Opinie o Sowar Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sowar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sowar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sowar Sp. z o.o. w Wrocław

Stanisław

Firma Sowar już nie istnieje,nowym właścicielem został NORDES,poszukuje pracowników .

Info
@Stanisław

Proszę nie umieszczać fałszywych/niesprawdzonych informacji. Firma Sowar Sp. z o. o. nadal istnieje.

xs Nowy wpis
@Stanisław

To prawda firma nordes teraz jest

Info Nowy wpis
@xs

Zakup budynku nie oznacza kupienia firmy. Firma Sowar Sp. z o. o. sprzedała wyłącznie budynek. A to dwie różne rzeczy.

Czy w Sowar Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Stanisław Nowy wpis

Sowaru już nie ma,w NORDES na okresie próbnym jest umowa o pracę,szukamy pracowników.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sowar Sp. z o.o.?

Lolek

Atmosfera w tej firmie jest jak nie ma właściciela i pseudokierowniczki.

moje Anie

Nic poza stresem i wyzwiskami nie doświadczysz w tej firmie. Jak zaczniesz wyrabiać normy, przyjdzie Pani kierownik będzie stać nas Tobą ze stoperem w ręce i zmieni czas tak żebyś znowu zarabiał gola stawkę :)

Dziubek

To jeszcze ja dodam swoją opinie, praca w tej firmie to jakiś żart, (usunięte przez administratora)dobra atmosfera to tam była dzięki ludziom którzy tam pracowali ale już tam nie pracują wiec atmosfery już nie ma. Żeby zarobić trzeba tyrać na 150% i trzeba mieć co robić , bo zleceń i klientów ta firma już dawno nie ma, jedyne co ma to masę reklamacji bo wyroby konstruowane przez prezesa to jakiaś porażka, pomysłów na minutę ma milion i potrafi codziennie zmieniać technologie danego wyrobu . A można (i to robi się najczęściej )jeszcze sprzątać . Po za tym firma jest wystawiona na sprzedaż bo prezes jest już zmęczony jej prowadzeniem. Można by tak długo pisać i pisać ,ale szkoda czasu i tak już dość długo został przeze mnie stracony pracując tam. Nie odradzam nikomu tam pracować ,kto chce spróbować tam swoich sił, proszę bardzo ,ja tylko wyrażam swoją opinie. Pozdrawiam wszystkich dziobków ( tak na nas mówił zarząd???????????????? )

@Dziubek

Popieram wszystkie dodane opinie w ostatnim czasie, chce tylko dodać jeszcze do tego, że teoretycznie praca jest na jedna zmianę ale kiedy osoba z zarządu ma kaprys to z dnia na dzień tworzy dwie zmiany i nikogo nie obchodzi czy możesz , masz się dostosować i tyle , jak to mówią nie pytaj co firma może zrobić dla ciebie , ważne co ty możesz zrobić dla firmy.

Monter

Rozmowa przez telefon i mail iż dostałam prace, po złozeniu cv przez gumtree.W mailu godziny pracy, zarobki i warunki pracy

Czy dalej jestem zainteresowana pracą

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Fila

Chciałbym się podzielić z wami opinią o pracy w firmie Sowar. Ludzie wszędzie tylko nie tam. Szef to choleryk a zarząd w postaci jednej wspaniałej a nawet najwspanialszej osoby nie ma kręgosłupa moralnego i zachowuje się jak chorągiew na wietrze. Raz mówi tak raz inaczej. Generalnie byle jej było dobrze byle Ona zarobiła. A reszta ma (usunięte przez administratora) za miskę ryżu. Generalnie zero profesjonalizmu że strony szefostwa i maila konstruktora a to ta sama osoba. Dwa w jednym. Generalnie nie polecam firmy no chyba że nie masz za co żyć tylko że i tak płacą najniższą krajową. Na rozmowie będą Cię przekonywać że jak będziesz wydajny to dużooooooo zarobisz. Zapomnij. Żeby coś zarobić to musiałbyś mieć co robić. A jako że konstruktor to (usunięte przez administratora) wołowa która nic nigdy sam nie złożył od początku do końca to niestety przez to firma już kilka razy była na skraju zamknięcia. Taka sytuacja jaj teraz powtórzyła się już kilka razy. Wszyscy są zwalniani i po chwili przyjmowani są nowi pracownicy. Musisz się też liczyć że jak się szefostwu nie spodobasz nagle nawet po kilku latach pracy to nagle o 14.50 przed zakończeniem pracy dostaniesz wypowiedzenie. Generalnie nie polecam

