lat i młodzi mają 1 zł mniej ode mnie. On się nie nadaje do zarządzania zakład wydajny ale podwyżki liche. Coś tu nie gra okradli z socjalnego nas w tamtym roku a w tym z podwyżek .

@Pracownik hala 16

Dokladnie bo dzieki nam na produkcji oni mają pracę bo tak naprawdę to my ich utrzymujemy a oni tak sie odwdzięczają masakra się tam dzieję

Biurowy

Pragne przypomnieć, że biurowi nie mają nadgodzin. Nie jeden by przyszedł na maszynę w nadgodzinach za setkę tak jak Wy tylko nie ma takiej możliwości. Często wypłaty macie wyższe niż Ci biurowi na który tak ciśniecie.

@Biurowy

Nie wiem który biurowy się wypowiada ale nie kompromituj się !!! Wyjazdy integracyjne zabawy zebrania bawicie się z naszego socjalnego premie itd Zapraszamy na halę i spróbujcie robić . Wypłata jest wasza niższa ile 200 zł ? Jakbyśmy mieli tyle co wy z gołych godzin to by ludzie nie chodzili na nadgodziny i weź człowieku ( niby uczony :D) nie porównuj pracy przed biurkiem a produkcji . Was jest 100 w biurze dla twojej wiadomości na spokojnie 50 osób by się znalazło zwiększymy kwalifikacjami niż wy na produkcji za to wasza 50 by się nie nauczyła na maszynach ( poszanowaniem pracowników biurowych z kontroli oni dadzą radę ) patrząc jak chodzicie to masakra (usunięte przez administratora) które nie potrafią prostej roboty prawdziwej księgowej zrobić. Planiści co planują a nie wiedzą jaką maszyna i jakie produkty. BHP tutaj akurat dwóch co łeb mają na karku i wiedzą co robić .zastępca kierownika od hydry kolejny facet co nie dość że jest miły to jeszcze wie czym się zajmuję. No i pozostaje jakieś około 80 % ludzi z biur co jedynie potrafią to chodzić na stołówkę i robić za cień w tym zakładzie tak jak(usunięte przez administratora) który maluje linie i co jakiś czas wydrukuje słupki z wydajnością . Kierownictwo hmm jestem zdania że po prostu dyrektor jest zbyt miły dla nich . Więc nie wiem który to biurowy napisał ale widać jak jesteś ograniczony bo jak na hali 15 był okres że kierownik zmuszał do nadgodzin . I co myślisz że człowiek wolał by siedzieć w robocie czy w domu z rodziną ?

Realista
@Pracownik ekstruzja

Dobre stawki to chyba po przeliczeniu z Euro na złotówki jak ci nie pasuje to jedź za granicę i tam żyj zobaczymy czy ci stawka będzie pasowała.

Chmurka

Zgadza się... Tylko nie byłbym taki chojny co do kontroli jakości...jest kilka osób cowoe co robi i po co.. I z czym co się je.. Ale druga połowa działu KJ to dramat jakiś... Robią za cień.. Kasę biorą?! (usunięte przez administratora)..czy naczelny tego działu co nie wie podstawowych rzeczy...? A jak zadasz trudniejsze Pyt to do domu nagle leci i urlopik tyd lub 2 tyg.? :p kpina...

We

@Pracownik Trzebabylo się uczyć a nie kamieniami o szkole rzucać…

biurowy

Wyjazdy integracyjne administracji nigdy nie były opłacane ze wspólnego socjala- proponuje najpierw sprawdzić a później się wypowiadać. Te dane nie są przecież tajne:) Jeśli uważasz, że Twoje kwalifikacje są odpowiednie na stanowisku administracyjnym to droga wolna. Są przecież informację odnośnie rekrutacji. Najłatwiej jest oceniać ale nikt nie zastanowi się z jakimi problemami boryka się administracja. Pracownicy produkcji po odbębnionych godzinach pracy wychodzą do domu. Pominę już fakt ile kaw zdążą w tym czasie wypić i papierosów wypalić. W przypadku pracowników administracji często jest tak że pracują w domu poza swoimi 8h. Jeśli uważasz że dyrektor jest zbyt miły to mu to powiedz osobiście, są przecież wyznaczone godziny w jakich przyjmuje interesantów. Pozdrawiam i życzę trochę pokory.

