Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Amelia Nowy wpis

Hej przeglądam sobie profil firmy na pracuj.pl bo chciałabym aplikować na produkcje i jest informacja o świętowaniu urodzin. Wyjaśni mi ktoś na czym to polega? Haha nie spotkałam się z czymś takim jeszcze

Iceman Nowy wpis
@Amelia

Dostajesz bon na stołówkę. Niby nie dużo ale zawsze miły gest. Firma ma też bogaty pakiet socjalny.

szara mysz

Nasze kierownictwo brak słów tylko wierzą byłemu zmianowemu? (usunięte przez administratora) Chciałeś upodlić kolegę i ci sie to udało pustaku lecz my wiemy jakim byłeś zmianowym wiec brak słow na ciebie prostaku .Braw dla ludzi którzy go słuchają ile to sie rozwolniło przez niego zapomnieliście brawa brawa

Ktoś z zewnątrz Nowy wpis
@szara mysz

Czytam wypowiedź i zastanawiam się czy nie znam tego człowieka, o którym mowa. Czy mógłby mi ktoś przybliżyć sylwetkę. Pracuje on teraz w kolejnej firmie, już poza Brodnicą, typ dziwny, nerwowy, nieprzyjemny.

Czegoś tu nie rozumiem, a mianowicie chodzi mi o stawki Najnizsza krajowa liczona z dodatkami, chyba nie tak to powinno wyglądać A dokładnie.... Najnizsza na chwilę obecną to 27,70 zdaje się, wiec skąd stawka 25 ja się pytam????

Martysia

Cześć, niestety ci nie mogę pomóc, bo jestem kandydatem do pracy w firmie, ale zarobki oscylują tu w granicach minimalnej krajowej? Szukają technologa, byłam pewna, że kiedyś od kogoś słyszałam, że firma dobrze płaci. Wiesz jak to wygląda na tym stanowisku? Te świadczenia socjalne, dofinansowania do dojazdów i nauki działają normalnie? :)

Muminek

27,70 dotyczy umów zlecenie. Pracownik na umowie ma : stawka +%premii=stawka/godz.+ Dodatki Większość pracowników ma najniższą krajowa ewentualnie nieco więcej

@Martysia

Świadczenia socjalne-szalu nie ma, ale zawsze coś Dodatek za dojazdy.....nienpokrywa nawet połowy, która musisz przeznaczyć na busa Ktoś kto oblicza ten dodatek, zatrzymał się dawno temu ???? Paliwo poszło w górę, dodatek stoi w miejscu od lat

Samson

Jaka najniższa krajowa???? Pracuje tu już kilka lat jako operator i mam zarobki, których nie musze się wstydzić. Pracowałem w innej firmie w Brodnicy i było gorzej pod tym względem. Brak urlopów, nadgodziny bez kasy, żadnych dodatków. O ile dobrze pamiętam, to jak pytałem o robotę w Cofresco to kumple polecali i pracujemy teraz razem. Pewnie dla pracowników na ręcznych nie ma kokosów w stylu 4 tysie ale gdzie są takie wypłaty w Brodnicy, może w Rypinie ;) Za roboty ręczne nikt chyba nie płaci jak ministrom. Pozdrawiam hale 15 i 16 ;)

@Samson

Napisz, ile tego wynagrodzenia otrzymujesz jako operator. I z jakimi zarobkami zaczynałeś na tym stanowisku? Więcej niż najniższa krajowa? Jestem ciekaw co ile są podwyżki ;)

Robol

Ty chyba chcesz limuzynepod dom do roboty ???? Przychodź pieszo ????

Jurek Nowy wpis
@Muminek

Ja mam 5 ponad tysięcy i chcę więcej ale może to kwestia stażu.

Elo ludki, jak tam premia od wydajności? W sumie to kilka tematów jeat do poruszenia 1-premia 2-wejscie na zakład 3-parking dla produkcji Temat nr 1 Jak to jest możliwe, żeby odbierającym zabierali premie za wydajność? Odbierająca nie ma wpływu na to jak maszyna idzie Temat nr2 w czym produkcja jest gorsza od administracji czy sprzątaczek, że nie może wchodzić pierwszymi drzwiami? Temat nr 3:gdzie mamy parkowac auta, albo ie mam miejsc, a jak jakies się znajdzie, to ponton by siw przydal

Puszek

Jak Ci zasady nie pasują które panują w zakładzie to się zwolnij ????

