Opinie o SUNRISE w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SUNRISE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SUNRISE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNRISE w Kraków

balbi

Po rozmowie kwalifikacyjnej troszkę się zraziłam, ale zaryzykowałam i poszłam na dzień otwarty. Dostałam 'trenera' i pokazał mi co i jak... Robił wszystko z taką łatwością , że na prawdę spoko no i ta podstawa niezależna od wyników jak najbardziej na tak

mila

ja polecam

nicko

potwierdzam bylem w sobote na dniu próbnym i bardzo miło wsponinam. Dostałem pracę bede mial 1500 postawe plus premie zobaczymy jak wyjdzie.

ŁUKASZ

Pracuję w firmie niecałe pół roku, mam 22 lata. W kwietniu zarobiłem 5300 zł, a w maju 6200 zł. Minusy pracy: trzeba przełamać pewne stereotypy, które większość z nas ma w głowach, opinie osób, które nigdy tak nie pracowały, ale mają wiele do powiedzenia (negatywne opinie biorą się chyba za strachu przed kontaktem z klientem) pierwszy tydzień jest ciężki, bo musisz się nauczyć rozmawiać z ludźmi, nieświadomość ludzi na temat pracy w marketingu. Plusy: bardzo dobre zarobki, gwarantowana pensja stała nieuzależniona od wyników plus wysokie prowizje motywujące do wydajnej pracy, pieniądze zawsze na czas, możliwość wypłat co miesiąc, tygodniówek, dniówek - do wyboru, uczciwy szef, kasa zawsze się zgadza co do złotówki, SUPER ATMOSFERA, młoda załoga, PS4+telewizor w firmie, piłkarzyki, dużo ciekawych szkoleń z zakresu marketingu, coachingu, sprzedaży..., pomoc trener i starszych kolegów, nie wymagane doświadczenie, dzień zapoznawczy przed przyjęciem do pracy, fajne dziewczyny :), fajni klienci, możliwość awansu, awans uzależniony do wyników, a nie od stażu pracy czy znajomości, każdy ma równe szanse, każdy przechodzi te same szkolenia i pracuje według sprawdzonego systemu, wbrew wszelkim stereotypom 95 % klientów jest pozytywnie nastawionych, a z pozostałymi 5% po prostu nie rozmawiamy, ale żeby się o tym przekonać trzeba przyjść na dzień zapoznawczy i dopiero po takim dniu podejmować decyzje, niema innego sposobu. zaje....a praca.

Ankieter

Wszystko w miłej atmosferze.(usunięte przez administratora )

Moje słabe i mocne strony. Co preferuję: rozwój, atmosferę czy zarobki? Doświadczenie.

waclaw

Na rozmowie pytają o wózki widłowe czy kurs jest i ile doświadczenia. magazyn 1800zl netto potwrdzam

LadyKate

Różnie piszą. Byłam dzisiaj na dniu otwartym. Osobiscie polecam. Miła atmosfera, fajna trenerka. Mili klienci, Pani nas wycałowała :) Pozytywnie Przedemną jeszcze 2 dni szkolenia i od poniedziałku zaczynam. Napisze za parę dni jak mi idzie.

KAMIL

A JAK NIE BUJDA, TO CO? A JA PRZEZ OSTATNIE 2 TYGODNIE WYCIĄGNĄŁEM 2600. PEWNIE POWIESZ, ŻE TO TEŻ BUJDA HEHEHE. ALE WSZYSCY, KTÓRZY PRACUJĄ WIDZIELI, BO WYNIKI SĄ CODZIENNIE RANO WYCZYTYWANE NA FORUM. A SĄ WYCZYTYWANE WŁAŚNIE PO TO, ŻEBY NIKT NIE MUSIAŁ WIERZYĆ NA SŁOWO, TYLKO ŻEBY KAŻDY ZOBACZYŁ, ŻE W TEJ FIRMIE ZARABIA SIĘ BARDZO DOBRZE. WSZYSCY PRACUJEMY W GRUPACH 3-4 OSOBOWYCH, TAKŻE KAŻDY WIE KTO JAKI MA WYNIK I ILE NA TYM WYNIKU MA PREMII. A CHŁOPAK, KTÓREGO JA SZKOLĘ DZISIAJ 7 DZIEŃ W PRACY ZAROBIŁ 240 ZŁ (W JEDEN DZIEŃ, NIE W TYDZIEŃ). OSOBA, KTÓRA PISZE, ŻE "W COŚ TAKIEGO SIĘ NIE PAKUJE" PO PROSTU NIEŚWIADOMIE SIĘ OŚMIESZA. I ŻEBY NIE BYŁO INNE OSOBY TEŻ WIDZIAŁY JAK TEN MŁODY PRACUJE I JAK ROBI TAKI WYNIK. WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ ZOBACZYĆ JAK SIĘ ZARABIA TAKĄ KASĘ POLECAM PRZYJŚĆ NA ROZMOWĘ, MOŻE SZEF ZAPROSI DA DZIEŃ OTWARTY I WTEDY BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ JAK TA PRACA NAPRAWDĘ WYGLĄDA. NIE BĘDĘ WIĘCEJ ODPISYWAŁ, BO NIE MAM CZASU NA TAKIE PIERDOŁY, I NIE BĘDĘ NIKOGO PRZEKONYWAĆ, ŻE WARTO. JA SIĘ CIESZĘ, ŻE JA ZARABIAM KASĘ I OSOBY, KTÓRE UCZĘ TEŻ, BO TO TEŻ JEST FAJNA SATYSFAKCJA. PRZYCHODZI DO NAS ŚWIEŻAK, BEZ KASY, BEZ POMYSŁU, A MY GO UCZYMY ZARABIAĆ 3-4 TYS. FAJNE UCZUCIE. POZDRO.

