Opinie o Altex PPHU Alicja Jurek w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Altex PPHU Alicja Jurek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Altex PPHU Alicja Jurek o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altex PPHU Alicja Jurek w Starachowice

Ja to chyba w tym sklepie w Łomży to jeszcze nie byłem, o którym tu kiedyś ludzie pisali. On w ogóle jeszcze gdzieś tam stoi? Nie ma komentarzy a jak wpisywałem w przeglądarkę to za dużo mi nie wychodzi. W każdym razie moja mama będzie pracy sobie szukać i tak patrzę po forum właśnie. To sprzedawczynie są teraz przyjmowane czy nie? i jakie maja tam warunki?

Stała klientka z Łowicza Nowy wpis

Witam jeśli tą opinię przeczyta Pan Jurek to chciałabym go uczulić na obsługą w jego sklepie w Łowiczu a konkretnie dotyczy to Pani (usunięte przez administratora) Jej zachowanie delikatnie mówiąc ma wiele do życzenia.Bardzo brzydko wyraża się przy klientach przekleństwa nie schodzą jej z ust .Wychodzi z pracy w godzinach pracy pozostawiając sklep bez nadzoru aby załatwiać swoje prywatne sprawy .Proszę o interwencję w zachowaniu tej pani. Z poważaniem Klientka

Magdalena Adamiak

Starsza Pani, w żyrardowskim sklepiku, totalny brak kultury, ogłady i szacunku do klienta. Non stop rozmawia przez telefon, w taki sposób, że wszyscy klienci słyszą, w jaki domniemam, dorosły już Synek ma podsmażyć mięsko. Na próbę kontaktu, w celu informacji odnośnie towaru, odwraca się plecami i kontynuuje rozmowę telefoniczną nadal. Po wizycie w tym sklepie mam niesmak, nie spodziewałam się, że istnieją jeszcze ekspedienki rodem z PRL-u. Dramat.

@Magdalena Adamiak

Ona była na zastępstwo w Łomży ta kobieta to jakaś porażka syn właścicieli sklepu się jej bał nawet jej uwagi nie zwróci mało tego ona nim rządziła. Śmiechu warte.

Aleksandra
@Gość

A długo na tym zastępstwie była? To faktycznie miała silny charakter w takim razie jak nawet on się jej bał. No ale to chyba właśnie on powinien się w tym przypadku nauczyć jak mieć wpływ na pracownika, żeby nie wchodzili mu na głowę, nie sądzisz?

Gość Nowy wpis
@Aleksandra

Tak odniosłam wrażenie,że nie miał nic do powiedzenia Pan K ... wyglądało to tak jakby to ona była właścicielką sklepu nie on ...

Gość Nowy wpis
@Aleksandra

I jeszcze te jej opowieści,że to ona rządzi u siebie na sklepie i ma być tak jak ona chce ,a Pan K daje jej wolną rękę. Była kilka dni i to o kilka za dużo . Więcej syfu narobiła niż pożytku bo nawet po swojej zmianie nie sprzątala sklepu bo ona nie po to tu jest !

Sklep w Łomży to jakas porażka pod względem czystości jak i obsługi. Okna tak syfiaste ,że nie widać przez nich światła dziennego,kurz zalega tygodniami,podłoga się klei. Panie pałace papierosy elek. za kasą i wizytację znajomych popijających kawę za kasą sklepu

Pakowacz

bardzo przyjemna dostałem pracę

Klient

Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, żeby ekspedientki w sklepie za ladą paliły e papierosy tzw papieros elektryczny. Dziwię się, że właściciel sklepu nie potrafi wyciągnąć konsekwencji lub nauczyć manier młodą załogę. Wydaje mi się, że sprzedawca to wizytówka sklepu lecz wtym przypadku obserwując od jakiegoś czasu zachowanie Pań to mam wrażenie, że kulturę osobistą mają od święta. Dotyczy to także lekceważącej obsługi. Radzę przyjrzeć się pracy Pań i pouczyć bo nie mają pojęcia, że to one są dla klienta, a nie klient dla nich i wprowadzenie odrobiny kultury osobistej wiele nie kosztuje. LM

Klientka
@Klient

Widzę,że chodzi o sklep w Łomży . Nic na dzień dzisiejszy się nie zmieniło.

Xxx

Panie w sklepie na ul. Rawskiej 29 w Skierniewicach okropne zwłaszcza starsza w ciemnych włosach, (usunięte przez administratora) klientów okropnie, nie dość, że posądza o to że metki są przeklejane to jeszcze zawyża ceny to co miało być przecenione ona sama sobie cenę wymyśliła, masakra więcej tam nie pójdę. Poniżanie klienta i ciągle nadąsana jakby za karę pracowała, młoda też ale nie nie komentuje przynajmniej.

Jak długo trwa proces awansu w Altex PPHU Alicja Jurek?

Tam awansu nie ma

@Xyz

A skąd to wiesz? Pracujesz w Altexie? :) Jeśli tak to powiedz mi proszę jaka panuje atmosfera w zespole i jakie jest tu podejście do pracownika? Liczę na jakieś wieści w tej sprawie! :)

@Piotr

Pracowałam, jeżeli chodzi o atmosferę i podejście do pracownika to jest nijakie , jeżeli kierowniczka cie nie polubi to masz jednym słowem przerąbane będziesz miał co chwilę nowe zadania wymyślane faceci niektórzy już po tygodniu rezygnowali

Teresa
@Xyz

Tzn. jakie nowe zadania wymyślają? A może właśnie to jest plus, może chcą żebyś się nauczyła czegoś więcej? I wtedy możesz awansować Itp

Xyz

Szef może i na początku wydaje się miły ale potem to traci w oczach dziwne teksty wobec pracowników wyzywanie ich do kierowniczki. Młodzi ludzie którzy tam pracują to muszą się nadźwigać . Kobiety chodzą tiry rozładowywać i nawet złotówki więcej nie dostaną. Wypłata dziwnie liczona często brakuje w kopertach . Panie że sklepu tylko obserwują i komentują wszystko donoszą. Każdy co tam przychodzi popracuje trochę i odchodzi nic dziwnego.

Życzliwy

Może czas i pora aby szefostwo zainteresowało się swoją pracownica w sklepie Żyrardowskim i kogo zatrudnili , niestety odnoszę wrażenie że ta starsza pani w okularach jest tam szefem bo robi z klientami co chce nie przebiera w słowach byłam tam 10min i aż uszy puchły jak odzywa się do klienta.Nie wspomnę że śmieje się w twarz że szef nic jej nie zrobi bo to ona rządzi . Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim a słyszę nie jedna skargę na ta starsza panią zwłaszcza że nie jednej współpracownicy zniszczyła nerwy i reputacja .Ta pani pomyliła zawody ,a właściciele są bierni.

Zastanawiam się kto jest szefem w tym sklepie a chodzi o sklep w Żyrardowie no pani starsza która tam pracuje ma za nic klientów obraża wygania że sklep jak jej się zwróci uwagę niestety aż odrzuca na jej widok jeszcze tak wstrętnej ekspedientki nie spotkałam.Az dziwne że tam w ogóle ktoś robi zakupy.Poprostu wstyd zatrudniać kogoś takiego.

Synuś który zajmuje się sklepami chyba za bardzo go fantazja poniosła sprzedawcom karze wychodzić na ulicę i nawoływać ludzi z ulicy do sklepu by podnieść sprzedaż. Obwinia sprzedawców za niską sprzedaż,ale nie dociera żeby miała być wysoka sprzedaż to trzeba mieć dobry towar. Próbuje skłócać personel gada jednej na drugą. Cieszę się że od kilku tygodniu już tam nie pracuje i dla jasności zwolniłam się sama!!!!!! Nie pozdrawiam. Jedynym pozytywem pracy w tej firmie to jest to,że można w miarę zarobić.

Zamb

Tak własnie jest

Gość 24
@Gość

Ot tak tak całą prawda na sklepach

Dawid

@gość a ile miesięcznie wychodziła twoja wypłata ?

@Dawid

1800 - 2000 zł zależy od godzin przepracowanych

Brak szacunku do pracownika

Motto

Oby nie użyć brzydkich słów napiszę to kulturalnie.Dlaczego ja nie dostaje premi choc pracujemy tak samo ? Widzisz pra stare przyslowie mowi ze najbardziej szefa zadowala ten kto madrze donosu

Motto
@Motto

Taka praca w Altex

@Motto

Wspomnieliście o premiach, dlatego chciałbym wiedzieć, czy pracodawca ten poza pensją podstawową i premiami oferuje coś jeszcze? Mam tu na myśli ewentualne pozapłacowe świadczenia dodatkowe.

@Marek

Premie??? Pierwszy raz słyszę o premii żeby ta firma wypłacała ha ha no chyba że tym co uprzejmie donoszą na pracowników

Nie ma żadnych dodatków pieniężnych

Nie ma żadnych dodatków pieniężnych

Za kąpleksione towarzystwo kierownictwo szczuje jednego na drugiego

Jak się pracuje z ludźmi z Altex PPHU Alicja Jurek?

Jak by to napisać pracuj odwal 8 godzin pracy rób swoje nie koleguj się z kolegami i koleżankami z pracy pilnuj swego są to ludzie których bym na miejscu pracodawcy wymienił legaty

Gosiak

Zrobta porządek na sklepach

Kier

Nie buduje się dobrych relacji z górą krzywdząc innych ludzi i tyle w temacie

Lolo

Pani tak zwana kierowniczka niema pojęcia o niczym oprócz tego jak pomiatać ludźmi...a robi to tylko dlatego że życie jej nie wyszło... Zero kultury i czlowiekości w sobie...lubi tylko tych co jej donoszą.. Kto tam pracował wie o kim mowa..

@Lolo

Widać że nic się przez tyle lat nie zmieniło żal

Julka

@Xx dlaczego zamknąć? jeśli masz jakieś doświadczenie z tą firmą, to napisz!

@Julka

Dlatego że nie szanują ludzi brak umów o pracę problem z wyjsci do WC chamskie odżywki kierowniczki

Czy w Altex PPHU Alicja Jurek panuje luźna atmosfera?

Kolo molo

Na sklepach na pewno ????

Grodz
@Kolo molo

Ciekawe na którym sklepie bo tu nie

kari

Coś maż do tych z Mirca , wy z miasta jesteście leprze

Kolega
@kari

Nie ma porównania!z Mirca są to tak podłe dziewczyny, że Bogu dziękuję że nie muszę już ich oglądać.

Kolega
@Kolega

To prawda!!!

@Kolega

Masz może aktualne informacje związane z tym pracodawcą? Chciałbym ustalić, jak obecnie wygląda praca w tej firmie, dlatego liczę, że mi pomożesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Altex PPHU Alicja Jurek - Starachowice

• Jak się pracuje w Altex PPHU Alicja Jurek?

Zobacz opinie na temat firmy Altex PPHU Alicja Jurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altex PPHU Alicja Jurek?

Kandydaci do pracy w Altex PPHU Alicja Jurek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altex PPHU Alicja Jurek
1.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Batalionów Chłopskich 21
    27-200 Starachowice