Dana

Odbieram i czasami pakuje. Pracuje od kilku lat i nie słyszałam żeby aż tak źle było. Nie ma dramatu jak trochę zbiorą ale dołożyli i dokładają. Ja pracuję z operatorem i jeżeli on coś straci to ja też bo zespołem jesteśmy. Mam wpływ czasami a czasami nie jak coś nie idzie. Kiedyś skopałam kartoniki i zatrzymali. Operator nie był zły bo ja niezauwaxylam błędu. Czasami ja czasami on ale ogólnie dajemy radę. Wypłata na czas z zusem. Niektórzy to narzekają a zbierają puszki w szafce a później pretensje o brak premii. Może do pracy się wezmą i nas nie pogrążają. Z maszyny obok latają na fajkia maszyna sama to chyba ta odbierająca ma zaufanie u operatora. Wolę swoje robić i wiem co mam.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?

Witam mam pytanie odnośnie praktyk dla syna czy jest możliwość załatwienia w waszej firmie i gdzie się mogę udać ale jeszcze nie jest zdecydowany . Pozdrawiam

Dolores
@Marta

A nie łatwiej zadzwonić do firmy i zapytać?

A od czego zależy na która zmianę się dostanę? Macie dwie zmiany ? Przyznam ze zależy mi na dobrej atmosferze a to brzmi niezłe haha :p chciałem złożyć cv na operatora maszyn, mam doświadczenie bo widzę ze oczekują (jestem po szkole zawodowej) tylko czy jest na początku mimo wszystko jakieś wdrożenie ?

Trzy zmiany, ewentualnie cztery brygady Na początku będziesz miał test u psychologa :) Następnie będziesz uczony przez minimum trzy miesiące Po trzech miesiącach egzamin w obecności zmianowego i nie tylko Powodzenia :)

Jolka

i w jakich godzinach są te zmiany? :) na czym ten test u psychologa polega? czego dotyczą pytania? i co po tych trzech miesiącach? można liczyć na jakąś stabilniejszą umowę bądź większe wynagrodzenie? dajcie znać...

Trzy zmiany i 4 -brygadówka 6-14, 24-22, 22-6

22-6

14-22 ????

Zatrudniony

Czy ktoś jeździ autobusami miejskimi z ulicy podmiejskiej Jaki autobus pasuje najbardziej i na jakim przystanku wysiadacie przy Cofresco

Czy w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

Doczytałam się, że przejście na 3 zmiany to kwestia braku zamówień. Czyli z dodatkowych godzin nici? Nie wiadomo ile taki mini kryzys potrwa? W sumie trochę się dziwnie ze można aplikować na operatora skoro jest ciężko z pracą..

Muminek

Niezły żart. Ktoś ma poczucie humoru ????????????

Ekstruzja

Dlaczego nikt nie widzi zachowania większości Liderów na dziale ekstruzji? Większość czasu siedzenie w telefonie i nic nie robienie ? Gdy normalni pracownicy mają po 2 maszyny a Lider siedzi i bąki zbija Dlaczego nie mają pod sobą maszyn jak na innych działach ?

Hej, chciałabym dowiedzieć się więcej na temat dofinansowań do wypoczynku. Organizują jakieś kolonie dla dzieci ? Ewentualnie faktycznie dostaje się to dofinansowanie? Dla rodzic jest coś takiego jak wczasy pod gruszą?

Nowy wojskowy

Zaczynamy się wkurzać !!! Hala 15 tyle lat pracowaliśmy na 4 brygadach i teraz jak nas dali na 3 zmiany to dużo ludzi odchodzi z taką wypłatą nie ma sensu. To co kierownik wyprawia i jego ludzie to śmiechu warte. Nie dość że moglibyśmy pracować na 4 brygadach dalej to jeszcze pracownicy by byli a tak bezsensowna 3 zmianówka. Jego poprzednik wiedział jak zrobić aby to funkcjonowało . Teraz plotki idą że znów na 4 zmiany po 2 miesiącach na 3 zmianach . Znów ludzie odchodzą nie chcą być w tym cyrku na hali 15 . W ogóle żadnych informacji do pracowników traktują jak(usunięte przez administratora)zmianowi zamiast stać za pracownikami to stoją jak ciche myszki i się patrzą. Jak tak dalej pójdzie z biura będą przychodzić i pracować bo zakład już ma najgorsza opinie w Brodnicy przez ludzi zarządzających. Dali by 4 brygady i jakoś to zaplanowali a tak następni będą odchodzić w tym ja po 13 latach . Zero szacunku. Przychodzi się do pracy a nie wiadomo co kierowniczkowi jednemu drugiemu odbije. A tak informacja dla kierownika czemu traktują ludzi z ciągłym L4 lepiej jak tych co chodzą do pracy cały czas ?

