Opinie o Solid Security w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Zielona Góra

Czy jest powód, że od dawna nikt nie pisał na forum?

NAPOLEON

WITAM. PRACODAWCA POWINIEN SIE ZAINTERESOWAC JAK PTACOWNICY WYKOZYSTUJA SAMOCHODY DO CELOW PRYWATNYCH. MIEDZY INNMI DRZONOWA CODZIENNIE PRZEWOZI OSOBY DO PRACY I Z PRACY.POZ.

robson
@NAPOLEON

wszendzie . w implu i innych fimach tez.

dmka

Ja to bym się na tego programistę java załapał, ale nie wydaje mi się, żeby ostatnio była prowadzona jakaś rekrutacja. Moze ktoś wie coś o nowych ofertach pracy? Ponoć stawki nie są takie złe, bo oprócz podstaw można liczyć na jakieś doliczane premie.

anonim250

Firma Solid Security to wyzysk,niewolnictwo,mobbing oraz chamskie kierownictwo i reszta nie przyjmują pracowników z byle powodów i zwalniają zbyle powodów co do szkoleń wątpliwa sprawa co do pieniędzy też kiepsko oby ta firma szybko zbankrutowała i dostała nauczke.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solid Security, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowima Sp. z o.o.
Reixen

Pracowałem kiedyś w solidzie i ostatnio parę miesięcy temu również. Firma może i sprawnie zarządzana, stawka 8zł/h też nie jest zła jako ochroniarz w sklepie, ale... No właśnie kolorowo nigdy nie było z wypłatami bo łysy spasiony knur (koordynator Mieciu), który udaje że jest Twoim kolegą tak naprawdę okrają z wypłaty jak chce. Ostatnia wypłatę po chamsku przelewa do Poznania, aby tylko zrobić byłemu pracownikowi na złość. Do Poznania trzeba osobiście jechać po kasę bo innej formy otrzymania nie ma. Kasa do 20 powinna byc a została 20 dni później przelana do Poznania. Odradzam prace u grubego Miecia.

Ok

Nowy, fajnie że piszesz - czekam na opinię, bo sam się waham.

Dzisiaj zatrudniłem się w Solid ZG ha ha czytam oczy wypadają ,widziałem tam takiego łysego co prawda podobny do wieprza no cóż mogę się mylić i może się okazać normalnym facetem. Myślę że firma jak firma,w każdej jest i tak i tak. Panowie polecam firmy transportowe hi hi, zobaczycie co to chamstwo złodziejstwo i przekręty. Tutaj przynajmniej będę wiedział komu dać w pysk ha ha. Pozdrawiam. Napiszę za tydz.

rkkn

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało Solid Security? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. Solid Security poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Obiekty handlowe na terenie W... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5665847?keywords=&region=

lux

Obecnie pracuje w solid zielona góra na biedronce, stawka 7,5 duza czesc pracy to praca na monitoringu. Przyszedlem do nich bo brat pracuje na biedro od roku i ma 8 zl . póki co pracuje drugi miesiąc wyplata w tym miesiącu punktualnie 10 tego i się zgadzala. Brat mówił ze są miesiace gdzie są dwa czy trzy dni poślizgu ale nie zdarzyło się by nie dostał tyle co zarobil. Zobaczymy co będzie dalej.

andrew

wszystkim mlodym odmawiam tej pracy lepiej zarobicie gdzies na budowie nawet ze stawka 8 zl mi niby dawali 7 a wyszlo co do wyplaty to nie dosc ze spozniona to caly miesiac przepracowany bez dnia wolnego za300 h dostalem wynagrodzenie 1000 zl caly czas pretensje a jak wstawalem do pracy to az chcialo mi sie plakac

otto

Odradzam firmę solid w Zielonej Górze pracowałem (umowa zlecenie)na obiekcie pod dyktaturą inspektora !!!!!! Mietka.C .Żenada ze strony przełożonego brak podstawowej wiedzy, umiejętności, klasy, inteligencji, kłamie na każdym kroku, stawki wynagrodzenia 6,5zł, całkowity brak poszanowania człowieka. Odradzam , Odradzam, Odradzam .

Kalmes

Zatrudniają ludzi ale ubrań nie ma trzeba sobie we własnym zakresie kupować w lumpeksach co o za firma dziadowska

zielona Góra

Zatrudniają ludzi do pracy którzy mają umiarkowaną grupę zamiast dać umowę o prace to hawaja na zlecenie tak zwana śmieciowa o po co im grupa a za pracownika solid dostaje dofinansowanie i gdzie tu sprawiedliwość

lola

Potwierdzam opinie, nie tyle o firmie co o pracownikach tzw kierownikach, koordynatorach czy jak ich tam zwał konkretnie o jednym.... wiadomo chyba o jakim i o paniach w biurze.

cebsik

W szpitalu w ZG idioci z solidu pracują za 5.50 brutto na zlecenie.☺...chętnych ciągle brakuje.

MYSTIC

Pracowałem w tej firmie prawie 2 lata na obiekcie Carrefour. Zaczynałem pod krawatem, a kończyłem jako pracownik ramp. Za marną stawkę zostałem nagle poinformowany przez kogoś, że już tam nie pracuje, to samo mój zmiennik dowiedział się tego ode mnie, mając iść na następny dzień do pracy. Ogólnie słaba stawka, roboty za nią, co nie miara, brak szacunku do człowieka.Najlepiej, aby pracować 24 h bez prawa do odmowy... Zdecydowanie nie polecam młodym ludziom, którzy myślą, że tam zarobią.... A młody koordynator to osoba nie słowna, która boi się dogadywać z ludźmi..

daga24@onet.pl
@MYSTIC

zgadzam się w pełni ze wszystkimi opiniami. Pracowałam tam blisko 2 lata i "podziękowano mi" z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia!. Gdy się tego domagałam potraktowano mnie bardzo nieładnie. Kombinują z umową i nie tylko

mm

Ten mały łysy niby kierownik nawet licencji pierwszego stopnia nie ma dlatego nie potrafi dowodzić ,aspiracje wysokie tylko z wiedzą kiepsko. Czy przełożeni tego nie widzą a co na to Poznań, Warszawa Czy w Zielonej Górze nie ma licencjonowanych przeszkolonych z wykształceniem pracowników ochrony.

juras

Potwierdzam iż ten mały gruby i łysy pseudo kierownik z dekoracyjnej zachowuje się względem pracowników jak jakiś baron na swoim folwarku. Nie odpowiedzialny,niesłowny,fałszywy ale z aspiracjami rządzenia.Tylko aspiracje nie podążają za umiejętnościami i inteligencją.Pytanie czy ta osoba w ogóle posiada uprawnienia do kierowania ludźmi w ochronie?

patrycja

dajcie spokój jeszcze troche i ktos sie za nich wezmie -bierzcie tylko dobrego prawnika i beda wam placic odszkodowanie za [usunięte przez moderatora] itd

robol

Nie polecam pracy w tej firmie nawet przestrzegam przed nią =banda [usunięte przez moderatora], dwulicowych kolesi

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security