Opinie o NeoStrain Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NeoStrain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NeoStrain Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NeoStrain Sp. z o.o. w Kraków

Caps Lock

Pewnie że brać! Pewnie ludzie walą drzwiami i oknami! Tak trzymać!

Caps lock

Pisanie o niezbędnych narzędziach pracy brzmi żałośnie. Tym bardziej źe akurat w tej firmie to co nazywa się komputerem trudno nim nazwać. ..

xl

Opinie są prawdziwe ale to co zostało wymienione w nich przecież nie każdemu będzie przeszkadzać. Nic na siłę

UseTheBrain

Zainteresowała mnie oferta pracy na Kontrolera Finansowego w firmie NeoStrain jednak po tak wielu ciekawych wpisach odeszła mnie ochota na aplikowanie. Czy ktoś z Państwa wie dlaczego zwolniło się w/w stanowisko? Bardzo fajnie że pojawiają się opinie o pracodawcach. Mam swoje doświadczenia w różnych firmach i wiem że praca na tym samym lub podobnym stanowisku może wyglądać bardzo różnie. Wiele polskich firm broni się paranoicznie przed wprowadzeniem pozytywnych zmian w organizacji pracy oraz komunikacji zupełnie nie wiadomo z jakich to powodów. Prawdopodobnie dlatego że sami nie wiedzą że można inaczej kierować firmą np. poprzez współpracę z wszystkimi pracownikami, dzielenie się z nimi wiedzą, informacjami i problemami :-) Trzymam kciuki za coraz lepsze firmy w Polsce :-) Każda zmiana to krok do przodu. Pozdrawiam

NeoStrain Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier projektant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
asfd

Czy ocena 1/6 jest adekwatna do poziomu firmy ?

wieniek

trochę zdemotywowany komentarzami jednak "skusiłem się" na pracę - i póki co nie żałuję. Fajny projekt mi się trafił, warunki i kasa jest ok (choć zawsze może być lepsza). Chyba zaszły zmiany - z tego co mówią koledzy starsi stażem stary zarząd był do d*** i oderwany od rzeczywistości a nowy bardzo się stara żeby działać z ludźmi. No, zobaczymy jak dalej będzie.... Narazie PLUS trochę awansem.

hajs345

na stałą umowę można liczyć, ale już na stałą informację dotyczącą tego, kto jakim projektem kieruje - już niekoniecznie...

prbffis

@9iuyhg potwierdzam, to wszystko szczera prawda ale warto wyprostować kilka detali. Na premie jakie Ci tam naobiecują nie wynajmuj jeszcze skrytki bankowej bo na obietnicach się skończy. Zmieni się bowiem KIEROWNIK i ustalenia stracą - rzecz prosta i oczywista - ważność lub też zmieni się REGULAMIN i j.w., lub zmieni się SCHEMAT ORGANIZACYJNY i t.p. Niemniej system ten jest niezwykle atrakcyjny i niemający odpowiedników chyba nigdzie indziej, przypomina swą INNOWACYJNĄ koncepcją grę w trzy kubki, dostarczając naiwnym nowym nabytkom niezwykłych emocji. W Ar-Ęd-Di to zostali już tylko kierownicy (za to dużo) więc atmosfera z pewnością będzie miła. Serdecznie z góry gratuluję i życzę sukcesów!

old

Na pewno, tam się co chwilę ktoś zwalnia...

CD

Sekretariat porażka, jeśli masz inną opcję - tutaj nie warto nawet zaglądać. Od 2014 odeszło ponad 25 pracowników. Nowy prezes sensowny i konkretny, ci co zostali chyba tylko w nim widzą nadzieję. Nie wiem dlaczego po doprowadzeniu do takiej sytuacji w firmie poprzedni prezes ma tam jeszcze etat...

XD

Śpieszmy się szanować pracowników, Tak szybko odchodzą!

longago

Widzę że nic się nie zmieniło w NS, dalej ta sama tragedia co za czasów gdy ja tam pracowałem ? Dawniej czyli ze dwa trzy lata temu było tam tak: Więcej kierowników niż pracowników, Zero szacunku dla inżyniera (usunięte przez administratora) Zarobki ... hmm brak zarobków No i te komputery .. w obecnej firmie to więcej moge napisac kodu na krajalnicy niż na tamtych kompach. Najgorsze co było w tej firmie to wspomniany brak szacunku dla innych osób.

WesołychŚwiąt

@Safik222, @Damian987 Przecież publicznie na żadnym forum (i to do tego przeglądanym przez Zarząd) nikt wam nie poda konkretnych kwot. Gdybyście przeczytali dokładnie poprzednie wpisy to można sobie oszacować ile można dostać. Czy warto pracować w NeoStrain? To tez można sobie na podstawie wpisów wywnioskować. Bardzo dużo jest tu konkretnych wpisów dotyczących sytuacji i w firmie. @Safik222 Czy po powyższych wpisach jesteś pewien ze chcesz pracować w NeoStrain? Jeśli tak to zapraszamy:) Jeśli jesteś osobą konkretną, masz wiedzę nie tylko teoretyczną ze studiów ale też praktyczną (np. dostaniesz zadanie zaprojektowania kompletnej szafy prostej automatyki tak na start), potrafisz używać Google, potrafisz sobie zainstalować Windows, drukarkę i skonfigurować pocztę to myślę że się nadasz:) Czy wytrzymasz dłużej niż rok zderzając się realiami pracy w NeoStrain to się przekonasz. Tak czy inaczej zawsze można sobie ciekawe doświadczenie do CV wpisać.

ZgadnijcieKto

Ponieważ nie chce mi się szukać pełnej listy z e-mailami a i tak wiem że będziecie to czytać chciałbym złożyć wam najlepsze życzenia świąteczne. Wesołego Alleluja. PS: nie podpisuje się bo tak będzie zabawniej :)

K.A.S.A. z Kielc

@Piotr No nie ma bola, mamy się świetnie. Grunt by kasa zgadzała się na koncie.

hedzik

@pracownik robimy, robimy, ale, że nie bo nie, bo robimy - by żyło się lepiej... NAM ;)

Pytanie: jak się spisuje "desant"kielecki?

Bonzo

@KR - to miało być w cudzysłowie? Rozumiem że Twoją opinię należy traktować z przymrużeniem oka?

młody

Witam! A jak wygląda praca automatyków? Jaki jest ich zakres obowiązków, jakie tematy w tej branży realizujecie? Jakie są zarobki dla początkującego i doświadczonego automtyka?

KR

W zasadzie to nie ma na co narzekać, jest jak jest ale każdy wie na co go stać. Wynagrodzenie jest bardzo dobre, premie są wypłacane, a na dodatek bardzo miło współpracuje się z zarządem.

Zostaw merytoryczną opinię o NeoStrain Sp. z o.o. - Kraków

NeoStrain Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 468 ocen.
  • Lipowa 3
    30-702 Kraków