Novotime

Zielona Góra

Opinie o Novotime

Niestety to wszystko prawda! Ja tez nie polecam pracy dla novotime! Strata czasu i nerwów.

Nick

Praca u biznesmenów z novotime'u to naprawde ciężki kawałek chleba. Trzeba się uzbroić w całe zasoby cierpliwości i tabletki na depresje. Panowie co chwile zmieniają zdanie, kompletnie nie wiedzą czego w ogóle chcą, jedną pracę trzeba robić kilka razy aż do akceptu a potem i tak pretensje ze źle. Każde niepowodzenie tak chaotycznie prowadzonej firmy zwala się na pracowników którzy są traktowani jak zło konieczne. Dzień wypłaty jest dniem sądnym, każdy koniec dnia to mus pisania raportu z całego dnia który jak się panom nie spodoba to potrafią i w nocy w piątek mailem zepsuć cały weekend. Do prezesów można pisać maile i zapytania, prosić o pomoc czy poradę i cisza - można być totalnie zignorowanym, ale pracownik jak nie odpisze w ciągu kilku minut (bo jest zajęty pracą!!) to prezes chodzi obrażony. Moje uszy doświadczyły przekleństw i trzaskania drzwiami przez panów prezesów, popłochu, płaczu i terroru wśród pracowników którzy nie umieli sprostać wygórowanym oczekiwaniom szefów. Moje przeświadczenie jest takie że szefowie nie byli ze mnie zadowoleni (bo nikt nie postawił mi konkretnych wymagań i zadań ) wiec mnie nie lubili i mi dokuczali, mam wrażenie że ze mnie drwili co było okropne. Kariera w Novotime.pl i Egtime.pl była krótka i zdecydowanie nie usłana różami. Nigdy więcej rodzinnych firemek!

Typowa firma: ojciec, syn. Ojciec wie wszystko najlepiej - a syn zawsze mądrzejszy od pracowników. Jeśli pracownik ma rację, a syn nie - wtedy ojciec i tak przyznaje racje synowi. Chory układ. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów i bicia głową o ścianę próbując cokolwiek wytłumaczyć. "Biznesmeni" śmiejący się z płac innych, konkurencyjnych firm - a sami stosujący najniższe wynagrodzenia.

była pracownica

Radzę omijać szerokim łukiem. Brak poszanowania dla pracownika i jego pracy. Atmosfera zależna od humorków szefostwa. Pseudo umowa o pracę a reszta pieniążków pod stołem. Śledzenie pracowników na monitoringu. Najgorsze miejsce w którym przyszło mi pracować

Były prawie pracownik

Pracowałem w tej firmie bardzo krótko ale niesmak pozostał: prezesowie traktują pracowników bardzo zimno, pracownicy zestresowani, atmosfera strasznie dziwna i nieprzyjemna. Nie czuć ducha zespołu tylko rywalizację o względy pana prezesa który siedzi odgrodzony murem i kilometrem dystansu od plebsu wpatrzony w monitoring. Cały czas czułem oddech wielkiego brata na karku ;) Faktycznie pracowało tam ledwie kilka osób a klimat jak w wielkim korpo. O warunkach pracy i wynagrodzeniu nawet nie będę wspominał. Słaba kasa a umowa korzystna tylko dla właścicieli. Na szczęście po paru dniach emigrowałem.

Marek

Syf i kilometr mułu. Firma składająca się z trzech osób, a reguły i traktowanie pracowników gorsze niż w korporacji.

Zostaw opinię o Novotime - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novotime