Novotime

Zielona Góra

Opinie o Novotime

Anonimowy

Atmosfera w tej firmie jest gorsza niż na pogrzebie. Pracownicy są traktowani jak podludzie, których samo istnienie naraża firmę na koszta a prezesów na styczność z plebsem. Jak trzymasz z nimi to jest w miarę ok, ale jak integrujesz się z zespołem bo chcesz pracować w zgodzie z resztą- masz przechlapane bo duch zespołu to w tej firmie pojęcie abstrakcyjne. Prezesi dbają o to, żeby rywalizacja, nielojalność i egoizm w pracy były na pierwszym miejscu. Nie dbają o to żeby mieć zespół ludzi bo lepiej jak są skłóceni i nie trzymają ze sobą - jeszcze by się wydało ile komu płacą i jak niesprawiedliwie traktują pracowników. Restrykcje jak w wielkiej korporacji na pełnym legalu a umowa i tak pod stołem. Bardzo poniżające podejście do pracowników i straszny bałagan, nie do opanowania przez ich ciągłe nowe pomysły, zmiany i humory. Nie mają pojęcia jak się robi sklep online, zaczynają od (usunięte przez administratora) strony a potem mają pretensje do pracowników że im nie wychodzi zarządzanie firmą i personelem. Jeśli ktoś chce tam pracować, to polecam dobrego psychiatrę i zapas leków na depresje.

Jakie są mocne strony pracodawcy Novotime? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Grafik

Czy ktoś tam teraz pracuje jako grafik? Pan od dłuższego czasu szuka grafika. Mała pensja lub wysokie wymagania?

Nick
@Grafik 10.03.2018 17:38

Cokolwiek nie zrobisz, to i tak będzie źle. Dostaniesz odpowiedź, może być + dziesięć pomysłów dziennie dotyczących 3 spraw. Będziesz pracował cały dzień, wymyślając różne rozwiązania, a na końcu dostaniesz pytanie "co pan dzisiaj robił?" + sporządzisz notatkę, z tego "co dzisiaj Ci się udało zrobić". Jak przesłuchanie. Goście nie mają pojęcia co się z czym je i myślą, że dobrą grafikę robi się w 5 minut. Na jedno zadanie będziesz musiał przedstawić kilka propozycji, pomiędzy którymi pojawi się jeszcze kilka tematów. Wycisną Cię jak cytrynę i na końcu i tak nie będą zadowoleni. Jak zgodzisz się na małą wypłatę, to trochę popracujesz. Jak będziesz chciał trochę więcej, to tak czy inaczej podziękują Ci, ponieważ będziesz zabierał pracę do domu, a oni i tak nie będą zadowoleni. Dostaniesz dodatkowo telefon służbowy, abyś był na uwięzi nawet w weekend i abyś musiał odpowiadać na te kretyńskie pomysły i pytania.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Novotime? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ewa

A czy o pracy w tej firmie może się wypowiedzieć ktoś kto pracuje tam teraz? Słyszałam że jest tam mega rotacja, pracownicy zmieniają się co chwilę. Jak jest teraz?

Km
@PM 23.01.2018 09:06

Najlepiej jednodniowym bo czasem strach przyjść do pracy następnego dnia rano ;)

Niestety to wszystko prawda! Ja tez nie polecam pracy dla novotime! Strata czasu i nerwów.

Nick

Praca u biznesmenów z novotime'u to naprawde ciężki kawałek chleba. Trzeba się uzbroić w całe zasoby cierpliwości i tabletki na depresje. Panowie co chwile zmieniają zdanie, kompletnie nie wiedzą czego w ogóle chcą, jedną pracę trzeba robić kilka razy aż do akceptu a potem i tak pretensje ze źle. Każde niepowodzenie tak chaotycznie prowadzonej firmy zwala się na pracowników którzy są traktowani jak zło konieczne. Dzień wypłaty jest dniem sądnym, każdy koniec dnia to mus pisania raportu z całego dnia który jak się panom nie spodoba to potrafią i w nocy w piątek mailem zepsuć cały weekend. Do prezesów można pisać maile i zapytania, prosić o pomoc czy poradę i cisza - można być totalnie zignorowanym, ale pracownik jak nie odpisze w ciągu kilku minut (bo jest zajęty pracą!!) to prezes chodzi obrażony. Moje uszy doświadczyły przekleństw i trzaskania drzwiami przez panów prezesów, popłochu, płaczu i terroru wśród pracowników którzy nie umieli sprostać wygórowanym oczekiwaniom szefów. Moje przeświadczenie jest takie że szefowie nie byli ze mnie zadowoleni (bo nikt nie postawił mi konkretnych wymagań i zadań ) wiec mnie nie lubili i mi dokuczali, mam wrażenie że ze mnie drwili co było okropne. Kariera w Novotime.pl i Egtime.pl była krótka i zdecydowanie nie usłana różami. Nigdy więcej rodzinnych firemek!

Typowa firma: ojciec, syn. Ojciec wie wszystko najlepiej - a syn zawsze mądrzejszy od pracowników. Jeśli pracownik ma rację, a syn nie - wtedy ojciec i tak przyznaje racje synowi. Chory układ. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów i bicia głową o ścianę próbując cokolwiek wytłumaczyć. "Biznesmeni" śmiejący się z płac innych, konkurencyjnych firm - a sami stosujący najniższe wynagrodzenia.

była pracownica

Radzę omijać szerokim łukiem. Brak poszanowania dla pracownika i jego pracy. Atmosfera zależna od humorków szefostwa. Pseudo umowa o pracę a reszta pieniążków pod stołem. Śledzenie pracowników na monitoringu. Najgorsze miejsce w którym przyszło mi pracować

Były prawie pracownik

Pracowałem w tej firmie bardzo krótko ale niesmak pozostał: prezesowie traktują pracowników bardzo zimno, pracownicy zestresowani, atmosfera strasznie dziwna i nieprzyjemna. Nie czuć ducha zespołu tylko rywalizację o względy pana prezesa który siedzi odgrodzony murem i kilometrem dystansu od plebsu wpatrzony w monitoring. Cały czas czułem oddech wielkiego brata na karku ;) Faktycznie pracowało tam ledwie kilka osób a klimat jak w wielkim korpo. O warunkach pracy i wynagrodzeniu nawet nie będę wspominał. Słaba kasa a umowa korzystna tylko dla właścicieli. Na szczęście po paru dniach emigrowałem.

Marek

Syf i kilometr mułu. Firma składająca się z trzech osób, a reguły i traktowanie pracowników gorsze niż w korporacji.

Zostaw opinię o Novotime - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novotime