@Nowy wojskowy

To kiedy ludzie dowiadują się o takich nowinach, w momencie gdy mają przyjść na 4 zmianę, a okazuje się, że ona jest zlikwidowana? Rozumiem, że 4 brygada to były nocki i można było lepie zarobić? Zdradź jakie stawki obowiązywały za nocki.

@Nowy wojskowy

Popieram rzucają nami jak (usunięte przez administratora) nic nie idzie zaplanować raz 3 zmiany raz 4 brygady i tydzień wcześniej się dowiadujesz. Jak był covid i zapotrzebowanie to na cały zakład robiliśmy nadgodziny. A teraz co zeby jeszcze uczciwe pieniądze płacili. Jak tak dalej będzie to sami pomarańczowi będą robić to najpewniej będzie wydajność.

A z jakim wyprzedzeniem macie ustalany grafik? Teraz już nie możecie pracować nadgodzin czy mniej roboty jest? Czemu twierdzisz, że teraz płacą nieuczciwie?

Słowny

Te 4 brygady ustalane są na ostatni moment, czasami dowiadujemy się pod koniec miesiąca, że od przyszłego miesiąca przechodzimy na 4bryg. Zero organizacji w tej (usunięte przez administratora). Nic nie jest jak powinno być, ale wina leży po stronie zwykłego szarego pracownika, a nie osób zarządzających tym wszystkim.

Tadek niejadek
@Nowy wojskowy

Z 4 na 3 nie dobrze. Z 3 na 4 też źle. To nie kierownik decyduje na ile zmian maszyna pracuje, tylko rynek sprzedaży. Co z tego, że będziesz chodził ciągle na 4 zmiany jak nie będziesz miał co i z czego robić. Później miesiąc na szczotce jedziesz, nic nie wyprodukujesz i to jest ok ? Kierownik który by nie był, nie organizuje ilości sprzedaży i rynków zbytu. On jedynie musi się dostosować do tego co jest i koniec.

Amy

Widzę tu narzekania na stawkę, a nikt nie podał chyba kwot... Poratujecie? Mają ofertę dla pracownika produkcji na swojej stronie, ale dobrze byłoby wiedzieć jaką kasę proponują zanim się przejdzie rekrutacje jeszcze. I niby mają bogaty pakiet socjalny, co tam się w sumie znajduje? Coś godnego szczególnej uwagi czy takie podstawy same typu multisport?

@Amy

co dostawki to powiem że podpisuje się umowę i w niej zaznaczone jest że nie wolno udostępniać, tak jest w każdym zakładzie więc co za problem zadzwonić do kadr i się zapytać????

@msawko

zarobki na Brodnicę całkiem spoko, kokosów nigdzie nie ma a tu nie narzekajmy jest okej.

@msawko

Jakby było okej to do wojska i za granicę by tyle nie poszło także nie gadaj może troche więcej niż w sitsie płaca i tyle.

Jacek
@msawko

Jesteś w stanie napisać, ile dokładnie dają? Bo piszesz, że kokosów nie ma i oczywiście rozumiem ale może jakieś konkrety jesteś w stanie podać? Akurat ja szukam pracy, gdzie jest stabilne zatrudnienie ale wiadomo kaska też ważna, aby coś w miarę płacili.

Nadja
@Amy

Rekrutację trzeba przejść niestety. Z doświadczenia powiem zm,że żeby dostać się na dobre stanowisko nie jest wcale tak łatwo. Co do stawek jest podobnie jak we wszystkich dużych zakładach w CBR. Wszystko zależy od tego ci robisz,jak robisz i jakie masz nastawienie do pracy.

Rysiu
@Nadja

To ile jest etapów rekrutacji? I na czym polega każdy z nich? Da się jakoś przygotować, aby mieć większe szanse? Są jakieś zadania do wykonania, testy? Długo łącznie trwa cała rekrutacja?

Zwalniają ludzi normalnie pracujących,a nikt nie zainteresuje się osobami,które kilka lat nie były w pracy bo są na macierzyńskim lub wychowawczym,ale dalej są pracownikami zakładu.

Jeśli osoba przebywa na urlopie macierzyńskim lub urlopie wychowawczym to pracodawca nie może jej zwolnić. Żeby zwolnić taka osobę musi czekać na powrót tej osoby do pracy :)

Kiedyś nas chociaż pytano czy chcemy zaczynać nocki od niedzieli czy poniedziałku a teraz nikt się nie pyta, komuś coś nie pasowało i tak musi być zresztą jak ze wszystkim

Kamil

Czemu teraz przestali pytać? W poniedziałek było wygodniej zaczynać niż w niedzielę? Od dawna nie ma już wyboru? Chociaż za nocki lepiej płacą?

msawko

a co za różnica??? na 4 brygady się nie chce to wtedy pasuje wpaść na 2 soboty rano na nadgodxiny i mieć weekendy i święta wolne a mieć tyle co człowiek na 4bryg.

@Kamil

Tak większość osób wolało zaczynać nocki od niedzieli ale teraz nikt się nas nie pyta o zdanie w żadnej kwestii, dąży się do tego żeby zepsuć atmosferę między ludźmi

Kamila

czyli dobrze rozumiem, że nocka zaczynała się w niedziele? a od której godziny i o której się kończyła zmiana? czy za noce był dodatek?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Weronika

Jestem pracownikiem i z mojego punktu widzenia atmosfera jest taka jaka sam wokół siebie wytworzysz. Ja jestem otwartym,pogodnym człowiekiem i nigdy na atmosferę w pracy w Cofresko nie narzekam. Jesteśmy różni i jeśli ,,TY,,szanujesz innych,inni będą szanowali Ciebie

Ktos

Wcześniejsi liderzy byli spoko przychodziło się do pracy aż miło było. Każdy wiedział co robić. A zmienili liderów bo kierownictwo nie wiedziało co się dzieje na hali. A teraz wie wszystko. A nimi liderzy mieli swoje 5 min już w tym zakładzie i dzięki takim ludziom zakład stacil porządnych i dobrych pracowników. Już był spokój, a od nowa zaczyna się to co kiedyś

@Ktos

Nie rozumiem co ma lider do atmosfery w pracy on ma tylko pomagać kiedy np nie idzie ci maszyna, lub dbać o funkcjonowanie hali. Jak masz swoją maszynę to nawet nie mówi ci gdzie masz pracować. Więc atmosferę tworzą ludzie a nie lider. Gdyby kierownictwo nie wiedziało co się dzieje na hali to by ich nie zmieniło wiec wiedzieli kiedys i wiedza teraz bo poczta w Cofresco działa ekspresowo :)

Ktoś

Lider ma pomagać na maszynie dobre sobie a czy któryś pomaga? W tej firmie są liderzy jednej maszyny, a co do układów to prawda kto nie jest pupilkiem zmianowego to może zapomnieć o spokojnej pracy czy możliwości przyjścia na nadgodziny w przypadku trzech zmian, nie wspominając już o niesprawiedliwym rozdawaniu pracy, możesz potrafić wszystko a nie podobasz się zmiamowemu i masz (usunięte przez administratora) nikt już nad niczym nie panuje w tej firmie i każdy robi co chce a szkoda bo kiedyś naprawdę była fajna atmosfera i sprawiedliwe traktowanie ludzi

Kamil
@Ktoś

Co to znaczy ze praca jest niesprawiedliwie rozdawana? Niektórzy dostają jej więcej i cięższą? A nadgodziny? Wspomniałeś że nie każdy dostaje. Płacą wtedy więcej że ci zależy?

Takaja
@Ktoś

W samo sedno, zwolniłam się chociaż lubiłam tą pracę ale uczciwym pracownikom którzy nie włażą w (usunięte przez administratora) albo nie kablują to jest pod górkę.

@Kamil

Dokładnie tak, ulubieńcy przełożonych w większości osoby zbytnio nie rwące się do pracy mają lżej, osoby potrafiące wszystko nie są doceniane i z reguły są przydzielone do cięższej pracy

Nadja

Jestem zadowolona z pracy w Cofresko. Fakt że na początku nie było łatwo i trzeba było dużo się uczyć. Nadal żeby być docenionym pracownikiem trzeba się starać. Jeśli jest się pozytywnie nastawionym do pracy nie ma (usunięte przez administratora) żeby nie było dobrze. A i kasa z doświadczeniem nie jest taka najniższą,,krajowa,,. Zaplecze socjalne jest wzorowe. Mało gdzie w zakładach tak jest. Warto tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.