Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Pracownik kk.

Witam, czy ta komisja anty mobbingowi czymś się interesuje, i pani psycholog? (usunięte przez administratora)Przecież to jawny mobbing. Przez 10lat jak tu pracuję nie widziałem takiego czegoś. Mam nadzieję że ktoś na to zareaguję.

@Pracownik kk.

Jeżeli chodzi o tą panią o której myślę to uważam że ta opinia jest nie trafna. Pracowałam w tym zakładzie jako sprzątaczka i pani liderka jest bardzo miła, wyrozumiała. A to że ktoś woli siedzieć na (usunięte przez administratora) zamiast zabrać się za robotę to już jego wola. A skoro pani tak bardzo to przeszkadza że ktoś się w końcu wziął za te plotkary to nie (usunięte przez administratora) a uczciwość wobec innych pracowników. Pozdrawiam

Komisja anty-mobingowa nic nie robi a jeszcze pewnie kase za to bierze. Sprawa zamieciona pod dywan wiec nic dziwnego ze mobber czuje sie bezkarny. I mobbinguje dalej i bedzie to robic za tydzień miesiac. Swoja droga ciekawe co przyniesie wynik rocznej ankiety.

Lola

Heja A jak wygląda sprawa pracy w kontroli jakości?

Pedro
@Lola

Najgorszy dział. (usunięte przez administratora) i zero organizacji. (usunięte przez administratora) Im jesteś bystrzejszy.. Bardziej pracowity i mądrzejszy od naczelnego tym gorzej dla Ciebie. Odeszło już duzooo osób. Naczelny ma czas na wszystko tylko nie na pracę!!!? Siedzi zamknięty(usunięte przez administratora) nic nigdy nie wie. DRAMAT!!!!

Pracownik 1

Czy ktoś tak jak ja uważa że liderzy na BM są niesprawiedliwi?

pracownik 15
@Pracownik 1

uwazam inaczej.

Pracownik 15
@pracownik 15

Ale mi chodzi głównie o zmianę D i A

Krystyna
@Pracownik 1

W jakim sensie, według Ciebie liderzy na BM w Cofresco są niesprawiedliwi? Napiszesz coś więcej na ten temat i przybliżysz sytuację? Chodzi o jakieś warunki zatrudnienia?

Mariusz Pudzianowski

Hej. Jak atmosfera w biurze? Logistyka, zakupy itp?

Slawek
@Mariusz Pudzianowski

Bez zmian... W skali 1/10... To góra 2...

Stary
@Slawek

Logistyka dramat.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?

Jaką dyskotekę ??? Po pierwsze to nie żarówka tylko palnik LED niedouczony pracowniku po drugie w czasie pandemii to jest rarytas dyskoteki zamknięte a tu światło mruga jak na dyskotece więc o co się spinasz ????????????i po co piszesz mniej kumatych skoro sam/a nie wiesz co daje światło w lampie ????????????

wesoło

Chociaż w cofreso dyskoteka otwarta hehe

Witam tyle się tu piszę i czyta ale Nikt nie wspominał o (usunięte przez administratora) Jest hamski opryskliwy, uaważa się mądrzejszy od wszystkich , nawet potrafi się obrazić i odejść od maszyny jak się zwuci mu się uwagę albo coś zasugeruje. Próbuję wszystkich i wszystko kontrolować, żądzić i wysługiwać się innymi a sam żadko pojawia się na awariach tylko tych dwóch pozostałych elektryków widać jak chodzą po awariach,. Nawet spotkałam się z sytuacją że chodził po maszynach i rozpytywał operatorów czy na pewno Elektryk był na awari i czy coś robił i potrofi dzwonić do Elektryk i pytać co robi gdzie jest a jak jest w WC to potrafi stanąć niedaleko wejścia do WC i sprawdzać czy żeczywiście tam był. To już naprawdę podlega pod (usunięte przez administratora) Podziwiam tych dwóch elektryków " podwładnych (usunięte przez administratora)jak on to każdemu stwierdza" że jeszcze z tym pożadek nie zrobili. Panowie nie dajcie się tak być nie może. Nic dziwnego że opinia tylko nie chodź na zmianę A do elektryków bo tam jest dramat krąży poza zakładem i nikt z (usunięte przez administratora)lider elektryków nie chce pracować. Widać jak firma kontroluje swoich żądzących liderów. Miejmy nadzieję że przeczytają ten post i przejżą na oczy

Palacz

Powiem ze z działem technicznym to na większości zmian są problemy. Niektórzy mechanicy mają wieczną awarie a co do czego siedzą na warsztacie z założonymi nogami na biurku (awarie mają ale chyba głowy). Ale niestety podrzędny pracownik nic nie moze zrobić.