Xfx

Odradzam każdemu pracę w tej firmie, ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracę a że obecna sytuacja sprzyja pracodawcom bo ofert prac jest mało, przeczytaj zanim zmarnujesz swój czas w Sowarze :) 1. Miła atmosfera dotyczyla tylko i wyłącznie pracowników produkcji, im wyżej tym szkoda gadać... wyzwiska od (usunięte przez administratora) itd 2. Ciekawe projekty? Może i tak tylko szkoda że sam konstruktor nie był wstanie ich złożyć od a do z (papier wszystko przyjmie, reszta już gorzej :)) zmiana technologi co 2-3 dni, pchanie prototypów do klientów, które wiadomo jak to prototypy, po chwili witaliśmy je z powrotem. Na końcu i tak winien pracownik. O pracy w sowarze można napisać książkę i jeszcze dziesiątki takich punktów, jeśli nie masz noża na gardle to 2 razy się zastanów. Starej ekipy już nie ma, jest tylko śmietanka która nie przebiera w słowach i epitetach...

Lolek
@Xfx

Potwierdzam każde słowo. Szkoda czasu na tą firmę. Szczególnie na jego najwspanialszego konstruktora który ma wszystko i wszystkich w .... wiadomo gdzie tam gdzie słońce nie dochodzi. Ale jak ktoś lubi jak się nim pogardza i pomiata to jest to praca dla niego. I nie piszę o tym tylko dlatego że już tam nie pracuje. To nie jest jakaś zemsta czy coś w tym stylu. Jestem fachowcem więc pracę znalazłem od ręki więc piszę to jako przez drogę dla innych.

Chętnie podzielę się opinią o pracy w tej firmie. Może zacznę od pozytywów. Pensja zawsze na czas i fajna atmosfera w pracy ale tylko dlatego że ludzie tam zatrudnieni byli zgranym zespołem. I to wszystkie pozytywy. (usunięte przez administratora) to nie my pracownicy jesteśmy temu winni że zamyka Pan (chyba) interes. Napisałem chyba bo nigdy Pan prawdy nie mówił. I coś mi się wydaje że po jakimś czasie otworzy Pan firmę z nowymi lepszymi i wspaniałymi pracownikami. Bo jak Pan to zawsze mówił że wystarczy byle kogo wziąść z ulicy i to lepiej zrobi niż my doświadczeni pracownicy. Jakoś do Pana nigdy nie docierało że to te Pana awykonalne pomysły niemożliwe do wykonania a nie pracownicy są temu winne. Dlatego też przestrzegam potencjalnych nowych pracowników przed tą firmą. Właściciel powinien sobie oglądnąć taki program w TV szef jak szpieg. Może by coś z tego programu wyniósł. Podstawą to dbanie o swoich pracowników a nie traktowanie ich jak piątekoło u wozu. Te Pana napady złości i nerwy oraz trzaskanie dźwiami. Błagam. Jak dziecko. Z klientami też Pan tak postępował. Przedłużał Pan swoje obowiązki w nieskończoność a później na zapalenie płuc my pracownicy mieliśmy wszystko w kilka dni wykonać jak Pan sam na to nie miał pomysłu. Mógłbym tak pisać w nieskończoność. Ale myślę że to co napisałem wystarczy.(usunięte przez administratora)od kiedy Pan nas wszystkich wciągu jednego dnia zwolnił bo się tak Panu spodobało. Powodzenia Panu życzę w kontaktach z klientami których Pan olał i którzy czekają na zamówione wyroby. Ale przecież przyjmie Pan nowych ludzi z ulicy i oni to wszystko zrobią w try miga :) Dużo zdrowia życzę. Zatroskany pracownik :) :)

Hmmm

To prawda, że wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia?