@biurowy

Widzę że bardzo kochasz swoją pracę i jak pracujesz w domu to robisz to w czynie charytatywnym lub po prostu nie masz czasu na zrobienie pracy w pracy bo ważniejsza jest kawa lub papieros więc nie wypowiadaj się na temat pracy na produkcji skoro nie masz pojęcia jak się na niej pracuje ????????????

biurowy

Ku Twojemu zaskoczeniu wiem jak wygląda praca na produkcji bo już na niej pracowałem. Z ręka na sercu mogę powiedzieć, że wypijałem więcej kaw pracując na produkcji niż teraz na stanowisku administracyjnym:)

@biurowy

I tacy pracownicy właśnie awansują do administracji którzy jak najwięcej kaw na produkcji ????????????

Lolita

W takim razie człowieku nie wypowiadaj się na temat pracy w administracji skoro w niej nie pracujesz ;) Pozdrawiam

Śmieszne

Skoro pracujesz na produkcji to powinieneś wiedzieć, że jedyne co musisz znać to... "Jak działa Twoja maszyna" i poradzisz sobie z każdym problemem :) pracując w administracji często musisz wiedzieć jak pracują wszystkie maszyny, z jakimi problemami ludzie borykają się na codzien, jakie rzeczy trzeba usprawnić, a jakie po prostu odpuścić (często ze względu na budżet) obawiam się, że nie masz bladego pojęcia z jakimi wyzwabiami boryka się administracja każdego dnia, a jeśli jesteś taki wszech wiedzący to czemu sam nie dołączysz do administracji? :) Przecież tyle ogłoszeń wisi :) na każdy dział ktoś jest potrzebny :) ale nie, lepiej na palarni albo stołówce, albo co jeszcze gorsze w domu... Siedzieć i pisać bzdury "anonimowo" na randomowej stronie, której swoją drogą nikt poszukujący pracy bo czyta ;)

Pracujacy
@Pracownik ekstruzja

Hej. Proszę przestańcie się kłócić, która praca jest trudniejsza, bardziej wymagająca, czy wyczerpująca. Pracujemy wspólnie, wszyscy jesteśmy od siebie zależni. Produkcji nie było by bez administracji a administracji bez produkcji. Każde stanowisko jest wymagające i do momentu w którym nie miało się z nim nic wspólnego nie jesteśmy w stanie ocenić jego potrzeb. Droga produkcjo: dziękuje za Waszą ciężką prace, codzienne wczesne wstawanie, pracę nocną i wieczorną, dalekie dojazdy, Zaangażowanie w wytwarzanie produktów na wysokim poziomie, zgodnie z różnymi certyfikatami, obsługę trudnych maszyn, całodzienne stanie przy tych maszynach, cierpliwość, wytrzymałość, pot na Waszych skroniach oraz uśmiech na Waszych twarzach i wiele, wiele innych. Droga administracjo: dziękuję za wsparcie, za przygotowywanie wynagrodzeń, dopilnowanie aby były na czas na naszych kontach, za kupowane mleko do kawy, kawę i herbatę, przerwy, możliwość odbioru nadgodzin. dodatek za dojazdy, dodatek za niepalenie, dodatki na święta i urlopy, za dodatkową opiekę medyczną, organizowanie integracyjnych spotkań administracji, produkcji oraz wspólnych, zamówienia materiałów do produkcji, zabezpieczenie bezpieczeństwa pracy, obsługę systemów komputerowych i wiele wiele innych. Nikt nie jest idealny ale i nikt nie jest najgorszy. Dziękuje, że jesteście :)

Cyk cyk zegar sprawiedliwości
@Śmieszne

"radnomowej"?? :) cóż za poliglotyzm :p, haha Stronie której nikt nie czyta? :) go work to 1 miejsce gdzie szukający pracy rzucają okiem co w organizacji się dzieje!!!!! ... A po za tym... Skoro taka randomowa to po co tra4cić czas i pisać z tymi którzy niby piszą nieprawdę... DLATEGO ŻE PRAWDA BOLI.... I strach i ciepła posadkę w swoim folwarku!!!! Byeeeeeees

K****
@Chmurka

Ja tam lubię kierasa z kontroli jakości:) jest dla mnie bardzo dobry i lubi mnie bardzo. To mi wystarczy :) kasa to dodatek :) cudowna atmosfera pracy to dla mnie podstawa. Mimo że koleżanki czasami mnie denerwują to i tak mój kierownik i jego dobre samopoczucie mnie uskrzydla do dalszej bardzooo ciężkiej pracy :) buzi......

Cykada
@Pracownik hala 16

To nam zmienili kierownika produkcji :p

Rojst
@We

Poziom bardzo słaby. Świadczy o kulturze firmy.

