Opinie o NeoStrain Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NeoStrain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NeoStrain Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NeoStrain Sp. z o.o. w Kraków

Niby czytają opinie ale nic nie robią.

Już ex

Bardzo korzystne warunki finansowe to mało powiedziane, one będą porażające!

Maciej JUNIOR

Ludzie są ok

OldMan

Rada: Zacznijcie szanować ludzi bo tego zdecydowanie brak. Inżynier to osoba wykształcona oczekująca szacunku za swoją ciężko zdobytą wiedzę a nie popychadło. Jeżeli do firmy przychodzi prezes i nie chce mu się nawet dzień dobry powiedzieć to nie oczekujcie że pracownicy zostaną w takiej firmie. Rynek jest na tyle konkurencyjny ze idąc do innej firmy prezesi z uśmiechem podadzą Ci dłoń zapytają o zdanie w projekcie czy pozwolą dobrze zarobić i w takich firmach pracownicy zostają. Obecnie Firma Neostrain ma opinie(usunięte przez administratora)Jeśli płacicie 2 tysiące zl z wielką łaską to nie liczcie ze znajdziecie dobrego inżyniera bo za taką cenę to znajdziecie co najwyżej studenta, a dzięki zagranicznym korporacją i to nie bardzo będzie chciał za takie (usunięte przez administratora) użerać się z wami.

NeoStrain Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier projektant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
da

Jeżeli o firmie nie ma dobrych komentarzy a widzę, że większość negatywnych jest usuwana to nie są to wymysły pracowników, polaków, którzy by za dużo chcieli i muszą ponarzekać. Średnia ocen mówi sama za siebie i chyba nawet nie trzeba jej komentować. Zgadzam się z przedmówcami. Dla dobra pracowników, którzy firmują swoimi nazwiskami wytwory firmy, mam nadzieję, że nigdy nikt tych systemów nie będzie tak naprawdę kontrolował, albo nigdy ludzkie życie tak naprawdę nie będzie od nich zależało. Szkoda, firma zatrudnia nie głupich ludzi, którzy odpowiednio zmotywowani pracowali by naprawdę z wielkim zapałem, ciekawe projekty, bardzo specjalistyczna/ niszowa dziedzina. Mogło by być tak pięknie a nie 1 na 40 pare ocen. Prezesie i v-ce, firma to ludzie. Pamiętajcie tą prostą zasadę, która wam chyba umyka.

szczery

Odpowiedź jest prosta: pracodawcy nie zależy na tym aby dowiedzieć się dlaczego pracownicy chcą odejść, dlaczego wielu dobrych i wbrew pozorom wcale nie łatwych do zastąpienia, już odeszło. Kierowników i prezesów to po prostu nie interesuje. Oraz nie chcą żeby osoby z zewnątrz dowiedziały się co naprawdę dzieje się w firmie.

aaasd

Gdzie się zgubiły wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze? "...zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NeoStrain Sp. z o.o." Chyba jednak wam nie zależy.

inny inż

zapomniałeś dodać: niskie zarobki,(usunięte przez administratora)

inż.

fajny zespół, ciekawe projekty, można się wiele nauczyć

Robert

NIE polecam !!!. Brak profesjonalizmu. Niskie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o NeoStrain Sp. z o.o. - Kraków

NeoStrain Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 468 ocen.
  • Lipowa 3
    30-702 Kraków