Opinie o Sofaks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sofaks Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sofaks Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sofaks Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Sofaks Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tomek Nowy wpis

Cześć.Pracuję w Polskiej firmie .Pracujemy na terenie Francji i pierwszy raz zetknąłem się z tak niskim wynagrodzeniem jakie jest oferowane w firmie Sofaks.Szanujący się wykwalifikowany monter czy spawacz nigdy nie zatrudni się w takiej firmie.Dlatego na tym forum poruszane są takie tematy. 2 lata temu jako monter miałem 12 euro na rękę plus 10 euro dziennie diety.Dojazdy i zakwaterowanie też mnie nie dotyczy.Teraz jest tak sami z tym że stawka wzrosła.Trzeba tylko odpowiednich ludzi

Jacek

Są jakieś wyjazdy do Francji czy praca w kraju ? jaką stawkę dają za pracę w kraju ? da radę 3000 tys zarobić ?

Jochym Nowy wpis
@Jacek

Trzech milionów nie wyciągniesz.

Filip Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma interesuje sie zatrudnionymi pracownikami za granicą?

Firma Sofaks Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Skawina-Polank hallera

Miałem około 2012/2013 r. okazję pracować w tej firmie na budowie szpitala pod Paryżem. Część ludzi normalnie pracowała, ale większość opierdzielała się maksymalnie: ciągłe spanie na dachach, w zakamarkach aż się Francuzi i Murzyni dziwili. Był niby majster budowy, on miał swego "pomocnika", ten miał swojego "tłumacza", a żąden nic nie robił a kasę brał. S Śmiech na sali. pRZYSŁAli ekipę z własnym majstrem która miała nadgonić robotę to im te klarnety co chwilę opony cieli w aucie firmowym. Pomimo to że musiałem z kutafonami często pracować to zagryzałem język. było dla mnie najważniejsze żeby zarobić na remont dachu w domu. ile się zarabiało to się zarabiało, ale ja ciągle wfirmie stabilnie pracuję od 8 lat i mam w (usunięte przez administratora) tych (usunięte przez administratora)

Tomasz

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową? Warto starać się?

Kuba

Za pracę w kraju to podziękował. Dziwne że tak słabo jest z qyjazdami do Francji? Konkurencja?

@Gregor, być może pracownicy są zadowoleni z warunków pracy oferowanych przez Sofaks. Jaką ofertą pracy jesteś zainteresowany? Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat i pracownik. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, czekają na nowe spisy, ale nie włączają się do dyskusji!

Gregor

Miałem nadzieję , że ktoś napisze jak się pracuje z firmą a tu cisza?

Janek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum?

Ante

Witam. Sa obecnie potrzebni spawacze i monterzy? Praca jest w kraju czy we Francji? Jaka stawka dla nowego pracownika?

Daria

Zastanawiający jest spokój na forum. Jaki jest powód?

@Daniel czyli jest to bardzo różnorodne. Wiesz od czego to może zależeć? @Adrian pracowałeś wcześniej w firmie sofaks sp z.o.o, że pytasz o poprawę sytuacji w firmie? Jaka była wcześniej a jakiej oczekujesz, by znów się tam zatrudnić?

@Kamil a jak długie są te opóźnienia w wypłacanych wynagrodzeniach? Czy ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem firmy sofaks? A czy tylko Tobie się zdarzają takie opóźnienia czy to dotyczy wszystkich pracowników? Warto byłoby to wyjaśnić.

Daniel
@Marta

Czasami 3 tyg, czasami miesiąc a czasami wcale

Adrian

Witam, czy zmieniła się sytuacja w firmie na lepsze? są jakieś wyjazdy planowane? a jak z kasą ?

Ktoś z Was skorzystał z tych ofert pracy, o których wcześniej pisałam? Teraz są oferty na KOSZTORYSANTA INSTALACJI SANITARNYCH i INŻYNIERA BUDOWY http://www.sofaks.pl/index.php/firma/praca Z tych ofert też skorzystacie?

Kamil
@Marta

Ważne jest to zeby wynagrodzenie było na czas. A nie jest....i to miesiac w miesiac

@Sylwek możesz powiedzieć jak się polepszyła sytuacja w firmie Sofaks? Wypłaty są już na czas? Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowiska montera i spawaczy http://www.sofaks.pl/. Jesteś na którymś ze stanowisk i chciałbyś powiedzieć jak ono wygląda. Zapewne na forum zajrzą osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu właśnie takich informacji.

Kuba

szykuja sie jakies przyjecia ? Jaka stawka na poczatek?

Tadek

Witam. Czy szykuja sie jakies wyjazdy do Francji po nowym roku? Cos pewnego jest na rzeczy? Jaka jest atmosfera w ekipach? Pzdr.

Hannibal Smith

Firma bardzo rzetelna. Kokosów nie ma, ale €€€ na czas. Nie polecam firemki z ul. Litewskiej albo Jakuba Majora. To żenada po całosci i wieczne zaleglosci i opoznienia z kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Sofaks Sp. z o.o. - Kraków

Sofaks Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kobierzyńska 117A lok. U2A
    30-382 Kraków