Jak jest z awansem w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Z awansem ? Hmm nie ma go :D dobre plecy to awans do biura ale to już musisz się bardzo starać. Logistyka hmm tam to tylko głupi idą nie obrażając magazynierów pisze o biurowych w niebieskich kaskach co po magazynie latają i robią sztuczny tłum.Kontrola to już lepiej halowym być . Dział mechaniczny i elektryczny niewdzięczna robota .

Majster

Najlepiej jest być operatorem, który ogarnia swoją robotę. Jest to wartość sama w sobie.

Bubu

KJ i Log najgorsze działy. (usunięte przez administratora). Nigdy się nie dowiesz za co odpowiadasz. Szkolenie jakiekolwiek rzeczowe i na temat to marzenie...podwyżka...?:)))))) usmiech sam za siebie mówi... stołówka w logistyce (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora).. a kJ...śmieszna płacą...(usunięte przez administratora)nie wie sam co tam robi...wysługiwanie robienie (usunięte przez administratora) min i dokręcanie śruby tym pracowitym...których je raptem 2...3...osoby...

XD
@Bubu

Hahahahhahaha xD

XC
@Bubu

To zupełnie tak, jak w księgowości.

MałyMag

@Mały 22.10.2020 A to niby na jakiej podstawie czterobrygadówka ma dostawać większą podwyżkę? Dostajecie dodatek za cztery brygady. Wiedziałeś na co się piszesz. Ja zatrudniałem się na trzy zmiany bo wiedziałem że jeśli wejdę na cztery brygady to nie będę miał znajomych i w ogóle. Dlatego nie rozumiem o co ten ból.

Pozytywny

Czytając wszelkie opinie i posty nie mające za bardzo sensu nie byłbym sobą gdybym nie dodał ogólnej odpowiedzi zarówno borowym jak i produkcyjnym :D Nie podoba Ci się praca....? To ja zmień :D serio ludzie mam wrażenie że żyjecie w jakimś illydicznym świecie w którym dostaniecie hajs za darmo (za siedzenie na(usunięte przez administratora)) rozumiem że masa ludzi ma pretensje co do produkcji... A bo nie zarobisz tyle ile chcesz, a bo trzeba pracować, a bo to, a bo tamto ... Cóż... Życie w świecie "dorosłych" w tym pięknym kraju :D polega na tym że pracujesz aby płacić podatki :D 65% produkcji (na oko licząc) zarabia na miesiąc więcej niż osoby pracujące w administracji ;) nie wierzysz? Zapytaj ;) praca ciężka? Sprawdź jak fajnie mają w vorverku albo w gotecu czy sitsie ;) dział log i KJ to najgorsze działy? Hmm byłeś/as? Pracowałeś/as? Wydaje mi się że nie koniecznie ;) jeśli dalej drogie dzieci internetu macie w planach wylewać swoje zale w internecie to życzę powodzenia, jakoś do tej pory nie widziałem tłumów u dyrektora (choć każdy wie kiedy i w jakich godzinach może tam pójść) ;)(usunięte przez administratora) śmiesznie się to czyta wpadając tu raz na jakiś czas ale serio... Przedszkole skończyło się kilka lat temu :p nie podoba się? To zmień pracę ;) ja zostanę tu.... W sumie po 10 latach nadal mi tu dobrze :D

(usunięte przez administratora) jakich mało. Kto pracował tam to wie :)

Kamil

Może jednak opowiesz coś więcej? Skoro jesteś pracownikiem firmy Cofresco, to napisz coś na temat warunków pracy w tym miejscu. Jak oceniasz wynagrodzenia w tej firmie? Było w porządku pod tym względem? Ile tu można realnie zarobić?

@Kamil

Proszę bardzo: szkolenia jeśli ich nie potrzebujesz, jak potrzebujesz to na złość nie dostaniesz. :) Zarobki jak wszędzie w takich fabrykach. Po znajomości więcej i nawet ci stanowisko stworzą z niczego, bo korporacja bogata i stać ich na wszystko. (usunięte przez administratora). Operator przy maszynie na produkcji(usunięte przez administratora) na rękę o ile przetrwa ataki zawistników. W biurze po studiach i ze znajomością kilku języków też tyle o ile chcesz zasuwać w funkcji " asystenta" dla całego działu. (usunięte przez administratora)Niestety ja nigdy nie praktykowałem więc nie wiem ile się wtedy zarabia. :) Powodzenia.