maciej

Też dziś byłem. Magazyn zarobki 1800, ankieter 1500 podst i premie. 1800 to chyba nie taka marna pensja jak na magazyn.

dalejmaciej
@maciej

moja matula w żabce zarabia 1200.

XXX

Byłem dzisiaj na rozmowie, standardowa przykrywka pod przedstawiciela... mówią o magazynie zarobki marne a ankieter 2-3 tysiące... Bujda nie raz się spotkałem z takim czymś i nie pakuje się w to.

UWAGA !!!

Nie jest tajemnicą, że nie każdy się nadaje do takiej pracy. Trzeba być osobą komunikatywną, otwartą na ludzi, lubiącą kontakt z klientem. Skoro ta praca jest taka kiepska to dlaczego pracuje w firmie ponad 20 osób? Osoby, które nie mają pojęcia o marketingu powiedzą, że żeby sprzedać to trzeba coś wcisnąć, a prawda jest zupełnie inna. To właśnie osoby uśmiechnięte, przyjaźnie nastawione do ludzi robią najlepsze wyniki. Jak inaczej można przekonać do czegoś klienta, jak nie tylko uśmiechem. Dziwią mnie te spiskowe teorie osób, które nie pracowały w firmie, a jedynie nie przeszły rekrutacji. Wiadomo, że przegrani zawsze szukają wymówek. Dlaczego pracuje w firmie ponad 20 osób? Dlaczego w firmie jest kilkadziesiąt zdjęć i referencji od zadowolonych klientów (nie tylko starszych, ale również osoby po 20, 30, 40 lat)? Dlaczego codziennie dzwonią do biura klienci i nas chwalą? Dlaczego reklamacje praktycznie się nie zdarzają, choć każdy klient ma adres firmy i 10 dni na rezygnację? Dlaczego mamy grono stałych klientów? Tu nie trzeba w nic wierzyć wystarczy patrzeć na fakty. Co złego jest w tym, że w firmie promuje się pieniądze, skoro osoby zarabiają po 100, 200 zł dziennie? (za chwilę znowu ktoś napisze "ale ja nie wierzą" - to zadaj sobie ponownie pytanie: dlaczego w firmie pracuje 20 osób?) Dlaczego jest fajna atmosfera, a pracownicy zadowoleni? (przecież na produkcji tak nie było). Dlaczego jest dzień otwarty? Żeby kogoś przekonywać? Do zarabiania 100, 200 zł dziennie? Czy pracownik, którego trzeba przekonywać będzie pracować wydajnie? Będzie się angażować? A może jak ktoś nie wyrabia normy, ale się angażuje to trener z nim ćwiczy i pomaga wyrobić normę? Może każdy z nas na początku nie wyrabiał normy? Chcielibyśmy zarabiać po 3-4 tys. i żeby nie było żadnej normy? A może pensja stała + prowizja jest po to, żeby zarabiać więcej, a nie mniej? Czy tylko na pensji stałej młoda osoba, bez doświadczenia ma szansę zarobić takie pieniądze? Czy gdyby osoby nie zarabiały, albo nie miały wypłacanej pensji miałyby motywację do pracy? Cy skoro tyle osób pracuje i wyrabia normę to jest naprawdę takie skomplikowane? Czy dla osoby bez pracy, i bez pieniędzy jeden dzień w którym ma możliwość zobaczyć jak ta praca wygląda, od środka (zobaczyć, żeby nie musiała w nic wierzyć na słowo) to naprawdę strata czasu? Przecież przez ostatni tydzień nie znalazł pracy, a niejednokrotnie nawet nie był na żadnej rozmowie. Lepiej siedzieć z założonymi rękami, czekać zamiast działać i biadolić jak w Polsce jest ciężko? Czy lepiej sugerować się opinią osób którym się nie udało? Czy posłuchać opinii osób którym się powodzi, którym się podoba, zarabiają, są zadowolone i wtedy wyrobić sobie swoją własną opinię. Pozdrawiam wszystkich tych za i tych przeciw ja jestem zadowolona. :)