Widać że post napisany przez pracownice co odbiera surowiec z maszyny jesteś tak żałosna że brak słów jak nie potrafisz dogadać się z operatorem to nie pisz na elektryka mechanika wszystko zależy od tego jaki dostajesz surowiec do produkcji to raz po drugie to wszystko zależy od umiejętności operatora ale najwidoczniej nawet nie wiesz jak koleżanka od żarówki na stołówce o czym piszesz jak ci nie pasuje to idź do mamy wypłakać się w rękaw a nie piszesz na forum kwiatów za to nie dostaniesz ????????????

@Palacz

Jeśli ktoś wie jaką wysokość ma stół warsztatowy czy biurko to zrozumie że aby trzymać nogi na tak wysokim meblu to trzeba mieć grubo ponad 2 metry wysokości więc proszę nie pisać takich bzdur bo w Cofresco nie ma tak wysokich mechaników i po raz kolejny nie do uczona osoba pisze jaką wiedzę ma z matematyki dramat ????????????

Karol

Czy firma jest wypłacalna ?

Dany

Atmosfera dramat... Kierownictwo (poza Panem Dyrektorem) niekompetentne fałszywe, zastraszanie i intrygi (szczególnie w dziale (usunięte przez administratora)EŻ NIC NIE LEPSZA...poza tym na każdym szczeblu, niestety odradzam i to szczerze, z zewnątrz wygląda na prężną firmę z przyszłością...w środku zgniłe jajo... Pozdrawiam.

@Dany

Kompletnie się nie zgadzam. Pracuje tu na hali kilka lat i mam inne zdanie. Po co te głupoty tu piszecie. Lubię kierownika produkcji, zmianowych i innych bo szczerze to nikomu nic złego nie robią tylko wykonują swoją robotę. jak my. Ludzie miłego dnia i dajcie spokuj z tymi bredniami. pracownik hali 7.

@Dany

To po co jeszcze tam robisz?

Dany

Atmosfera dramat... Kierownictwo (poza Panem Dyrektorem) niekompetentne fałszywe, zastraszanie i intrygi (szczególnie w dziale KJ, SZKOL I LOG TEŻ NIC NIE LEPSZA...poza tym na każdym szczeblu, niestety odradzam i to szczerze, z zewnątrz wygląda na prężną firmę z przyszłością...w środku zgniłe jajo... Pozdrawiam.

Onn

Operator maszyn. Co powiecie na temat tego stanowiska pracy? Da się ogarnąć? Jakieś wymagania?

Ja to ja

Co powiecie o (usunięte przez administratora) która robi egzaminy a pojęcia nie ma ? Podręcznik i nic poza tym... Niech weźmie przestudiuje i zapraszam na maszyny na 8 h ruszyć ustawić i wyregulować... Chętnie zobaczę jak sobie radzi z wielce podręcznikiem idealnego operatora ????

Lord

Niestety co rok to samo. Wszyscy tak samo dostają podwyżki czy młody czy stary. Powinno być stażowe. Jak ma się czuć stary wykwalifikowany pracownik znający wszystko i słyszący że jakiś nowy, który dopiero przyszedł nic nie wie i dodatkowo (usunięte przez administratora) ma na wszystko i ma podobna stawkę. Panie prezesie trzeba się obudzić. A z kierownikiem co się stało? Kiedyś podszedł porozmawiał. (usunięte przez administratora)

@Lord

zapraszam na bm.po godzinie mieli byście dość.

Imała

Jakie są zmiany? Jest możliwość pracy na dwie lub 3 zmiany?

Kulka

Do wszystkich operatorów przestancie się wyzywać na pracownikach to nie wina ich że wam maszyny nie ida! Nikt nie robi nic specjalnie a kto zawsze obrywa najslabsi. Oczywiście są wyjątki! Pozdrawiam

Kamil
@Kulka

W jaki sposób obrywa się pracownikom, możesz napisać coś więcej i nieco rozjaśnić sytuację? Warto dzielić się swoimi przemyśleniami i argumentować swoje zdanie, takie opinie są zawsze cenne.

Patrycja

Co masz dokładnie na myśli?

Lemo

Zorro ale Ty masz czepek sprany

Rezydent

Jak byś robił 10 lat to byś wiedział że zmianowy jest od tego żeby zwracać uwagę pracownikowi i znał byś zasady że w pracy nie wolno używać telefonu i maseczki trzeba nosić poprawnie skoro zwraca no to uwagę to dobrze wykonuje swoją pracę.

Zamaskowana_Hydra

Tak czytam te wasze wypociny jak to każdy widzi coś u innych a u samych siebie nie potrafi nic zobaczyć ideały za dychę. Robicie (usunięte przez administratora) burzę i interesujecie się tym czym wam nie brak się interesować. Własną (usunięte przez administratora) niech się każdy zacznie interesować i będzie najlepiej . Całuję i pozdrawiam :*

Alfons

Co jest z tym zakładem ? I kierownikiem ? Miał zrobić porządek z liderami na hali 15 naszego miał zdjąć (usunięte przez administratora) lider nikt nie chce fałszywego lidera co własną (usunięte przez administratora) Broni i naśmiewa się z ludzi . Czy on ma jakieś układy ? Dwa razy ankieta wyszła mu najgorzej ale dalej jest liderem za rok podejrzewam będzie zmianowym rączka rączkę myje. A drugi lider z zmiany A też już był zdjęty bo jeszcze gorszy i co ?? Dalej pracuje . O co chodzi panie. Może w końcu pan posłucha pracowników a nie tylko liderów . Nasz do wymiany i zmiany A też ludziom się licho pracuje ale no co lepiej zostawić ich . Szkoda zdrowia na ten zakład

Jedyny prawdziwy

Teraz trzeba nosić maseczki na twarzy Więc pytam się jak osoba nosząca okulary ma zakładać maskę na nos gdy przy każdym oddechu parują okulary (ja akurat tak mam) Poprostu się nie da pracować gdy się nic nie widzi ,ale ci z biura tego nie rozumieja i tylko robią notatki i straszą mandatami

Mały

Zacznijcie ludzie walczyć o swoje. Zaczęła się pandemia to kierownictwo (usunięte przez administratora) schowało i nawet za wiele nie pracowała jak i potem pracowała zdalnie . Wynik? Nagrody dla tych co nic nie robili a szara produkcja pracowała no i wynik u nas ? (usunięte przez administratora). ALE ZA CO ? ZA TO ZE POTRAFIA TYLKO MAILA PISAC NIC WIECEJ. A NAJLEPSZE ŻE POTRAFIA NAPISAĆ O PODWYŻKACH DO 6 % . HALO TO MY TU PRACUJEMY NIE WY BIUROWI . 4 BRYGADY POWINNI WIECEJ DOSTAĆ OD 3 ZMIAN BO TO NIE WY WSTALISCIE RANO ABY ISC W NIEDZIELE DO ROBOTY JAK WY SIE BAWICIE W SOBOTE WIECZOREM TO MY PRACUJEMY . TO JAKIM PRAWEM PODWYZKI USTALACIE TAK NISKIE DLA NAS MIMO ZE NAGRODY DOSTALISCIE TAKIE ZE JAKO SZARY PRACOWNIK MUSI PRACOWAC KILKANAŚCIE LAT. DODATEK TWZ POWINIEN BYC ZWIEKSZONY ZA 4 BRYGADY .

Jedyny prawdziwy
@Mały

Teraz trzeba nosić maseczki ok rozumiem ,ale jak osoba nosząca okulary ma zakładać maskę na nos gdy parują okulary i nie da się pracować bo się nic nie widzi niech ci z biura zastanowią się nad tym a nie dawać notatki albo straszyć mandatami

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.