Szukam

Witam, jak z pracą na magazynie, rozmawiałem z kilkoma osobami i no szczerze mi nie polecają ze względu na place i oczywiście kierownictwo, można o więcej informacji ?

Szukam

A kierownictwo ? Jak podchodzą do pracownika ? Można ich nazwać że są "kulturalni" ? A i czy te 2tys to na 3 zmianach ? Bo jeżeli tak to lepiej Ukraińców niech przyjmują :)

Tumi
@Szukam

Świetnie, bardzo fajna firma.

@Tumi

Więc jednak jakas do bra opinia jest :)

@Szukam

Kierownik patrzy tylko na swój tylek i na dodatek wierzy w kazde słowo swojego zastępcy czyli G.S, jeśli coś chcą od danej osoby to wnet by w d..pe nie weszli ,a jak z robota jest spokój to (usunięte przez administratora) Cię jak dzieciaka z przedszkola, startuj lepiej na produkcję bo jednak Pan M.B jest zdecydowanie lepszy i ma jaja :)

@Jupiter

Zgadza się! Kierownik nieudolny co (usunięte przez administratora) swoje gniazdo nic Ci nie załatwi klepie od lat to samo....(usunięte przez administratora) co ma za nic wszystkich uważa się za yntelygenta a jeszcze nie dawno (usunięte przez administratora). Jak śmieci po paletach nie sprzatnoesz to Ci zabierze premie ale jak Niemce są w firmie to chowa się jak mysz pod miotła... Niby zastępca i kierownik... a gadają na siebie za plecami a do tego obgadują wszystkich Dużo by opowiadać...

Cit
@Pit

Coś mi się zdaje że to nagonka na zlecenie.(usunięte przez administratora)ma jaja a logistyka najgorsza? ???? Nieprawda. Komuś chłopaki z logistyki podpadli - może panu dyrektorowi i(usunięte przez administratora)

@Cit

Pracowałeś na produkcji i na magazynie ? Jeśli nie to się nie wypowiadaj :) a jeśli tak to wypowiedz się lub dodaj coś nowego.

@Cit

Niestety nie nagonka... I niestety to nie tylko moja opinia... Ale zebrana z wielu źródeł potwierdzona prawda... Dwóch takich co ukradli księżyc a teraz rządzą działem... (usunięte przez administratora).. W sumie nie taka mała... Nakręcają taka atmosfere w tym dziale że się (usunięte przez administratora) chce... Jest jeszcze jeden madrala do tego składu co udaje strażnika Teksasu przypakowanego :p ten karakan lekko lysiejacy co rowerkiem do pracy popyla:) do tego chodzi po firmie i nawija i żali się na a kierowników obgadując ich... A na stołówce udaje kumpla i wypytuje o wszystko... W niczym Ci nie pomoże przy regale zanim się nie wyjaji... I wypłacze...

@Cit

(usunięte przez administratora) :) a która to miano nosi w Cofresco teraz? Parę ich było...

Pit

Ta wypowiedź nie należy do działu logistyki ... W tym dziale akurat kazdy pokazuje (usunięte przez administratora) dyrektorowi :) byle (usunięte przez administratora) premie za nic i być cudnym w oczach dyrektora, pracuje tu ponad 20 lat i wiem jak tu wygląda od wewnątrz

pracownik magazynu
@Szukam

Pracuje tu ponad 15 lat i wydaję mi się, że negatywne komentarze biorą się z błędów popełnianych przez pracowników. Osobiście nie miałem nigdy problemu z dogadaniem się z kierownictwem czy administracją logistyki. Premie są zabierane po kilku upomnieniach tych samych błędów. Jeśli praca w cofresco nie odpowiada to zawsze można ja zmienić.

Stary
@pracownik magazynu

Tylko że tu kolega szuka pracy i pyta właśnie jak jest w cofresco :)

@Cit

Też mi się wydaje, że to zwykła nagonka. Pamiętajcie tylko że w sieci nikt nie jest anonimowy :)

@Jupiter

@Jupiter skąd w Tobie tyle złości i agresji? Aż tak źle Ci tam?

@pracownik

Tak, było mi tam źle.

ktoś

Ogólnie do opinii poniżej: Ludzie piszecie bzdury i zniechęcacie innych. Jeśli chodzi o szczepienia, Cofresco pomaga i ułatwia procedurę , jeśli ktoś chce. Nikt nie jest zmuszany. Atmosfera też nie jest zła jeśli chodzi o pracę na produkcji. Polecam spróbować w Vorwerku lub Gotecu i popracować chwilę w smrodzie i tej temperaturze. zobaczymy co wtedy będzię tu napisane ;) Co do niżej opisanych kierowników - polecam spróbować chwilę pozarządzać działem, zobaczyć z czym administracja się zmaga i co kierownicy mają na głowach. Oczywiście każdy jest jaki jest i każdy na pewno ma humory, ale robota nie jest łatwa. Załatwianie wszystkiego i rozwiązywanie problemów ciągnie się czasem tygodniami, a pracownik który odbębni swoje 8h na hali wraca do domu i potem się wymądrza anonimowo jak to jest źle, że zmianowy zwrócił uwagę. Nie macie świadomości o pracy w administracji. I jeśli czegoś nie jesteście pewni przestańcie wypisywać głupoty i zajmijcie się wolnym czasem zamiast zniechęcać innych i obsmarowywać d*py liderów/zmianowych/kierowników.

@ktoś

Tak masz dużo racji... Kazdy ma prawo do tego by pracować tam gdzie czuje się mocny.. Jeden będzie kierownikiem drugi będzie sprzątał....kazda praca ma swoje trudności.. Plusy.. Minusy... Ale... ALEEE!!!! NIKT NIE MA PRAWA NIKOGO ZLE TRAKTOWAĆ WYKORZYSTYWAĆ MANIPULOWAĆ... Gnębić... Poniżać... Wyzyskiwać... Oszukiwać!!!! A niestety to w Cof norma... Paru takich co w strefie komfortu zasiadło i im odbiło... A reszta ma cicho siedzieć... I (usunięte przez administratora) Na tych darmozjadów... TAK ma to dalej wyglądać...????.!!!!!!

Stary

Brawo, wypowiedź była zapewne przez jakiegoś kierownika który chce udowodnic że jego praca jest zła i wgl, ale kuuuur..aa chłopie Ty nie zarabiasz 2 tys z groszem tylko ok 8-10 tys i za te obowiązki muszą Ci zapłacić i sam się podjąłeś tej pracy, ale oczywiście nie można pokazywać swojej wyższości i inteligencji wobec zwykłych ludzi którzy pracują za tą najniższa...

@ktoś w punkt.

Stop hejt

Hejt to spolszczone angielskie słowo „hate”, które oznacza nienawiść. To zjawisko, z którym można się spotkać w Internecie, ale nie tylko. Także życie codzienne, realne, nie jest wolne od jego widma. Hejt to nic innego jak agresywne, nieprzyjemne, pełne pogardy i nienawiści słowa i akcje, które wymierzone są w daną osobę lub grupę osób. Hejt ma na celu tylko jedno – zranić ofiarę, sprawić jej przykrość, zadać bolesny cios. (usunięte przez administratora)

Pracownik 2
@Stop hejt

Jestem przekonana, że wielu z Was zrozumie jak bardzo wpisujący niekorzystne opinie jest sfrustrowany i pała nienawiścią do innych tych, którzy wypełniają swoja rolę dobrze. Nie każdy może być managerem i dlatego nie jest narażony w tym konkretnym przypadku na szkalowanie. Wiemy Wszyscy doskonale, że osób piszących jest niewiele ale zdecydowanie proszę o zaprzestanie robienia świadomie krzywdy. Nikt na to nie zasługuje. Hejt tym właśnie się charakteryzuje, że piszący siedzi w wygodnym fotelu i wyrzuca słowa bez wglądu w to jak bardzo staje się nieprzyzwoicie niebezpieczny i anonimowy. To nie jest odwaga. Odwaga to branie odpowiedzialności za swoje opinie, czyny czy inne akty pomówień. Drogi Hejterze, zapewne nic nie zrobisz sobie z tego co próbuję Ci przekazać. Nie dbamy już o to co chcesz nam powiedzieć. Nie jesteś dla nas partnerem do rozmów. Nie jesteś odważny. Nasza firma to miejsce bardzo przyjazne dla osób przyjaznych. Dla osób, które są odważne. Dla osób, które maja swoje zdanie a wygłaszają je wprost. Nasza firma to miejsce gdzie pracują ludzie przez wiele lat i nie czują się poniżani. Atmosferę tworzą ludzie, a ty Hejterze nie potrafisz stworzyć jej takiej jaka powinna ona być.

