Spotline sp.j.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Spotline sp.j.

Maciek 2013-03-20 18:27
Wisielcza atmosfera, szpiegowanie, podsłuchiwanie, procedury, które niszczą firmę, Bezprawne zabieranie premii, potrącenia, [usunięte przez moderatora] Za brak wyników kierownictwa obrywa jak zawsze szeregowy pracownik nie mający wpływu na wyniki. Płaca niższa niż średnia i możliwość potrącenia za jakiekolwiek przewinienie.
gość 2015-01-19 16:55
Zgadzam się dokładnie tak, zabieranie premii, nie równe traktowanie, terroryzm, wyzysk, nuda , brak możliwości rozwoju.
bull 2015-01-21 17:55
Wyleciałeś za skręcenie kasy, dobrze że obeszło się bez prokuratora.
A poza tym nie bardzo ci się chciało pracować.
kamis 2016-04-26 11:10
mateo' istnieją i to bardzo dobrze funkcjonuja w branży oświtalenia. Wchodziłęm na ich strone internetową, szukam fajnych lamp do wyposażenia swojego mieszkania a na ich stronie jest ich cały wybór stojące, wiszące, scienne a nawet ceny są bardzo przystepne.
Szok 2017-01-05 09:03
Co to reklama czy informacja o pracy tam ...
parmezan 2017-01-23 19:28
witam, prosilbym o informacje nt pracy w firmie. stanowisko PH, pojawił się nowy wakat (lub kilka). warto składać cv ? jak atmosfera oraz zarobki osób z doświadczeniem będących z branży?
Zostaw swoją opinię o Spotline sp.j. - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spotline sp.j.