Zwolniony
@Hmmm

Tak to prawda, wszyscy zostali zwolnieni, ponieważ właściciel dał ogłoszenie o sprzedaży firmy .

Ciekawy

Czy Sowar się zamyka? Podobno wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia, może ktoś się wypowie?

Jerzy

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto aplikować?

Yale

Jeżeli lubisz: być zatrudniony na czas nieokreślony (ale na umowa-zlecenie), zarabiać dużo (twoja stawka to 14 zeta), pracować na hali obserwowany przez kilka kamer (dwie mobilne pozwalają szefostwu np. odczytać sms który otrzymałeś), pracować w ciszy i skupieniu (zakaz rozmów i słuchania radia, na słuchawki również) to ta praca jest akurat dla ciebie.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Sowar Sp. z o.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracodawca

Wynagrodzenie zależy od wydajności. Dobry pracownik zarabia ponad 2500 na rękę.

Dawid

Od czegoś trzeba zacząć, czasami od najniższej!!

Bobz
@Dawid

Ale od 1600. Ukraińcy lepiej zarabiają.

Byly

Praca może i fajna ale zarobki do bani. Umowa zlecenie na nie wiadomo ile czasu. Więc na rękę miesięcznie 1600. Jak ktoś chce dorobić do renty czy emerytury to może pasuje.

Mira

Chciałabym pracować w firmie ale zastanawiająca jest sytuacja, że od miesięcy nikt nic nie pisze! Słyszałam sporo dobrego i mam nadzieję, że coś podpowiecie.

Bobz
@Mira

Praca lekka. Czysta. Niestety na umowę zlecenie za psie 1400 na miesiąc.

Paulina

Jak Sowar Sp. z o.o. przedstawia się w obecnym roku? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić innych użytkowników? Jak na dzień dzisiejszy wyglądają warunki pracy w Sowar Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią.

erftg

ciężko w sumie stwierdzić bo z tego co kojarze to od dłuższego czasu nie pojawily się zadne oferty..

była pracownica

Pracowałam rok. Często słyszałam przez t, żen okres od starych pracownic, że przecież nie jest tak najgorzej. Jeśli mówicie, że nie jest tak źle, a pracujecie po kilkanaście lat, albo od momentu powstania firmy to wasza ocena nie jest zbyt obiektywna. Jest tragicznie. Firma ma swoją stałą obsadę. (usunięte przez administratora) Przychodzisz do pracy, masz umowę, ale nigdy nie masz pewności, że dzisiejszy dzień nie będzie Twoim ostatnim w tej firmie. Nigdy nie wiesz czy szef nie będzie mieć złego humoru i akurat nie będziesz pod ręką, wtedy podejdzie do Ciebie czegoś się przyczepi i przy najbliższej okazji zwolni pod byle pretekstem. (usunięte przez administratora) Jeśli na prawdę nigdzie Cię nie chcą i całkowicie nie wierzysz w siebie (usunięte przez administratora) to praca dla Ciebie w innym wypadku- odradzam.

Były szczęsliwy pracownik

Pracowałem tam jako inżynier na automatach SMD przez miesiąc, później się zwolniłem bo 8h pracy + dojazdy w dwie strony to wychodziło, że tyle samo mogę zarobić w pierwszym lepszym butiku w galerii jak moi znajomi :) 13zł/1h brutto z czego zawsze był potrącany jakiś % bo w skali miesiąca byłem łącznie np. 1h załatwić się za potrzebą więc z dala od stanowiska pracy. Dodatkowo potwierdzam fakt, że często się zdarzały 1 zmiany poprzedzane dzień wcześniej 2 zmianą :)

9,5zł brutto dla ciekawskich

lola
@ja

Takie zarobki byly 2 lata temu i nic sie nie zmienilo jak widze....

Zostaw merytoryczną opinię o Sowar Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sowar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sowar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sowar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sowar Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sowar Sp. z o.o.