Uczciwi...
@Pracownik 2

Czytamy te nieporadne linie obrony... Nieudolne próby ukrycia faktów... Braki argumentów... Konkretnych... Płaczliwy wręcz ton osób które (usunięte przez administratora)e.., (nie jedno ambitne podejście do pracy.) . za wszelką cenę próbujących się chwytać swoich stref komfortu z których czas wychodzić bo reszta pracowników się na to nie godzi!!?!! Ludzie nie dadza sobie mydlić oczu powoli i nie uwierza jakim... trzeba być Hipokrytaą... I zakłamańcem... by PRAWDE Która w końcu ukazuje światło dzienne w tym zakładzie!!! i koli oprawców w oczy... Nazywać Hejtem... I wmawiać to innym ludziom uznając ich za mniej inteligentnych .. Ogłupiając ich... Notorycznie...gnębiąc.. CIEKAWE KTO TO wstawił ten komentarz o hejcie przed chwilą.. Na pewno nie Pani czy Pan z produkcji..bo oni zasuwa ja.. Na pewno nie magazynier bo on zasuwa.. Ale biurowy który nie ma co robić tylko komentarze nawala kłamliwe.. :) przecież to z daleka widać.. Ze to któryś z tych którzy najwięcej zła ludziom zrobili broni się nagle powołując się na hejtb bezprawnie.. .. Którego nie ma!!!!! . Jest tylko otwarte pisanie prawdy... Bo ludzie nie mają nic do stracenia a oprawcy wszystko :) i będą wypisywać takie płaczliwe komentarze :p żal nam Was...

@Pracownik 2

Odpuść sobie moralizowanie. Usuwanie negatywnych opinii nie zmieni zgniłej atmosfery w cofresco. (usunięte przez administratora)

Czy to prawda że w zakładzie została utworzona komisja anty- mobbingowa? Czy wiadomo kto zasiada w owej komisji ???

Zorro

Jak komisja antymobbingowa składająca się z samych kierowników ("samych swoich") może być obiektywna? Oni grają do jednej bramki, swojej bramki!!!

Pracownica

Nie widziałam żeby któraś płakała? Nie slyszalam żeby ktoś z jakosci na niego narzekał więc czemu tak sądzisz? Wygladaja na zadowolonych z pracy

Jupiter

No trzeba polać za tą wypowiedź ! P.S logistyka i tak jest najgorsza(usunięte przez administratora)w tym zakładzie.

Cit

Zgadzam się z opinią. Niestety zgłaszanie mobbingu do dyrektora i "komisji" nic nie daje. Pracownika (usunięte przez administratora) w raporcie a mobber dostaje w nagrodę kilka szkoleń i możliwość wykończenia ofiary. W księgowości z powodu mobbingu zwolniły się ostatnio 2 osoby. Teraz kierowniczka mocno (usunięte przez administratora) żeby w razie czego zeznawali na jej korzyść. Żenujące.

Cofresco

Co sądzicie o paniach pracujących w kadrach. Dla mnie to całkowita żenada panie nic nie robią tylko piją kawkę obgadują każdego(usunięte przez administratora)

Zenek
@Cofresco

Chyba tu ktoś jest bardzo sfrustrowany. Pracuję na produkcji wiele lat i uważam, że nie można w tak bezczelny sposób kogokolwiek opisywać. W kadrach jak wszędzie pracują ludzie i może czasami ktoś ma mniejszy uśmiech ale jednak uśmiech. Znając pana dyrektora przez wiele lat nie przypisywałbym awansowania poprzez łózko to bardzo niesmaczne. Cóż skoro pracownicy tak bardzo nie lubią tego miejsca to polecam zmianę pracy na super zakład. Może prywatna działalność. Po co się męczyć? Ja tu zostaję i bardzo pozdrawiam pracowników hali 16. Autorze lub autorko tego wpisu bądź szczery i odpisz.....odpisz nam wszystkim.......dlaczego chcesz być w naszym zespole ?

@Zenek

Zenek brawo. Hala 1

Operator hala 9
@Cofresco

Przeciwnie, pozdrawiam Panie. Egzaminy z Pańmi to bez stresu. Super!

Tomuś
@Cofresco

Ale nisko upadamy. Pracowalem w jednej z firm i dużo się naoglądalem jak można traktować pracownika. Od pierwszego dnia mojej pracy byłem dobrze przyjęty zwłaszcza przez te podobno okropne panie. Ta czarna jest zawsze uśmiechnięta i gada z ludzmi jak z równymi. Każdy sądzi sam po sobie i wiem, że ten wpis zrobil ktoś kto ma jakies prywatne problemy albo problem z sobą. Trudno ludziom dogodzić ale upokażać innych to już przesada. Panie z kadr jesteście fajne i się nie zmieniajcie. Kroś tu dobrze napisal ze jak się nie podoba to jest rozwiazanie...to innej firmy idz.

Tomuś
@Operator hala 9

Mam to samo zdanie. Egzaminy z nimi sa może czasami trudne ale one muszą sprawdzić wiedze. Ja się cieszyle, ze takie kobiety chodzą na hale i maja szacunek do wszystkich.

Pracownik magazynu
@Cofresco

Zostawcie nam czarna w spokoju Ta babka jest normalna i zawsze po stronie pracownika Równa kobitka i ma jaja.

Samson
@Pracownik magazynu

Panie z kadr ja was lubię

Duch
@Cofresco

Pani A zawsze ludziom z produkcji mówi cześć albo dzień dobry bo jest spoko. Można z nia pogadać i widze jak traktuje ludzi. Extruzja pozdrawia. Dawni pani u nas nie było Pani się nie przejmuje bo my mamy dobre zdanie. Pani M z kadr zawsze się smieje

@Duch

Pfff widzę Pani Czarna sama wpisała sobie opinie na go work:p

Chmurka
@Cofresco

Pani M jest bardzo w porządku... (usunięte przez administratora)

Pogodynka
@Chmurka

Ja nie mogę narzekac na kobitki z kadr…zawsze pomogą i wszystko wytłumaczą…ja Was lubie…nie czytajcie tych głupot…pozdrawiam

Kamil

Hej, widzę że znasz Cofresco od środka. Powiedz mi proszę ile się tu zarabia? Jaką stawkę proponują na start osobom bez doświadczenia? Daj znać :)

Może nowy pracownik

Część, potrzebują planiste produkcji, jak tam w dziale przełożony i atmosfera?

Slawek
@Może nowy pracownik

Odradzam. Wysługiwanie się, oczernianie obgadywanie a na końcu i tak winny będziesz, za wszystkie niedopatrzenia i zaniedbania (usunięte przez administratora)

qwe
@Może nowy pracownik

Składaj śmiało, sam ocenisz. Jeśli się dostaniesz a się nie spodoba - możesz odejść. nie słuchaj ludzi którzy nie mają pojęcia o tym stanowisku, założe się, że autor opinii niżej nawet nie wie czym się taka osoba zajmuje. Albo zazdrości że masz kompetencje na do pracy na wyższym stanowisku niż ona. Generalnie próbuj śmiało. Polecam. :)

Planista
@Może nowy pracownik

Aplikuj, umów się na rozmowę, spróbuj i sam oceń. Tu przeczytasz same bzdury. Na tych bredniach wypisywanych przez desperatów korzysta GoWork i nikt inny.

Pedro
@qwe

Brakuje tylko podpisu pod tą opinią w stylu "PANI KADROWA" :)

Slawek
@Może nowy pracownik

Macie rację. Niech się zatrudni i sam oceni... Już po miesiącu będzie wiedział czy tutaj pisane opinie to bzdury czy nie... Tylko pytanie.. Skad tak duza rotacja w dziale planowania... I dlaczego Pana kierownika tego działu największego mądrale i błazna tej firmy nikt nie lubi? :)

@Planista

Pytanie. Czy kandydat nie ma nic innego, czy musiałbyś zrezygnować z innej pracy. Jeśli ta druga opcja to powinien się mocno zastanowić, bo możesz się wpakować w (usunięte przez administratora) Bez wyjścia. Dobre fuchy rozdawane są między swoimi bez rekrutacji. Nikt nawet nie wie że wakat kierowniczy powstał (usunięte przez administratora)

Korpo

Niestety zgadza się w 100%. A jak nie mają swoich albo potrzebują pracowników kompetentnych i do roboty, to dają ogłoszenia na zewnątrz, w dalszej kolejności ze szkodą dla takich pracowników.

Lato wszędzie

Te wpisy to przez to że słońce nieźle pali Wam w główki czy wysoka temperatura na halach Wam wypaliła dziure w głowie. (: ???? Chyba nieźle Wam biurowi zaszli za skórę jak ich tak opisujecie, tylko nikt nie napisał czym dokładnie,hehe. Kozak w necie,pizda w świecie. ,(: (: (: Każdy dział zły, dyrektor zły, warunki na halach złe.... Jest coś dobrego w tym zakładzie? Pewnie tylko Wy - wylewający tu swoje żale, zawiść, zazdrość i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze. Pozdro.

Czy to prawda, że dyrektor chce zmusić wszystkich pracowników do szczepień ? Czy prawdą jest, że nie będzie przedłużać umów osobom nie zaszczepionym ? Czy ma prawo zabierać premie za to , że nie mam szczepienia ?

W tym zakładzie wszystko jest możliwe...

lolo

prawda

Mamy prawa jak kiedyś na Kubie????.Brawa dla Dyrektora......

Stary dziadyga

ktoś
@lolo

Nie prawda, ludzie piszecie bzdury i zniechęcacie innych. Jeśli chodzi o szczepienia, Cofresco pomaga i ułatwia procedurę , jeśli ktoś chce. Nikt nie jest zmuszany. Atmosfera też nie jest zła jeśli chodzi o pracę na produkcji. Polecam spróbować w Vorwerku lub Gotecu i popracować chwilę w smrodzie i tym upale. Co do wyżej opisanych kierowników - polecam spróbować chwilę pozarządzać działem, zobaczyć z czym administracja się zmaga i co kierownicy mają na głowach. Oczywiście każdy jest jaki jest i każdy na pewno ma humory, ale robota nie jest łatwa. Załatwianie wszystkiego i rozwiązywanie problemów ciągnie się czasem tygodniami, a pracownik który odbębni swoje 8h na hali wraca do domu a potem ludzie się wymądrzają. Nie macie świadomości o pracy w administracji. I jeśli czegoś nie jesteście pewni przestańcie wypisywać głupoty i zajmijcie się wolnym czasem zamiast zniechęcać innych.

@ktoś

Ooo... Chyba jeden z kierowników zabrał głos... Kazdy wie jak jest... Niech sam oceni. I nie wiele się robi by cokolwiek zmienić. Grupce administracji jest cudownie a reszta ma na nich robić. I przestań porównywać inne dziadowskie firmy do naszej... Świat nie kończy się na na 3 firmach by trzeba było tu znosić pewne "patologie" bo tam i tam jest jeszcze gorzej!!!!!!

Dany

Atmosfera dramat... Kierownictwo (poza Panem Dyrektorem) niekompetentne fałszywe, zastraszanie i intrygi (szczególnie w dziale KJ, SZKOL I LOG TEŻ NIC NIE LEPSZA...poza tym na każdym szczeblu, niestety odradzam i to szczerze, z zewnątrz wygląda na prężną firmę z przyszłością...(usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

ytyt
@Dany

to idź do vorwerku tam nie bedzie czasu na myślenie o innych

Dany
@ytyt

Aaa to brzmi jak groźba.... Bedac jedną firmą każdy ma prawo do wyrażenia opini, czy braku akceptacji do złego traktowania innych by paru innym żylo się jak pączuś w masełku... Ludzie płaczą po kontach łapią doły kwestia czasu jak ktoś słabszy zrobi sobie krzywdę... A Ty (usunięte przez administratora) odpowiadasz na to "to idź do vorwerku tam nie bedzie czasu na myślenie o innych"??? Posiadasz inteligencję lekko upośledzonej ameby:) albo jesteś jednym z tych tłustych pączków...

@Dany

Co do złego traktowania to się w pełni zgadzam... na każdej zmianie są może ze trzy osoby które muszą ogarniać wszystko a reszta nie potrafi nic. Każdy wybiera sobie stanowisko pracy kopie dołki pod innymi żeby mieć tylko lepiej i się nienapracować. Osoba która coś potrafi jest do zajechania

@Dany

A znasz dobrze pana dyrektora? Uwierz że to ładna maska. Niejeden dał się nabrać.

Pracownik7
@Dany

Zgadzam się z opinią. Poza jednym : że pan dyrektor to jest ok???????? . Ludzie przecież to on na wszystko pozwala. Ryba psuje się od głowy...nie dajcie się zwieść kłamstwom, że on to nic nie wie , bo jak y wiedział......itd.

Lol
@Dany

Zgadzam się w 100% i odradzam. Niekompetentne kierownictwo, zastraszanie (usunięte przez administratora) nepotyzm. Rzeczywiście zgniłe jajo. Szkoda czasu na taką firmę. Jak trafi się ktoś mądry to jest wykorzystany i poniżany przez mało inteligentną większość. Na dobrych warunkach jedynie po znajomości , po rodzinie lub poprzez inne usługi .... Co mądrzejsi nie mają lekko. Są bowiem w tej firmie bardzo nieliczni a do tego są tępieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.