Opinie o Radevelia w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Radevelia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Radevelia o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radevelia w Gdańsk

Milena

Czytałam opinie zanim zdecydowałam się na rozpoczęcie pracy ... długo się zastanawiałam czy dobrze robię, bo naprawdę miałam w czym wybierać. Każdy z nas szukając pracy kieruje się innymi wartościami, ma inne oczekiwania i ze swojej perspektywy ocenia potencjalnego pracodawcę. Mimo tego, że nigdy nie wierzyłam opiniom czy treściom zamieszczanym na różnych forach to co tu przeczytałam zasiało we mnie ziarnko niepewności. Dopiero dzień przed podpisywaniem umowy uświadomiłam sobie, że ludzie chętniej wypowiadają się o tym co jest złe jak to inni pracownicy, przedsiębiorcy są winni naszemu 'losowi' a nikt nie pochwali z własnej woli. Zaryzykowałam. Obecnie nie żałuję decyzji. Owszem jest to firma jak każda inna, w której każdy pracownik jest inny, każdy patrzy na panujące warunki ze swojej perspektywy. Uważam, że jest to miejsce gdzie zarówno można ciągle podnosić swoje kwalifikacje, można mieć ogromny wpływ na produkt jak i wewnętrzną organizację pracy, ale znajdzie się też miejsce dla osób, które w momencie zdobycia pewnego doświadczenia są zadowolone z wykonywanych zadań i wykonują je najlepiej jak potrafią. Szkoda, że na forum nie podpisujecie się imieniem/nazwiskiem a pozostajecie anonimowi... czyżbyście wstydzili się własnego zdania ? Odnosząc się do wcześniejszych opinii: potwierdzam, że jest monitoring jednak zdecydowanie nie służy on do inwigilowania pracowników ... większość firm (małych, mikro, średnich, korporacji) ma zamontowany monitoring ;) Korzystanie z telefonu w godzinach pracy i związana z nią reprymenda, jak najbardziej mogła mieć miejsce ... jeżeli ktoś zamiast pracować bawi się cały dzień telefonem to w wielu firmach nie skończyło by się to jedynie 'reprymendą' , natomiast proszę mi uwierzyć, że jeśli praca jest wykonywana dobrze to zaglądanie co jakiś czas w telefon nie stanowi problemu. Opinia o 'pomiataniu ludźmi' jest wg. mnie wyimaginowana, wszyscy starają się być dla siebie życzliwi i szanować siebie nawzajem ... nie trzeba się od razu przyjaźnić, w stosunkach zawodowych w zupełności wystarczy szacunek i akceptacja. Zachęcam do obserwowania pojawiających się ofert i aplikowania przez osoby dla których praca to nie zwykły obowiązek od pensji do pensji , lecz pasja i możliwość ciągłego rozwoju osobistego ;)

@Milena

Dyskryminacja przy zatrudnieniu osób po 40-tce. Tylko młodzi, a starzy niech idą do lasu zbierać chrust.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Radevelia?

@Milena

zapomniała odnieść się do opinii @Rzetelny i ZadowolonyPracownik z 24.05.2018, z którą zdecydowanie się nie zgadzam ' A przełożeni są po to by leserom i ludziom przychodzącym głównie towarzysko przypomnieć po co tam są' - przełożeni są po to aby zarządzać w odpowiedni sposób kompetencjami pozostałych pracowników, analizować ich możliwości i w odpowiednio wykorzystać ich predyspozycję tak aby przełożyły się na wartość dodaną dla firmy, powinni też wspierać i nakierować na właściwą drogę rozwiązania zadania, są też osobami które reprezentują zespół z którym pracują i ponoszą odpowiedzialność za właściwą komunikację i funkcjonowanie, kierowanie nie polega na samym delegowaniu zadań i kontroli , lecz wcześniej należy odpowiednio planować, a pomiędzy tymi obiema funkcjami znajduje się również właściwy proces realizacji ...

Ja Nowy wpis
@Milena

Jak jest z pakietem medycznym w Radevelia? Można dołączyć rodzinę?

pracownik Nowy wpis

Firma oferuje zarówno dostęp do pakietów medycznych (oczywiście można włączyć rodzinę), jak i np. kart Multisport, ubezpieczeń grupowych i wiele innych atrakcyjnych pakietów.

pracownik Nowy wpis
@pracownik

tak ale za bardzi wysokie stawki ...

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Radevelia?

nie

atmosfera jest słaba ... a do tego proponują ciekawe stanowiska na których karzą zajmować się czymś zupełnie innym ... to zwykła praca na infolinii

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radevelia? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Jeremi

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca i pewnie dlatego niektórym pozostało jedynie marudzenie?

Dla zastanawiajacych się nad ofertami tej firmy... jeżeli jesteś mistrzem dupolistwa to to zrobisz kariere bez zbytniej wiedzy a jezeli tak nie potrafisz to szybko Cie zmeczy klimat dziwnych akcji i podchodów.

potwierdzam

Dagmara

@aaa rozumiem ze pracujesz z szefostwem ,że masz tak zła opinie ?

Karol

Podpowie mi ktoś czy firma ma jakieś oferty pracy i ewentualnie gdzie szukać ofert?

aaa

sukcesy w tej firmie odnosi się chyba tylko drogą lizusostwa, nie kompetencji. szef (dawny pracownik AXES SYSTEM) najwyraźniej ma kompleksy wobec ludzi wykształconych, zwłaszcza jak ktoś mu zwróci uwagę że coś zrobił źle lub to co on wymyślił można poprawić, bo jest źle. Od razu wtedy jesteś wrogiem. Lubi pomiatać ludźmi spoza kręgu swoich wiernych 'piesków'. Człowiek obłudny, potrafi powiedzieć że jest ok, co było złe w firmie to nie będzie rozpamiętywał, a za plecami obrabia tyłki. jednym ucina premie, dorzuca obowiązków za 2 lub więcej osób tłumacząc niby brakiem kasy, a innym totalnie bez kompetencji daje awans na dużo wyższe stanowisko. Wszystko po to by pozbyć się osób niedających się omotać i niedających sobą pomiatać. Liczy na bogatą wiedzę, mnustwo pracy - a to wszystko za śmiesznie małe pieniądze. Upominasz się o coś co Ci się należy - jesteś zły! mimo małych rozmiarów, to mechanizmy korporacyjne działają tu od kilku miesięcy bardzo dobrze. człowiek = zasób. firma na początek drogi zawodowej na max 1rok.

aa
@aaa

true...

Barnaba

W pełni zgadzam się z opinią. Jeśli nawet coś nie jest idealne to wystarczy popracować a nie narzekać.

Iza

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Marian

Jeżeli masz ochotę być traktowany jak w (usunięte przez administratora) to polecam! Ciągła kontrola (kamery nad głową), wyciągnięcie telefonu wiąże się z reprymendą od Pani przełożonej. Oprócz paru osób, które tam pracują i są bardzo w porządku, żadnych plusów.

Rzetelny i ZadowolonyPracownik
@Marian

Po prostu straszne .... kamery ... są wszędzie: w firmach, urzędach, na ulicach... i ... co? Głównie ze względów bezpieczeństwa. To trzeba zrozumieć. Przychodzimy do pracy by .. właśnie po co? By pracować?? Efekty naszej pracy pracodawca musi sprzedać dalej. Jeśli sprzeda za mniej niż dostaliśmy - firmy niedługo nie będzie. A przełożeni są po to by leserom i ludziom przychodzącym głównie towarzysko przypomnieć po co tam są. Zawsze jeśli się komuś nie podoba może zmienić firmę. I jest jak Bartek powyżej napisał.... Z drugiej strony zawsze pozostaje (jak to Smoleń powiedział) Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa.

Bartek

Niestety nie potrafimy docenić tego co mamy , chyba że stracimy

Miron

Na forum każdy może pisać. Tym bardziej jak dobrze się pracuje to można się podzielić tą widzą z innymi. Nie boje się nowych!!!

Patrycja

Ostatnio pojawiła się oferta pracy dotycząca obsługi komputera @pracownik pisałaś o atmosferze w firmie i dzięki temu wiele osób wie teraz czego może się spodziewać po przyjęciu do Radevelii. Pozostaje tutaj tylko pytanie dotyczące tego co tak naprawdę robi się na takim stanowisku?

koa

teraz to tylko księgowej jeszcze szukają, a tak to nie ma ofert pracy, wydaje mi się, że tylko można zarobić dobrze u ncih w dziale IT na pewno z tego co wiem.

Jestem pracownikiem w firmie Radevelia zaledwie od kilku lat, ale myślę, że mimo krótkiego stażu mogę się podzielić rzetelnymi informacjami na temat pracy tu oraz równocześnie w Axes System, gdyż są to firmy ściśle ze sobą współpracujące. Wcześniej pracowałam w kilku firmach zajmujących się sprzedażą, usługami, marketingiem itp. Do Axes trafiłam zupełnie przypadkiem. Nie przypuszczałam, że zostanę tak długo i że praca tutaj będzie w stanie zaspokoić moje potrzeby ciągłego rozwoju. Należę raczej to takich wiercipięt, które jak osiągnął max możliwości to szukają czegoś nowego:) Myślę, że to zasługa nie tylko Zarządu obu spółek, ale przede wszystkim osób, które tu pracują. W żadnym poprzednim miejscu pracy nie spotkałam się z tak kompetentnym zespołem, dzięki temu wiele można zdziałać, praca jest przyjemna i przynosi efekty. Nie zgodzę się z opinią, że ktokolwiek w firmie jest w jakikolwiek sposób dyskryminowany, bo najzwyczajniej w świecie nie ma ku temu powodów. Szefostwo jest otwarte na ludzi pełnych pomysłów i chcących wnieść coś wartościowego swoją osobą. Niestety nie pomogę w kwestii stawek bo po prostu nie posiadam takiej wiedzy. Są to informacje poufne, znane tylko stronom umowy pracodawca/ pracownik. Natomiast sądzę, że stabilność zatrudnienia w naszym zespole mówi sama za siebie. Po przeczytaniu po raz pierwszy tego postu nie do końca wiedziałam w jakim celu osoba przedstawiająca się jako "aaa" wypowiada się w takiej formie, bo dla mnie oczywiste jest to, że najwyraźniej nigdy tu nie pracowała. Gdyby znała historię początków firmy to wiedziałaby, że wspomniany wcześniej szef jest również konstruktorem i autorem urządzeń, które obecnie cieszą się ogromną popularnością na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. To między innymi dzięki temu "złemu" szefowi kilka lat temu powstało wiele miejsc pracy dla wykwalifikowanych programistów, informatyków, specjalistów ds rozwoju, techników itd. Te same osoby co wtedy tworzyły tą firmę teraz rozwijają jej możliwości. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania rynku i tuż za sukcesywnym rozwojem firmy poszerza się grono pracowników. I za każdym razem, gdy witamy nowe osoby atmosfera jest "spoko" ;). Taka też była, gdy ja przyszłam pierwszego dnia i taka została do dzisiaj. Jestem pracownikiem tej firmy - i myślę, że jest się czym szczycić, osoba zamieszczająca ten post nie przedstawiła się - pewnie nie ma się czym szczycić. . . .

Sceptyk
@pracownik

Ale elaborat, pewnie napisany na zamówienie (życzenie) zarządu

ehh

ogólnie praca byłaby dużo przyjemniejsza gdyby nie pan (usunięte przez administratora).który jak już zostało to napisane nie szanuje ludzi, większość osób którzy mają ciągłą styczność z tym Panem żyje raczej w strachu o swoją przyszłość, pracownicy traktowani są raczej jak roboty pod ciągła kontrolą ( kamery są dosłownie wszędzie, skierowane na każdego pracownika!!) Ucinają pensję nie dają podwyżek( tylko swoim ulubieńcom czami coś rzucą extra)Oczywiście nie wszystkie działy mają tak fajnie, są osoby które nie muszą się martwić co będzie jutro bo nie współpracują bezpośrednio z tym panem. Ci co pamiętają poprzedniego właściciela, również pana (usunięte przez administratora), mogą się chyba zgodzić, że coś w tych Panach (usunięte przez administratora)jest nie tak ;)

olga

owszem dają krótki tekst do przetłumaczenia, ale nie wyglądało na naciąganie, ot krótki nieskomplikowany tekścik i parę wyrazów-haseł.

Olga

i jeszcze mam pytanie o jaką chodzi firmę Radevelia w Gdańsku? Bo znalazłam dwa adresy: Nagietkowa i Raciborskiego? Czy to są dwie różne firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Radevelia - Gdańsk

Radevelia
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Raciborskiego 35
    80-215 Gdańsk