tacy sami a nie tacy?

Psssstt -Ala jest chyba z jest z PiS? -Alu spytaj kochanie rodziców (PiS_iorków) skąd się biorą dzieci i dlaczego już powyżej 2 000 000 młodych polaków zasila budżety innych krajów -wykonując tam zajęcia których brzydzą się rodzimi mieszkańcy np. Anglii, spytaj też jak wspaniale rządziła niedawno -twa ulubiona partia PiS i sobie tu lepiej poczytaj -oto dla Ciebie lektura na lato: http://www.aferyprawa.eu/Sady

nemo

Pytanie: a kto odpowiada za miliony które poszły z prywatnych kont OFE do ZUS -takiś prawno-sprawiedliwy?... Chcesz coś popsuć -toksyczny gamoniu -jedź do Anglii -tam znajdziesz zapewne wiele życiowych odpowiedzi a jeśli się uparłeś -to tu luknij (usunięte przez administratora) -i niech cała reszta tam się intelektualnie zaspokaja -tymczasem wpadamy w trans fantastycznej obsługi klienta!!

UWAGA !!!

nina

Dzisiaj jestem zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. W ogłoszeniu był nabór na doradcę klienta. Nie wiem dokładnie na czym praca ma polegać i czy warto wiązać się z ta firmą gdyż mam kilka innych ofert i to całkiem ciekawych.....jeśli ktoś to czyta i miał jakieś doświadczenie z tą firmą proszę o odpowiedz. Dodam, że jestem osoba w średnim wieku i szukam poważnych ofert i na stałę( na pewno nie akwizycji czy marketingu) pozdrawiam

Jest pensja stała którą zawsze dostajesz niezależnie od wyników.O wypłaty i wyniki akurat nie musisz się martwić bo trenerzy pomagają świeża kom robić wyniki. Najlepiej umów się na rozmowę to szef Ci wszystko wyjaśni.Ja jestem z zarobków bardzo zadowolony.Jak dobrze wpadniesz na rozmowie to zostaniesz zaproszony na dzień otwarty i trener Ci wszystko pokaże i wyjaśni.Powodzenia :)

JUICE !!!!!!!!!!!

W zeszłym roku mój najmniejszy zarobek 2600 a najlepszy 4200.Średnia zarobków to między 2 a 4 tys.Najlepiej iść na rozmowę i umówić się na dzień otwarty na którym mamy możliwość przyjrzeć się jak wygląda praca i po takim dniu ocenić chcemy w tej firmie podjąć pracy czy też nie.Taki dzień nic nie kosztuje nie wiąże się z z żadnym ryzykiem a ja powiem że cieszę się, że po przeczytaniu hej tzw w internecie jednak poszedłem na taki dzień. Nie chciało mi się wierzyć, żeby było aż tak że jak niektórzy tutaj piszą bo gdyby było to przecież firma już dawno by nie działa bo przecież nikt by nie chciał pracować. Pracuję ponad rok i dzisiaj już wiem, że większość negatywnych opini pisze zazdrosna konkurencja. W firmie pracuje kilkanaście osób to chyba o czymś świadczy. Pozdrawiam wszystkich :)

ZalosniHejterzy

No tak tak Kolego tylko roznica taka ze to ten pan A wygladajac jak dziecko ma prace zarabia srednio 4 tysiace miesiecznie a Ty jak błazen i pajac zhejtowałes go. To Ty sie starasz o prace ale jak jestes malym mamipierdkiem co mamusia wyslala na taki dzien to nic dziwnego. Zegnam:) Byles tam .. racja byles ale (usunięte przez administratora) WIDZIALES ! hahaha

Byłem Tam

Witam, Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat firmy Sunrise, po niecałym dniu próbnym w tej firmie. Wszystko zaczęło się od ogłoszenia umieszczonego na stronie gumtree, gdzie pewna firma x(Sunrise) poszukiwała pracownika na stanowisko pomocnik hurtowni, nie wymagając doświadczenia i obiecując wysokie zarobki z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a w późniejszym czasie, awans. Po przemyśleniu kilku rzeczy i przeczytaniu dostępnych opinii, postanowiłem zaryzykować i zadzwoniłem pod wskazany numer telefonu. Telefon odebrała miła pani, która zadała mi kilka podstawowych pytań dotyczących mojej osoby, a później umówiła mnie na rozmowę z szefem, który miał mi dokładniej przedstawić informacje dotyczące stanowiska na które aplikowałem. Spotkanie miało odbyć się o godzinie 8.00 w siedzibie firmy na ulicy karmelickiej. Na początku dostałem formularz, który miałem wypełnić. Pytania dotyczyły takich rzeczy jak mocne/ słabe strony, wizja rozwoju zawodowego, co mogę dać firmie etc. Po wypełnieniu wyżej wspomnianego formularza, zostałem zaproszony do „gabinetu”. Pan, który mnie przyjmował wydawał się miły i po krótkiej wymianie uprzejmości poprosił mnie abym usiadł i zaczęła się rozmowa właściwa. Mając formularz przed sobą, zaczął zadawać mi identyczne pytania, które były zawarte w formularzu. Po co? Nie wiem, w końcu na wszystko mógł znaleźć odpowiedź na kartce, którą miał przed sobą.. „Szef” przedstawił mi pokrótce jak wyglądają zarobki na stanowisku magazyniera, a później zaczął mówić o stanowisku ankietera i plusach jakie może przynieść powyższe stanowisko(usunięte przez administratora) No wszystko fajnie, tylko problem polegał na tym, że chciałem być zwykłym magazynierem.. W tym momencie Pan zaczął sprawdzać czy posiadam odpowiednie kwalifikacje na stanowisko magazyniera. Uprawnienia na wózki widłowe – brak, umiejętność wypełniania faktur – brak, używanie kasy fiskalnej – brak. Tym sposobem mogłem zapomnieć o pracy na stanowisku pomocnik hurtowni, mimo tego, że w ogłoszeniu było napisane „nie wymagamy doświadczenia”. Skuszony wizją dużych zarobków i nie posiadania odpowiednich umiejętności żeby podjąć pracę na magazynie, postanowiłem się zgodzić na bycie ankieterem. W tym momencie zostałem poinformowany, żeby zgłosił się w poniedziałek na dzień próbny. Oczywiście ze względu na zajmowanie jakże ważnego stanowiska, miałem przyjść ubrany w sposób odświętny czyt. Spodnie od garnituru, laczki, koszula z krawatem. Kiedy nadszedł dzień 0, znowu znalazłem się w krakowskiej siedzibie firmy sunrise. Ubrany jak należy czekałem aż wybije godzina 8.45. Godzina w której miałem odkryć swoje nowe ja. Siedząc w poczekalni myślałem o tym co może mnie spotkać, jakie wyzwania na mnie czekają, czy się sprawdzę.. nagle z myślowego letargu zostałem szybko wybudzony przez krzyki, które wydobywały się zza drzwi pokoju w którym urzędował wielki „boss”. Było to troszkę niepokojące, ponieważ jako świeżak, nie wiedziałem o co chodzi. Ba! Wyżej wymienione krzyki sprawiły, że poczułem się jakby obok odbywało się tajne zebranie członków masonerii albo innego tajnego ugrupowania. Pięć minut po godzinie 9 zostałem poproszony do gabinetu.. Można byłoby rzec – nareszcie! Wchodząc, „szef” przedstawił mnie mojemu trenerowi, (usunięte przez administratora)Chłopaczek, który wyglądał na dziecko z uśmiechem od ucha do ucha i spojrzenie, które mówiło „zaraz się tobą zajmiemy”.. Dowiedziałem się wtedy, że (usunięte przez administratora)– świeżo upieczony trener, który specjalnie dla mnie przyjechał aż z Łodzi, będzie moim mentorem i wprowadzi mnie w tajniki marketingu i sprzedaży bezpośredniej. Później poszedłem za (usunięte przez administratora)do pokoju obok, gdzie został przeprowadzony krótki wywiad. (usunięte przez administratora)pytał mnie jak oceniam swoją pewność siebie, odporność na stres, umiejętność uczenia się, czy byłbym skłonny przejść szkolenia, które miałyby poprawić moje umiejętności w różnych dziedzinach. I już tutaj pojawiła się całkiem śmieszna sytuacja. (usunięte przez administratora)zapytał się mnie na ile w skali od 1 do 6, oceniam swoją pewność siebie. Będąc osobą dość skrytą i ciężko nawiązującą nowe znajomości, powiedziałem wprost, że 3 albo 4 w zależności od sytuacji, na co (usunięte przez administratora)zadał mi pytanie dlaczego i czy chce przejść odpowiednie szkolenie, bo tego można się nauczyć.. No nic, powiedziałem, że chętnie wezmę udział w takim szkoleniu – w końcu pewności siebie nigdy za wiele  no i wtedy (usunięte przez administratora)powiedział, że nawet wiązanie krawata podniesie moją samoocenę.. Jak? Nie mam pojęcia  Muszę tutaj również wspomnieć o jednej kuriozalnej rzeczy. Za każdym razem, jak moja odpowiedź podobała się mojemu trenerowi, A wstawał z uśmiechem na twarzy, podawał mi rękę i mówił mi miło „ miło mi jestem (usunięte przez administratora)”. Że co?! Przecież już wiem jak masz na imię.. Ogólnie poczułem się jak w filmie Truman Show. Wiecie, taka sztuczna otoczka teg

naznaczony

Na Gumtree jest ogłoszenie że szukają do pracy na magazynie. Na miejscu okazuje się że jest to praca do wyboru magazyn i sprzedaż bezpośrednia oraz ankiety na ulicy. Czy był ktoś z was na dniu próbnym? Co na nim jest?

jiosjs

Byłam na rozmowie w czawartek i dzisiaj dostalam telefon ze w poniedzialek mam dzien probny. Czy ktoras z was rownież ma sie zjawiac w poniedzialek? Bo na rozmowie był tłum dziewczyn, zastanawiam sie do ilu z was oddzwonili i czy warto przychodzic w pon.

agnieszka

a jaka daja umowe?? o prace? a co jezeli nikt nie kupi tych perfum? wystarczy sama ankieta? ile ankiet dziennie trzeba przeprowadzic?

Naomi

Miałam tą NIE przyjemność uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmowa odbyła się wczoraj. Wczoraj też dostałam telefon od bardzo NIE miłej pani sekretarki, która na moje pytanie dotyczące godziny rozmowy (zapytałam dlaczego rozmowa odbywa się o 19:30 uważam, że to troszkę późno - lekko nawet żartując z tego) na co dostałam odpowiedź po dłuższej ciszy w słuchawce, że o tej godzinie wraca prezes do firmy i że jak mi nie pasuje to mogę w ogóle nie przychodzić i nikomu łaski nie robię (oprócz niej, bo startowałam na stanowisko sekretarki aby ta prze "miła" pani miała zmienniczkę i nie musiała sama tyle tyrać...). Oczywiście o 19:30 pojawiłam się w firmie gdzie spotkał mnie tłum młodych dziewczyn (średnia wieku 20 lat). Okazało się, że przyszły bez CV i muszą wypełniać jakąś ankietę. Ja miałam CV więc zostałam zaproszona jako pierwsza.(usunięte przez administratora) Poprosił o CV i zaczął czytać. Co mnie lekko zdenerwowało? Zadawał pytania na które bez trudu mógł znaleźć odpowiedź w CV. I niech mi ludzie nie gadają, że musiał, bo pytanie czy się uczę mając jak byk odpowiedź, że studiuję to dla mnie porażka. (usunięte przez administratora) Kolejne pytanie: dziennie czy zaocznie (odpowiedź również była w CV). Zazwyczaj zadają mi pytania związane z tym co napisałam ale nie stricte to co ma podkreślone jak byk!!!! Zarówno (usunięte przez administratora) próbował mnie namówić, żebym nie szła na sekretarkę tylko na ankietera... Kiedy stanowczo postawiłam na swoim zaprezentował mi zarobki:(usunięte przez administratora) Podobno zgrany, miły zespół... (usunięte przez administratora)Nie zdecydowałam się na współpracę po tych ceregielach. Jeśli ktoś lubi jak się go nie szanuje i nawet nie czyta CV to niech nie oczekuje, że ja go będę szanować. Wszystkim życzę powodzenia w tej firmie ja omijam szerokim łukiem. :)

Zostaw merytoryczną opinię o SUNRISE - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUNRISE?

Kandydaci do pracy w SUNRISE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUNRISE