Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

omg

większość ludzi pracujacych tutaj jest żałosna i prymitywna. Większość to plociuchy obgadywacze albo du....daje i lizo....py życzę wam wszystkim jak najgorzej :) pozdro z innej roboty i wolnej od takich ludzi jak wy

@omg

To prawda. Wystarczy zobaczyć jak ludzie teraz wydawałoby się inteligentni liza tylki takim magazynowym "zerom" żeby tylko nie trafić na kompletacje. Bo przecież na niektórych działach jak nie będzie się posłusznym można trafic na kompletacje takie były założenia że zrobieniem tam porządku A przełożeni nawet nie kryją się z obgadywaniem pracowników wręcz robią to jawnie. Najpierw niech naucza się kultury osobistej . Jeszcze jedno kostropaty z dresslera na Szacunek ludzi trzeba sobie zapracować a nie tak jak ty biegasz i skarżysz jak przedszkolak swojemu Panu. Najpierw stałeś przy szafie teraz stoisz przy palecie. Wiecie czemu tacy ludzie mają popyt w tej firmie bo oni kiedy im dadzą wytyczne skakać to skacza. Takich ludzi nam potrzeba.

Gil

Już od kilku lat widać to, co tu się dzieję. Osoby które odchodziły widziały to; własnie za jeden z powodów decyzji o zwolnieinu tez podawali KOLESIOSTWO jakie tutaj panuje. Pan Kapeć od zawsze ma za dobrze, podobnie jak jego przyjaciel ze zwotów który powinien na infolini siedizeć . Dzieję się żle. Porządek jaki teraz panuję na magazynie nie przykryje tego co dzieję sie naprawdę.

@łysy

Ehh, a ta śmieszna premia, o której piszesz to ile wynosi? I czy można co miesiąc na nią liczyć? W takim razie lepiej starać się chyba od początku o lepszą podstawę - da się coś wynegocjować czy wszyscy mają takie same podstawy?

Rs69 Nowy wpis

Jak tam po podwyżkach wszyscy zadowoleni

Czy Firma Księgarska J. Olesiejuk zapewnia kartę multisportu?

@omg

Widać nie byłeś lepszy, skoro tutaj zaglądasz i jedziesz po ludziach, na których już nie musisz patrzeć. (usunięte przez administratora) wyniosły się same.

omg

na pewno mądrzejsza ze odeszłam:) a wy się sami wyjaśniacie tutaj na grupie i za plecami w pracy

Do omg

A może umowy nie przedłużyli i ból czterech liter? Jak tak dobrze w nowej pracy to dziwne że chce ci się tutaj wchodzić i pisać te marne wypocinki.

Do omg
@omg

Dalej płaczesz za księgarnia?

@Do omg

hahahahahha żałosne:))) idz dalej gadac na iinych w blaszaki:)))

Misio Nowy wpis

Tutaj to nigdy nie umieją zorganizować pracy ludziom dla jednych jest co robić inni nie mają co. Obłęd

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Gil

@Gil

Czytam te opinie i widzę, że głównie chodzi o atmosferę. A powiesz jak obecnie wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Czy jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Czy są jakieś plusy w tym temacie?

łysy
@Monika

Zależy od kierownika, czy Cię lubi czy nie.. czy się obracasz w odpowiednim towarzystwie "premia 500+" itd. Jedni (usunięte przez administratora)i dostają śmieszą premie, a inny śpią na blaszakach albo zwrotach. banda nierobów i obiboków

MM
@łysy

Masz rację że premia zależy czy cie ktoś lubi czy nie. Na pewno nie od twojej pracy. A co do Kapcia to też racja to jest "COS''bo nawet nie ktoś donosił donosi i będzie to robił bo takie jest jego zadanie tak jak i brygadzistów i kierowników. To jest' KLIKA''i kolesiostwo jak to się mówi ręka rękę myje dopóki znów nie wybuchnie afera

Dorota
@łysy

To to co ta za premia, uznaniowa jakaś? Spotkałam się z taką w firmach, ale z drugiej strony za dobre wyniki też potrafili coś dorzucić. A tutaj normy są do wyrobienia ogółem?

Monika Nowy wpis

Luka

To prawda jest co się dzieje na dziale ecomers przykre jest to że masz logistyk tak strasznie stawia na takich nierobów a kierownik zmiany K wszystko ukrywa stwarzając pozory ze jest rewelacyjnie. Zastanawia mnie to jak ludzie mogą podlizywać się komuś takiemu jak ten co stałe stoi przy komputerze i udaje wielkiego biznesmena mającego prywatny kontakt z prezesami. Cóż teraz (usunięte przez administratora) i lizusostwo na dziale ecomers gwarantuje tam pracę inaczej ten kierowniczek ludzi wyrzuca. Zawsze człowiek myślał że pracując uczciwie może się obronić ale jak widać teraz górują ci co dobrze donoszą.. Przykre jest ze nasz Kierownik otacza się ludźmi którzy tylko stojąc przy nim pozytywnie się o nim wypowiadają cóż takich ludzi jak Bambosz nam więcej potrzeba. Liżesz (usunięte przez administratora) e komus kto ma cie za zero pracujesz jak nie to kompletacja i jeszcze cie obgada i wyśmiewa do UK. Dno

Postronny

Czy nasz Logistyk może zwrócić większą uwagę na ecomers i zachowanie swojego zaufanego podwładnego DK ktory stosuje (usunięte przez administratora) wobec swoich wspolpracownikow wypędzając ich z ecomers a następnie wyśmiewa ich do Ukraińskich pracowników w sposób obelzywy i poniżający. Stworzona tam klika stała się prywatnym podwórkiem tego nieroba. Proszę zwrócić też uwagę że każe mówić do siebie kierowniku i opowiada niestworzone historie że nasz logistyk się go boi bo on ma poparcie prezesa. Jeszcze jedno opowiada UK o wszystkich tajemnicach ktore przychodzą w email. Może w końcu kierownicy zmian przestaną się bać tego nieroba.

Możesz mi nie wierzyć
@Postronny

Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora)to ta firma ma dluuga historie z tym związana. Zbieraj dowody idź do prezesa z tym pewnie dostaniesz dobra odprawę i znajdziesz normalna robotę. Może kiedyś kilka osób tak zrobiło a może nie ocen sam.

Postronny

Czy ta UA musi po tyle godzin błąkać się po firmie. Wszędzie w firach pracują po 8h. Jaki człowiek jest wydajny przez 11h w pracy. Ale cóż nas, a firma jest bogata stać ja żeby im płacić za nic. Szkoda ze o nas Polakach nie pamięta

Damian

To co się odwaliło w mailu z góry do wszystkich pracowników księgarń to jakaś kpina. Mi to podchodzi pod (usunięte przez administratora), tylko bez użycia wulgaryzmów. Trzeba zbierać coś na pracowników bo powód do zwolnienia obowiązkowy od tego roku w przepisach. Ciekawe kto tam będzie chciał pracować za takie pieniądze, pierdyliard raportów i ankiet w zwykłym sklepie. Jak zaczną zwalniać to sklepy puste same się obsłużą bo wszędzie problem z zatrudnieniem.

Postronny

No tak UA.... Nawet kierownik biega i wypytuje te do nosicielki z UA czy czasem my nie stoimy czy pracujemy. Odkąd nastał nowy logistyk poobsadzał swoimi wszystko. Po co ma chodzić po magazynie jak donosiciele wiszą na telefonach..

Postronny

Komu zgłosić jak kierownictwo o tym wie. Takich ludzi to się po plecach klepie bo oni są pod kreska i zrobią wszystko żeby tylko dostać pochwalę

@Postronny

Proszę przenieście mnie na dressler Bambosz się chwali że tylko stoi przy kompie całe 8 godzin. No tak jeden siedział drugi stoi żyć nie umierać każdy by tak chciał przyjść i nic nie robić tylko poudawać i pensje brać. Komu tu się podlizać żeby mieć takie układy.

@Postronny

Serio sądzisz, że każdy by tak chciał? To takie bezczynne stanie jak to ujmujesz nie jest zbyt mało rozwojowe czy coś? które stanowisko tu u was byłoby jak najbardziej za takie właśnie uznane? jak praca na nim przebiega?

@Katarzyna

Tu na palcach 2 dłoni można policzyć ludzi którzy harują i dalej za nic ich mają.. Nie tak dawno kierowniczek o kumplu Bambosza mówił że się snuje i to co w godzinę robi w 3. A teraz popatrzcie jak dookoła niego skacze. Czyli nie warto uczciwie pracować lepiej być leseren

Żenua

Na prawdę myślisz, że kogoś to interesuje? Musisz mieć na prawdę smutne życie, że próbujesz prowokować innych pracowników do (usunięte przez administratora). Jak dostałeś pieniądze, to będziesz miał chociaż na psychologa, bo ci się na pewno przyda.

@Żenua

chyba osoby niewtajemniczone nie załapią kontekstu... czemu tak się unosisz za to, że ktoś tu kasę otrzymał? nie każdy dostaje w tym samym terminie? jeśli tak to które stanowiska mają pierwszeństwo i dlaczego?

Przyznać się kto z was podwyżki dostał bo podwyżki były.

Bogdan

Serio? Były podwyżki i nikt tu o tym nie pisze? O ile procent? No i czy wszyscy tak samo czy w zależnosci od zasług? Powiesz?

???
@Bogdan

A kto tam się zwolnił???? Dwie osoby ze zwrotów??? Blondyna i młody??? No akurat oni to strasznie „pomocni” byli. Gdyby nie oni to firma by padła. Hahaha

@???

Wiadomo czemu się zwolnili, ma to coś wspólnego z warunkami pracy? Ciekaw jestem, czy w związku z tym potrzeba kogoś na ich miejsca i ile mógłbym zarobić? No i jakie są wymagania pracodawcy, o co pyta podczas rekrutacji?

VANDZIA
@???

Ja mam trochę inne zdanie o nich. Naprawdę ich tu czasami brakuje, szczególnie w kompletacji byśmy to odczuli. Ale przejrzeli na oczy i uciekli. Powodzenia

ok

niedługo wigilia firmowa wiec może wyluzujcie z tym całym gadaniem na siebie tutaj na forum i w firmie

Miki
@ok

Cóż z tego będziemy wszyscy udawać że się szanujemy lubimy. A może przy prezesach kierownictwo będzie udawało jaki ma z nami świetny kontakt a może podadzą nam rękę a następnego dnia zmieszają z błotem. Żeby tylko dostać pochwalę od swojego przełożonego.

ok
@Miki

nie musisz nikogo lubić ani udawać ze lubisz. możesz po prostu zostać w pracy i nie iść na wigilie. Ja się nie spotkałem z tym żeby kierownictwo kogoś obgadywało albo mieszało z błotem a tym bardziej faworyzowało. trochę sami się nakręcacie na to

Elżbieta
@ok

jak wygląda wigilia firmowa dla pracowniów? jest jedzonko + jakieś premie wręczane?

@ok

Niech idą donosiciele i (usunięte przez administratora) A na czele pochodu KAPEC niech robi zdjęcia i notatki. Dorosły człowiek który za łyżkę zupy sprzedaje wszystkich. (usunięte przez administratora)DNAnawet na kierowników donosi.

Misio

Albo szanuje się takich co po kilka dni nie przychodzą do pracy bo są w cugu piwnym a potem zdwlezeliwani na wózku jeżdżą stwarzajac niebezpieczeństwo dla innych

@Misio

A nie można zgłosić tego komuś? Bo faktycznie jak coś się stanie to kto za to odpowie?

M

Ja przychodzę do pracy robię swoje i wychodzę za to mi płacą. Nie wdaje się w żadne dyskusje na różne tematy ponieważ i tak odwrócicie się i doniesiecie. Jak to jest ze najwięksi (usunięte przez administratora)co stoją albo chowają się w blaszakach lub jeżdżą po godzinie bez celu udając że przestawiają palety macie najwięcej do powiedzenia o garstce ludzi ciężko tutaj pracujących. Czytając te wpisy można się tylko z nimi zgodzić ze ludzi ciężko pracujących się nie doceniało i nie docenia tylko stawia się na takich co doniosą i coś usłyszą. Zmienilo się tylko to że jest poukładane na półkach i nic więcej. Kiedyś jeden z byłych pracowników określił że tak naprawdę ci którzy codziennie donoszą na innych dali by się za 10 złoty 3 razy (usunięte przez administratora)Więc zajmijcie się praca a nie obgadywaniem innych .

Misio

Niedługo Pan przyjedzie to kierowniczek będzie biegał dookoła niego i czekał na pochwalę za to że paletę dobrze odstawił na miejsce. Niech uważa bo mu konkurencja za plecami goni kostropaty w natarciu

Postronny

Słuchajcie podobno po nowym roku mają zwalniać z magazynu ludzi

@Postronny

to potwierdzone informacje czy jakieś plotki? Skąd to wiesz?

@Postronny

Na tę chwile nie wiem kogo oni chcą zwalniać. Coraz mniej nas. W tym roku i tak był duzy odpływ. Kilka wartościowych osób szczególnie ze zmiany (usunięte przez administratora)odeszło. Chyba, że ukrainki chca zwalniac.

@Anna

Nie plotki.

mm-1-

Covid minął, a tu kolejna fala zwolnień :

Aa
@mm-1-

Jaka kolejna fala zwolnień? O czym ty człowieku piszesz????? Weź wysłów się po polsku a nie przyrównujesz falę do covidową do fali zwolnień.

Małgorzata
@Aa

Czyli nie ma tych zwolnień i ktoś to zmyślił? Czy są jakieś pojedyncze zwolnienia po prostu?

NIK
@mm-1-

Ludzie zwalniali się i będą zwalniać, pójdą tam, gdzie zarobią więcej, albo tam, gdzie będą lepiej traktowani. Zastąpienie PL na UA było dobre dla firmy na chwilę, kiedy księgarnie były zamknięte, a pracowników było trzeba opłacać, wtedy posypały się zwolnienia, ale za to ile UA zatrudnili... Niewielu z nich potrafi mówić po polsku, a co dopiero czytać po polsku. Książki rozpoznają na podstawie kodów EAN, dlatego co wymyślono? Teraz układamy książki kodami do góry, żeby UA miała łatwiej! Wszędzie ich pchają do "pomocy". Owszem, jest kilka osób "stałych" z UA, które faktycznie, chcą pracować i to robią, ale to jest dosłownie kilka osób. Reszta zatrudnionych UA (czyli jakieś -dziesiąt osób) zmienia się jak w kalejdoskopie, co chwilę ktoś nowy, od nowa tłumacz co i jak. I co z tego jak książki są wiecznie powrzucane do kartonu jak (usunięte przez administratora) nie patrzą czy uszkodzone, bezmyślnie naklejają kody obok kodu, albo na środku okładki, albo najlepiej wyrzuci metki z cenami, bo nie są jej potrzebne. Później strzelają fochy i się skarżą, że ty im zwracasz uwagę. Potem sam z*ebę dostajesz, że nie jesteś wyrozumiały. Ile można im powtarzać i tłumaczyć? W kółko to samo. Wszyscy pracujemy na tych samych zasadach, wykonujemy swoją pracę i dostajemy wynagrodzenie, a nie zaraz... Polak już nie zrobi nadgodzin, prócz "wyjątkowych" sytuacji, ale UA... oni mogą, nawet jest to wskazane, nawet sobotę (może nawet nie jedną) dostaną w okresie przedświątecznym. Polak musi wtedy o nie żebrać. Zrobią listę "chętnych", a na koniec i tak "swoich" wezmą. A pensja... nieznacznie wzrosła, tak "żeby nie było, że nie dajemy podwyżek". Niewiele Nas zostało na magazynie (Nas Polaków) i My ciągniemy ten cały interes. Jak zostanie sama UA, to długo nie pociągnie. Firma całkowicie postawiła ilość ponad jakość, widać to już od dawna. Zapomnieli jak sami rozkręcali biznes swój biznes z książkami wiele lat temu. W stołówce dla pracowników magazynu stoi jedna pseudo-mikrofala, która więcej zżera prądu niż grzeje, więc przeważnie jesz zimne, bo inni też by chcieli sobie odgrzać posiłek, a w biurze nowy ekspress do kawy z wyższej półki, ze świeżo mieloną kawą i spieniaczem do mleka, no cud miód... A na magazynie... wiecznie jest coś nie tak z dystrybutorami wody, albo z samą wodą, na h3 jak był to zaraz gdzieś go przeniesiono, taki nowy, w kolorze czarnym... Biegaj po łyk wody na halę obok. A jeżeli chodzi o BHP... niektóre panienki z UA to chyba zapominają, że pracują na magazynie i każdy bezwzględnie powinien nosić kamizelkę. Owszem, przy temperaturze +30 na swoim stanowisku można robić wyjątek, bo nie idzie wytrzymać, ale nie w ciągach komunikacyjnych, gdzie jeżdżą WÓZKI! To nie c*v*d jest przyczyną zwolnień polskich pracowników. Najlepszym podsumowaniem jest Dzień Kobiet 2022 i MM wręczający chryzantemy każdej pani pracującej na magazynie...

@NIK

No tak, normy raczej powinny każdego obowiązywać bez wyjątku i jeżeli chociażby te kamizelki na maga to podstawa to każdy raczej powinien je respektować. Ciekawa jestem jak sytuacja do dziś wobec tego wygląda. Faktycznie tak mało Polaków tu jest czy już całkowicie każdy odszedł?

Postronny

Co to za zebranie dziś się odbyło. Najpierw niech zrobi porządek że swoim kolegą gryzoniem co stale siedzi na telefonie i prywatne sprawy załatwia przez cały dzień albo na papierosie siedzi. Przez tych (usunięte przez administratora) kierownika to stałe reszta ma cierpieć. Niech ich weźmie i im przeprowadzi rozmowę a nie ludzi którzy tu przychodzą pracować a nie tak jak oni (usunięte przez administratora) się. Albo jak największy leser złapie skaner i biega od strefy do strefy i tylko zamieszanie robi tak jak ostatnio jak brygadzistę zastępowała sama się mianowała kiedy go nie było. To niech z nimi porządek zrobi bo każdy to widzi że robią co chcą.

F
@Postronny

Naucz się pisać ,wróć do zerówki . Wszystkie Twoje komentarze są już zgłoszone . Będziesz się tłumaczył w swoim czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk